Tele/raadio

"Peaky Blindersi" uus hooaeg jääb sarja viimaseks

19.01.21 TELE/RAADIO ... Selle aasta lõpus või järgmise aasta alguses jõuab ekraanidele "Peaky Blindersi" kuues hooaeg, mis jääb aga ka briti sarja viimaseks hooajaks.

Saadet "Olukorrast riigis" hakkavad juhtima Riikoja ja Lepik

18.01.21 TELE/RAADIO ... Raadio 2 arvamussaadet "Olukorrast riigis" hakkavad veebruarist juhtima Maalehe peatoimetaja Hindrek Riikoja ja Eesti Ekspressi toimetaja Indrek Lepik.

Gram-Of-Fun Eesti Laulule nalja tegema ei lähe

17.01.21 TELE/RAADIO ... Saates "Hommik Anuga" oli külas Eesti Laulul osalev ansambel Gram-Of-Fun ja selle liikmed Kristel Aaslaid, Raul Ojamaa ja Kostja Tsõbulevski, kes rääkisid ootustest Eesti Laulu suhtes, millele nad lava peal mõtlevad ning kust peaks tulema sütitav jõud muusika tegemiseks.

Suitsetamisest loobunud Soosalu ja Pootsmann kõigist oma pahedest lahti saada ei soovi

17.01.21 TELE/RAADIO ... Saates "Hommik Anuga" olid külas laulja ja raadiosaatejuht Jüri Pootsmann ning dirigent ja muusik Valter Soosalu, kes ühinesid tervise arengu instituudi kampaaniaga Sigarexit. Nad märkisid, et on teekonnal suitsuvaba elu poole hakanud rohkem sööma. Suitsetamisele lisaks nad näiteks alkoholist loobuda ei kavatse, sest ei ole nii äärmuslikud ja usuvad, et mõned pahed peavad inimesel ikka olema.

Loe täispikkuses: Kristiina ja Riin Ehini Covidi-aja rahu tekst

17.01.21 TELE/RAADIO ... Saates "Hommik Anuga" oli külas luuletaja ja kirjanik Kristiina Ehin, kes luges stuudios ette Covidi-aja rahu teksti, mille koostas koos bioloog Riin Ehiniga ja mis kutsub riigikogu ja uut valitsust kriitilisel ajal üles empaatilisele ja inimesekesksele lähenemisele.

Galerii: "Noore meistri" finaalis selgub parim kartulisalatimeister

16.01.21 TELE/RAADIO ... Laupäeval on ETV eetris "Noore meistri" finaalsaade, kus lisaks selle hooaja võitjatele saab näha ka tuntud Eesti muusikuid. Saates selgub, kes neist teeb kõige paremat kartulisalatit.

Alfred Baskin isa Romanist: me ei saanud kindlasti kõiki jutte räägitud

16.01.21 TELE/RAADIO ... Saates "Hommik Anuga" on pühapäeval külas Roman Baskini poeg, Ita Everi pojapoeg Alfred Baskin, kes rääkis, mis moodi ta on selgetest teatrigeenidest sõltumata läinud elus oma teed. Lahkunud isa Romanist rääkides märkis ta, et neil jäi kindlasti jutte rääkimata ja tal oleks temaga praegu palju rohkemast rääkida.

Galerii: Lauri Vasar avab juubeliintervjuus, miks ta on Eestisse uuesti armunud

16.01.21 TELE/RAADIO ... Bariton Lauri Vasar on endale nime teinud Euroopa suurtes ooperimajades. Koroona võttis aga vabakutseliselt lauljalt lavalauad alt ja tõi ta tagasi Eestisse.

Vaata enne tele-eetrit: "Lahutus Eesti moodi" II hooaja II osa

15.01.21 TELE/RAADIO ... Reedel on ETV eetris komöödiseriaal "Lahutus Eesti moodi". Kes õhtuni ei kannata oodata, saab värsket episoodi nautida juba praegu ERR Menu vahendusel.

Video: "Noore meistri" finaalis võtavad Eesti muusikud mõõtu söögitegemises

14.01.21 TELE/RAADIO ... Laupäeval on ETV eetris "Noore meistri" finaal, kus lisaks selle hooaja võitjatele saab näha ka tuntud Eesti muusikuid. Saates selgitatakse, kes neist teeb kõige paremat kartulisalatit.

Ellen DeGeneres paranes koroonaviirusest ja jätkab vestlussaatega

14.01.21 TELE/RAADIO ... Koroonaviirusest paranenud saatejuht Ellen DeGeneres naases pärast ligi kuu pikkust pausi teleekraanile.

Uuendused Jupiteris: lisa lemmikuid ning jätka sealt, kus varem pooleli jäi

14.01.21 TELE/RAADIO ... Rahvusringhäälingu veebikanal Jupiter on loonud kasutajatele "Minu Jupiteri" võimaluse, kus kontot omavad kasutajad saavad sisse logides luua nimekirju oma lemmikutega ja jätkata vaatamist varem pooleli jäänud koha pealt.

Anu Saagim headest detektiivioskustest: vaatan väga palju krimkasid

14.01.21 TELE/RAADIO ... Reedeti on ETV eetris saade "Kodukäijad", kus detektiivid Anu Saagim, Mart Juur ja Raul Vaiksoo peavad ära arvama, kelle kodus nad parajasti viibivad. Saatemeeskond on eriti kiitnud just Saagimi detektiivivõimeid.

Tuvi Part perenaine: ta on muutnud mind rahulikumaks ja arvestavamaks

13.01.21 TELE/RAADIO ... "Ringvaade" tutvustas kassi hambust päästetud tuvi, kelle nimi on Part ja kes küll omapäi ringi uitab, aga ikka ja jälle oma perenaise juurde naaseb. Perenaine Melanie Tali tunnistas, et Pardi eest hoolitsemine on muutnud teda rahulikumaks ja arvestavamaks. Tulevikus loodab ta aidata teisigi hätta sattunud tuvipoegi nagu Part.

Blogija filmist "Rasvarinne": suhtumist ülekaalu tuleb muuta selgitustöö, mitte tänaval paljalt karjumisega

13.01.21 TELE/RAADIO ... "Ringvaates" oli külas videoblogija Maria Rozbaum, kes vaatas Taani dokumentaalfilmi "Rasvarinne". Ta tõdes, et üks probleem selle filmi ja seal kujutatud liikumisega oli see, et nad on liiga agressiivsed. Rozbaum usub, et inimeste suhtumist saab selles osas lihtsamini muuta selgitustöö, mitte paljalt tänaval karjumisega.

"Kes keda?" arutleb relvaloa taotlemise korra karmistamise üle

13.01.21 TELE/RAADIO ... Kolmapäeva õhtul ETV+ eetris oleva kakskeelse vestlussaate "Kes keda?" stuudios arutletakse relvaloa taotlemise korra karmistamise üle.

"Täna 30 aastat tagasi"| Sildam ja Born sattusid Vilniuse veresauna sündmuste keskele

13.01.21 TELE/RAADIO ... 20. augustil möödub 30 aastat iseseisvuse taastamisest ja rohkem kui põlvkond on juba üles kasvanud päris Eesti riigis. Kuidas köiel kõndinud vabaduse kellamees kohale jõudis, meenutavad need, kes 30 aastat tagasi sündmustekeeristes olid.

Näitleja Joanna Lumley asub uues sarjas pikale rännakule Hongkongist Moskvasse

13.01.21 TELE/RAADIO ... Komöödiasarja "Täitsa hullud" staar Joanna Lumley asub 9500 kilomeetri pikkusele teekonnale Hongkongist läbi Pekingi Moskvasse.

Toomas Luhats retromultikatest: inimesed teavad neid lugusid peast

12.01.21 TELE/RAADIO ... ERR-i veebikanalisse Jupiter on jõudnud legendaarsed Sojuzmultfilmi restaureeritud ja algupärase eestikeelse dubleeringuga multikad. Jupiteri peatoimetaja Toomas Luhats rääkis nende animafilmide võlust ning tõi välja ka oma isiklikud lemmikud.

Mark Soosaar 75: dokumentalisti filmikava ERR-i kanalites

12.01.21 TELE/RAADIO ... 12. jaanuaril 75. sünnipäeva tähistava Mark Soosaare looming jõuab juubelinädalal nii ETV2 ekraanile kui ka veebikanalisse Jupiter. Pühapäeval jõuab esimest korda teleekraanile ka Raimo Jõeranna värske portreedokk Mark Soosaarest.

"Pealtnägija" tõusis taas vaadatuimate telesaadete edetabeli tippu

12.01.21 TELE/RAADIO ... Eelmise nädala vaadatuim saade oli "Pealtnägija", mis pärast paarinädalast pühadest tingitud eetripausi köitis 222 000 televaataja tähelepanu.

Jüri Muttika ja Koit Toome tutvusid aasta auto nominentidega

11.01.21 TELE/RAADIO ... "Ringvaate" reporter Jüri Muttika ja laulja Koit Toome käisid vaatamas ja proovimas kuut aasta auto tiitlile kandideerivat autot.

Jüri Makarov: režissööri rollis ei olnud Nõmmik absoluutselt naljamees

11.01.21 TELE/RAADIO ... Sulev Nõmmik oleks esmaspäeval, 11. jaanuaril saanud 90-aastaseks. "Ringvaate" stuudios oli külas Nõmmiku 1968. aasta filmis "Mehed ei nuta" osalenud Jüri Makarov, kes tõdes, et kuigi Nõmmik oli tuntud naljamees, oli ta režissöörina väga karm ja tõsine.

Selgusid 2020. aasta parimad pressifotod

11.01.21 EESTI ... Esmaspäeval selgusid 2020. aasta parimate pressifotode nominendid, mis Eesti pressifotograafide liidu (EPFL) ja Eesti meediaettevõtete liidu (EML) žürii valis koostöös Canoni ja Overall Pro Shop'iga välja 539 konkursile esitatud foto hulgas. Võitjad selguvad märtsis.

"Seks ja linn" naaseb Samanthata ekraanile

11.01.21 TELE/RAADIO ... HBO populaarne telesari "Seks ja linn" saab peagi uued osad, milles Samanthat kehastanud Kim Cattrall kaasa ei tee.

"Loomade farm" jõuab kahel järjestikusel nädalal Vikerraadio kuulajateni

11.01.21 TELE/RAADIO ... Esmaspäevast jõuab Vikerraadio eetrisse täispikk järjejutt G.Orwelli "Loomade farm", mida loeb Märt Avandi.

ETV2 teemaõhtu on pühendatud Sulev Nõmmikule

10.01.21 TELE/RAADIO ... ETV2 teemaõhtu tähistab 10. jaanuaril legendaarse näitleja, lavastaja ja koomiku Sulev Nõmmiku 90. sünniaastapäeva. Sel puhul jõuavad eetrisse nii erisaated kui ka Nõmmiku lavastatud filmid.

Galerii: aasta esimeses "Noore meistri" saates astuvad võistlustulle majutusteenindajad

09.01.21 TELE/RAADIO ... 9. jaanuaril astuvad telesaates "Noor meister" võistlustulle majutusteenindajad. Saatejuht on Sander Rebane.

Meisterlikud saateapsud ehk ebaõnnestumised "Noore meistri" moodi

08.01.21 TELE/RAADIO ... Telemaailmas ikka juhtub ja erandiks pole ka "Noore meistri" tegijad.

Marti Aavik hakkab koos Kalle Muuliga Kuku raadios poliitikasaadet tegema

08.01.21 TELE/RAADIO ... Postimehe peatoimetaja asetäitja Marti Aavik hakkab koos Kalle Muuliga Kuku raadios juhtima päevakajalist poliitikasaadet "Muuli ja Aavik".

"EnsV" naljad sünnivad meeskonnatööna: kogu tiim peab laginal naerma

08.01.21 TELE/RAADIO ... Sarja "EnsV" produtsent Maarek Toompere ja stsenarist Piret Jaaks tõdesid mõlemad, et naljade kirjutamine on vaevanõudev töö ja nende välja mõtlemisse panustab kogu meeskond.

Vaata enne tele-eetrit: "Lahutus Eesti moodi" II hooaja I osa

08.01.21 TELE/RAADIO ... Reedel alustab ETV-s uut hooaega komöödiseriaal "Lahutus Eesti moodi". Kes õhtuni ei kannata oodata, saab värsket episoodi nautida juba praegu ERR Menu vahendusel.

TV3 programmijuht Raimo Kummer lahkub ametist, kanaliga liitub taas Urmas Eero Liiv

08.01.21 TELE/RAADIO ... TV3 programmiosakonna restruktureerimise käigus kaob programmijuhi koht ning 2017. aastal alustanud Raimo Kummer lahkub ametist. Enne Kummerit töötas sel ametipostil Urmas Eero Liiv, kes naaseb TV3 Gruppi telekanalite loovjuhina.

ETV2-s alustab Prantsuse põnevussari "Salateenistus"

07.01.21 TELE/RAADIO ... Neljapäeval jõuab ETV2 eetrisse uus Prantsuse põnevussari "Salateenistus" ("Le Bureau des Légendes").

"Lahutus Eesti moodi" teine hooaeg viib peategelased uue terapeudi juurde

07.01.21 TELE/RAADIO ... Sel reedel jõuab ETV ekraanile komöödiaseriaali "Lahutus Eesti moodi" teine hooaeg, mis toob endaga nii pulmakellade helinat kui ka lahutuse temaatikat.

Sander Varusk David Bowiest: sellist inimest kui nähtust enam maailma kultuuri tulla ei saa

07.01.21 MUUSIKA ... David Bowie surmast möödub pühapäeval, 10. jaanuaril viis aastat. Raadio 2 saade "Popikroonikad" alustas sel puhul viieosalise Bowie-teemalise järjedokumentaaliga "Who Can I Be Now". Saatejuht Sander Varusk avas ERR kultuuriportaalile veidi saate tausta ja Bowiet kui nähtust.

Eelmise nädala vaadatuim saade oli "Suur aastalõpuviktoriin 2020"

06.01.21 TELE/RAADIO ... Aasta viimasel nädalal meelitas enim televaatajaid ekraanide ette "Suur aastalõpuviktoriin 2020", mida vaatas otse või eetripäeval järele 230 000 inimest.

Aastavahetuse tipphetked tõid ETV-d vaatama rohkem kui 200 000 inimest

05.01.21 TELE/RAADIO ... Kõige rohkem vaadati ETV-s 31. detsembril "Aktuaalse kaamera" aasta viimast uudistesaadet, presidendi uusaastatervitust sellele järgnenud hümniga ja uue saatesarja "Kodukäijad" esmaesitlust.

Teine hooaeg | Vaata klippi "Lahutus Eesti moodi" esimesest osast

05.01.21 TELE/RAADIO ... Komöödiaseriaal "Lahutus Eesti moodi" alustab 8. jaanuaril teise hooajaga.

ETV eetrisse jõuab uus draamasari "Meie"

05.01.21 TELE/RAADIO ... Sel teisipäeval kell 22.25 alustab ETV-s uus briti draamasari "Meie".

"Laste ööülikooli" uued osad avavad loodusega seotud küsimusi

04.01.21 TELE/RAADIO ... Sel nädalal jõuavad argipäeva õhtuti Vikerraadio eetrisse raadioteatri lühiloengute sarja "Laste ööülikool" uued ja põnevad osad.

Attenborough' uue sarja produtsent: aeg, mil tehakse vaid loodust ülistavaid lugusid, on möödas

04.01.21 TELE/RAADIO ... BBC uue loodussarja "Perfect Planet" peaprodutsent Alastair Fothergilli sõnul ei piisa enam sellest, kui loodussarjad keskenduvad vaid looduse ülistamisele. Nüüd tuleb rääkida ka looduses süvenevatest murekohtadest.

Vaata enne tele-eetrit | Millist elu elaks Eesti, kui peaministriks saanuks Kaja Kallas?

04.01.21 TELE/RAADIO ... "Üle noatera" uurib esmaspäeva õhtul, millist elu elaks Eesti siis, kui peaministriks oleks valimiste tegelik võitja - Kaja Kallas.

Von Krahli teatri minisari "Jaik" jõuab esmakordselt tele-eetrisse

03.01.21 TEATER ... Sel pühapäeval, 3. jaanuaril on ETV2 eetris Von Krahli teatri minisari "Jaik".

Jupiter soovitab: kodumaine mängufilm "Võta või jäta"

03.01.21 TELE/RAADIO ... Rahvusringhäälingu veebikanal Jupiter.err.ee soovitab pühapäeval võtta aega hinnatud kodumaise mängufilmi "Võta või jäta" nautimiseks.

Galerii: ETV2 eetrisse jõuab Piip ja Tuut teatri lavastus "Mauno saladuslik kadumine"

03.01.21 TELE/RAADIO ... Sel pühapäeval, 3. jaanuaril kell 16.00 on ETV2 eetris Piip ja Tuut teatri lavastus "Mauno saladuslik kadumine".

ETV2 pühapäevane teemaõhtu on pühendatud Peeter Jalakale

02.01.21 KULTUUR ... Sel pühapäeval, 3. jaanuaril on ETV2 teemaõhtu pühendatud teatrijuhile ja ettevõtjale Peeter Jalakas.

Sarjast "Kontor" avaldati seninägemata naljasketš

02.01.21 TELE/RAADIO ... Telesarja "Kontor" ("The Office") tegijad avaldasid sarjast seninägemata sketši, et tähistada sarja Peacock voogedastusplatvormile jõudmist.

Jupiter soovitab: aegumatud Sojuzmultfilmi multikad

02.01.21 TELE/RAADIO ... Rahvusringhäälingu veebikanal Jupiter.err.ee soovitab nädalavahetusel võtta aega aegumatute lemmikute jaoks ja vaadata kogu perega retromultikaid, nagu "Muinasjutt tsaar Saltaanist" ja "Kolmanda planeedi saladus".

ETV2 uus reisisaade "Namaste" viib televaatajad Indiasse

02.01.21 TELE/RAADIO ... Sel laupäeval jõuab ETV2 eetrisse uue kolmeosalise reisisaate "Namaste" esimene osa.

eesti lood

Lahutus Eesti moodi

lauluvõistlus

praegu R2-s

LEIA MEID FACEBOOKIST

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: