Tele/raadio

Terve saade: "Ongi Koik"

18.11.18 ... "Ongi Koik" selle nädala Väga Suur Intervjuu on aga saanud innustust võrdväärselt nii TAI masendusrobotist kui presidendi mõtemängust, mis seob seksi ja robotid. Kui läheb õnneks, paljastab saatejuht Märt Koik, kes on Eesti kõige tuntum, ent siiani oma päris nägu saladuse loori taha varjav mõminapoliitik.

Ewert And The Two Dragons Anu saates: õunapuu võtab ka vaheaasta

18.11.18 ... Saates "Hommik Anuga" oli külas Ewert And The Two Dragons, kellelt 23. novembril ilmub neljas album "Hands Around the Moon".

Tõnis Mägi: ma laulan sajakraadise temperatuuriga

18.11.18 ... Saates "Hommik Anuga" oli külas muusik Tõnis Mägi, kes 18. novembril tähistab 70. sünnipäeva. Ta rääkis oma muusikuteest ning ka sellest, et 1988. aastal Lauluväljakul "Palvet" lauldes võinuks ta surma saada.

"Ongi Koik": intervjuu seksist robotiga

18.11.18 ... Saates "Ongi Koik" intervjueeris saatejuht Märt Koik robotit peamiselt seksiteemadel, aga pisut tuli juttu ka alkost ja inimestest.

Kristen Michal: pigem ajaks kiilaks

18.11.18 ... Saates "Ongi Koik" käes külas Reformierakonna poliitik Kristen Michal, kel tuli minigolfi lüües vastata ka küsimusele, mis ta siis teeb, kui pealakke tekib kiilas laik: käiks uhkelt laiguga või ajaks päris maha? - Pigem maha, vastas Michal.

Moonika Siimets "Autoportrees": läbi kahtluste sünnib tõde

18.11.18 ... Režissöör ja EV100 suurfilmi "Seltsmees Lapse" autor Moonika Siimets rääkis saates "Autoportree", kuidas suur teatriarmastus tekitas temas soovi filmilavastajaks saada.

"Ongi Koik": kelle kulul käis Erki Nool hüppamas ja kargamas?

18.11.18 ... Satiirisarja "Ongi Koik" teises osas tuuseldas saatejuht Märt Koik Erki Noolt, nimetades teda endiseks mõttetuks poliitikuks.

Video: Ewert And The Two Dragons Anu saates uue looga

18.11.18 ... 18. novembri saatest "Hommik Anuga" astusid läbi ka Draakonid, kes on tagasi uue loominguga ja andsid muidugi ka intervjuu.

Video. Mirt Mägi mängib isa lugu

17.11.18 ... 18. novembri saates "Hommik Anuga" on külas Tõnis Mägi, kelle tütar Mirt mängib saates klvaeril ka isa kirjutatud muusikat.

Täna ETVs: kaheksas autoportree tehti Moonika Siimetsast

17.11.18 ... Režissöör Moonika Siimets lavastas EV100 suurfilmi "Seltsimees Laps", mis tõi kinno üle 100 000 vaataja. Talle on omane inimlik ja soe loo jutustamisviis, kuhu on alati lisatud ka paras ports huumorit.

Rahvusringhäälingu kanalid tähistavad erisaadetega Läti 100. sünnipäeva

17.11.18 ... Läbi nädala on Eesti Rahvusringhäälingu kanalid toonud kuulajate-vaatajateni Läti 100. sünnipäevale pühendatud saateid. Suur eriprogramm kulmineerub pidupäevaga 18. novembril, aga ka esmaspäevane "Terevisioon" jõuab vaatajateni just Riiast.

Maire Aunaste: isegi müüja ütles, et on minus pettunud

17.11.18 ... Teletäht ja poliitik Maire Aunaste räägib 18. novembri saates "Hommik Anuga", miks ta enam riigikokku ei kandideeri ning tagasi televisiooni läheb.

Jan Uuspõld, Tiit Sukk ja Veikko Täär lavastusest "Naised": naiste parodeerimisega me seal ei tegele

16.11.18 ... "Ringvaate" stuudios käisid näitlejad Jan Uuspõld, Tiit Sukk ja Veikko Täär, kellel etendub uus lavastus "Naised". Sukk märkis, et nad ei tegele selles lavastuses sugugi naiste parodeerimisega – eesmärk on parodiseerida rohkem naistega seotud stereotüüpe ja ehk nii jõuda naiste hingeellu.

Gerli Padar ja Martin Parmas: armumine käis meil ikka väga kiirelt

16.11.18 ... "Ringvaate" stuudios käisid hobitantsija Gerli Padar ja tantsuõpetaja Martin Parmas, kes 12 aastat tagasi kohtusid saates "Tantsud tähtedega". Padar ja Parmas rääkisid muu hulgas, kui kiiresti neil ikkagi armumine käis ning kuidas on neil koos tantsimisega tänasel päeval.

Enneaegselt sündinud Alma Nore vanemad: iga päev oli kingitus

16.11.18 ... "Ringvaate" otsestuudios olid külas Kairi Aljas ja Antti Neuvonen, kelle teine laps Alma Nore sündis 26. rasedusnädalal enneaegsena selle aasta 1. septembril ja kel tuli kosuda ja kasvada Ida-Tallinna keskhaigla pereintensiivis. Vanemad tunnistasid, et kuigi hirm ja teadmatus olid suured, on nad õnnelikud, et neil on täna kaks tervet last.

Eksklusiiv: väljajäänud materjal satiirisaatest "Ongi Koik"

16.11.18 ... ERR Menu lugejail on ainulaadne võimalus vaadata satiirisaate "Ongi Koik" ekstramaterjali, mis saatesse ei mahtunud ja seda juba enne saate enda eetrisseminekut. Märt Koigi juhitud "Ongi Koik" on eetris laupäeval ETV2-s kell 22.00.

Galerii: "Müstiline Venemaa" jõuab Vikerraadio eetrisse juba 800. korda

16.11.18 ... Vikerraadio kuulajate poolt korduvalt lemmiksaateks valitud "Müstiline Venemaa" jõuab sel pühapäeval eetrisse juba 800. korda. Uhke järjekorranumbriga saates räägib autor David Vseviov, milliste autodega sõitsid Nikita Hruštšov, Leonid Brežnev ja teised Nõukogude Liidu juhid.

Vaata: teleseriaal "Pank", viies osa

15.11.18 ... Vaata viiendat osa kümneosalisest suurseriaalist "Pank".

Vaata treilerit: Tareq Taylor tutvub Eesti kokakunstiga laupäeval

15.11.18 ... "Tareq Taylori Põhjamaade kokakunst" jõuab laupäeval Eestisse. Vaata treilerist esimesi kaadreid Rootsi telekoka siinsetest muljetest.

Treiler: "Panga" viies osa toob ootamatu pöörde

15.11.18 ... Vaata treilerist, mida toob "Panga" viies osa neljapäeva, 15. novembri õhtul kell 22.05.

"Grimmituba" avab Vene teatri kulissidetaguse elu

15.11.18 ... ETV+ kanalil alustas uus teleprojekt, mis on loodud koostöös Vene teatriga. "Grimmituba" lubab heita pilgu kulissidetagusesse ellu, kuulata imelisi lugusid näitlejate tööst ja tutvuda teatrielu selliste detailidega, mis tavaliselt vaatajate pilgu eest varjatuks jäävad.

Tule räppima: Raadio 2 alustab räpivõistlusega "Sina ka"

14.11.18 ... 14. novembrist alates on võimalik osaleda Raadio 2 räpivõistlusel "Sina ka", mille raames kutsutakse kõiki inimesi end loominguliselt väljendama ning panema oma tunded räpiformaati.

"Troonide mängu" viimane hooaeg linastub aprillis

13.11.18 ... HBO avaldas lõpuks "Troonide mängu" ("Game of Thrones") viimase hooaja linastusaja. Kaheksas hooaeg jõuab eetrisse järgmise aasta aprillis.

Möödunud nädalal püsis teletabeli tipp muutumatuna

13.11.18 ... Möödunud nädalal vaadati enim otse või eetripäeval järele TV3 meelelahutussaadet "Su nägu kõlab tuttavalt". Vaadatavuselt teisel ja kolmandal kohal olid ETV saated "Pealtnägija" ja "Õnne 13".

Märt Koigi esimene õppetund ERR-is: siin majas ei ropendata

13.11.18 ... Satiirisaate "Ongi Koik" saatejuht Märt Koik avaldas, et hakkas ühiskonnakriitilisi videoid Youtube'i laadima tänu endisele poliitikule Kristiina Ojulandile. Tänaseks on internetivideotest kasvanud välja satiirisaade "Ongi Koik" ETV2 kanalil.

ETV oli vaadatuim telekanal ka oktoobris

13.11.18 ... Tänavu oktoobris vaatasid Eesti elanikud televiisorit keskmiselt kolm tundi ja 48 minutit päevas. Telekanalite vaatamisaja suurim osakaal kuulus ETV-le 14,7 protsendiga. ETV on olnud järjepidevalt vaadatuim telekanal juba üle aasta.

"Kapist välja" erisaade tutvustab Läti moekunsti

13.11.18 ... Saade "Kapist välja" teeb seoses Läti 100. juubeliga kummarduse meie lõunanaabrite rõivamoele.

Noortesari "Miks mitte?!", 4. osa

12.11.18 ... Kodumaise noortesarja "Miks mitte?!" neljas osa.

Vaata järele: isadepäev Tallinna lauluväljakul

11.11.18 ... ETV tegi kolm otselülitust Tallinna lauluväljakule, kus tähistatakse sel korral isadepäeva juubeliaasta vaimus. Esimene lülitus algas kell 11:00, teine kell 12:00 ning kolmas kell 13:30.

Galerii: "Hommik Anuga" külalisteks on tuntud isad ja pojad

10.11.18 ... 11. novembril on "Hommik Anuga" külalisteks tuntud isad ja pojad, nende seas Erich ja Antti Kammiste, Ivo ja Robert Linna ning Raido ja Julius Koppel.

Galerii: Sassis päev sai lõppakordi opereti "Linnukaupleja" laval

10.11.18 ... 9. novembril toimus sassis päev, mille raames Estonia ja ERR-i töötajad vahetasid ametikohti. Balletitantsijad pandi operaatoriteks, Rahvusooperi solist luges ilmateadet ja Rahvusringhäälingu esindajad pääsesid nii opereti "Linnukaupleja" lavale kui said proovida kätt Estonia garderoobis.

"Aktuaalses kaameras" teadustas nädalavahetuse ilma Hildur Sokk

09.11.18 ... Reede õhtul astus "Aktuaalses kaameras" ilmateadustajana ekraanile Rahvusooper Estonia solist Juuli Lill majasokk Hildur Soku rollis. Reedel vahetasid kümned Estonia ja Eesti Rahvusringhäälingu töötajad omavahel töökohti.

Jüri Muttika sattus Sassis päeval Estonias kleidi sisse

09.11.18 ... Reedel, 9. novembril vahetasid Eesti rahvusringhäälingu ja rahvusooper Estonia töötajad omavahel ametikohad. "Ringvaade" käis vaatamas, kuidas ERRi töötajad rahvusooperis hakkama said.

Operaatoritööd proovinud Aivar Mäe: režissöör rääkis kogu aeg kõrva ja segas

09.11.18 ... Sassis päeva raames ERRi operaatoriametit proovinud rahvusooper Estonia direktor Aivar Mäele oli suur üllatus, et ta ei saanud tööga samaegselt ka saadet vaadata.

"Minu Dubai" autor Susan Luitsalu: luksus on seal igapäevaselt kättesaadavam kui mujal

09.11.18 ... "Ringvaate" otsestuudios oli külas Susan Luitsalu, kel ilmus raamat "Minu Dubai" ja kes märkis muu hulgas, et luksus on Dubais igapäevaselt kättesaadavam kui mujal.

Vene ajaloolane Leonid Mletšin: mis ka kõrvalt ei tunduks, Venemaa ja NSV liit on kaks eri riiki

09.11.18 ... "Ringvaate" stuudios käis Vene ajakirjanik ja ajaloolane Leonid Mletšin, kes esitles loetud päevad tagasi Tallinnas oma raamatu "KGB kirjutamata ajalugu" eestikeelset väljaannet. Tema sõnul oli kõige olulisem arusaamine tollal toimunu keerukusest.

Vandeadvokaat Karmen Turk: bordellirobotit pole vaja reguleerida, sest ta pole tehisintellekt

09.11.18 ... "Ringvaate" stuudios käis advokaadibüroo Triniti vandeadvokaat Karmen Turk, kes selgitas, kas ja kuidas reguleerida inimeste suhteid robotitega janäiteks seksi robotitega. Ta selgitas, et kuigi näiteks bordellirobotitesse Kanadas on keeruline suhtuda, ei ole see asi, mida oleks vaja reguleerida.

"Autoportree" peategelane on kunstnik Kaido Ole

09.11.18 ... Kunstnik Kaido Ole enda sõnul on ta üks egoistlik pujään, kes on aru saanud, kui oluline on teha seda, mis meeldib. Saates "Autoportree" räägib Ole, kuidas tema põhitegevuseks on saanud maalimine, milline muusika talle hoogu lisab ja mis on tema jaoks meelelahutus suure algustähega.

Vaata: teleseriaal "Pank", neljas osa

08.11.18 ... Vaata neljandat osa kümneosalisest suurseriaalist "Pank".

Läti 100. sünnipäevale elab kaasa kogu ERR: vaata põhjalikku kava

08.11.18 ... Eesti Rahvusringhääling tähistab Läti 100. aastapäeva nii raadios kui ka teles terve nädala kestva eriprogrammiga. Eetrisse jõuavad intervjuud ja usutlused Läti teemadel, valik dokumentaal- ja mängufilme lätlastest, teemasaateid loodusest ning kultuurist. Maha peetakse "Eesti mängu" Läti eri ja portaalis Menu.err.ee avatakse kaardipõhine veebivorm oma lemmikpaiga märkimiseks Lätis.

ERR tähistab 11. novembril isadepäeva eriprogrammiga

08.11.18 ... Eesti juubeliaasta isadepäeval toimub Tallinna lauluväljakul peatselt 100-aastaseks saava Kaitseväe korraldusel ainulaadne perepäev ja kontsert. Kohapeal on tutvumiseks uhke militaartehnika väljapanek.

"Ringvaade" tutvus Eesti esimese suhtlusroboti Abotiga

07.11.18 ... "Ringvaade" tutvus Eesti esimese suhtlusroboti Abotiga, mis aitab kaasa Tervise Arengu Instituudi kampaaniale "Ära toida depressiooni alkoholiga".

Itaallasest füsioterapeut Luca: oluline on omandada Eesti maa ja inimeste mõttelaad

07.11.18 ... Juba viimased kaks kuud paneb Koeru hooldekeskuse klientide silmad särama itaallasest füsioterapeut Luca Faccio. Veronast pärit mees tõstab haiged jalule, kuid ei räägi veel sõnagi Eesti keelt. Eestisse tõi ta armastus.

Kaarel Kressa tegi ülevaate maailma kõrgeimatest monumentidest

07.11.18 ... "Ringvaate" otsestuudios käis Eesti Päevalehe toimetaja Kaarel Kressa, kes tegi ülevaate maailma kõrgeimatest monumentidest, mis kõik asuvad Aasias. Kressa sõnul viimane eriti üllatav pole.

Vaata treilerist, millega üllatab "Panga" neljas osa

07.11.18 ... Vaata treilerist, mida toob "Panga" neljas osa neljapäeva, 8. novembri õhtul kell 22.05.

Vaata, kuidas Estonia ooperilaulja ETV diktorina hakkama saab

07.11.18 ... 9. november on tõeliselt sassis päev, sest Eesti Rahvusringhäälingu ja rahvusooper Estonia töötajad vahetavad oma ametid. Eesti Televisiooni diktoritena astuvad sel päeval üles Helen Lokuta, Jassi Zahharov ja Kristel Pärtna.

Vikerraadios algab sari "Sada aastat raamatuid"

07.11.18 ... Uus saatesari "Sada aastat raamatuid" on pühendatud Eesti Rahvusraamatukogu sajandale sünnipäevale.

Tallinnas toimub rahvusvahelise talendisaate "Bravo" avatud casting

07.11.18 ... 11. novembril toimub Balti Jaama turul rahvusvahelise talendisaate "Bravo" avatud casting noortele lauljatele vanuses 10-17 aastat.

Videod: "Satiiri rapiiride" hooaja võtsid kokku Haide Männamäe ja Toomas Tross

07.11.18 ... Kolmapäeval, 7. novembril on Vikerraadio eetris hooaja viimane "Satiiri rapiiride" episood, kus kuulajaid naerutavad Haide Männamäe ja Toomas Tross ehk Piip ja Tuut.

ETV nädala vaadatuim saade oli "Pealtnägija"

06.11.18 ... TV3 paroodiasaade "Su nägu kõlab tuttavalt" püsib kõigutamatult teletabeli tipus, tema kannul olid eelmisel nädalal ETV saated "Pealtnägija" ja "Õnne 13".

tantsi kaasa!

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: