Tele/raadio

Vaata uuesti: EFTA humoorikas vaheklipp "Stsenaristi argipäev"

17.09.21 TELE/RAADIO ... Eesti filmi- ja teleauhindade gala vaheklipis näitas Rein Pakk, milline on üks tõeline stsenaristi argipäev.

2021. aasta EFTA-d on jagatud. Parim mängufilm on "Viimased"

17.09.21 TELE/RAADIO ... Reedel jagati juba viiendat korda Eesti filmi- ja teleauhindu.

Aasta parim teleseriaal on "EnsV"

17.09.21 TELE/RAADIO ... Eesti filmi- ja teleauhindade galal tunnistati parimaks teleseriaaliks ETV eetris olev komöödiasari "EnsV".

Vaata Niinemetsa intervjueerimisoskust eriti kidakeelse Margus Saarega

17.09.21 TELE/RAADIO ... Tõnis Niinemets valis EFTA galal välja ühe kidakeelsema inimese, kelle peal oma intervjueerimisoskusi demonstreerida - valituks osutus ETV saatejuht ja toimetaja Margus Saar.

Auhind panuse eest Eesti televaldkonda kuulub Hagi Šeinile

17.09.21 TELE/RAADIO ... Eesti filmi- ja teleauhindade galal pärjati Hagi Šein panuse eest Eesti televaldkonda.

Vaata uuesti: teletegijad said tõelise peapesu ja koolituse

17.09.21 TELE/RAADIO ... Eesti filmi- ja teleauhindade raames andis Tõnis Niinemets teletegijatele ka ohtralt tagasisidet nende töö kohta ja püüdis neid koolitada tõelisteks proffideks.

Aasta parim reporter on Anton Aleksejev

17.09.21 TELE/RAADIO ... EFTA auhinnagalal tunnistati aasta parimaks reporteriks Anton Aleksejev "Aktuaalsest kaamerast".

Parim uus tulija telemaastikul on "Maailma kõige targem rahvas"

17.09.21 TELE/RAADIO ... Eesti filmi- ja teleauhindade galal pärjati aasta parima uue tulija tiitliga ETV saade "Maailma kõige targem rahvas".

Video: Tõnis Niinemets tegi humoorika ülevaate filmi- ja telemaailmas toimuvast

17.09.21 TELE/RAADIO ... Juba kolmandat aastat EFTA galat juhtinud Tõnis Niinemets tegi sündmuse avaminutitel väikese ülevaate Eesti põletavaimatest küsimustest.

Parim päevakajasaade on "Aktuaalne kaamera"

17.09.21 TELE/RAADIO ... Eesti filmi- ja teleauhindade galal tunnistati parimaks päevakajaliseks telesaateks "Aktuaalne kaamera".

Aasta parima ajakirjandusliku loo tegi Kristjan Pihl

17.09.21 TELE/RAADIO ... Eesti filmi- ja teleauhindade galal pälvis aasta parima ajakirjandusliku loo auhinna "Pealtnägija" ajakirjanik Kristjan Pihl.

Vikerraadio hääl Meelis Süld pühitseti Londonis kirikuõpetajaks

16.09.21 TELE/RAADIO ... Vikerraadio ajakirjanik Meelis Süld pühitseti möödunud nädalal Londonis uude ametisse – temast sai kirikuõpetaja.

Laisaar: vahelduseks oli tore nii reisida, et sind ei arreteerita ega tulistata pidevalt

15.09.21 TELE/RAADIO ... 18. septembril alustab ETV2 eetris uus saatesari "4x4. Türgi", kus võetakse reisisihiks Türgi ning mõned teised teele jäävad riigid. Automatkaja Väino Laisaar kinnitas, et Türgi on hiigelsuur maa mägede ja põnevate inimestega.

Raadio 2-s kõlab Onu Bella 60. sünniaasta puhul eriprogramm

15.09.21 TELE/RAADIO ... 19. septembril möödub 60 aastat Igor Maasiku ehk Onu Bella sünnist. Sel puhul on Raadio 2 saabuvaks nädalavahetuseks pannud kokku eriprogrammi Onu Bella tehtud raadiosaadetega ja saadetega, mis tehtud Onu Bellast.

Möödunud nädala vaadatuimad saated olid peamiselt ETV kanalil

15.09.21 TELE/RAADIO ... Eelmisel nädalal vaadati Kantar Emori andmetel kõige rohkem "Aktuaalne kaamera. Nädalat" (189 000).

Marko Reikop külastas "Ringvaate" vana stuudiot Solarise keskuses

14.09.21 TELE/RAADIO ... Seoses maja remonti minekuga kolib Eesti Rahvusraamatukogu üks osa samale pinnale, kus mõned aastad tagasi "Ringvaade" eetrisse läks. Marko Reikop käis meenutamas, kuidas kitsastes oludes saadet teha oli.

Demi Lovato asub uues sarjas UFO-juhtumeid uurima

11.09.21 TELE/RAADIO ... Laulja Demi Lovato hakkab uues sarjas "Unidentified With Demi Lovato" uurima UFO-juhtumeid.

Jüri Muttika tegi proovisõidu ülikiire veokiga

10.09.21 TELE/RAADIO ... "Ringvaade" käis ringrajal tutvumas veokiga, mis teeb oma 2600 hobujõuga pika puuga ära enamikele Porchedele ja Ferraridele.

Lõbus video: lugu liba-Nobelitest pani Elo Ellermaa pidurdamatult naerma

10.09.21 TELE/RAADIO ... Reede varahommikul "Terevisiooni" uudiseid lugedes ei suutnud Elo Ellermaa naeru pidada, kui juttu tuli liba-Nobeli auhindadest.

Laupäev toob ETV ekraanile kolm uut saatesarja

10.09.21 TELE/RAADIO ... ETV sügiskava saab sel laupäeval täiendust kolme eripalgelise saatesarjaga – järjest jõuavad tele-ekraanile tervisesaade "Tervist!", maitseküllane eksperiment "Restoran 0" ja kultuurilooline "Ühe maja lugu".

Vaata enne tele-eetrit: "Restoran 0" teeb teoks kolme mehe hullumeelse unistuse

10.09.21 TELE/RAADIO ... Uus eksperimentaalne saatesari "Restoran 0" annab unikaalse pilgu kolme mehe hullumeelsele unistusele ehitada ühe nädalaga valmis restoran. Laupäeval ETV eetris olevat saadet saab enne tele-eetrit nautida juba reedel ERR Menu portaalis.

Vladislav Koržetsi 70. sünnipäeva puhul valmis portreesaade

09.09.21 TELE/RAADIO ... Matemaatik, saatejuht, kirjanik, humorist, loodusesõber ja kalamees Vladislav Koržets tähistab 9. septembril 70. sünnipäeva. Juubilarist on valminud ka värske portreesaade, mis ETV ekraanile jõuab 10. septembril.

"Terevisioon" läheb reede hommikul eetrisse Põhja-Eesti Regionaalhaiglast

09.09.21 TELE/RAADIO ... Reede hommikul läheb "Terevisioon" eetrisse Põhja-Eesti Regionaalhaiglast (PERH), et uurida haiglatöö ja ka erinevate terviseteemade kohta.

Videod: "Terevisioonis" õpetati lastega koos võimlema

08.09.21 TELE/RAADIO ... Treener Kristina Raja näitas "Terevisioonis" koos abilistega, millised harjutused sobivad päeva alustamiseks nii suurele kui väiksele.

"Kaduva maailma lävel" | Viigerhüljes

08.09.21 LOODUS ... Eesti merevetes elab kaks hüljest - hallhüljes ja viigerhüljes. Hülgeuurija Ivar Jüssi räägib viigrist, kes on hallhülgest väiksem ja lühema koonuga.

Vaata enne tele-eetrit: "Maailma kõige targem rahvas" avaosa

07.09.21 HARIDUS ... Maailma kõige targema rahva tegemine ja tugeva õppimisvundamendi ehitus algab enne kooli. Nii on eksperimendisaate "Maailma kõige targem rahvas" uue hooaja avasaate katsejänesed päris pisikesed õppijad – katsetes osalevad 4–5-aastased lasteaialapsed.

"Lastetoas" külas olnud Katrina Lehisele helistas otse-eetris ka tema poeg

07.09.21 TELE/RAADIO ... Hiljutine olümpiamedalist Katrina Lehis oli külas ETV2 lastesaates "Lastetuba", vestis juttu saate tegelastega ja koos võeti otse-eetris vastu ka laste kõnesid, üks nendest oli Lehise enda poeg.

Belmondo mälestuseks näitab ETV2 dokumentaalfilmi "Võrratu Belmondo"

07.09.21 TELE/RAADIO ... Esmaspäeval suri 88-aastasena näitleja Jean-Paul Belmondo (09.04.1933-06.09.2021).

Uus saatesari "Siin me oleme" tutvustab maainimeste muresid

06.09.21 TELE/RAADIO ... ETV uus saatesari "Siin me oleme" viib koos Mirjam Mõttusega maale uurima, kuidas inimesed päriselt elavad.

"Maailma kõige targem rahvas" läheb teisel hooajal lasteaeda

06.09.21 TELE/RAADIO ... "Maailma kõige targem rahvas" alustab teisipäeval ETV ekraanil uut õppeaastat. Nelja saate jooksul tuuakse vaatajateni käsitlusi sellest, mida psühholoogiateadus teab tõhusast õppimisest, saate tugisammasteks on taas hariduspsühholoogid Kati Aus ja Grete Arro.

ETV asub laupäeviti tutvustama tuntud majade lugusid

05.09.21 TELE/RAADIO ... 11. septembrist jõuab ETV eetrisse kultuurilooline "Ühe maja lugu".

ETV2 teemaõhtu on pühendatud Veikko Tääri juubelile

05.09.21 TELE/RAADIO ... 7. septembril tähistab näitleja Veikko Täär 50. sünnipäeva ning ETV2 pühapäevane teemaõhtu on pühendatud just talle.

Hendrik Relve viib kuulajad rändama juba 20. aastat järjest

05.09.21 TELE/RAADIO ... Maailma kaugeid paikasid tutvustav Vikerraadio saade "Kuula rändajat" alustab pühapäeval uute lugudega. Saatesari tähistab sel sügisel olulist verstaposti, sest detsembris möödub 20 aastat Hendrik Relve raadiorännakute esimesest saatest.

ETV2 eetris alustab BBC komöödiasari "Ema"

04.09.21 TELE/RAADIO ... ETV2 eetris naerutab 4. septembrist laupäeva õhtutel Briti komöödiasari "Ema".

Rita Ray avab ETV2 ja ETV suvekontsertide sarja

04.09.21 TELE/RAADIO ... Septembris kõlab ETV ja ETV2 eetris neli erilist kontserti meenutamaks imelist suve. Kontserdikava avab kohtumine Rita Rayga, kus muusika kõrval jagab noor laulja ka oma mõtteid elust ja muusikast.

Allan Roosileht ABBA-st: mingit väsimust neis ei ole

03.09.21 TELE/RAADIO ... ABBA teatas neljapäeval taasühinemisest ja andis pärast 39 aastat kestnud pausi välja kaks uut lugu, mis jõuavad ka 5. novembril ilmuvale uuelt albumile "Voyage". Allan Roosileht kinnitas, et mingisugust väsimust ABBA liikmetes ei ole.

Nick Brandt: parem on olla vihane ja aktiivne kui vihane ja passiivne

03.09.21 KUNST ... Fotografiska avas reedel näituse "See tühi maailm. Meile jääb vaid tolm", mille autor Nick Brandt on mees, kes teinud muusikavideoid nii Whitney Houstonile kui ka Michael Jacksonile. Just 95. aastal Tansaanias Jacksoni loole "Earth Song" videot filmides avastas Brandt Aafrika ja sai alguse tema uus elu fotograafina.

Novikov punastest rattateedest: see on maailma parim praktika

03.09.21 TELE/RAADIO ... Tallinna tänavatele on üleöö võõbatud punased jalgrattateed, mis ei ole mitte ainult autoteedel, vaid jätkuvad ka kõnniteedel ja on tekitanud liiklejates segadust ning ka pahameelt. Tallinna abilinnapea Andrei Novikov kinnitab aga, et see on maailma parim võimalik praktika olukorras, kus ratturite hulk linnaliikluses on prognoositust kiiremini kasvanud.

ETV+ paneb sügisel proovile nii saatejuhid kui ka vaatajad

03.09.21 TELE/RAADIO ... ETV+ sügishooaeg viib metsa ja tööstusmaastikele, kutsub nuputama ja kaasa arutama. Ekraanile naasevad kõik vaatajate lemmikud, nende kõrvale ka mitu uut üllatajat.

R2 "Naistesauna" asub Kristel Aaslaiu kõrval juhtima Eleryn Tiit

03.09.21 TELE/RAADIO ... Sügishooaeg toob värskeid tuuli ka Raadio 2 "Naistesauna" saatesse.

ETV uus saatesari "Rahamaraton" jagab praktilist rahatarkust

02.09.21 TELE/RAADIO ... Ekspertide sõnul oli õige aeg investeerimisega alustada eile. Või siis täna. Neljapäeval ETV ekraanil alustav saatesari "Rahamaraton" jagab nii inspiratsiooni kui ka praktilisi teadmisi rahast ja investeerimisest.

AK stuudiot on nüüdsest võimalik külastada virtuaalselt

02.09.21 TELE/RAADIO ... ETV uudistesaate "Aktuaalne kaamera" stuudiot on nüüdsest võimalik kõigil huvilistel külastada virtuaalreaalsuse kaudu.

Galerii: teadusvõistluse "Rakett 69" 11. hooaja võitis Karl Mell

01.09.21 TELE/RAADIO ... Teadusvõistluse "Rakett 69" 11. hooaja finaalist väljus võitjana Tallinna reaalkooli vilistlane Karl Mell.

Noortesaade "Nova" otsib reportereid

01.09.21 TELE/RAADIO ... 1. septembril taas ETV2 ekraanil alustanud noortesaade "Nova" kuulutas välja noorte reporterite otsingu.

"Laste ööülikooli rännakud" viib Muhule mesilaste maailma avastama

01.09.21 TELE/RAADIO ... Teadmistepäeval jõuab esimest korda eetrisse Laste Ööülikool telesaade, kus lapsed avastavad koos hobimesinik Hannes Praksiga mesilaste maailma.

Teadmistepäeval selgub teadusvõistluse "Rakett 69" võitja

01.09.21 TELE/RAADIO ... Koos kooliaasta algusega saab lahenduse ka teadusvõistlus "Rakett 69", kui kolmapäeval, 1. septembril kell 20.00 lähevad ETV ekraanil finaalis vastamisi Kaspar Saakpakk ja Karl Mell.

ETV2 sügiskava toob elamusterohke maailma koju kätte

31.08.21 TELE/RAADIO ... ETV2 on sügiseks pannud kokku elamusterohke kava, kust leiab rahvusvaheliselt hinnatud filme ja sarju, kontserdiülekandeid ja kultuurielamusi, reisi- ja koguperesaateid teadusest kirjanduseni.

Galerii: "Rakett 69" finaalis selgub 11. võitja

31.08.21 TELE/RAADIO ... Kolmapäeval selgitatakse teadussaate "Rakett 69" finaalis välja, kellest saab 11. hooaja võitja.

Marje Tõemäe: uue hooaja märksõnaks on kahtlemata maale minemine

31.08.21 TELE/RAADIO ... ETV peatoimetaja Marje Tõemäe tõdes uue telehooaja valguses, et kindlasti võiks toota rohkem draamasarju, kuid selleks napib vahendeid.

Kaevuluukide ekspert: Tallinnas kulub luugivaatlemiseks tunde

30.08.21 TELE/RAADIO ... Tuleb välja, et iga kanalisatsioonikaevu luuk räägib loo. Neid lugusid teab kaevuluukide ekspert Andres Siplane rääkida Tallinna luukidest mitmeid tunde.

uus hooaeg

praegu R2-s

LEIA MEID FACEBOOKIST

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: