saated

Saade: R2TV 4.osa

03.06.19 ... R2TV esimese hooaja viimases saates tuleb juttu artistidest sotsiaalmeedias - mis toimub ja mis võiks toimuda? Vaatame ringi Eesti disko, souli ja funki maastikul ning läheme külla muusikast mõtlevale ja mõttega muusikat tegevale Brigitta Davidjantsile ansamblist HUNT. Ühe peosarja anatoomias Lil Pidu.

Saade: R2TV 3.osa

06.05.19 ... Lehekuul on R2TV fookuses Tartu vinüülipalavik, värske ja äge sooloartist YASMYN, Tallinn Expressi 15. sünnipäev ning legendaarne looja Barry Adamson.

Saade: R2TV 2.osa

01.04.19 ... Raadio 2 saatejuhid ja DJ-d võtavad koha sisse ekraanil, et muusikaelus toimuv nüüd pildis ka televaatajateni tuua. "R2TV" uues osas sõidame Tartusse miksimist ja masterdamist õppima, tuhnime musainimese riidekapis, vaatame originaalse artisti originaalse südame sisse ja ronime auhinnagala lavale.

Saade: R2TV 1.osa

04.03.19 ... ETV2 ekraanile jõuab esimest korda värske muusikasaade "R2TV". Raadio 2 saatejuhid ja DJ-d võtavad koha sisse ekraanil, et muusikaelus toimuv nüüd pildis ka televaatajateni tuua. "R2TV" hoiab kätt pulsil Eesti artistide käekäigul kodumaal ja võõrsil ning annab hoogsate reportaažidega võimaluse piiluda lavatagustesse, bändiruumidesse ja stuudioseinte vahele.
ETV2 SAADE R2TV

KUULA UUESTI
R2 Top 20
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: