Tele/raadio

Möödunud nädala teleedetabelisse jõudis seitse ETV saadet

28.11.23 TELE/RAADIO ... Möödunud nädala teleedetabeli esikümnesse jõudis Kantar Emori andmetel seitse ETV telesaadet – neist vaadatuimaks osutus "Pealtnägija", mida vaatas 174 000 inimest. Teleedetabeli tippu tõusis Kanal 2 saade "Ma näen su häält" (192 000 televaatajat).

Galerii: "Eesti mängus" võtavad mõõtu ekstreemsportlased

25.11.23 TELE/RAADIO ... Televiktoriini "Eesti mäng" stuudios saavad sel korral kokku spordirahva esindajad.

"Midsomeri mõrvade" uus hooaeg jõuab esimeste seas Eesti televaatajateni

24.11.23 TELE/RAADIO ... Alates 24. novembrist on ETV krimireeded taas "Midsomeri mõrvade" päralt. Tegemist on sedavõrd värske hooajaga, et enamus riikides pole sari veel televaatajateni jõudnudki.

Urmas Oru: Hollywoodi streik otseselt Eesti Televisiooni programmi ei mõjuta

21.11.23 TELE/RAADIO ... ETV ja ETV2 peatoimetaja Urmas Oru sõnas "Vikerhommikus", et Hollywoodis mitu kuud kestnud näitlejate ja stsenaristide streik ERR-i telekanalite programmi otseselt ei mõjuta.

"Pealtnägija" tõusis taas teleedetabeli tippu

21.11.23 TELE/RAADIO ... Möödunud nädala teleedetabeli esikümnesse jõudis Kantar Emori andmetel seitse ETV telesaadet – neist vaadatuimaks osutus "Pealtnägija", mida vaatas 180 000 inimest.

Galerii: "Eesti mängus" lähevad vastamisi Mälberg, Joorits ja Rohumaa

18.11.23 TELE/RAADIO ... Sel nädalal panevad "Eesti mängus" oma teadmised proovile näitlejad Tiina Mälberg ja Mait Joorits ning Eesti Ajaloomuuseumi juht Jaanus Rohumaa.

Galerii: "Ajujahis" selgitatakse välja viimane finalist

16.11.23 TELE/RAADIO ... "Ajujahi" viimases sõelmängus valib žürii kolme meeskonna seast välja viimase finalisti.

Jupiteri populaarseim sari on "Betty diagnoosid"

15.11.23 TELE/RAADIO ... Seitse nädalat järjest on Jupiteri vaadatuim sari "Betty diagnoosid". Pikki nädalaid troonisid vaadatuimate sarjade tipus ka haiglaseriaalid "Armastuse laps", "Hea Karma haigla" ja "Pulss" ning ajastudraama "Sandition".

Möödunud nädala teleedetabelisse jõudis taas kuus ETV saadet

14.11.23 TELE/RAADIO ... Möödunud nädala teleedetabeli esikümnesse jõudis Kantar Emori andmetel kuus ETV telesaadet – neist vaadatuimaks osutus "Pealtnägija", mida vaatas 160 000 inimest.

Kristjan Pihl võtab uues koguperesaates luubi alla Eesti laste tervise

13.11.23 TELE/RAADIO ... Televaatajate poolt soojalt vastu võetud "Maailma kõige targem rahvas" saab ETV ekraanil jätku uue saatesarjaga ja nüüd hakatakse Kristjan Pihli eestvedamisel koos laste, lapsevanemate ja teadlastega otsima vastust küsimusele, kuidas saada maailma kõige tervemaks rahvaks.

Galerii: "Ajujahis" selgitatakse välja teine finalist

09.11.23 TELE/RAADIO ... Ka sel nädalal võtavad "Ajujahis" stardijoonele kolm võistkonda, et alustada tõkkejooksu finaali suunas.

Tallinna Reaalkooli kõrvalt leiti kuni 1500 aasta vanuseid esemeid

07.11.23 TELE/RAADIO ... Arheoloog Rivo Bernotase sõnul on kaevetööl olnud suur teaduslik väärtus, mida Tallinnas enam sellises mahus läbi viia ei saa.

Möödunud nädala teleedetabelisse jõudis kuus ETV saadet

07.11.23 TELE/RAADIO ... Möödunud nädala teleedetabeli esikümnesse jõudis Kantar Emori andmetel kuus ETV telesaadet – neist vaadatuimaks osutus "Pealtnägija", mida vaatas 182 000 inimest.

Laura Kalle: Eestis on liiga vähe poliitilist satiiri

03.11.23 TELE/RAADIO ... Raadioteatri uus loominguline juht Laura Kalle, kelle käe all valmib uus poliitiline satiirsari "Pohlad", leiab, et Eestis tehakse liiga vähe poliitilist satiiri.

Noortesaade "Nova" ootab pilte silmapaistvatest võileibadest

03.11.23 TELE/RAADIO ... Noortesaade "Nova" kutsub üles saatma pilte fantaasiarikastest võileibadest.

Vikerraadio kuulajateni jõuab uus poliitiline satiirisari "Pohlad"

03.11.23 TELE/RAADIO ... Vikerraadios esietendub laupäeval, 4. novembril kell 9.10 Raadioteatri poliitiline satiirisari "Pohlad".

ERR-i uus Washingtoni korrespondent: Ühendriikides on suuremad ideed

03.11.23 TELE/RAADIO ... Eesti Rahvusringhäälingu uus Washingtoni korrespondent Laura Kalam tõdes, et Eesti ajakirjanikuna on Ühendriikides küll raske läbi lüüa, aga loodab oma aktiivsuse toel saada jutule ka mõjukamate tegelastega.

Galerii: "Ainulaadse aastakäigu" stuudios on uued põnevad külalised

03.11.23 TELE/RAADIO ... Põnevas mälumängus "Ainulaadne aastakäik" astuvad seekord vastamisi persoonid erinevatelt elualadelt.

Triatlonisportlane Rait Ratasepp toob ultratriatloni Eestisse

02.11.23 TELE/RAADIO ... Rait Ratasepa sõnul pakub ultratriatlon Ironmaniga tuttavatele eestlastele uue väljakutse. Katsumuses samuti osalev Kertu Jukkum on enda sõnul tänu triatlonispordile juba kolm aastat täiesti terve.

Galerii: "Ajujahis" selgitatakse välja esimene finalist

02.11.23 TELE/RAADIO ... Neljapäeval valib "Ajujahi" žürii välja esimese finalisti.

Tiina Kaalep: Raadio 2 eesmärk on tagasi tuua kaotatud kuulajad

01.11.23 TELE/RAADIO ... Pidevalt kahanevate kuulajanumbrite valguses on Raadio 2 programmi muutmine vältimatu otsus, sõnas ERR-i juhatuse liige Tiina Kaalep "Vikerhommikus".

Teleedetabeli esikoht püsib kindlalt "Pealtnägija" käes

01.11.23 TELE/RAADIO ... Möödunud nädala teleedetabeli esikümnesse jõudis Kantar Emori andmetel kaheksa ETV telesaadet – neist vaadatuimaks osutus taas "Pealtnägija", mida vaatas 174 000 inimest.

Ove Musting "Reeturi" uuest hooajast: teeme igat hooaega nagu viimast

31.10.23 TELE/RAADIO ... Režissöör Ove Mustingu sõnul rikastab koostöö ettevõtete ja tootjate vahel Eesti filmitööstust ning loob palju uusi võimalusi.

Galerii ja video: Vikerraadios esietendub Tiit Palu kuuldemäng "Taevasse minemise torn"

31.10.23 TEATER ... Sel laupäeval jõuab esmakordselt Vikerraadio kuulajateni Raadioteatris salvestatud uhiuus kuuldemäng "Taevasse minemise torn". Veel enne raadioeetrit toimub kuuldemängu ühiskuulamine Vanemuise teatris.

Galerii ja video: "Prillitoos" tähistab 40. sünnipäeva

30.10.23 TELE/RAADIO ... 1983. aasta 30. oktoobril läks eetrisse ETV esimene "Prillitoos". Sel puhul heidame pilgu minevikku ning vaatame, kuidas saade ajas muutunud on.

Galerii ja video: "Õnne 13" tähistab 30. sünnipäeva

30.10.23 TELE/RAADIO ... Eestlaste lemmikseriaal "Õnne 13" tähistab esmaspäeval oma esimese tele-eetri 30. aastapäeva.

"Estonia" loominguline juht: pean tähtsaks, et jäädaks mäletama selliseid katastroofe

29.10.23 FILM ... Sarja "Estonia" loominguline juht Miikko Oikkonen ütles Sirbile antud intervjuus, et nad otsustasime kohe, et ei taha "Estoniaga" teha kaht asja: nad ei soovi teha seriaali õnnetusjuhtumist ja nad ei taha kaasata vandenõuteooriaid.

Raivo E. Tamm: osad stsenaristid tahtsid Allani rolli teistsuguseks muuta

29.10.23 TELE/RAADIO ... Lisaks "Prillitoosile", mis tähistab sel aastal 40. sünnipäeva, täitub ka seriaalil "Õnne 13" sel aastal 30. sünnipäev. Allani osatäitja Raivo E. Tamm kinnitas "Prillitoosis", et ta on proovinud jätkata Allanit alati sellisena, nagu Astrid Reinlal see esialgu mõeldud oli.

Diana Lorents: tänu "Prillitoosile" sattusin esimest korda jõusaali

29.10.23 TELE/RAADIO ... "Prillitoosi" endine saatejuht Diana Lorents ütles saatesarja 40. sünnipäeva erisaates, et ajal, mil tema saadet juhtis, oli juba suhtumine, et vanainimene pole mingi vanainimene, vaid see on teine noorus.

Hagi Šein: "Prillitoos" pole kunagi olnud morbiidne elulõpu saade

29.10.23 TELE/RAADIO ... Saatesari "Prilitoos" tähistab tuleval nädalal 40. sünnipäeva. Saate looja ja esimene saatejuht Hagi Šein meenutas, et esialgu oli "Prillitoosi" saate tema jaoks pigem pagendamine poliitilist saadete juhtimisest.

Toivo Tootsen: igal ajastul on oma hääl, nali ja naer

28.10.23 TELE/RAADIO ... 27. oktoobril möödus 50 aastat raadiosaate "Meelejahutaja" esimesest salvestusest. Vikerraadio "Päevateele" antud intervjuus märkis Eesti Raadio meelelahutustoimetusse kuulunud Toivo Tootsen, et igal ajastul on oma hääl, nali ja naer.

Raivo Suviste: "Õnne 13" fenomen peitub hästi laotud vundamendis

28.10.23 TELE/RAADIO ... Eesti populaarseima telesarja kinnipanemisest päästnud produtsent Raivo Suviste sõnas sarja 30. sünnipäeva eel ERR Menule antud intervjuus, et "Õnne 13" fenomen peitub hästi laotud vundamendis.

Galerii: "Eesti mäng" lülitub spordilainele

28.10.23 TELE/RAADIO ... Televiktoriin "Eesti mäng" lülitub sel laupäeval spordilainele.

Bert Järvet: Raadio 2 teenib ka tulevikus melomaanide huve

27.10.23 TELE/RAADIO ... Raadio 2 programmijuht Bert Järvet kinnitas "Muusikanõukogu" saates, et muusikasaated ei kao Raadio 2-st ja õhtud on jätkuvalt kureeritud ka uues programmis.

Galerii: selgus üheksa parimat "Ajujahi" võidu poole pürgivat ettevõtet

27.10.23 TELE/RAADIO ... Neljapäeval tehti teatavaks üheksa parimat "Ajujahi" meeskonda, kes jätkavad võistlemist vähemalt 30 000 euro suuruse peaauhinna nimel.

Galerii: "Ainulaadne aastakäik" toob stuudiosse visuaalkunstnikud

27.10.23 TELE/RAADIO ... Meelolukas mälumängus "Ainulaade aastakäik" teritavad seekord vaimu kahe põlvkonna pildivõlurid filmist, fotograafiast ja teatrist.

Galerii: "Prillitoos" tähistab koos televaatajatega suurt sünnipäeva

26.10.23 TELE/RAADIO ... 30. oktoobril 1983. aastal jõudis televaatajate ette esimene "Prillitoos" ning sel pühapäeval tähistatakse ETV-s saate 40. sünnipäeva.

Galerii: "Ajujahis" selgitatakse välja üheksa parimat meeskonda

26.10.23 TELE/RAADIO ... Sel neljapäeval selekteeritakse "Ajujahis" 20 parima hulgast välja üheksa kõige kangemat ja ambitsioonikamat tiimi.

Andra Teede: "Õnne 13" on populaarne ka noorte seas

25.10.23 TELE/RAADIO ... Sarja "Õnne 13" stsenarist Andra Teede märkis Raadio 2 hommikuprogrammis, et "Õnne 13" ei ole mõeldud vaid vanemale vaatajaskonnale, vaid on populaarne ka noorte seas.

Möödunud nädala teleedetabeli tipus säras taas "Pealtnägija"

24.10.23 TELE/RAADIO ... Möödunud nädala teleedetabeli esikümnesse jõudis Kantar Emori andmetel kaheksa ETV telesaadet – neist vaadatuimaks osutus taas "Pealtnägija", mida vaatas 188 000 inimest.

Hooldustööde tõttu võib ERR-i veebikanalites esineda subtiitrite tõrkeid

23.10.23 TELE/RAADIO ... Eesti Rahvusringhääling viib veebiplatvormidel läbi hooldustöid, mille tõttu võib televeebidest ja Jupiteri Android telerakendusest programme vaadates esineda tõrkeid subtiitrite kuvamisel.

Viktoriin: "Õnne 13" tähistab 30. sünnipäeva

23.10.23 TELE/RAADIO ... Eestlaste lemmikseriaal "Õnne 13" tähistab 30. oktoobril oma esimese tele-eetri 30. aastapäeva. Selleks puhuks panime kokku ühe toreda viktoriini.

Galerii: "Eesti mängus" astuvad vastamisi endised telenäod

21.10.23 TELE/RAADIO ... Laupäeva õhtul panevad televiktoriinis "Eesti mäng" oma teadmised proovile endised telenäod.

Mart Juur: huumoris on praegu palju tühja läminat ja plõksimist

21.10.23 KIRJANDUS ... "Kultuuristuudio. Kirjandusministri juures" fookuses on sel hooajal stsenaristid. ERR-ile antud intervjuus ütles saatejuht Mart Juur, et erinevalt stsenaristidest on humoristi elu suhteliselt lihtne, kuna see töö ei kurna sind ega ole orgaaniliselt ebameeldiv.

"Reeturi" kolmas hooaeg viib mängu järgmisele tasemele

20.10.23 TELE/RAADIO ... 2024. aasta 1. jaanuaril esilinastub Huubis Elisa ja ETV koostöös valminud põnevussarja "Reetur" kolmas hooaeg. ETV ekraanile jõuab sari 2024. aasta sügisel.

Galerii: "Ainulaadse aastakäigu" stuudios võtavad koha sisse sportlased

20.10.23 TELE/RAADIO ... Meeleolukas mälumängus "Ainulaadne aastakäik" võtavad sel nädalal stuudios koha sisse sportlased.

Galerii: hommikused äratajad "Terevisoon" ja "Kofe+" läksid eetrisse Tartust

19.10.23 GALERIID ... Neljapäeva hommikul läksid "Terevisioon" ja "Kofe+" eetrisse järgmisel aastal kultuuripealinna tiitlit kandvast Tartust.

Eesti elanikud kuulavad jätkuvalt kõige rohkem Vikerraadiot

19.10.23 TELE/RAADIO ... Vikerraadio on jätkuvalt enim kuulatud raadiojaam Eestis, selgub värskest Kantar Emori raadiouuringust. Venekeelsetest raadiojaamadest püsib esikohal Raadio 4.

R2 peatoimetaja Margus Kamlat: toome Eesti artistid kuulajale lähemale

18.10.23 MUUSIKA ... Septembris Raadio 2 juhtimise üle võtnud Margus Kamlat on võtnud sihiks kasvatada R2 kuulajaskonda. Raadiojaama alustalad – popkultuuri edendamine ja silmaringi laiendamine – on uue peatoimetaja sõnul jätkuvalt kesksel kohal, oluliselt rohkem hakkab R2 edaspidi mängima kodumaist muusikat.

Galerii: "Ajujaht" alustab 16. korda parima äriidee otsimist

18.10.23 TELE/RAADIO ... Kas Eesti järgmine ükssarvik toodab seentest liha, viib kokku Eesti vallalised või parandab hoopis kaasmaalaste vaimutervist? Neljapäevast, 19. oktoobrist saab ETV vahendusel kaasa elada "Ajujahi" järjekorras juba 16. hooajale.

r2 aastahitt

"pealtnägija" sügisel

praegu R2-s

LEIA MEID FACEBOOKIST

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: