Tele/raadio

Kultussari "Friends" taasühineb voogedastusplatvormil HBO Max

13.11.19 ... Voogedastusplatvorm HBO Max töötab kultussarja "Friends" ("Sõbrad") taasühinemise kallal.

Anna Pihl meenutas üht elu olulisemat intervjuud: olen Tarja Halonenile siiani väga tänulik

13.11.19 ... "Pealtnägija" toimetaja ja saatejuht Anna Pihl meenutas üht elu olulisemat intervjuud, milleta ta võib-olla Eesti Televisioonis ei töötaks.

Ricky Gervais juhib Kuldgloobuste galat viimast korda

12.11.19 ... Briti koomik Ricky Gervais juhib taas Kuldgloobuste galat, kuid enda sõnul nüüd viimast korda.

ETV oli möödunud nädala teletabeli esikümnes seitsme saatega

12.11.19 ... Eelmisel nädalal vaadati enim otse või eetripäeval järele ETV saadet "Pealtnägija". ETV oli tabeli esikümnes kokku seitsme saatega.

Märt Koik: mul on see probleem, et pole filtrit eriti

12.11.19 ... ETV2 satiirisaade "Ongi Koik" on alustanud uut hooaega. Koomik Märt Koik kirjeldas Vikerraadios, mismoodi saate teemavalik ja teravad naljad sünnivad.

ETV oli ka oktoobris vaadatuim telekanal, TV3 astub Kanal 2-le kandadele

12.11.19 ... ETV oli ka oktoobris vaadatuim telekanal, olles tabelis trooninud juba üle kahe aasta. Vaadatavuselt oli napilt teisel kohal Kanal 2, millele pakkus tugevat konkurentsi TV3.

Telesaatejuhi surma põhjustanud mees sai karistuseks tingimisi vangistuse

12.11.19 ... Tartu maakohus tunnistas teisipäeval Türgi kodaniku Ramazan Tasci süüdi heategevusliku saate "Kodutunne" saatejuhi Signe Lahteina surmaga lõppenud avarii põhjustamises ning karistas meest tingimisi kaheaastase vanglakaristuse kolmeaastase katseajaga. Samuti jääb türklane üheks aastaks ilma juhtimisõigusest.

Vaata enne tele-eetrit | "Üle noatera": Narva referendum

11.11.19 ... ETV-s alustas värske telesari "Üle noatera", mille teist osa "Narva referendum" on võimalik ERR Menu portaalis vaadata juba enne tele-eetrit.

"Osoon" alustab erisaadetega saamidest

11.11.19 ... "Osoon" alustab sel nädalal erisaadete sarjaga, kus saatejuht Kristo Elias Soomes ja Norras elavate saamidega kohtub.

Isadepäev toob tele- ja raadioeetrisse südamlikud perelood

09.11.19 ... 10. novembril saab nii ETV kui ka Vikerraadio vahendusel kohtuda paljude vahvate ja väärikate Eesti isadega, kes üksi ja koos lastega avavad isaduse erinevaid tahke ja lugusid.

ERR-i ja Elisa koostöösarja "Reetur" peaosatäitja on Tambet Tuisk

09.11.19 ... Elisa ja ERR-i koostöös valmiva originaalsarja "Reetur" peaosaliseks on näitleja Tambet Tuisk, kuid lisaks temale astuvad sarjas üles veel mitmed teisedki Eesti tippnäitlejad. Sari esilinastub novembris Pimedate Ööde filmifestivalil, detsembris jõub "Reetur" aga Elisa voogedastusplatvormi Huub.

"Meediatund" 8. novembril: Vestlusringis on Janek Luts ja Peep Kala

08.11.19 ... Reedene Vikerraadio "Meediatunni" saade vaatleb mitut õigusemõistmisega seotud juhtumi kajastust. "Meediatunni" vestlusringis on Vikerraadio peatoimetaja Janek Luts ja ERR-i päevakajaliste saadete toimetuse juht Peep Kala.

Galerii. Marta Vaarik avas EKA galeriis isikunäituse

08.11.19 ... Marta Vaarik avas neljapäeval EKA galeriis isikunäituse "Ma seilan mööda piraadimerd ja ükski ..üra mind ei takista".

Vaata enne tele-eetrit: "Lahutus Eesti moodi" IV osa

08.11.19 ... ETV eetris jätkub 8. novembril uus teleseriaal "Lahutus Eesti moodi". Sarja neljandat osa saab ERR Menus vaadata juba enne tele-eetrit.

Maire Aunaste Reikopile: sa oled ikka tõeline mühakas

07.11.19 ... Maire Aunaste tähistab 7. novembril oma 66. sünnipäeva. Aga ei olnud saatejuht Marko Reikopi õnnesoovist "Ringvaate" otse-eetris sugugi meelitatud. Ta tunnistas ka, et kui ta poleks praegu poole kohaga tööl Maalehes, oleks ta nälga surnud.

Hannes Hermaküla jalutas mööda endise Berliini müüri radu

07.11.19 ... 9. novembril 1989 ehk 30 aastat tagasi lammutati maha Berliini müür. Kui Ida-Saksa võimud väitsid, et nemad panid müüri 13. augustil 1961 üles selleks, et kaitsta oma rahvast fašistliku agressiooni ja lääne halva mõju eest, siis tegelik põhjus oli migratsioon. Pärast II maailmasõda kuni 61. aastani lahkus Ida-Saksast 3,5 miljonit inimest.

Elisabet Reinsalu: kõige üle tohib ja peab nalja tegema

07.11.19 ... Satiirisaates "Ongi Koik" sellel hooajal kaasategev Elisabeth Reinsalu tõdes, et tal on väga hea meel, et talle see pakkumine tehti, sest ta on seni teinud eeskätt tõsiseid rolle. Ta tõdes, et huumoris on paratamatult alati sees teatud aste solvamist ja solvumist, aga nali viib ka elu edasi. Reinsalu usub, et kõige üle tohib ja peab nalja tegema.

L.A.-s elav eestlane: kui lendad, lendad kõrgelt, ja kui kukud, siis valusalt

07.11.19 ... Los Angelesesse kolinud eestlane Helen Tootsi kirjutab oma raamatus "Minu Los Angeles. Suur ja sõge", et inimesed tänaval on nii päevitunud ja nii heas vormis, et tahaks nutta. L.A-s ei ole väga lihtne elada, tunnistas Tootsi.

Reedene "Terevisioon" läheb eetrisse otse Berliinist

07.11.19 ... Sel nädalavahetusel möödub 30 aastat Berliini müüri langemisest ja selle ajaloolise hetke jäädvustamiseks läheb reedene "Terevisioon" osaliselt eetrisse otse Berliinist.

"Lahutus Eesti moodi" toob ekraanile kired

07.11.19 ... "Lahutus Eesti moodi" neljas osa "Saage tuttavaks" toob reedel ETV ekraanile kired.

Meelis Kompus: nii mõnegi tähelaevalisega käin maailmaasju edasi arutamas

06.11.19 ... Meelis Kompus töötas Eesti televisioonis seitse aastat 2006-2013 aastani ning tunnistas,et portreesaade "Tähelaev" tõi tema ellu palju huvitavaid inimesi.

ERR tähistab Berliini müüri langemise aastapäeva eriprogrammiga

06.11.19 ... Sel nädalal möödub 30 aastat Berliini müüri langemisest ja ajaloolist võtmehetke tähistavad erisaadetega ka rahvusringhäälingu kanalid. ERR vahendab sündmusi otse Berliinist ning toob vaatajate-kuulajateni mitmekesise filmi- ja saadete valiku.

"Ringvaate" stuudio telgitagustes glamuuri ei ole

05.11.19 ... Saatejuht Marko Reikop käis arhitektuurikooli õppejõu Katrin Kooviga "Ringvaate" stuudio nendes kohtades, mida muidu ekraanilt ei näe.

"Pealtnägija" jätkab teletabeli liidrina, "Hommik Anuga" tõusis esikolmikusse

05.11.19 ... Eelmisel nädalal vaadati enim otse või eetripäeval järele ETV saadet "Pealtnägija". Esikolmikusse jõudis ka ETV pühapäevahommikune saade "Hommik Anuga".

Robin Sharma: paljud rahakad inimesed on väga vaesed

04.11.19 ... Jüri Muttika kohtus motivatsioonikoolitaja Robin Sharmaga, kes sattus Eestisse viimati kümmekond aastat tagasi ja kelle klientide hulgas on väidetavalt nii Briti kuninglik pere, rokkar Bon Jovi kui ka USA kosmoseagentuur NASA.

Lasteaiaõpetajast romuralliäss: ühisosa on rahulikkus

04.11.19 ... Rakvere lähedal Huljal asub lasteaed Sipsik. Age Sirelpuu on üks selle lasteaia õpetajatest. Õhtuti paneb Age lasteaia ukse enda järel kinni ja pühendub oma teisele kirele – romurallitamisele.

Florist selgitas, kuidas saavad tavalistest roosidest nn uinunud roosid

04.11.19 ... "Ringvaate" stuudios oli florist Irja Sooväli, kes selgitas, kuidas saavad päris roosidest nn magavad roosid valmistatud päris roosidest ja viidud stabiliseerimisprotsessi järel uinuvasse olekusse

Pere ainus lihasööja Priit Pajusaar: õhtul tuleb sageli teha kolme erinevat toitu

04.11.19 ... Priit Pajusaar on oma peres ainuke, kes sööb liha, aga tema taimtoidulised naine ja tütred teda seetõttu poolt vahetama sundinud ei ole. Tihtipeale tuleb tema abikaasal teha lihtsalt õhtul kolme erinevat toitu. Ta tunnistas samas, et on leidnud taimsete roogade hulgast üllatavalt põnevaid toite.

Peep Kala koostöösarjadest Elisaga: koos toota on odavam

04.11.19 ... ERR-i päevakajaliste saadete peatoimetaja Peep Kala tutvustas kaht värsket saadet, mis jõuavad ETV eetrisse rahvusringhäälingu koostöös Elisaga. Kala sõnul on maailmas juba mõnda aega olnud telekomi firmadel suund luua omatoodangut.

Vaata enne tele-eetrit | "Üle noatera": hädamaandumine Tallinnas

04.11.19 ... Esmaspäeva õhtul alustab ETV-s värske telesari "Üle noatera", mille esimest osa on võimalik ERR Menu portaalis vaadata juba enne tele-eetrit.

Vikerraadio uus peatoimetaja Janek Luts: lammutamist ei tule

04.11.19 ... Vikerraadio uus peatoimetaja Janek Luts ütles, et Vikerraadio praegused töötajad peavad väga vähe muretsema, mis nende tulevikust saab. Luts tutvub sel nädalal uue aasta eelarvega ning lisas, et sellest on tulemas sõpruskohtumine.

ETV2 teemaõhtu on pühendatud Ervin Abelile

03.11.19 ... ETV2 pühapäevane teemaõhtu on seekord pühendatud näitleja Ervin Abelile, kes oleks 8. novembril saanud 90-aastaseks.

ETV-s alustab hinnatud BBC politseisari "Äraostmatud"

03.11.19 ... Pühapäeva õhtul jõuab esmakordselt ETV eetrisse hinnatud BBC seriaal "Äraostmatud" ("Line of Duty").

"Ongi Koik" | Paljas luuletaja

03.11.19 ... Ega tänapäeva kirjandusturul enam muidu läbi ei löö, kui end paljaks ei võta.

"Ongi Koik" | Hensugusta vs doktor Vassiljev

03.11.19 ... Märt Koiki arvates said kolleegid Kanal 2-st hakkama täiesti häbiväärse teoga.

"Ongi Koik" | A. Tedremaa koalitsiooniminutid

03.11.19 ... "Ongi Koik" saade sai teisel hooajal uhiuue rubriigi nimega "Koalitsiooniminutid".

"Ongi Koik" | Leif Blõuer LGBT-seltsist

03.11.19 ... "Ongi Koik" saates sai sõna ka rahulolematu Leif Blõuer LGBT-seltsist.

"Ongi Koik" | Su nägu ei kõla absoluutselt tuttavalt

03.11.19 ... "Saates "Ongi Koik" algas suurejooneline ja enneolematu telemäng "Su nägu ei kõla absoluutselt tuttavalt". Mängus lähevad vastamisi riigikogu liikmed, kes kõige vähem silma on paistnud.

Hingedepäev toob ETV kavva mitu mõtlemapanevat filmi

02.11.19 ... 2. novembril on hingedepäev ning see toob ETV ekraanile mitu mõtlemapanevat ja südamlikku filmi.

Galerii: laupäeva õhtul alustab taas satiirisari "Ongi Koik"

02.11.19 ... Laupäeva õhtul alustab ETV2-s teist hooaega Märt Koiki juhitud satiirisari "Ongi Koik".

ETV-s alustab populaarse krimisarja "Vera" viies hooaeg

01.11.19 ... Hinnatud briti krimisarja "Vera" viies hooaeg algab reede õhtul ETV ekraanil.

Veel viimast päeva saab registreerida Klassikatähtede võistlusele

01.11.19 ... Armastatud võistlussari "Klassikatähed" kuulutas välja viienda hooaja. Veel täna, 1. novembril saab end konkursile registreerida.

Vaata enne tele-eetrit: "Lahutus Eesti moodi" III osa

01.11.19 ... ETV eetris jätkub 1. novembril uus teleseriaal "Lahutus Eesti moodi". Sarja kolmandat osa saab ERR Menus vaadata juba enne tele-eetrit.

Nostalgiakeskusest leiab asju õmblusniidist põllumajandustraktorini

31.10.19 ... Kadrina nostalgiakeskuses laiutab 1000 ruutmeetril lugematu arv vana aja esemeid – klaasi, "Tõe ja õiguse" filmikasuka ja hambaarstitoolini välja. Saksofonist rääkimata. Asju on selles kümneid, kui mitte sadu tuhandeid.

Rasmus Kagge tuleb värske dokumentaalsaatega tagasi ETV ekraanile

31.10.19 ... ETV ekraanil alustab esmaspäeval kuueosaline dokumentaalsaade "Üle noatera", mida juhib "Pealtnägija" endine toimetaja Rasmus Kagge.

Ilona Martson illustreeritud "Harry Potterist": see on varasemaga sünkroonis

31.10.19 ... Kui muidu tunnevad inimesed Harry Potterit, tema sõpru ja Sigatüügast filmide järgi, siis uus illustreeritud raamat annab tegelastele uue põlvkonna lugejate jaoks uued näod. Tähekese peatoimetaja Ilona Martson ütles, et illustreeritud raamatu maailm on varasema Potteri-maailmaga sünkroonis.

Taltechi nutikas lift viib õigele korrusele ilma nupuvajutuseta

31.10.19 ... Jüri Muttika käis sõitmas Taltechi nutika liftiga, mis teab ise, mis korrusele inimene minna tahab.

Kohut käiv koomik Märt Koik: oleme Varroga tegelikult väga sarnased

31.10.19 ... Täna peaks selguma kohtus, kas Eesti Rahvusringhäälingu satiirisaade "Ongi Koik" on solvanud sihtasutuse Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks juhti Varro Vooglaidu, kes nõuab kohtu kaudu moraalse kahju hüvitamist 5000 euroga. Saatejuht ja koomik Märt Koik tunnistas, et tunneb Vooglaius mõnes mõttes iseenda ära.

"Lahutus Eesti moodi" kolmas osa toob kaasa spioonimängud

31.10.19 ... Sarja "Lahutus Eesti Moodi" kolmas osa kannab alapealkirja ""Ikka positiivselt".

Sarja "Supernatural" näitleja Jared Padalecki arreteeriti süüdistatuna kallaletungis

30.10.19 ... Seriaali "Supernatural" näitleja Jared Padalecki arreteeriti pühapäeval kahele mehele kallaletungimise järel.
heihopsti!

praegu R2-s
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: