Uudised

Paul Neitsov hasartmängusõltuvusest: sõltlane ei lähe raha võitma

20.01.19 ... Saates "Hommik Anuga" oli külas muusik Paul Neitsov, kes rääkis oma aastaid kestnud hasartmängusõltuvusest.

"Ongi Koik" | Valimisvideod

20.01.19 ... Saade "Ongi Koik" võttis ette värsked valimisreklaamid ja andis neile oma hinnangu

"Ongi Koik" | Nädala vits

20.01.19 ... Seekordses saate "Ongi Koik" rubriigis "Nädala vits" sai oma löögi Ruuben Kaalep ja netitrollimine.

"Ongi Koik" | Eesti 200

20.01.19 ... Saade "Ongi Koik" tegi otselülituse Eesti 200 peakontorisse, et saada aru, kui pingeline on seal olukord.

"Ongi Koik" | Juutuuber Uudu Peer

20.01.19 ... Taas avaldas saates "Ongi Koik" oma arvamust juutuuber Uudu Peer, kes ei ole rahul Eesti telekanalitest toimuvaga.

"Ongi Koik" | Juhan Parts

20.01.19 ... Saade "Ongi Koik" tõi vaatajate ette Juhan Partsi videoläkituse Euroopa Kontrollikojast.

"Ongi Koik" | Rongiliin

20.01.19 ... Saade "Ongi Koik" avas, milline on tänu Lelle-Pärnu rongiliini sulgemisele olukord Koogiste külas.

"Ongi Koik" | Elurikkuse erakond

20.01.19 ... Saade "Ongi Koik" uuris lähemalt, kuidas Elurikkuse erakond valimisteks valmistub.

"Ongi Koik" | Vilkuva varrega rahvuslipp

20.01.19 ... Saatejuht "Ongi Koik" tegi saate eetris reklaami uuele tootele, mis tema arvates peaks olema iga eestlase kodus - vilkuva varrega rahvuslipp.

"Ongi Koik" | Koiksugu uudised

20.01.19 ... Traditisooniliselt oli saates "Ongi Koik" ka uudisterubriik, kus Märt Koik vaatas tagasi kõige põletavamatele teemadele - antud juhul suitsetavale draakonile.

"Ongi Koik" | Väga suur intervjuu

20.01.19 ... Saates "Ongi Koik" andis intervjuu riigitroll Õige Valter, kes rääkis hiljuti esile kerkinud valenimede alt arvamuse avaldamise valguses, mida tähendab tegelikult üldse trollimine.

Mariliis Mõttus: 2018. aasta alternatiivkultuuriskeenel

20.01.19 ... 2018 tõi skeenele uue, täienisti alternatiivmuusikale keskendunud veebiraadio, värskeid väikeleibeleid ja külla suuremas koguses maailmanimesid, kellest mõni aasta tagasi ainult unistada oleks võinud.

"Ongi Koik" | Reformierakonna tagatuba

20.01.19 ... Saade "Ongi Koik" uuris otselülitusega, kuidas Reformierakonna liikmed uusi ja kandvaid ideid otsivad.

"Ongi Koik" | Telekramm

20.01.19 ... Saates "Ongi Koik" oli tagasi ka rubriik "Telekramm", kus tõemees Nüri Tekk rääkis, kuidas asjad praegu Eestis päriselt on.

"Ongi Koik" | Isamaalased

20.01.19 ... Saade "Ongi Koik" tegi otselülituse kaunisse minevikku, et vaadata Isamaa erakonna paremaid päevi.

"Ongi Koik" | Riigikogu saal

20.01.19 ... Saade "Ongi Koik" tegi otselülituse Riigikogu saali, kus toimus koosviibimine, kus arutatakse selle üle, kuidas teha Eesti elu veel paremaks.

Marta Bałaga: sina ei pea mitte solvuma

20.01.19 ... 2018. aastal käis aasta halvima filmi tiitlile tihe rebimine, aga tõeliselt ebameeldivad sündmused leidsid aset hoopis kaadri taga.

"Ongi Koik" | Ehitame lumest uue Eesti riigi

20.01.19 ... Saates "Ongi Koik" tuli juttu lumest tehtud kiiruskaamerast, mis viis saatejuhi mõtted aga veel kaugemale

Eesti Rahvusballett tähistab Toomas Eduri 50. sünnipäeva galaetendusega

19.01.19 ... Eesti Rahvusballeti kunstiline juht Toomas Edur tähistab 19. jaanuaril oma 50. sünnipäeva ning sel puhul toimub teatris kell 19.00 ka balletigala, kus on võimalik videolõikude vahendusel osa saada Eduri säravamatest hetkedest balletilaval.

Raadio 2 toob kuulajate ette Holy Motorsi esinemise festivalil Eurosonic

19.01.19 ... 19. jaanuaril kell 18:00 kõlab Raadio 2 saates "R2 Keikka" ansambli Holy Motors kontsert, mille nad andsid 17. jaanuaril festivalil Eurosonic Noorderslag.

Martin Algus "Klassikokkutuleku" fenomenist: inimesed tahavad naerda

19.01.19 ... 22. jaanuaril esilinastub kinodes üle Eesti "Klassikokkutulek 3: Ristiisad", mille tausta avavad 20. jaanuari "Hommik Anuga" saates osatäitjad Kadri Rämmeld ja Britta Soll ning kaasstsenarist Martin Algus.

Sveta baaris esineb Jaakko Eino Kalevi

19.01.19 ... 8. veebruaril annab Tallinnas Sveta baaris kontserdi Soome artist Jaako Eino Kalevi, kus tuleb esitlusele tema viimane album, 2018. aasta lõpus ilmunud "Out of Touch".

Kultuuriportaal soovitab: "Apollo 13" ETV-s

19.01.19 ... 19. jaanuaril jõuab ETV eetrisse Ron Howardi 1995. aasta linalugu "Apollo 13", kus astuvad üles Tom Hanks, Bill Baxton ja Kevin Bacon.

Muusikaauhindadel toimub NOËP-i uue singli esmaesitlus

19.01.19 ... 24. jaanuaril toimub Saku Suurhallis Eesti Muusikaauhinnad 2019 gala, kus astuvad üles kümned artistid. Esinejate hulka lisanud ka NOËP, kes teeb üritusel oma uue singli esmaesitluse.

Aare Pilv: mis on NO99 moraal?

19.01.19 ... Intensiivse põlemisega teater jääb paljudele meelde tänu suurlavastustele ja ühiskondlikele aktsioonidele, kuid tegelikkuses võrsus Sakala tänava laborist palju erisuunalisi lavastusi, mida ei taheta võtta vaevaks meenutada.

Netflix kulutas möödunud aastal originaalsisule 12 miljardit dollarit

19.01.19 ... Möödunud aasta aruannetest selgus, et voogedastusplatvorm Netflix kulutas möödunud aastal originaalsisule 12 miljardit dollarit, mis näitab 35% kasvu võrreldes 2017. aasta 8,9 miljardi dollariga.

Joonas Kiik: mis mõttes hea aasta?

19.01.19 ... Kõik on hea, nagu on rõhutanud nii Leonid Iljitš Brežnev kui ka Kersti Kaljulaid. Aasta 2018 oli hea ka filmivallas. Elu läheb üha helgemaks.

Eesti esindajad maailma kaunima vanaema valimisel vanusenumbrit öelda ei pelga

18.01.19 ... "Ringvaade" käis vaatamas, kes sõidavad Eestist maailma kaunima vanaema valimisele. Muu hulgas selgus, et oma vanust nad ei häbene ja usuvad, et aktiivne elustiil ja ajaga kaasaskäimine annab põhjuste lastele ja lastelastele uhked olla.

Eesti korraldab 2020. aasta kokandusolümpia Euroopa eelvooru

18.01.19 ... Eesti valiti reedel maailma hinnatuima tippkokkade võistluse Bocuse d´Or 2020. aasta Euroopa eelvooru korraldajamaaks.

Ilmar Raag: mustvalgete dokkkaadrite värvimine võimaldab üles võetud sündmust paremini mõista

18.01.19 ... Maailmas on muutunud menukaks vanade mustvalgete fotode ja filmide värvimine. "Ringvaate" stuudios oli filmirežissöör Ilmar Raag, kes selgitas selle taga olevaid tehnikaid ja kaalutlusi.

Ott Lepland ja Elina Nechayeva kõrvutasid 10 aasta taguseid pilte praegustega

18.01.19 ... Internetis levib taas üks väljakutse. Seekord ei tule end jääga üle valada, vaid kõrvutada oma kümne aasta taguseid pilte praegustega. "Ringvaate" otsestuudios olid külas Ott Lepland ja Elina Nechayeva, kes on juba kümme aastat avalikkuse silme all olnud.

Galerii: saates "Ongi Koik" on külas Nüri Tekk ja Õige Valter

18.01.19 ... Laupäeval, 19. jaanuaril on saates "Ongi Koik" külas tuntud tõemees ja maailmaselgitaja Nüri Tekk ning Eesti päevapoliitikat ja sellega seotud trollimisteemat lahti rääkiv Õige Valter.

R. Kelly eksmänedžer andis end võimudele üles

18.01.19 ... R. Kelly eksmänedežer Henry James Mason andis end reedel pärast vahistamismääruse väljastamist võimudele üles. Masonit süüdistatakse Jocelyn Savage'i perekonnale tapmisähvarduste tegemises. Savage'i isa Timothy on avalikult väitnud, et tema tütar on R. Kelly poolt ajupestud ja teda hoitakse muusiku nn sektis vastu tüdruku tahtmist.

Raivo Suviste: reklaami müük erakanalitesse on oma aja ära elanud

18.01.19 ... Teleprodutsent Raivo Suviste rääkis Eesti telemaastiku suundadest ja ütles, et mitmed sisseharjunud käitumismustrid ei toimi enam. Ühe valupunktina tõi mees välja telereklaamide senise toimimise erakanalites.

Marko Reikop istub teatris ainult heade kohtade peal: neljas rida on absoluutne maksimum

18.01.19 ... Saates "OP+" rääkis Marko Reikop lähemalt, millised on olnud tema viimaste aastate suuremad kultuurielamused. Samuti tuli intervjuus välja, et filmikunst talle väga peale ei lähe.

Kuula: James Blake avaldas uue albumi "Assume Form"

18.01.19 ... Muusik James Blake avaldas 18. jaanuaril oma neljanda albumi "Assume Form". Tema eelmine album "The Colour in Anything" ilmus 2016. aastal.

Kultuuriportaal soovitab: "Hea, paha ja inetu" ETV2-s

18.01.19 ... 18. jaanuaril jõuab ETV2 ekraanile viimane osa Sergio Leone Nimetu Mehe triloogiast, 1966. aasta film "Hea, paha ja inetu" ("Good, Bad and Ugly").

Kunnas ja Luik on veendunud, et Trump ei taha USA-d NATO-st välja viia

17.01.19 ... USA president Donald Trump ei soovi NATO-st välja astuda, ütlesid neljapäeval ETV saates "Esimene stuudio" reservkolonelleitnant, EKRE kaitseministri kandidaat Leo Kunnas ja praegune kaitseminister, Isamaa liige Jüri Luik.

Ilmateadustajad Veronika ja Ott proovisid halba ilma ilusaks teadustada

17.01.19 ... "Aktuaalse kaamera" ilmateadustajad Veronika Uibo ja Ott Nool ennustasid reedeks lubatavat halba ilma nii, et kellelegi ei tuleks halb tuju.

Jüri Muttika ja Hannes Hermaküla läksid Eesti võrkpallinaiste vastu

17.01.19 ... Jüri Muttika ja Hannes Hermaküla läksid vastu Eesti võrkpallinaistele, kes eelmisel nädalal tegid Eesti spordiajalugu ning jõudsid Euroopa Meistrivõistluste finaalturniirile.

"Rohelise raamatu" kõrvaltegelase prototüüp on eestlane

17.01.19 ... Saates "OP+" selgus, et Oscari-soosikust filmiga "Roheline raamat" ("Green Book") on üllataval kombel seotud eestlasest tšellomängija Jüri Täht.

Euroopa parim onkoloogiaõde Lemme-Liis: olen näinud rohkem leina kui enamik noori inimesi peaks nägema

17.01.19 ... "Ringvaade" käis külas Tartu Ülikooli Kliinikumi onkoloogiaõel, 27-aastasel Lemme-Liis Aruväljal, kes ei teadnud onkoloogiavaldkonnast praktika alguses veel mitte midagi ja on jõudnud korra ka oma ametis läbipõlemist kogeda, kuid pälvis alles hiljuti Euroopa parima onkoloogiaõe tiitli.

Jaan Martinson reastas oma möödunud aasta kõige lemmikumad krimkad

17.01.19 ... Raamatusõber ja Eesti Päevalehe ajakirjanik Jaan Martinson luges eelmisel aastal läbi 60 krimiromaani ja on juba 16 aastat koostanud kõige paremate kriminaalromaanide edetabelit. Martinson reastas "Ringvaates" oma 2018. aasta lemmikud.

Ilmus "Tondipüüdjate" uue järjefilmi esimene treiler

17.01.19 ... Teisipäeval avalikustati, et tegemisel on uus "Tondipüüdjate" film ja et selle tegevustik toimub samas maailmas, kus 80. aastate populaarsete esimeste filmide omagi. Kuigi pole teada, kas uues järjefilmis löövad kaasa ka originaafilmides üles astunud Bill Murray, Dan Aykroyd või Ernie Hudson, ilmus kolmapäeval filmi esimene lühitreiler.

Möödunud aasta enim laenutatud raamat oli Vahur Afanasjevi "Serafima ja Bogdan"

17.01.19 ... "Terevisioonis" avaldati 2018. aasta rahvaraamatukogude statistika, kust selgus, et enim laenutatud autor on Katrin Pauts ning kõige rohkem kordi on laenutatud Vahur Afanasjevi teost "Serafima ja Bogdan". Saates oli kohal ka Maarja Vaino, kellega valikut täpsemalt uuriti.

Disney "Jumalaema kiriku kellamees" saab uue filmi

17.01.19 ... Disney loob uusversiooni 1996. aasta animafilmist "Jumalaema kiriku kellamees" ("The Hunchback of Notre Dame").

Saagim lahkub Õhtulehest ja kandideerib riigikokku: ma sobin sellesse punti

17.01.19 ... Anu Saagim astub tagasi Õhtulehe loovjuhi ametikohalt ja kandideerib roheliste nimekirjas riigikokku.

Tallinna Linnateatris jäävad ära "Kes kardab Virginia Woolfi?" etendused

17.01.19 ... Näitleja haigestumise tõttu jäävad ära 17. ja 18. jaanuaril Tallinna Linnateatri kammersaalis toimuma pidanud lavastuse "Kes kardab Virigina Woolfi?" etendused.

Mihkel Raud 50. sünnipäeva eel: esimene tõsine vanus on 70

17.01.19 ... Kirjanik Mihkel Raud tähistab homme 50. sünnipäeva. Mees, kes on oma elu seadnud Eestisse ja Ameerikasse, tõdes, et võtab tähtsa päeva vastu perega Detroiti reisides.

Boogie Company uus lugu ilmus Suurbritannias

17.01.19 ... Suurbritannia surf-muusikale spetsialiseerunud plaadifirma Sharawaji Records avaldas kogumiku "Benefit Of Mr. Kitesurfer", kus kõlab teiste seas ka Eesti bänd Boogie Company.

praegu R2-s
laula ja võida

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: