Tele/raadio

Galerii: Klassikaraadio sai 28-aastaseks

01.04.23 MUUSIKA ... Klassikaraadio sai 1. aprillil 28-aastaseks. Sel puhul kõlab eetris kuulajate lemmikmuusika ning hommikul kirjutati ühiselt muusikalist diktaati.

Galerii: saates "Hommik Anuga" on sel nädalal rohkelt muusikat

01.04.23 TELE/RAADIO ... Saate "Hommik Anuga" on sel nädalal muusikast tulvil: Trad.Attack! tutvustab oma uut albumit "Bring It On" ja Gerli Padar, Nele-Liis Vaiksoo ja Birgit Sarrap avavad Silvi Vraidi laulude õhtu "Selliseks ma jäin" tagamaid.

Galerii: saates "Kümme kaadrit" on sel nädalal külas Elisabet Reinsalu

01.04.23 TELE/RAADIO ... Sel nädalal jagab saatejuht Kristjan Jõekaldaga kümmet isiklikku kaadrit oma elust näitleja Elisabet Reinsalu.

Kevad toob ERR-i kanalitesse rohkelt uusi sarju

31.03.23 TELE/RAADIO ... Sel kevadel jõuab vaatajate ette kirev valik uusi sarju ETV, ETV2 ja ETV+ vahendusel, mis lisaks telekanalitele on nähtavad ka Jupiteris.

"Ringvaate" Terasmikrofoni pälvis Ülle Lichtfeldt

30.03.23 TELE/RAADIO ... "Ringvaade" tunnustas tänavu Terasmikrofoniga näitleja Ülle Lichtfeldti.

Tänavuse EFTA gala õhtujuhid on Saara Pius ja Franz Malmsten

30.03.23 TELE/RAADIO ... Tänavust Eesti filmi- ja teleauhindade galat juhivad näitlejad Saara Pius ja Franz Malmsten.

"Luise ja Oliveri" tunnuslaul valmis Stig Rästa ja tema laste kaasabil

30.03.23 TELE/RAADIO ... ETV2 uue lastesaate ""Luise ja Oliveri" tunnuslaul valmis Stig Rästa käe all, kuid kaasa löövad ka tema tütred Lumi ja Sadu.

Möödunud nädala teleedetabeli esikümnesse jõudsid seitse ETV saadet

29.03.23 TELE/RAADIO ... Eelmise nädala teleedetabeli esikümnes olid seitse ETV saadet, millest vaadatuimaks osutus "Pealtnägija".

Galerii: Mia ja Janek asuvad Eurovisiooni laule hindama

29.03.23 EUROVISIOON ... Sel nädalal astuvad saates "Eurovisiooni laulud 2023" üles tänavu Eesti Laulu finaalis osalenud Mia ja Janek.

Pääru Oja: näitleja on kõige huvitavam laval

29.03.23 TELE/RAADIO ... "Ringvaates" oli külas näitleja Pääru Oja, kes rääkis oma järjekordsest rollist Netflixi sarjas, seekord pealkirjaga "Shadow and Bone".

Galerii: Jõekalda saatesarja "Kümme kaadrit" külastas Hardi Volmer

25.03.23 TELE/RAADIO ... Sel laupäeval oli Kristjan Jõekalda külaline ETV2 saates "Kümme kaadrit" Singer Vingeri solist Hardi Volmer.

Galerii: algasid "Rakett 69" individuaalvoorud

25.03.23 TELE/RAADIO ... "Rakett 69" alustas individuaalvoorudega, kus kõik osalised vaid iseenda eest väljas on.

Hispaanlane José armastab Eesti kunsti: see pole nii imal nagu Lõuna-Euroopas

24.03.23 TELE/RAADIO ... José Corominas on üsna omapärane hispaanlane. Eestisse tuli ta 20 aastat tagasi äri ajama, aga jäi siia kahel ootamatul põhjusel – need on Eesti kunst ja Eesti ilm.

Veelaua maailmarekordi omanik: järgmiseks tahaks hüpata läbi tulerõnga

24.03.23 TELE/RAADIO ... "Ringvaates" oli külas veelaua maailmarekordi omanik Simon Pettai, kes sõitis 72 meetri jagu mööda käsipuud, milleks kulus tal 7 sekundit.

Helgi Erilaiu "Aja jälg kivis" 400 osa jõudis saate austaja abil kaardile avastamiseks

24.03.23 TELE/RAADIO ... Fotograaf Olev Mihkelmaa kogus Helgi Erilaiu populaarse Vikerraadio saate "Aja jälg kivis" raadio- ja telesaated ühele kaardile, kust on lihtne ja mugav leida endale meelepärane paik ja jutustust kuulata.

Video: "Ajujahti" pürgijad esitlesid jäävannis istudes oma äriideed

24.03.23 TELE/RAADIO ... Neljapäevases "Ringvaates" võeti ette erakordne eksperiment, kui "Ajujahi" saatesse pürgivad ettevõtjad pidid saate žüriile oma idee maha müüma jäävannis istudes.

Galerii: reede õhtu muudavad meeleolukamaks Untsakad, Vox Populi ja Sõprus

24.03.23 TELE/RAADIO ... "Laulu- ja tantsumängudes" panevad sel reedel oma teadmised laulu- ja tantsupeost proovile Ilma Adamson, Agne Kurrikoff-Herman ja Meelis Kompus ning Elina Nechayeva, Toomas Uibo ja Margus Põldsepp.

Suri legendaarne raadiohääl Helgi Erilaid

24.03.23 EESTI ... 80 aasta vanuselt suri armastatud raadiohääl Helgi Erilaid. Kuulajate poolt Eesti kauneimaks raadiohääleks nimetatud Erilaid töötas Eesti Raadios üle 50 aasta.

"Luise ja Oliveri" stsenarist: kui lastelt nutitelefonid ära võtta, siis nende pea hakkab tööle

23.03.23 TELE/RAADIO ... ETV2 tõi eetrisse uue lastesaate – koolieelsetele lastele suunatud "Luise ja Oliveri" ning samuti jätkab tele-eetris veidi vanematele lastele mõeldud "Nova".

Kevadiselt meeleolukas "Eesti mäng" ootab huvilisi stuudiopublikuks

22.03.23 TELE/RAADIO ... ETV mälumängusaade "Eesti mäng" ootab kõiki huvilisi 1. ja 2. aprillil saate salvestusele.

"Esimese stuudio" meeskonnaga liitub Liisu Lass

22.03.23 TELE/RAADIO ... "Esimese stuudio" tegijatega ühines Liisu Lass, kes kaassaatejuhina on üles astunud ka valimisstuudiotes.

"Laulu- ja tantsumängud" jõudis vaadatuimate telesaadete edetabelisse

21.03.23 TELE/RAADIO ... Möödunud nädala teleedetabelisse jõudis seitse ETV saadet. Kõige enam vaadati taaskord "Pealtnägijat", mida jälgis 178 000 silmapaari.

ETV2 teemaõhtu on pühendatud juubilar Harry Kõrvitsale

19.03.23 TELE/RAADIO ... 21. märtsil tähistab oma 70. sünnipäeva näitleja ja muusik Harry Kõrvits. ETV2 pühapäevane teemaõhtu on pühendatud just talle.

Uus talendisaade "Tantsi võidu!" toob lavale andekad tantsijad Eestist ja kaugemalt

16.03.23 TELE/RAADIO ... Reedel alustab ETV+ ekraanil kevade suurprojekt "Tantsi võidu!", kus oma annet ja kirge asuvad võistlustules näitama erinevate tantsustiilide harrastajad.

Ene Järvis Karu Kati kostüümist: higi läks silma ja midagi ei näinud

15.03.23 TELE/RAADIO ... Lastesaate "Mõmmi ja aabits" esimesest eetrisseminekust möödus pool sajandit. "Ringvaate" otse-stuudios olid külas omal ajal saates karusid kehastanud Ivo Eensalu ja Ene Järvis, kes meenutasid saate tegemise aega.

Eesti filmi- ja teleauhindade nominendid on selgunud

14.03.23 TELE/RAADIO ... Teisipäeval avalikustati seitsmendat korda toimuva Eesti filmi- ja teleauhindade konkursi nominendid, kelle hulgast selguvad 14. aprillil toimuval galal Eesti parimad filmi- ja teletegijad.

Möödunud nädala teleedetabelis särasid valdavalt ETV saated

14.03.23 TELE/RAADIO ... Möödunud nädala teleedetabelisse jõudis kaheksa ETV saadet. Populaarseimaks saateks osutus taas "Pealtnägija", mida jälgis 181 000 silmapaari.

25-aastase ajalooga kilva korraldaja: mälumängurid ainult entsüklopeediatele keskenduda ei saa

13.03.23 TELE/RAADIO ... Juba 25 aastat kogunevad kõige kirglikumad mälumängurid üle Eesti Kolgaküla rahvamajja. "Ringvaade" käis vaatamas, milline üks viktoriiniõhtu rahvamajas kulgeb.

ETV2 teemaõhtu on pühendatud Valter Ojakäärule

12.03.23 TELE/RAADIO ... 10. märtsil oli Eesti helilooja Valter Ojakääru 100. sünniaastapäev. ETV2 pühapäevane teemaõhtu on pühendatud just talle.

Solaride läheb uue autoga päikeseautode MM-ile: enne turvalisus ja töökindlus, alles siis efektiivsus

12.03.23 TELE/RAADIO ... Solaride võistleb oktoobris päikeseautode maailmameistrivõistlustel Bridgestone World Solar Challenge meeskonna uue autoga. Solaride'i tegevjuht Kristel Leif sõnas, et paljud meeskonnad lähevad võistlusel alt üleoptimeeritud autoga, nemad plaanivad oma päikeseauto puhul seekord keskenduda turvalisusele, töökindlusele ja alles siis efektiivsusele.

Üle 25 aasta roheliste rattaretkedel osalenud Kaarel Karu: jalgrattaga sa näed elu

12.03.23 TELE/RAADIO ... Saates "Hommik Anuga" oli külas pikaaegne roheliste rattaretkedel osaleja, Kaarel Karu, kes rääkis, et iga-aastane sõit toimib kui murdehetk kevadest suvesse ning pakub alati ilusaid kohti ja erilisi mälestusi. Jalgrattaga näed sa elu, märkis ta.

Jüri Pootsmann tööst täieliku pausi võtmisest: teadsin, et teistpidi ei saa

12.03.23 TELE/RAADIO ... Saates "Hommik Anuga" oli külas laulja Jüri Pootsmann, kes rääkis, kuidas ületöötamise tõttu vastupidavuse piirile viidud vaimne tervis tingis olukorra, kus ta teadis, et nüüd tuleb kõik pakkumised üles öelda, sest teisiti enam ei saa. Kuigi nn karussellilt mahakukkumist on juhtunud tal varemgi, siis mitte nii traumaatiliselt, tunnistas ta.

Mart Kivastik: mina tekitaks Eesti uue pealinna Paidesse või Türile

12.03.23 FILM ... Kirjanik Mart Kivastik, kelle lavastuses jõudis hiljuti kinodesse tema samanimelisel raamatul põhinev "Taevatrepp", mis räägib suurel määral tema isiklikest mälestustest 70. aastate Tartust. Saates "Hommik Anuga" märkis ta, et kui Tartus on kesklinn elanike oma, siis Tallinnal keskust ei ole ja see sarnaneb rohkem omaette riigile. Uue pealinna tekitaks ta näiteks üldse Paidesse või Türile.

Mart Juure raamatusoovitused: luuleantoloogia, Putini režiimi ülevaated, Kaplinski jt

12.03.23 KIRJANDUS ... Kirjandusminister Mart Juur jätkab "Prillitoosis" oma kirjandussoovituste rubriigiga. Valikusse mahtus seekord nii luuleantoloogia, kus ka kaasaegseid räpitekste, ning mitu Putini režiimi telgitaguseid avavat raamatut.

Jupiter pakub vaatamiseks valikut Oscari nominetidest ja varasematest võitjatest

10.03.23 TELE/RAADIO ... Jupiter ERR on Oscarite jagamise eel välja pannud valiku filmiauhinna nominetidest ja varasematest võitjatest.

Väljakutselt omale koera leidnud politseinik: ta oleks nagu koertekoolis baka lõpetanud

09.03.23 TELE/RAADIO ... Koer Blondu kodu on praegu politseinik Kristjan Korn juures, kus ta saab avaras hoovis möllata nii palju kui soovib. Veel hiljuti elas ta aga hoopis teistsugustes tingimustes.

Pärnu rand saab Rotary klubi abil ratastooliinimestele ligipääsetavaks

09.03.23 TELE/RAADIO ... Supelhooaja alguseni Pärnu rannas jääb veel kolm kuud. Siiani pole ratastooliga liiklejad Pärnus julgenud loota, et nad tõepoolest kunagi rannas suplevad, aga tänu Pärnu Lahe Rotary klubi naistele on see unistus teoks saamas.

Uus seiklussari "Veetee" avastab Eestimaad mööda vett

09.03.23 TELE/RAADIO ... Matkasarja "Metslased" seltskond asub taas koos tuntud eestlastega teele, sedapuhku Narvast Pärnusse ja metsaradade asemel mööda vett.

ETV "Valimiste õhtu" köitis pea 300 000 inimest

08.03.23 TELE/RAADIO ... Riigikogu valimisõhtu eriprogrammi ETV-s jälgis 5. märtsi õhtul pea 300 000 inimest.

Galerii: Populaarne krimisari "Vera" alustab 12. hooaega

08.03.23 GALERIID ... ETV krimireeded jätkuvad "Vera" austajate rõõmuks tarmuka detektiiviproua uute lugudega.

"Ringvaade" otsib tänavaküsitluses osalenud tarmukaid daame

08.03.23 TELE/RAADIO ... "Ringvaade" otsib tänavaküsitluses osalenud tarmukaid daame, kes avaldasid arvamust valimistulemuste üle.

Möödunud nädala teleedetabelisse jõudsid mitmed valimissaated

07.03.23 TELE/RAADIO ... Möödunud nädala teleedetabelisse jõudis kaheksa ETV saadet. Populaarseimaks saateks osutus "Pealtnägija", mida jälgis 175 000 silmapaari.

Galerii: "Tervist!" alustab värsket hooaega

07.03.23 TELE/RAADIO ... "Tervist!" uue hooaja avasaates tuleb juttu neeruhaigustest ja sellest, kuidas diabeet neere mõjutab.

"8 mm elu" seikleb uuel hooajal väliseestlaste radadel

07.03.23 TELE/RAADIO ... ETV2 ekraanile jõuab teisipäeval "8 mm elu" uus hooaeg, mis uurib värskel hooajal väliseestlaste tegemisi.

Teatrisaate "Laske mind Lavale" võitis Emma Tross

04.03.23 TEATER ... ETV2 uue saatesarja "Laske mind Lavale" võitis kokaõpilane Emma Tross.

"Ringvaade" tegi ringkäigu PERH-i vastvalminud haiglakompleksis

03.03.23 TELE/RAADIO ... "Ringvaade" tegi ringkäigu Põhja-Eesti regionaalhaigla (PERH) vastvalminud haiglakompleksis.

"Sinu uus sugulane" saab uue hooaja

03.03.23 TELE/RAADIO ... Möödunud aastal ETV ekraanile jõudnud ja EFTA-ga pärjatud dokumentaalsari "Sinu uus sugulane" saab värske hooaja.

Teatrisarja "Laske mind Lavale" võitja selgub Rahvusooper Estonia laval

03.03.23 TEATER ... Mänguline teatrisari "Laske mind Lavale" jõuab sel reedel ETV2-s suure finaalini. Kuus noort ja andekat teatrihuvilist teevad oma viimased lavasooritused Rahvusooper Estonia laval, kus neid hindavad Helgi Sallo, Priit Volmer ja Janne Ševtšenko.

"Laulu- ja tantsumängude" produtsent: orkestri asemel on stuudios koorid, tantsijad ja rahvamuusikud

02.03.23 TELE/RAADIO ... Sel reedel alutab ETV-s uus saatesari "Laulu- ja tantsumängud", mis meenutab ülesehituselt "Orkestri mänge" ning kus saab stuudios näha palju erinevaid koore, rahvatantsijaid ja -muusikuid.

Vabariigi aastapäeva ülekannetest sai ERR-i vahendusel osa üle 400 000 inimese

02.03.23 TELE/RAADIO ... Rahvusringhäälingu telekanalite ETV, ETV2 ja ETV+ vahendusel jälgisid iseseisvuspäeva otseülekandeid sajad tuhanded inimesed. Enim vaatajaid kogus õhtune programm presidendi kõne, kontserdi ja järgneva vastuvõtuga.

eurovisioon

uus saade

praegu R2-s

LEIA MEID FACEBOOKIST

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: