Telesaated

Boris Johnsoni Eestis surnud vaaremast räägitakse siiani verdtarretavaid lugusid

09.10.19 ... Boris Johnson on iga päev uudistes lootusetult sõlmejooksnud Brexiti, aga ka muude tempude tõttu. "Pealtnägija" arutas lahti Johnsoni siniverelise vaarema Auguste Karoline surma saladust. Naine suri dramaatilisel moel Eestis ning on maetud Kullamaale, andes tänini alust ka teatavateks kummitusjuttudeks.

Dave Benton pääses surmasuust tänu eestlasest organidoonorile

09.10.19 ... Muusik Dave Bentoni sai viimasel hetkel doonorineeru ja naljatas nüüd ise "Pealtnägijale" antud intervjuus, et on tükike rohkem eestlane. Tegelikult võib aga väike linnuke e-tervises päästa kellegi elu.

Koos aega teenima saadetud lapsepõlvesõbrad võtavad ajateenistusest viimast

09.10.19 ... Kui sada aastat tagasi kallutasid Vabadussõja Eesti kasuks koolipoisid, siis moodsal ajal pole püssi alla minek kuigi popp. "Pealtnägija" jätkab eelmisel nädalal pooleli jäänud lugu ühe Tabasalu klassi koolipoistest, kes otsustasid üheskoos aega teenima minna.

Video: produtsent Taavi Paomets

07.10.19 ... Taavi Paometsa produtsendikäpp on sees väga paljude tuntud eesti artistide loomingus. R2TV toimetaja Maarja Merivoo-Parro läks talle stuudiosse külla ja esitas väljakutse lisaks küsimustele vastamisele ka võimalikult kiiresti üks lugu otsast lõpuni valmis treida.

Video: Rada7 viimane pidu

07.10.19 ... Legendaarse muusikaportaali Rada7.ee tegijad otsustasid, et Eesti melomaanide virtuaalse kodu 20. sünnipäev saab olema ühtlasi selle viimane. R2TV erireporterina annab juubelist/peiedest ülevaate Rada7 asutaja Ivo Kiviorg isiklikult.

Saade: R2TV 6.osa

07.10.19 ... R2TV esitab produtsent Taavi Paometsale väljakutse treida intervjuu andmise ajal valmis ka üks lugu, luusib ringi Telliskivi prooviruumides, tähistab Svetas Rada7.ee viimast juubelit ja uudistab eesti 90ndate näitust ERMis.

Video: 1990. aastate MUSS

07.10.19 ... Eesti Rahva Muuseumis on veel viimaseid nädalaid avatud 1990. aastate Eestile pühendatud näitus "Ise tehtud Eesti". Seal saab tutvuda ka toonase põrandaaluse peomaastikuga. R2TV toimetaja Maarja Merivoo-Parro käis Tartus, et uurida, missuguse pildi kuraator Karin Leivategija ja produtsent Külli Lupkin sellest lähedasest ja kaugest ajast koos kolleegidega maalinud on.

Video: Proovikasess

07.10.19 ... Ärksad noored on Telliskivi Loomelinnakus käima lükanud prooviruumi jämmide sarja ehk Proovikasessi. R2TV reporter Sander Varusk uuris ettevõtmise taga seisvatelt Kristjan Tensolt ja Hyrr Innokent Vainolalt, miks ja kuidas uus nähtus sündis.

Koos aega teenima saadetud lapsepõlvesõbrad panevad sõpruse proovile

02.10.19 ... See on eksperiment, mille sarnast pole Eestis varem nähtud. Gümnaasiumi lõpuklassi noormehed saadeti koos ühte väeossa aega teenima. Uue tähenduse saavad distsipliin, meeskonnatöö, aga ka füüsilised ja psühholoogilised katsumused. Kuid kaalul on midagi veel olulisemat – sügav sõprus.

"Pealtnägija" lahkab Estonia katastroofi ümbritsevaid vandenõuteooriaid, 2. osa

02.10.19 ... Laupäeval möödus 25 aastat Läänemere suurimast laevahukust rahuajal, kuid 852 inimese elu nõudnud katastroofi leina ja meenutuste foonil elab edasi hulk spekulatsioone juhtunu põhjuste kohta. ETV saade "Pealtnägija" jätkas sel nädalal laevahukku ümbritsevate vandenõuteooriate lahkamist.

Maa-amet muutis omanike teadmata sadade tuhandete kinnistute pindala

02.10.19 ... Kui te ühel päeval avastate, et mitu tuhat ruutmeetrit teie kinnistust on paberil haihtunud, kahtlustate ilmselt pettust või mustkunstitrikki. Nii juhtus 78-aastase Eerik-Ivar Künnapuuga Tartumaal ja 47-aastase Kaarel Vausiga Läänemaal. "Pealtnägija" ajakirjanik Taavi Eilat avastas müsteeriumi uurides, et maa-amet parandas hiljuti ilma suurema kärata tagantjärele ja pahatihti ka omanike tagaselja kokku ligi poolte Eesti kinnistute ehk 330 000 maatüki pindala.

Pealtnägija 20: vaata kõige esimest "Pealtnägija" saadet

29.09.19 ... 29. septembril 1999. aastal läks ETV eetrisse kõige esimene "Pealtnägija" saade.

"Pealtnägija" lahkab Estonia katastroofi ümbritsevaid vandenõuteooriaid, 1. osa

25.09.19 ... 28. septembril möödub 25 aastat Estonia katastroofist. Jätkuvalt käivad arutelud, miks 852 inimest märga hauda viinud laeva väljumine hilines ja kas seda põhjustas viimasel hetkel pardale toimetatud salakaup. Kuna iga aastapäeva paiku ilmub kõmulisi materjale, uuris ka "Pealtnägija", mis ikkagi on fakt ja mis fiktsioon, ning jõudis järeldusele, et kaugeltki mitte kõik jutud pole linnalegend.

Estonia vraki juurde sukeldus sel nädalal dokumentaalsarja tegev firma

25.09.19 ... Sel nädalal on sukeldunud Estonia vraki juurde Norra tootjafirma meeskond, kes teeb katastroofist dokumentaalsarja.

M.V. Woolis pesitseva bakteri esimene nakatunu oli Eesti vastsündinu

25.09.19 ... Mitme riigi uuringud viitavad, et Tallinna lähistel asuva M.V.Wooli kalatehases möllab muteerunud ja väga agressiivne bakter, millega on senistel andmetel nakatunud üle Euroopa 26 inimest, kellest kuus surid, neist kaks Eestis. Kalakuningas Mati Vetevool aga eitab süüdistusi ja palkas appi Eesti tippadvokaadid.

"Pealtnägija": Kahelt surnud eestlaselt on leitud M.V. Wooli kalatehasest pärit listeeriabakter

24.09.19 ... Eesti kalatehases M. V. Wool pesitsev listeeriabakter on nakatanud Eestis üheksa inimest, kellest kaks on surnud.

Tehnoloogia areng mõjutab otsust, kas elada pigem kuulja või kurdina

18.09.19 ... Esmaspäeval algas kampaania "Ava meeli", mille eesmärk on tutvustada nägemis-, kuulmis- või kõnepuudega inimesi täisväärtuslike kaaskodanikena. "Pealtnägija" vestles sel puhul Taneli ja tema tädi Riinaga - neist üks on täiesti kurt ja viipleb ning loeb huultelt, teine kasutab moodsat tehnikat - pähe istutatud implantaati - ning kuuleb elektroonika abil peaaegu täielikult.

"Pealtnägija" kajastas kinkelepingu ohte: pojapoeg tõstab vanaema kodust välja

18.09.19 ... Idüllilisel Begoonia tänaval Viimsis on üks pere nii hirmsas tülis, et pojapoeg üritab 81-aastast vanaema 40 aastat koduks olnud majast kohtutäituri abil välja tõsta. "Pealnägija" kajastas õpetlikku lugu, milles kardetavasti leidub äratundmist paljudele peredele, kus ühe katuse all mitu põlvkonda ning mängu tulevad kinkeleping ja kaasomand.

Eesti moelooja vallutab USA mainekaid moelavasid

18.09.19 ... Kadri Klampe nimi ei ütle võib-olla isegi paadunud fashionistadele palju, kuid 35-aastane Võrust pärit ja peamiselt Inglismaal elav moelooja läbis esimese eestlasena ülitiheda konkursi, mille auhind oli stipendium ja garanteeritud korduvesinemine maailma ühel kuulsamal, New Yorgi moenädalal.

Seljavigastusega pereisa on kogunud üle 60 000 euro ja loodab ravi saada jaanuaris

13.09.19 ... Seljavigastusega Argo Leetmaa, kelle lugu kajastas sel nädalal "Pealtnägija", on saanud annetuste kaudu üle 60 000 euro ning loodab juba jaanuaris sõita Moskvase ravi saama.

Seljavigastusega pereisa loodab kalli eksperimentaalravi abil käima hakata

11.09.19 ... Ratastoolis nelja lapse isa Argo loodab 80 000 eurot maksva eksperimentaalraviga uuesti käima hakata ja korraldab selleks korjanduse. "Pealtnägija" küsis, kas see, et raskes olukorras patsiendid peavad ravi saamiseks kampaaniaid korraldama, on uus normaalsus.

Spetsialistid peavad EKRE noorte relvadega poseeritud fotosid sotsiaalmeedias viha õhutavateks

11.09.19 ... EKRE noortekogu Sinine Äratus on asunud oma liikmetele relvakoolitusi korraldama. Mitmed liikumisse kuuluvad alaealised on postitanud endast sotsiaalmeediasse laskeharjutustel tehtud relvaga poseeritud fotosid, mida saadavad juudi- või rassivihale viitavad või muidu vägivallaga ähvardavad pildiallkirjad.

"Pealtnägija": kortermajade haldaja tõmbas elanikele koti pähe

11.09.19 ... Linna Haldus OÜ pole võib-olla massidele tuttav firma, aga ta teenindab pealinnas ligi pooltsada hoonet. Nüüd kahtlustatakse, et firma on vee ja elektri eest tasutud rahade ning remondifondi kogutud tuhandetega sisuliselt kadunud ja kättesaamatu ning kõige äärmuslikumal juhul lülitati ühest kortermajast juba elekter välja. Lisaks on õhus märgid, et firma laseb rahvakeeli väljendudes juriidiliselt "otsi vette", selgub kolmapäevasest ETV saatest "Pealtnägija".

Eesti purjetajad valmistuvad Tõnistete juhtimisel uut tüüpi suurvõistluseks

04.09.19 ... Legendaarsed purjetamiskaksikud Tõnu ja Toomas Tõniste teevad tagasitulekut. Nende juhtimisel koostatakse praegu Eesti koondist, mis osaleb 2021. aastal Šveitsis toimuvatel uut tüüpi purjetamise maailmameistrivõistlustel.

Tuntud eestlased paljastasid oma valusa kogemuse koolikiusamisega

04.09.19 ... Alanud kooliaasta tähendab paraku paljude jaoks ka silmitsi seismist kiusamisega. Tuntud inimesed nagu Elina Nechayeva, Mihhail Kõlvart, Mart Sander, Kerli Kõiv ja ka Mihkel Kärmas on kannatanud koolikiusu all ning jagasid oma valusaid mälestusi.

"Pealtnägija" viis vaataja Eestis alaliselt asuvasse eriüksuste salajasse baasi

04.09.19 ... Eesti on deklareerinud, et USA on sisuliselt meie suurim julgeolekupartner ja -garant. Seni teadsime NATO üksustest Tapal, aga ei teadnud, et kusagil Eestis baseerub ka salajane Ameerika eriüksus, mis koosneb sarnastest võitlejatest, kes nabisid kinni Osama bin Ladeni. Asi hakkas ilmsiks tulema, kui ETV saate "Pealtnägija" üks autoritest Anna Pihl märkas kaitse-eelarves üht spetsiifilist rida.

Video: Viljandimaal voolas tanklas piima

03.09.19 ... Pealtnägija saatis "Pealtnägijale" video Viljandimaal Karksis asuvast tanklast, kus oli kummuli kukkunud üks piimaauto tsisternidest, mille sisu sinnasamma maha voolas.

Video: R2TV Intsikurmul

02.09.19 ... R2TV Intsikurmu festivalil, reporter Maarja Merivoo-parro.

Video: R2TV Hip hop festivalil

02.09.19 ... R2TV Eesti Hip Hop Festivalil, reporter Bert Järvet.

Video: R2TV I Land Soundil

02.09.19 ... R2TV I Land Soundi festivalil, reporter Maarja Merivoo-Parro.

Video: R2TV Kalana Saundil

02.09.19 ... R2TV Kalana Saundil, reporter Sander Varusk.

Eesti kohus hakkab Estonia ohvrite omaste hagi arutama enne laevahuku aastapäeva

30.08.19 ... Estonia laevahukku hakatakse Tallinna kohtus uuesti arutama vahetult enne katastroofi 25. aastapäeva. Hagejate põhinõue on uus sukeldumine laevavrakile, edastab "Pealtnägija".

VIDEO: R2 I Land Soundil

13.07.19 ... Kolmandat järjestikust suve maandub Orissaares, maaliliselt ilusal Illiku laiul elamusfestival I Land Sound, tuues kaunis looduses ja vabas õhustikus kokku parima, mis muusikal, kunstil, ühisel koosviibimisel ja Eestimaa suvel anda on.

Video: Barry Adamsoni täispikk intervjuu

28.06.19 ... Tallinn Music Weeki ajal külastas multitalent Barry Adamson Kunstiakadeemiat paneelideks ja R2TV kasutas võimalust teha artistiga põhjalik intervjuu.

Saade: R2TV 4.osa

03.06.19 ... R2TV esimese hooaja viimases saates tuleb juttu artistidest sotsiaalmeedias - mis toimub ja mis võiks toimuda? Vaatame ringi Eesti disko, souli ja funki maastikul ning läheme külla muusikast mõtlevale ja mõttega muusikat tegevale Brigitta Davidjantsile ansamblist HUNT. Ühe peosarja anatoomias Lil Pidu.

Video: Lil pidu

03.06.19 ... Raadio 2 on alati mänginud kodumaist hip-hoppi ja hetkel on saatekavas lausa 4 saadet, mis sellega tegelevad. Kõige uuem neist on esimest hooaega lõpetav Siim Nestori ehk Lil Slimi juhitud Lil Saade, mille fookuses vastuoluline 21. sajandi hip-hop. Aeg-ajalt väljub Lil Saade eetrist peole. Viimati läks R2TV kaasa.

Video: eesti disko, soul ja funk

03.06.19 ... Eesti disko pole surnud, vaid gruuvib edasi, sõpradeks soul ja funk. Selles vallas on viimasel ajal niimõndagi huvitavat ja veidrat toime pandud. R2TV uurib lähemalt!

Video: Birgitta Davidjants

03.06.19 ... R2TV persoonirubriigis võtab terane, tugev ja andekas Brigitta Davidjants R2TV vastu oma kodustuudios.

Video: artistid sotsiaalmeedias

03.06.19 ... Käegakatsutavale maailmale lisaks elame ka virtuaalses maailmas. Mida meie artistid teevad ja mida nad võiksid teha?

KUULA: "Tähtede lava" võitja Gloria Raudjärv Vikerhommikus

20.05.19 ... "Tähtede lava" võitja Gloria Raudjärv koos isa Ivoga ja saate produtsent Kadi Katarina Priskega olid külas Vikerraadio hommikuprogrammis.

VAATA: "Tähtede lava" võitja Gloria Raudjärv saates "Terevisioon"

20.05.19 ... Gloria Raudjärv koos oma õpetaja Airi Liivaga hommikusaates "Terevisioon"

"Tähtede lava" võitja Gloria Raudjärv: ma ei teadnud, et jõuan nii kaugele

20.05.19 ... "Tähtede lava" esimese hooaja võitjaks kuulutati Gloria Raudjärv ütles, et ei tea, miks saate võitis just tema.

VAATA JA KUULA: Gloria Raudjärv "Pidupäev"

20.05.19 ... "Tähtede lava" võitja Gloria Raudjärv esitas finaalis laulu "Pidupäev" (Airi Liiva)

VAATA JA KUULA: Miia Margaret Untera "Sügistuuled"

20.05.19 ... "Tähtede lava" finaalsaates esitas Miia Margaret Untera laulu"Sügistuuled" (Tõnu Aare / Ott Arder)

VAATA JA KUULA: Arhanna Sandra Arbma "Tuulte värvid"

20.05.19 ... "Tähtede lava" finaalsaate pesamuna, 7-aastane Põlvamaa tüdruk Arhanna Sandra Arbma esitas laulu "Tuulte värvid" (Alan Menken/ Sirje Toompere).

VAATA JA KUULA: Hans-Martti Mägar "Mägede hääl".

20.05.19 ... "Tähtede lava" finaalis esitas Pärnu noormees Hans-Martti Mägar laulu "Mägede hääl" (Heini Vaikmaa / Madis Tross).

VAATA JA KUULA: Emma Sepp "Klaaskuulis"

20.05.19 ... "Tähtede lava" finaalsaates esitas Viljandi tüdruk Emma Sepp laulu "Klaaskuulis" (Jarek Kasar). Emmaga olid koos laval ka ansambel C-Jam ja Katrina Merily Reimand.

VAATA JA KUULA: Sireli Salum "Grammofon"

20.05.19 ... "Tähtede lava" finaalsaates esitas Sireli Salum laulu "Grammofon" (Priit Pihlap/ Juhan Sütt).

Galerii: "Tähtede lava" finaalisaate toredad hetked

18.05.19 ... "Tähtede lava" finaalis selgus 2019. aasta parim noor laulja! Rahvas valis saatesarja võitjaks Tartu tüdruku Gloria Raudjärve. Palju õnne sulle, Gloria!
heihopsti!

praegu R2-s
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: