R2 soovitab

"Eesti TOP 7" asemel alustab uuel aastal värske muusikasaade

18.12.18 ... Kaheksa aastat ETV2 ekraanil olnud värskeid muusikavideoid tutvustav "Eesti TOP 7" jõuab käesoleval nädalal eetrisse viimase saatega, et teha ruumi uuele programmile.

Selgusid Raadio 2 räpikonkursi võitjad

13.12.18 ... Raadio 2 räpikonkursil "Sina ka!" kuulutati välja võitjad kolmes kategoorias.

R2 räpikonkursil "Sina ka!" saab veel viimast päeva hääletada

12.12.18 ... Raadio 2 räpikonkursil "Sina ka!" saab lemmikloo poolt hääletada veel viimast päeva.

Raadio 2 ootab laupäeval bändisärgilaadale

07.12.18 ... Laupäpeval, 8. detsembril on taas Raadio 2 bändisärgilaat, kus on kohal Eesti tuntud muusikud ja nende bändikraam.

Siim Nestor: loodan, et Tommy Cashi album jätab maailmas suurema jälje maha

06.12.18 ... Muusikaajakirjanik Siim Nestor loodab, et Eesti räppari Tommy Cashi debüütplaat "¥€$" tekitab maailma muusikas plahvatuse.

5miinust Weekendi korraldajatele: aeg on see liivakastipidu ära lõpetada

05.12.18 ... Räpipundi 5miinust liikmed Estoni Kohver ja Päevakoer avaldasid, et Weekend Baltic festivali korraldajad on neile nõus maksma vaid 25 protsenti võlast, mis jäi õhku pärast festivalil esinemist. Bändi hinnangul oleks festivalikorraldajatel targem Pärnus toimuv festival lõpetada.

Raadio 2 kuulutas välja Aastahiti hääletuse

05.12.18 ... Eesti suurim kuulajaküsitlus "Raadio 2 Aastahitt" paneb taas ritta lõppeva aasta lemmiklood. Kõik muusikahuvilised saavad hääletades anda oma panuse selleks, et nende lemmik edetabelis võimalikult kõrge koha saaks.

Raadio 2 räpikonkursile laekus 101 laulu, anna oma lemmikule hääl

04.12.18 ... Raadio 2 räpikonkursile "Sina ka" laekus 101 laulu, millest eelžürii parimad välja valis. Lemmikule saab hääle anda Raadio 2 kodulehel.

Võida muusikaline tripp HOLLANDISSE!

29.11.18 ... MMETA on uute Euroopa popmuusikute auhinnaparaad, mis leiab aset tuleva aasta jaanuari keskel, paar tundi enne võimsa Eurosonic Noorderslagi festivali algust.

MINILIVE VIDEO: Uudo Sepp

29.11.18 ... Raadio 2 saates "Bert Järvet" andis minilive Uudo Sepp.

R2 räpikonkursile "Sina ka" on laekunud juba 33 lugu

28.11.18 ... Raadio 2 välja kuulutatud räpivõistlus "Sina ka" ootab veel kuni 2. detsembrini lugusid, siiani on laekunud 33 pala.

Eesti Laulu poolfinalist Inga: meil on La La Ladiese tüdrukutega väga head suhted

22.11.18 ... Eesti Laulu poolfinaalis osaleb ansamblist La La Ladies tuttav Inga Tislar, kes astub võistlustulle sooloprojektiga INGA.

Tomi Rahula Eesti Laulu uutest reeglitest: oluline, et kõikidel oleks võrdne start

19.11.18 ... Eesti Laulu juht Tomi Rahula tutvustas Eesti suurima lauluvõistluse uusi reegleid ja arutles, kuidas kujunes eelžürii.

Märt Koigi esimene õppetund ERR-is: siin majas ei ropendata

13.11.18 ... Satiirisaate "Ongi Koik" saatejuht Märt Koik avaldas, et hakkas ühiskonnakriitilisi videoid Youtube'i laadima tänu endisele poliitikule Kristiina Ojulandile. Tänaseks on internetivideotest kasvanud välja satiirisaade "Ongi Koik" ETV2 kanalil.

Video: R2 Live bändiga The Boondocks

10.11.18 ... The Boondocksi "Love Bombing" on koostöös Raadio 2-ga valminud live-session, kus bänd esitab Eesti Raadio esimeses stuudios oma uut albumit "How to Build a Love Bomb".

VIDEO: The Boondocks R2 Live

05.11.18 ... The Boondocks'i "Love Bombing" on koostöös Raadio 2-ga valminud live session, kus bänd esitab Eesti Raadio esimeses stuudios oma uut albumit "How to Build a Love Bomb".

Pearu Paulus põhjendas, miks 2 Quick Start Eesti kalleimate bändide seas on

02.11.18 ... 51-aastaseks saav Pearu Paulus vaatas tagasi 2 Quick Starti tippajale ja selgitas, miks bändi on meedias Eesti kalleimaks nimetatud.

Raadio 2 kuulutas välja järjekordse bändisärgilaada

31.10.18 ... Raadio 2 kuulutas taas välja bändisärgilaada, kus on kohal Eesti tuntud muusikud ja nende bändikraam. Bändisärgilaat toimub tänavu 8. detsembril.

R2 eriseansil näeb filmi "Mihkel"

19.10.18 ... Täna on kinos Artis Raadio 2 eriseanss Eesti-Islandi-Norra koostöös valminud krimipõnevikule "Mihkel".

Nubluga lava jaganud Lenna: ma nägin samasugust hüsteeriat, mida kunagi Vanilla Ninjaga

17.10.18 ... Möödunud nädalal Nubluga Kultuurikatlas lava jaganud Lenna tõdes, et pole ammu näinud sellist hüsteeriat nagu Nublu fännide puhul.

Saatesari "R2 Keikka" toob eetrisse Norra laulja Sigridi kontserdi

06.10.18 ... 6. oktoobril kell 18.00 on Raadio 2 eetris saade "R2 Keikka", kus sel korral kõlab Norra laulja Sigridi kontsert tänavusel Roskilde festivalil.

R2 ootab esmaspäeval "Põrgu Jaani" eriseansile

05.10.18 ... Kõik filmisõbrad saavad esmaspäeval, 8. oktoobril nautida värske Eesti mängufilmi "Põrgu Jaan" eriseanssi kinos Artis.

Anu Saagimi salajane projekt lõi kõikuma: inimene lihtsalt lõi põnnama

05.10.18 ... Seltskonnategelane ja Õhtulehe veebi loovjuht Anu Saagim sai enne Raadio 2 otse-eetrit sõnumi, mis tal jalad alt võttis. Vahetult enne stuudiosse astumist lõi kõikuma projekt, mida naine mitu kuud ette oli valmistanud.

Merle Palmiste: loomulikult on meil noori näitlejaid vaja

02.10.18 ... Näitleja Merle Palmiste ei arva, et väikeses Eestis koolitatakse liiga palju näitlejaid. Konkurents teeb tema sõnul ainult head.

Uudo Sepp pahandas naabrit: laulsin õhtul natuke tugevamalt ja naaber tuli uksele

26.09.18 ... Talendisaate "Eesti otsib superstaari" viimase hooaja võitja Uudo Sepp tõdes, et tema elutempo ei ole pärast saatevõitu rahulikumaks muutunud ja praegu käivad ettevalmistused novembris ilmuvaks albumiks. Aja loodab Sepp maha võtta Saaremaal, sest Tallinnas elades tulevad ette ootamatud takistused.

Raadio 2 teeb otseülekande Tricky kontserdist festivalil Station Narva

21.09.18 ... 21. septembri õhtul kell 22:30 algab Raadio 2 eetris otseülekanne Tricky kontserdist festivalil Station Narva. Kohal on Raadio 2 tiim - Sander Varusk, Margus Kamlat, Erik Morna.

Kuula: Liina Trishkina-Vanhatalo uuest Eesti filmist "Võta või jäta"

12.09.18 ... Margus Kamlat, Karl-Andreas Kalmet & Janet Õunapuu

Kuula: Raadio 2 pani Led Zeppelini 50. sünnipäeva puhul ritta bändi parimad lood

06.09.18 ... 7. septembril saab 50 aastat Led Zeppelini esimesest kontsertist, mis tähendab ühe läbi aegade suurima bändi ja rokifenomeni juubelit. Raadio 2 saatejuhid panid kokku oma edetabeli bändi parimatest lugudest.

Video: R2 viimases "Suvehommikus" esines All Stars bänd

31.08.18 ... Lisaks bändisärgipäevale oli täna Raadio 2 eetris selle suve viimane "Suvehommiku" saade. Kahe tähtsa sündmuse puhul esines otse-eetris R2 All-Star bänd.

Eda-Ines Etti: hoian ennast rahulikuna, ma ei ole enam 20

30.08.18 ... Laulja Eda-Ines Etti meenutas oma osalemist 2000. aasta Eurovisioonil ning avaldas, kuidas ta on suutnud muusikuna nii head vormi hoida.

Raadio 2 päevase vööndi võtavad üle Ahto Lobjakas ja Bert Järvet

30.08.18 ... Raadio 2 päevase vööndi võtavad üle Ahto Lobjakas ja Bert Järvet.

Raadio 2 kutsub juba kolmandat korda tähistama bändisärgipäeva

29.08.18 ... 31. augustil toimub kolmas Raadio 2 bändisärgipäev.

Räppar Tiiu: ma olen Tiiu, ma teen ainult Tiiu asju, nii et saage üle

16.08.18 ... Tiiu Kaarlõp ehk räppar Tiiu avaldas et tavaelus on ta märksa tagasihoidlikum kui artistina, kuid naisräpparina läbilöömine nõuabki julgust ja tahtejõudu.

VIDEO: Bucharest R2-s külas

14.08.18 ... Raadio 2 käis Põlvas Intsikurmu festivalil, kus kolmel laval astus üles enam kui 30 artisti nii Eestist kui välismaalt. Kahe otsesaate vältel käisid raadio välistuudios külas Big Freedia, Ghostpoet, Rasmus Rändvee, Lexsoul Dancemachine ja paljud teised.

Metsakutsu filmis uue muusikavideo ihuüksi: see oli naljakas projekt

14.08.18 ... Räppar Metsakutsu ehk Rainer Olbri on sel suvel käinud eriti aktiivselt muusikaüritustel ning usub, et rohked festivalid kajastuvad ka tema uues muusikas.

Eksklusiiv: Kuula Wateva seni avaldamata singlit

07.08.18 ... Kris Evan Säde ja Hugo Martin Maasikas ehk koosseis Wateva esitles oma uhiuut pala, mis on nii värske, et sellel puudub isegi pealkiri.

Superstaarisaates osalenud Jaagup Tuisk esitles omakirjutatud singlit

03.08.18 ... "Eesti otsib superstaari" viimase hooaja osaline Jaagup Tuisk avaldas omakirjutatud singli "Käes nüüd aeg". Jaagupil on pärast saate lõppu olnud tihe suvi, mis on täis muusikat.

Iiris kannab alati kaasas luigesulge: see aitab mõista, kui absurdne on elu

02.08.18 ... Lauljatar Iiris Vesik paljastas ootamatu talismani, mida endaga alati kaasas kannab. Lauljatarile on kübara külge kinnitatud valge sulg, mille sai oma vanaemalt.

Lapseootel Eeva Talsi tuurist: võimalusel teen lõunauinaku ja niimoodi saabki hakkama

02.08.18 ... Curly Stringsi liikmed Eeva ja Villu Talsi saavad peagi lapsevanemateks. Eeva kinnitas, et lapseootus ei sega käimasolevat CURLY STRINGS - 30 tuuri.

Sissi Nylia Benita: mul on kooliga olnud hullult raskusi

30.07.18 ... "Eesti otsib superstaari" viimase hooaja teise koha omanik Sissi Nylia Benita avaldas, et on olnud kooliga suurtes raskustes. 19-aastane laulja suutis aga superstaarisaate kõrvalt lõpetada sel kevadel edukalt keskkooli.

Jaagup Kreem: Eestis on mässurokkareid väheks jäänud - kes on vegan ja kes teeb sporti

25.07.18 ... Terminaatori ninamees Jaagup Kreem kurvastab, et Eestis on tõsiseid rokkareid väheks jäänud ning senisedki on oma elus kannapöörde teinud.

Peeter Oja: Aropi "Kiki Miki" tõesti puudutas mind

20.07.18 ... Näitleja Peeter Oja rääkis, milline muusika, teatrietendus ja film mõjub ning tõi ühe viimase aja positiivseks näiteks Aropi hittloo "Kiki Miki".

Korduvalt teatrilava jaganud Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome on esmakordselt koos suvetuuril

18.07.18 ... Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome on esimesel ühisel suvisel kontserdituuril pealkirjaga "Hallo Kosmos, hallo Maa".

Karl-Erik Taukar: inimesed on EDM-ist räigelt väsinud

18.07.18 ... Karl-Erik Taukar analüüsis Eesti muusikamaastikku, tõdedes et edetabelites ilma tegevad Nublu ja Öed pakuvad alternatiive seni populaarsele elektroonilisele tantsumuusikale (EDM).

Bert Prikenfeld muusikamaailma lähitulevikust: see on miljoniküsimus

17.07.18 ... Mitmel korral Eesti aasta produtsendiks nimetatud DJ Critikal ehk Bert Prikenfeld rääkis muusikamaastiku tulevikust ning tõdes, et raske on ennustada, mis lähiaastatel ilma hakkab tegema.

Duo Maarja Nuut & Ruumi esimese singli esmaesitus toimus BBC-s

16.07.18 ... Esmaspäeval, 16. juulil avaldas duo Maarja Nuut & Ruum sel sügisel ilmuvalt albumilt esimese singli "Kuud kuulama" koos abstraktse lühifilmiga. Singli esmaesitus toimus möödunud nädalavahetusel Suurbritannia raadiojaamas BBC Radio 6.

tantsi kaasa!

Lastejaama jõulukalender

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: