Videod

Kinoteater võttis luubi alla jalgpalliekspertide teekonna taktikalauani

28.11.22 VIDEOD ... Pühapäevases "Kinoteatri MM katarsis" saates võtsid Tõnis Niinemets, Kait Kall ja Karl-Andreas Kalmet ette teekonna uue taktikalauani. Laua äärde jõudes asuti omakorda analüüsima jalgpallistuudio ekspertide teekonda lauani.

Video: esmaabiõpetaja õpetas "Terevisioonis" esmaabivõtteid

21.09.22 VIDEOD ... Igal aastal vajab Eestis esmaabi ligi 300 000 inimest, elustamiste statistika aga näitab, et appi minnakse vaid kolmandikul juhtudest. Eesti Punase Risti esmaabiõpetaja Sirje Laidma õpetas "Terevisioonis", mida igaüks esmaabist teadma ja oskama peaks.

Video: 31-aastase šimpans Betty tervisekontrolliks vajati ka inimese arste

28.09.21 ELU ... Kaks loomaaia šimpansit - Betty ja Quicny - saabusid Tallinnasse konfiskeeritud salakaubana. Esimest korda said nad põhjaliku terviseuuringu, milles osalesid arstid nii Eestist kui Belgiast.

Videod. Pruuniks teiseks juuniks ehk suve alguse tervitus "Kauges külas"

02.06.18 VIDEOD ... Ilmselt ei ole Eestimaal inimest, kes ei teaks rida "Jooksen randa, koduküla randa, et saada pruuniks, teiseks juuniks", mida laulab Curly Strings oma loos "Kauges külas". Selleks, et juuni ja suve algus kohaselt vastu võtta, otsis ERR Menu arhiivist välja hittloo mitu meeldejäävamat versiooni.

Marko Reikop ja Grete Lõbu otsisid üles enda istutatud puud

27.04.18 OMA PUU ... Eesti Rahvusringhääling ja Teeme Ära talgupäeva meeskond kutsuvad kõiki istutama 5. ja 6. mail oma puu ning saatma sellest pildid ka ERRile. Marko Reikop ja Grete Lõbu otsisid sel puhul üles enda kunagi istutatud puud, et näha, mis on neist saanud.

Video: Saaremaa rästikud tervitavad kevadet

07.04.18 VIDEOD ... Kevadekuulutajad rästikud on Saaremaal end juba päikese kätte peesitama sättinud.

Marko Reikop: kriitikaga saan ma väga halvasti hakkama

05.02.18 VIDEOD ... Presidendi tänavuste teenetemärkide saajate hulgas on "Ringvaate" saatejuht Marko Reikop, kes pälvib Valgetähe V klassi teenetemärgi. Vaata videost, kuidas kolleegid Reikopit rõõmsa uudisega üllatasid.

Jüri Muttika proovis Eesti tšillikasvataja kõige tulisemaid kaunu

17.01.18 VIDEOD ... Mis juhtub, kui tšillisid au ja kuulsuse nimel võidu sööma hakata? Jüri Muttika pani end "Ringvaates" proovile Eesti juhtiva tšillieksperdi vastu, n-ö tšillimises.

Kopterijuht või kajakas? Reikop tunneb Eesti kohad raskusteta ka õhust ära

09.01.18 VIDEOD ... Grete Lõbu esitas oma kaassaatejuhile Marko Reikopile väljakutse arvata ära, kus Eesti paigus on tehtud tema näidatud aerofotod. Reikopile ei valmistanud see aga mingisuguseid raskusi.

Video: ETV+ näitas aastalõpu programmis paroodiat Putini uue aasta kõnest

01.01.18 VIDEOD ... ETV+ näitas vana-aasta õhtul paroodiat Venemaa presidendi Vladimir Putini uusaastatervitusest Venemaa kodanikele, Eestis elavatele Venemaa kodanikele, Eesti kodanikele ja mittekodanikele, e-residentidele ning ka neile, kelle jaoks pole see eelnev üldse oluline (peaaasi, et pidu oleks hea), ühesõnaga kõigile eestimaalastele.

Droonivideo: juubeliaasta saabumise ilutulestik Kuressaares

01.01.18 VIDEOD ... Nagu ülejäänud Eestis, nii võeti ka Kuressaares uus, Eesti 100. aasta juubeli aasta vastu kärtsu ja mürtsuga. Kes kogu tulevärki juba maa pealt nägi või kel nägemata, saab seda ERR.ee video vahendusel uuesti vaadata. Ülevalt poolt.

Video: Milline oleks Eesti, kus elab ainult sada inimest?

01.01.18 EESTI ... Kui Eestis elaks pooleteist miljoni asemel ainult sada inimest, siis milline Eesti see oleks? Kui palju oleks meil mehi, kui palju naisi? Mitmed meist elaksid maal ja mitmed linnas? ERR.ee teeb demograafilise läbilõike.

Videolugu: eesistumine kolis Kultuurikatlast ära

01.11.17 ELI EESISTUMINE ... Kolmapäeval andis Eesti eesistumise meeskond enda kasutusest ära Kultuurikatla, kus on toimunud valdav osa Eesti eesistumise tippüritustest. Eesistumise fookus nihkub nüüd Brüsselisse, kus tuleb Eestil kahe kuu jooksul juhtida Euroopa Liit kokkuleppele mitmes olulises küsimuses.

Ott Lepland avaldas oma rasvaprotsendi

07.03.17 VIDEOD ... Muusik Ott Lepland võttis vastu "Ringvaate" väljakutse ning mõõtis otse-eetris oma kehamassikoostist.

Obama tantsis Argentina presidendiprouaga tangot

24.03.16 VIDEOD ... USA president Barack Obama otsustas tegeleda tango-diplomaatiaga kõige otsesemas mõttes ning keerutas jalga Argentina presidendiproua Juliana Awadaga.

ETV2 teemaõhtu on pühendatud Anne Veskile

28.02.16 VIDEOD ... Sellel nädalal tähistab sünnipäeva miljonite lemmik Anne Veski ning sel puhul on ETV2 teemaõhtu pühendatud just talle.

ETV näitab täna Oscari-nominenti "Mandariinid"

27.02.16 VIDEOD ... Tänase õhtu sisustab eestlastele ülevaid tundeid toonud mängufilm "Mandariinid" Lembit Ulfsaki ja Elmo Nüganeniga.

Võrumaal saab hiidruuporitest looduse hääli kuulata

19.09.15 VIDEOD ... Võrumaal RMK Pähni looduskeskuse lähedal avati metsalagendikul kunstiakadeemia tudengite valmistatud kolmest hiidruuporist koosnev puidust installatsioon, millega saab võimendunult kuulata looduse hääli.

ERR rekonstrueerib vana raadiomaja uudistemajaks

18.09.15 VIDEOD ... Eesti Rahvusringhääling sõlmis lepingu Nordlin Ehitusega, et rekonstrueerida vana raadiomaja uudistemajaks. 2017. aasta alguseks peaks uudistemaja töövalmis olema.

Koolinoorte spordinädal lõppes köieveoga

11.09.15 VIDEOD ... Koolinoorte spordinädal on finisisse jõudnud. Tartu Tamme Gümnaasiumis lõpetati spordinädal köieveo-võistlustega vahetundides. Sportlikule nädalale jätkus õpilastel vaid kiidusõnu.

Loodusmuuseumis avatud näitusel on väljas üle 100 seeneliigi

11.09.15 VIDEOD ... Kuigi sel sügisel metsas seeni napib, avati loodusmuuseumis seenenäitus, kus on väljas üle saja seeneliigi, millest pooled on söögiseened. Kümneks päevaks kavandatud seenenäitust täiendatakse pidevalt.

Lõuna-Eestis peeti memme-taadi suvepidu

07.06.15 VIDEOD ... Kui eile ja täna tantsiti Rakveres kolmandal meeste tantsupeol siis, üle 800 Lõuna-Eesti eakama laulja-tantsija pidas Valgas memme-taadi suvepidu "Päritud lood". Kaasa lõid ka lapsed ja lapselapsed ning pilli- ja tantsuansamblid Lätist.

Vaata Ewerti "Million Miles'i" tänahommikust esitust!

22.02.15 VIDEOD ... Ewert and the Two Dragons oli täna hommikul külas saates "Hommik Anuga".

"Prillitoosi" vaatajad kudusid NATO sõduritele sokke ja kindaid

17.12.14 VIDEOD ... Sel aastal kudusid "Prillitoosi" vaatajad sokke ja kindaid noormeestele, kes äreva olukorra tõttu Eesti sõjaväele appi on saadetud.

Esineb Horret Zeigeri BigBand, solist Sünne Valtri

14.12.14 VIDEOD ... Tänaseks lahkunud vanameister Horret Zeigeri orkester jätkab tegevust ja swing-muusika on tõusuteel, kinnitasid muusikud saates "Tõuse ja sära." Loo nimi on "Shiny Stockings"

“Tähtede sõja” veteran põeb dementsust

01.12.14 VIDEOD ... Esimestes “Tähtede sõja” (“Star Wars”) filmides Darth Vaderit kehastanud inglise näitleja Dave Prowse avalikustas, et teda vaevavad dementsusnähud.

Würffel esitab loo "Shake it Out"

23.11.14 VIDEOD ... Saates "Tõuse ja sära" oli külas Würffel ning esitati lugu "Shake it Out".

Tristan Priimägi uuest kultuurisaatest: kultuur on argipäeva lahutamatu osa

19.09.14 VIDEOD ... Esmaspäeva õhtul kell 21.30 alustab ETV2 ekraanil uus kultuurisaade "Plekktrumm", mis tõstab fookusesse kultuuri kui elu igapäevase ja lahutamatu osa.

Vaata, kuidas on muutunud populaarse sarja "Teismeline nõid Sabrina" tegelased

18.09.14 VIDEOD ... Buzzfeed avaldas põneva pildiseeria sellest, kuidas on ajaga muutunud ka Eestis jooksnud telesarja "Teismeline nõid Sabrina" tegelased.

Vaata "Ringvaate" kokkuvõtet suvistest lugudest

28.08.14 VIDEOD ... Viimase suvise saate auks pandi kokku meeleolukas meenutus viimase kolme kuu jooksul juhtunust.

Marilyn Jurman läbis rattamatkal 1500 kilomeetrit

01.08.14 VIDEOD ... Enne selle aasta kevadet ei olnud näitlejal Marilyn Jurmanil peaaegu kunagi jalgratast olnud. Pärast ratta saamist läks ta rattamatkale, mis matkaidee ka hilisemaks ta pähe istutas.

Pokumaal saab tutvuda tööhobuse rakendamisega  

29.07.14 VIDEOD ... Suvised põllu- ja metsatööd seostuvad meil enamasti traktorimüraga, kuid on veel Eestimaal talusid, kus need tegevused sünnivad vaikse hoburakendi kolina ja peremehe käskluste saatel. Tööhobuse rakendamisega saab sel nädalal tutvuda Lõuna-Eestis Pokumaal.

Marten Kuningas: minu üks suurimaid deemoneid on laiskus

25.07.14 VIDEOD ... Muusik Marten Kuningas (28) tunnistab, et on pikatoimeline, kuid ka erakordse pühendumisvõimega.

Tuntud muusikud ja sportlased hakkavad kajakisõidus mõõtu võtma

18.07.14 VIDEOD ... Pühapäeval asuvad kruiisisadama kaide vahel aerutamises võistlustulle mitmed tuntud muusikud koos sportlastest tiimikaaslastega. “Ringvaade” käis nendega esimeses trennis kaasas.

Enn Eesmaa: Pant, Karemäe ja Ott on olulised, sest nad olid teeraja alguses

15.07.14 VIDEOD ... Laupäeval saab ETV 59-aastaseks. Legendaarne telemees ja praegune aktiivne poliitik Enn Eesmaa valis välja mõned Eesti teleajalukku läinud saatejuhid, kellele tasuks sel puhul tähelepanu pöörata.

Saatejuht Hannes Hermaküla elab ja toitub kristlike põhimõtete järgi

10.07.14 VIDEOD ... Aasta eest teatas Hannes Hermaküla personaaltreener, et mees sööb liiga vähe ja on seetõttu kümme kilo ülekaalus, nüüd pistab saatejuht iga kolme tunni tagant midagi põske ja unistab salamisi juba triatlonist.

Vaata, kuidas esineb Soome punkbänd Pää Kii

17.03.14 VIDEOD ... Täna hommikul esines "Terevisioonis" Soome punkansambel Pää Kii, keda saab näha järgmise nädala lõpus Tallinnas toimuval Soome plaadifirma Stupido Recordsi 25. sünnipäevapeol.

r2 aastahitt

"pealtnägija" sügisel

praegu R2-s

LEIA MEID FACEBOOKIST

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: