Telesaated

VIDEO: R2 I Land Soundil

13.07.19 ... Kolmandat järjestikust suve maandub Orissaares, maaliliselt ilusal Illiku laiul elamusfestival I Land Sound, tuues kaunis looduses ja vabas õhustikus kokku parima, mis muusikal, kunstil, ühisel koosviibimisel ja Eestimaa suvel anda on.

Video: Barry Adamsoni täispikk intervjuu

28.06.19 ... Tallinn Music Weeki ajal külastas multitalent Barry Adamson Kunstiakadeemiat paneelideks ja R2TV kasutas võimalust teha artistiga põhjalik intervjuu.

Saade: R2TV 4.osa

03.06.19 ... R2TV esimese hooaja viimases saates tuleb juttu artistidest sotsiaalmeedias - mis toimub ja mis võiks toimuda? Vaatame ringi Eesti disko, souli ja funki maastikul ning läheme külla muusikast mõtlevale ja mõttega muusikat tegevale Brigitta Davidjantsile ansamblist HUNT. Ühe peosarja anatoomias Lil Pidu.

Video: Lil pidu

03.06.19 ... Raadio 2 on alati mänginud kodumaist hip-hoppi ja hetkel on saatekavas lausa 4 saadet, mis sellega tegelevad. Kõige uuem neist on esimest hooaega lõpetav Siim Nestori ehk Lil Slimi juhitud Lil Saade, mille fookuses vastuoluline 21. sajandi hip-hop. Aeg-ajalt väljub Lil Saade eetrist peole. Viimati läks R2TV kaasa.

Video: eesti disko, soul ja funk

03.06.19 ... Eesti disko pole surnud, vaid gruuvib edasi, sõpradeks soul ja funk. Selles vallas on viimasel ajal niimõndagi huvitavat ja veidrat toime pandud. R2TV uurib lähemalt!

Video: Birgitta Davidjants

03.06.19 ... R2TV persoonirubriigis võtab terane, tugev ja andekas Brigitta Davidjants R2TV vastu oma kodustuudios.

Video: artistid sotsiaalmeedias

03.06.19 ... Käegakatsutavale maailmale lisaks elame ka virtuaalses maailmas. Mida meie artistid teevad ja mida nad võiksid teha?

KUULA: "Tähtede lava" võitja Gloria Raudjärv Vikerhommikus

20.05.19 ... "Tähtede lava" võitja Gloria Raudjärv koos isa Ivoga ja saate produtsent Kadi Katarina Priskega olid külas Vikerraadio hommikuprogrammis.

VAATA: "Tähtede lava" võitja Gloria Raudjärv saates "Terevisioon"

20.05.19 ... Gloria Raudjärv koos oma õpetaja Airi Liivaga hommikusaates "Terevisioon"

"Tähtede lava" võitja Gloria Raudjärv: ma ei teadnud, et jõuan nii kaugele

20.05.19 ... "Tähtede lava" esimese hooaja võitjaks kuulutati Gloria Raudjärv ütles, et ei tea, miks saate võitis just tema.

VAATA JA KUULA: Gloria Raudjärv "Pidupäev"

20.05.19 ... "Tähtede lava" võitja Gloria Raudjärv esitas finaalis laulu "Pidupäev" (Airi Liiva)

VAATA JA KUULA: Miia Margaret Untera "Sügistuuled"

20.05.19 ... "Tähtede lava" finaalsaates esitas Miia Margaret Untera laulu"Sügistuuled" (Tõnu Aare / Ott Arder)

VAATA JA KUULA: Arhanna Sandra Arbma "Tuulte värvid"

20.05.19 ... "Tähtede lava" finaalsaate pesamuna, 7-aastane Põlvamaa tüdruk Arhanna Sandra Arbma esitas laulu "Tuulte värvid" (Alan Menken/ Sirje Toompere).

VAATA JA KUULA: Hans-Martti Mägar "Mägede hääl".

20.05.19 ... "Tähtede lava" finaalis esitas Pärnu noormees Hans-Martti Mägar laulu "Mägede hääl" (Heini Vaikmaa / Madis Tross).

VAATA JA KUULA: Emma Sepp "Klaaskuulis"

20.05.19 ... "Tähtede lava" finaalsaates esitas Viljandi tüdruk Emma Sepp laulu "Klaaskuulis" (Jarek Kasar). Emmaga olid koos laval ka ansambel C-Jam ja Katrina Merily Reimand.

VAATA JA KUULA: Sireli Salum "Grammofon"

20.05.19 ... "Tähtede lava" finaalsaates esitas Sireli Salum laulu "Grammofon" (Priit Pihlap/ Juhan Sütt).

Galerii: "Tähtede lava" finaalisaate toredad hetked

18.05.19 ... "Tähtede lava" finaalis selgus 2019. aasta parim noor laulja! Rahvas valis saatesarja võitjaks Tartu tüdruku Gloria Raudjärve. Palju õnne sulle, Gloria!

Vaata, kuidas valmistutakse "Tähtede lava" finaaliks!

17.05.19 ... Täna õhtul kell 20.00 algab "Tähtede lava" finaalsaade, kus pärjatakse 2019. aasta parim noor laululaps. Telemaja on juba hommikust saati sagimist täis, sest ettevalmistused õhtuks käivad täie hooga. Vaata galeriist!

"Tähtede lava" võitja selgub täna telefonihääletuse tulemusel

17.05.19 ... "Tähtede lava" finaal on käes ja selgub 2019. aasta parim noor laulja!

"Tähtede lava" finaalsaates selgub võitja

17.05.19 ... Reede õhtul kell 20.00 algab suurejooneline "Tähtede lava" finaalsaade, kus selgub 2019. aasta parim noor laulja.

Juba reedel selgub "Tähtede lava" võitja!

16.05.19 ... Homme õhtul kell 20.00 algab suurejooneline "Tähtede lava" finaalsaade, kus selgub 2019 aasta parim noor laulja!

Värsked lapsevanemad Taivo Piller ja Mart Haber: negatiivsus on väga väike osa

15.05.19 ... Tuntud Eesti ettevõtjad Taivo Piller ja Mart Haber raputasid avalikkust, kui abiellusid mullu Ameerikas, hankisid sügisel surrogaatema abil kaksikud ning mis paljude kriitikute meelest kõige hullem, ei häbene seda kõike ka avalikult rääkida.

Endiste kaitseväelaste sõnul on keskpolügoonil lõhkemata moona arvatust rohkem

15.05.19 ... Sügisel rääkis "Pealtnägijale" loo ajateenija Lars, kes kaotas keskpolügoonil granaadiplahvatuses peaaegu jala. Kui kaitsevägi väitis toona, et tegu oli erandliku juhtumiga, siis juba pärast saadet pöördusid "Pealtnägija" poole eridemineerijad, kelle sõnul on asjalood palju hullemad ning lõhkemata moona vedeleb palju rohkem.

"Pealtnägija": muugalaste vargamäelik võitlus ametkondadega kraavi pärast

15.05.19 ... Muuga külas elav Olle Uussaar ja tema naabrid on juba aastaid pidanud ametkondadega vargamäelikku võitlust kraavi teemal. See võib tunduda kommunaaldraama, kuid panused on tähelepanuväärsed: ühelt poolt on kaalul vähemasti nelja maja ja krundi elamiskõlblikkus, teisalt ähvardab potentsiaalne suurõnnetus, selgub kolmapäevasest "Pealtnägijast".

"Tähtede lava" poolfinaalist on televaatajate lemmik Miia Margaret Untera

14.05.19 ... "Tähtede lava" poolfinaalist pääses telefonihääletuse võitjana finaali Miia Margaret Untera. Palju õnne sulle, Miia Margaret!

VAATA ja KUULA: Emma Sepp ja Priit Võigemast "Kuulsuse ahelad"

12.05.19 ... Viljandist pärit Emma Sepp esitas "Tähtede lava" poolfinaalis koos Priit Võigemastiga Jaak Joala kuulsaks lauldud pala "Kuulsuse ahelad". Vaata suurepärast etteastet veel korra!

VAATA ja KUULA: Aurora Elise Varema ja Elina Nechayeva "Kaunitar ja koletis

12.05.19 ... "Tähtede lava" kõige noorem poolfinalist, vaid nelja-aastane Aurora Elise Varema palus duetipartneriks enda lemmiklaulja Elina Nechayeva. Koos esitati laulu "Kaunitar ja koletis". Vaata suurepärast etteastet veel korra!

VAATA ja KUULA: Hans-Martti Mägar ja Ansambel Laine "Kalaki-kalako"

12.05.19 ... Pärnumaa poiss Hans-Martti Mägar valis poolfinaalis endale duetipartneriks terve bändi. Koos Ansambel Lainega tuli esitusele nende hitt "Kalaki-kalako". Vaata suurepärast etteastet veel korra!

VAATA ja KUULA: Gloria Raudjärv ja Marvi Vallaste "Nii peabki"

12.05.19 ... Tartumaa tüdruk Gloria Raudjärv esines "Tähtede lava" poolfinaalis koos Marvi Vallastega. Esitusele tuli imekaunis "Nii peabki". Vaata suurepärast etteastet veel korra!

VAATA ja KUULA: Hendrik Konsa ja Marek Sadam "Magus laul"

12.05.19 ... Hendrik Konsa palus endaga "Tähtede lava" poolfinaalis lavale Marek Sadama. Kahe džentelmeni esituses kõlas "Magus laul". Vaata suurepärast etteastet veel korra

VAATA ja KUULA: Martin Makarov ja Stefan "Laule täis taevakaar"

12.05.19 ... Tantsupoiss Martin kutsus endaga duetti laulma Stefani. "Laule täis taevakaar" sai sarmikate noormeeste esituses ka vahva lavalise liikumise. Vaata suurepärast etteastet veel korra!

VAATA ja KUULA: Jete-Pauline Ollep ja Juss Haasma "Must ja valge"

12.05.19 ... Jete-Pauline valis "Tähtede lava" poolfinaaliks esitamiseks Inese laulu "Must ja valge", aga esitas seda mitte koos Inese, vaid hoopis Juss Haasmaga. Üks oli laval must ja teine valge. Vaata suurepärast etteastet veel korra!

VAATA ja KUULA: Miia Margaret Untera ja Sissi "See alles jääb"

12.05.19 ... Tallinna tüdruk Miia Margaret ja Sissi andsid Jaan Pehki laulule "See alles jääb" hoopis uue kuue. Vaata suurepärast etteastet veel korra!

Arhanna Sandra Arbma ja Kristina Bianca Rantala "Kui sa naerad"

12.05.19 ... Väike printsess Arhanna Sandra palus endaga duetti laulma Kristina Bianca Rantala, kellega koos kõlas fantastiline "Kui sa naerad". Vaata suurepärast etteastet veel korra!

Televaatajad valivad ühe noore laulja võistlema "Tähtede lava" Finaali!

10.05.19 ... Televaataja otsustab, kes on see imeline noor laulja, kes nädala pärast asub võistlustulle parima noore laulja tiitli nimel.

Galerii: "Tähtede lava" võimas poolfinaal toob lavale staarid ja noored tähed

09.05.19 ... Kätte on jõudnud ETV uue laulusaate "Tähtede lava" avahooaja kõige põnevamad hetked. Juba reedel toimub poolfinaal, kus lavale astub kümme andekat noort lauljat, kes kõik unistavad pääsust kuue finalisti sekka. Noori talente toetavad poolfinaalis armastatud staarid, kellega koos kõlavad laval unustamatud duetid.

"Pealtnägija": eestlannast ultrakäija on järjest kõndinud ligi 88 tundi

08.05.19 ... Agne Truss on maailma ühe eripärasema ja ekstreemsema spordiala tšempion. Juhuslikult just täna 41. sünnipäeva tähistav medõde ja üksikema tuli kaks aastat järjest üldarvestuses teiseks Rootsis peetaval ultrakäimisvõistlusel, mille põhimõte on lihtne – võidab see, kes on viimasena püsti, kusjuures meestel ja naistel vahet ei tehta. Hetkel on eestlanna rekord ligi 88 tundi! Mis võlu on kõndida magamata ligi neli ööpäeva, uuris "Pealtnägija" Agnelt endalt.

Estonia hukus abikaasad kaotanud eestlannad toetavad uut uurimist ja sukeldumist

08.05.19 ... Estonia katastroofis abikaasad kaotanud eestlannad toetavad Rootsist pärit ohvrite lähedaste ja pääsenute soovi algatada uus uurimine ja teha vrakile uus sukeldumine.

Galerii: "Tähtede lava" duetivoor staariga, toredad hetked salvestuselt

08.05.19 ... ETV laulusaade "Tähtede lava" on jõudnud poolfinaalini ja kõrvuti kümne andeka noore lauljaga astuvad vaatajate ette sel reedel ka ägedad staarid, sh Uku Suviste, ansambel Laine, STEFAN, Elina Nechayeva jt.

Eesti riigi kohal ripub endiselt Estonia laevahuku Rootsi omaste kohtuhagi

08.05.19 ... 92 parvlaeval Estonia hukkunute omast ja pääsenut Rootsist nõuab kohtu kaudu, et Eesti valitsus algataks katastroofi uue uurimise ja korraldaks uue sukeldumise vrakile. Kaebajad rääkisid ETV saatele "Pealtnägija" esimest korda avalikult, miks nad võitlust jätkavad.

Viktoriin: kas tunned lauljaid hääle järgi?

07.05.19 ... Reedel astub võistlustulle "Tähtede lava" kümme poolfinalisti, kes esitavad laule koos tuntud staaridega.

Video: R2TV Barry Adamson

06.05.19 ... Tallinn Music Weeki raames esines Tallinnas legendaarne looja Barry Adamson. R2TV reporter Sander Varusk tegi temaga eksklusiivse intervjuu!

Video: R2TV Tartu vinüülipalavik

06.05.19 ... Viimastel aastatel on Tartus lahvatanud tõeline vinüülipalavik. R2TV toimetaja Maarja Merivoo-Parro läks uurima, kuidas see alguse sai.

Video: R2TV Tallinn Express 15

06.05.19 ... Laupäeva õhtuti Raadio 2 eetris olev saade Tallinn Express, ehk TEX tähistas oma 15. sünnipäeva. Koos Meelis Meri ja P. Julmaga TEXi vedav R2TV saatejuht Eisi Mäeots vahendab juubelipidustuste melu.

Saade: R2TV 3.osa

06.05.19 ... Lehekuul on R2TV fookuses Tartu vinüülipalavik, värske ja äge sooloartist YASMYN, Tallinn Expressi 15. sünnipäev ning legendaarne looja Barry Adamson.

Video: R2TV YASMYN

06.05.19 ... Loov ja julge uue kooli hiphopi artist YASMYN võtab R2TV toimetaja Maarja Merivoo-Parro vastu oma loomingulises buduaaris.

"Tähtede lava" saate poolfinalist on Hans-Martti Mägar Pärnust

04.05.19 ... 11-13-aastaste lauljate lemmiklaulu voorust sai žürii otsusel edasi poolfinaali võistlema ka Pärnu noor laulja Hans-Martti Mägar. Palju õnne sulle, Hans-Martti!

"Tähtede lava" poolfinalist on Emma Sepp

04.05.19 ... Žürii, koosseisus Rasmus Puur, Gerli Padar ja Jüri Pootsmann, valis 11-13-aastaste lemmiklaulu voorust kindlaks poolfinaali pääsenud lauljaks Viljandi tüdruku Emma Sepa. Palju õnne sulle, Emma!

Jüri Pootsmann esitles "Tähtede laval" oma uhiuut singlit "Üksinda koos"

04.05.19 ... "Tähtede lava" saates kõlas esmakordselt Jüri Pootsmanni singel "Üksinda koos". Jürile pakuvad taustajõududena abi "Tähtede lava" 11-13aastased noored lauljad. Tantsijad on Lisbet Neering ja Germo Paas Viljandist.

"Tähtede lava" saate viimane kindel poolfinalist on Miia Margaret Untera

04.05.19 ... "Tähtede lava" 11-13-aastaste lemmiklaulu voorus valis žürii poolfinaali võistlema noored lauljad Emma Sepa ja Hans-Martti Mägari. Televaatajad said hääletada oma lemmiku poolt ja telefonihääletuse võitjaks ning poolfinaali pääsenud lauljaks osutus Miia Margaret Untera. Palju õnne sulle, Miia Margaret!
kuula "Onu Remuse" lugusid
praegu R2-s
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: