R2 soovitab

R2 eriseansil näeb filmi "Mihkel"

19.10.18 ... Täna on kinos Artis Raadio 2 eriseanss Eesti-Islandi-Norra koostöös valminud krimipõnevikule "Mihkel".

Nubluga lava jaganud Lenna: ma nägin samasugust hüsteeriat, mida kunagi Vanilla Ninjaga

17.10.18 ... Möödunud nädalal Nubluga Kultuurikatlas lava jaganud Lenna tõdes, et pole ammu näinud sellist hüsteeriat nagu Nublu fännide puhul.

Saatesari "R2 Keikka" toob eetrisse Norra laulja Sigridi kontserdi

06.10.18 ... 6. oktoobril kell 18.00 on Raadio 2 eetris saade "R2 Keikka", kus sel korral kõlab Norra laulja Sigridi kontsert tänavusel Roskilde festivalil.

R2 ootab esmaspäeval "Põrgu Jaani" eriseansile

05.10.18 ... Kõik filmisõbrad saavad esmaspäeval, 8. oktoobril nautida värske Eesti mängufilmi "Põrgu Jaan" eriseanssi kinos Artis.

Anu Saagimi salajane projekt lõi kõikuma: inimene lihtsalt lõi põnnama

05.10.18 ... Seltskonnategelane ja Õhtulehe veebi loovjuht Anu Saagim sai enne Raadio 2 otse-eetrit sõnumi, mis tal jalad alt võttis. Vahetult enne stuudiosse astumist lõi kõikuma projekt, mida naine mitu kuud ette oli valmistanud.

Merle Palmiste: loomulikult on meil noori näitlejaid vaja

02.10.18 ... Näitleja Merle Palmiste ei arva, et väikeses Eestis koolitatakse liiga palju näitlejaid. Konkurents teeb tema sõnul ainult head.

Uudo Sepp pahandas naabrit: laulsin õhtul natuke tugevamalt ja naaber tuli uksele

26.09.18 ... Talendisaate "Eesti otsib superstaari" viimase hooaja võitja Uudo Sepp tõdes, et tema elutempo ei ole pärast saatevõitu rahulikumaks muutunud ja praegu käivad ettevalmistused novembris ilmuvaks albumiks. Aja loodab Sepp maha võtta Saaremaal, sest Tallinnas elades tulevad ette ootamatud takistused.

Raadio 2 teeb otseülekande Tricky kontserdist festivalil Station Narva

21.09.18 ... 21. septembri õhtul kell 22:30 algab Raadio 2 eetris otseülekanne Tricky kontserdist festivalil Station Narva. Kohal on Raadio 2 tiim - Sander Varusk, Margus Kamlat, Erik Morna.

Kuula: Liina Trishkina-Vanhatalo uuest Eesti filmist "Võta või jäta"

12.09.18 ... Margus Kamlat, Karl-Andreas Kalmet & Janet Õunapuu

Kuula: Raadio 2 pani Led Zeppelini 50. sünnipäeva puhul ritta bändi parimad lood

06.09.18 ... 7. septembril saab 50 aastat Led Zeppelini esimesest kontsertist, mis tähendab ühe läbi aegade suurima bändi ja rokifenomeni juubelit. Raadio 2 saatejuhid panid kokku oma edetabeli bändi parimatest lugudest.

Video: R2 viimases "Suvehommikus" esines All Stars bänd

31.08.18 ... Lisaks bändisärgipäevale oli täna Raadio 2 eetris selle suve viimane "Suvehommiku" saade. Kahe tähtsa sündmuse puhul esines otse-eetris R2 All-Star bänd.

Eda-Ines Etti: hoian ennast rahulikuna, ma ei ole enam 20

30.08.18 ... Laulja Eda-Ines Etti meenutas oma osalemist 2000. aasta Eurovisioonil ning avaldas, kuidas ta on suutnud muusikuna nii head vormi hoida.

Raadio 2 päevase vööndi võtavad üle Ahto Lobjakas ja Bert Järvet

30.08.18 ... Raadio 2 päevase vööndi võtavad üle Ahto Lobjakas ja Bert Järvet.

Raadio 2 kutsub juba kolmandat korda tähistama bändisärgipäeva

29.08.18 ... 31. augustil toimub kolmas Raadio 2 bändisärgipäev.

Räppar Tiiu: ma olen Tiiu, ma teen ainult Tiiu asju, nii et saage üle

16.08.18 ... Tiiu Kaarlõp ehk räppar Tiiu avaldas et tavaelus on ta märksa tagasihoidlikum kui artistina, kuid naisräpparina läbilöömine nõuabki julgust ja tahtejõudu.

VIDEO: Bucharest R2-s külas

14.08.18 ... Raadio 2 käis Põlvas Intsikurmu festivalil, kus kolmel laval astus üles enam kui 30 artisti nii Eestist kui välismaalt. Kahe otsesaate vältel käisid raadio välistuudios külas Big Freedia, Ghostpoet, Rasmus Rändvee, Lexsoul Dancemachine ja paljud teised.

Metsakutsu filmis uue muusikavideo ihuüksi: see oli naljakas projekt

14.08.18 ... Räppar Metsakutsu ehk Rainer Olbri on sel suvel käinud eriti aktiivselt muusikaüritustel ning usub, et rohked festivalid kajastuvad ka tema uues muusikas.

Eksklusiiv: Kuula Wateva seni avaldamata singlit

07.08.18 ... Kris Evan Säde ja Hugo Martin Maasikas ehk koosseis Wateva esitles oma uhiuut pala, mis on nii värske, et sellel puudub isegi pealkiri.

Superstaarisaates osalenud Jaagup Tuisk esitles omakirjutatud singlit

03.08.18 ... "Eesti otsib superstaari" viimase hooaja osaline Jaagup Tuisk avaldas omakirjutatud singli "Käes nüüd aeg". Jaagupil on pärast saate lõppu olnud tihe suvi, mis on täis muusikat.

Iiris kannab alati kaasas luigesulge: see aitab mõista, kui absurdne on elu

02.08.18 ... Lauljatar Iiris Vesik paljastas ootamatu talismani, mida endaga alati kaasas kannab. Lauljatarile on kübara külge kinnitatud valge sulg, mille sai oma vanaemalt.

Lapseootel Eeva Talsi tuurist: võimalusel teen lõunauinaku ja niimoodi saabki hakkama

02.08.18 ... Curly Stringsi liikmed Eeva ja Villu Talsi saavad peagi lapsevanemateks. Eeva kinnitas, et lapseootus ei sega käimasolevat CURLY STRINGS - 30 tuuri.

Sissi Nylia Benita: mul on kooliga olnud hullult raskusi

30.07.18 ... "Eesti otsib superstaari" viimase hooaja teise koha omanik Sissi Nylia Benita avaldas, et on olnud kooliga suurtes raskustes. 19-aastane laulja suutis aga superstaarisaate kõrvalt lõpetada sel kevadel edukalt keskkooli.

Jaagup Kreem: Eestis on mässurokkareid väheks jäänud - kes on vegan ja kes teeb sporti

25.07.18 ... Terminaatori ninamees Jaagup Kreem kurvastab, et Eestis on tõsiseid rokkareid väheks jäänud ning senisedki on oma elus kannapöörde teinud.

Peeter Oja: Aropi "Kiki Miki" tõesti puudutas mind

20.07.18 ... Näitleja Peeter Oja rääkis, milline muusika, teatrietendus ja film mõjub ning tõi ühe viimase aja positiivseks näiteks Aropi hittloo "Kiki Miki".

Korduvalt teatrilava jaganud Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome on esmakordselt koos suvetuuril

18.07.18 ... Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome on esimesel ühisel suvisel kontserdituuril pealkirjaga "Hallo Kosmos, hallo Maa".

Karl-Erik Taukar: inimesed on EDM-ist räigelt väsinud

18.07.18 ... Karl-Erik Taukar analüüsis Eesti muusikamaastikku, tõdedes et edetabelites ilma tegevad Nublu ja Öed pakuvad alternatiive seni populaarsele elektroonilisele tantsumuusikale (EDM).

Bert Prikenfeld muusikamaailma lähitulevikust: see on miljoniküsimus

17.07.18 ... Mitmel korral Eesti aasta produtsendiks nimetatud DJ Critikal ehk Bert Prikenfeld rääkis muusikamaastiku tulevikust ning tõdes, et raske on ennustada, mis lähiaastatel ilma hakkab tegema.

Duo Maarja Nuut & Ruumi esimese singli esmaesitus toimus BBC-s

16.07.18 ... Esmaspäeval, 16. juulil avaldas duo Maarja Nuut & Ruum sel sügisel ilmuvalt albumilt esimese singli "Kuud kuulama" koos abstraktse lühifilmiga. Singli esmaesitus toimus möödunud nädalavahetusel Suurbritannia raadiojaamas BBC Radio 6.

Video: Reedene melu festivalil I Land Sound 2018

15.07.18 ... 12. kuni 14. juulini toimus Orissaare Illiku laiul tantsumuusika festival I Land Sound 2018, kus astusid üles ka mitmed Raadio 2 eetrist tuttavad peosarjad.

Videod: R2 õhtune vöönd I Land Soundil

15.07.18 ... 12. kuni 14. juulini toimus Orissaare Illiku laiul tantsumuusika festival I Land Sound 2018, kus astusid üles mitmed Raadio 2 eetrist tuttavad peosarjad. 

Video: Laupäevane melu festivalil I Land Sound 2018

15.07.18 ... 12. kuni 14. juulini toimus Orissaare Illiku laiul tantsumuusika festival I Land Sound 2018, kus astusid üles ka mitmed Raadio 2 eetrist tuttavad peosarjad.

Taavi Teplenkov: palusin iga lutika käest vabandust, kui ta kraanikausist alla lasin

13.07.18 ... Näitleja Taavi Teplenkov rääkis, et valis näitlejatee pigem juhuslikult ning proovis ka juuraeriala õppima minna, kuid jäi konkurentsist välja. 20 aastat draamateatri ridades mänginud Teplenkov on aga rahul, et sattus just näitlejaks.

Kadri Voorand liigub popmuusika suunas: noote ja akorde on üha vähem

12.07.18 ... Armastatud jazzmuusik Kadri Voorand avaldas, et liigub üha enam popmuusika suunas.

I Land Sound 2018 on välja müüdud

12.07.18 ... 12. kuni 14. juulini toimub Orissaare Illiku laiul tantsumuusika festival I Land Sound, mis korraldajate sõnul on välja müüdud.

Raivo E. Tamm: olen poja jaoks sügava teeraja sisse tallanud

10.07.18 ... Näitleja Raivo E. Tamm, kes on kuulus näitleja, dubleerija, autoentusiast ja harrastussportlane, kutsub ka kahe-aastast poega Johannes Hermanni oma jälgedes käima.

Kuula kodust: Raadio 2 kannab üle mitmed festivali I Land Sound esinemised

10.07.18 ... 12. kuni 14. juulini toimub Orissaare Illiku laiul tantsumuusika festival I Land Sound, kus astuvad üles ka mitmed Raadio 2 eetrist tuttavad peosarjad. Neile, kes festivalile kohale minna ei saa, on pakkuda lahendus - kaheksa peosarja esinemised jõuavad ka raadio otse-eetrisse.

Kuula uuesti: Mick Pedaja ja Angeelia live

03.07.18 ... R2-s käisid Margus Kamlatil külas Mick Pedaja ja Angeelia, kes esitasid oma uut muusikat.

Sandra Raju alustas Raadio 2-s trennimuusika podcastiga

25.06.18 ... Treener Sandra Raju toob igakuise podcasti näol R2 kuuljatele tunnikese sütitavat muusikat.

NOËP pani Pariisi Orsay muuseumis põranda vappuma, kontsert toimus täissaalile

19.06.18 ... NOËP ehk Andres Kõpper andis mai lõpus vägeva kontserdi Pariisi kuulsas Orsay kunstimuuseumis, kus pani ühes taktis hüppama pea tuhat inimest.

Reket hittloost "Mina ka": teadsin kohe, et sellest võib midagi saada

18.06.18 ... Reket rääkis selle suve hittlaulust "Mina ka", mille potentsiaali märkas ta juba siis, kui lugu Nublu talle selle esmakordselt kuulamiseks saatis.

Eksklusiiv: Lepatriinu esitles uut EDM singlit

14.06.18 ... Homme avaldab Lepatriinu oma uhiuue elektroonilise tantsumuusika (EDM) singli "Up the Sky". Juba täna käis lauljatar pala esitlemas Raadio 2 "Suvehommikus".

Raadio 2 otse-eetris luges uudiseid pime saatejuht

13.06.18 ... Sünnist saadik pime Jakob Rosin luges täna hommikul esmakordselt raadioeetris uudiseid. Saatejuht tunnistas, et pole varem nii närvis olnud, sest nägemispuudega inimesele pole ülesanne üldse lihtne.

Reedel valib R2 eetris muusikat Iiris

13.06.18 ... Seekord mängib Raadio 2 saates "Kuumalaine" muusikat Iiris Vesik.

Meisterjaan: "Parmupillihullus" sündis, kui olin lootust kaotamas

12.06.18 ... Meisterjaan ehk Jaan Tätte jr avaldas, et ük stema suurimaid hitte "Parmupillihullus" sündis pärast suurt lootusetuse tunnet.

ERR.ee video: "Rahva oma kaitse" avalik salvestus huumorifestivalil Luige Nokk

10.06.18 ... 10. juunil astus Raadio 2 saade "Rahva oma kaitse" koos Mart Juure ja Andrus Kivirähkiga raadiostuudiost välja otse lavale rahva ette.

Raadio 2 on täna ja homme Luige Noka festivalil

09.06.18 ... Raadio 2 toob sel nädalavahetusel koju kätte otseülekanded huumorifestivalilt Luige Nokk.

Lenna loodab koostöö jätku Raul Ojamaaga: et ei peaks jälle uut meest otsima

07.06.18 ... Lenna Kuurmaa avaldab sel sügisel uue albumi koostöös Raul Ojamaaga. Lenna tõdes, et loodab koostöö jätku ka pärast sügist, et ei peaks jälle uut laulukirjutajat otsima hakkama.

Televisiooni telgitagused: Uudo Sepa esmasingli laulis sisse veel neli võistlejat

06.06.18 ... Eesti värskeim superstaar Uudo Sepp tunnistas, et tema esmasingli "Võitmatu" olid sisse laulnud veel neli võistlejat. Lugu ootas vaid aega, mil selgub saate tegelik võitja.

tantsi kaasa!

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: