R2 soovitab

Aastahiti 20 parimat eesti- ja välismaist lugu on selgunud

20.12.21 MUUSIKA ... Raadio 2 Aastahiti hääletus on jõudnud vaheetappi, kus lukku on löödud nii 20 parimat eesti- kui ka välismaist lugu.

Video: R2 mini-live'il astusid üles Grete Paia ja Pluuto

26.11.21 MUUSIKA ... Käes on aeg valida Raadio 2 aastahitti ning sel puhul astusid mitmed tuntud artistid sel nädalal ERR-i uudistemajas üles väikese live-kontserdiga.

Video: R2 mini-live esitles Elina Borni

25.11.21 MUUSIKA ... Käes on aeg valida Raadio 2 aastahitti ning sel puhul astuvad mitmed tuntud artistid ERR-i uudistemajas üles väikese live-kontserdiga.

Raadio 2 aastahiti hääletus on avatud

22.11.21 MUUSIKA ... Raadio 2 kutsub muusikasõpru taas välja selgitama lõppeva aasta parimaid lugusid. Aastahitt 2021 hääletus on avatud lehel www.aastahitt.ee.

Värske ja vaba Raadio 2 rõõmustab melomaane uute muusikasaadetega

07.09.21 R2 SOOVITAB ... Raadio 2 on käima lükanud sügisprogrammi, kus kesksel kohal on värske muusika ja saated muusikast. Melomaanide rõõmuks on R2 avanud põhiprogrammile lisaks ka veebiraadiote keskkonna R2 Extra, kus kuulamist jagub polkast popini ja räpist rokini.

Raadio 2 tähistab suve muusika ja värskete eetrihäältega

31.05.21 TELE/RAADIO ... Käesolevast nädalast lülitub Raadio 2 suvelainele, mille paneb võnkuma alati värske muusika ja uutes rollides saatejuhid.

"Kinovärgiga mandariin" jagas filmiauhindu, suurim võitja oli "The Forty-Year-Old-Version

24.03.21 FILM ... 21. märtsil jagati Raadio 2 filmisaates "Kinovärgiga mandariin" kuuendat korda filmiauhindu nimega Kuldmandariinid. Filmikriitikud Andrei Liimets, Maarja Hindoalla ja Ralf Sauter tunnustasid eri kategooriates 2020. aasta parimaid filme ja näitlejaid. Suurimaks võitjaks osutus Netflixi komöödia "The Forty-Year-Old-Version".

Galerii: Raadio 2 filmis meeleolukaid reklaamklippe

18.02.21 GALERIID ... Raadio 2-l on valminud meeleolukad reklaamklipid kõigile melomaanidele mõeldes.

Galerii ja videod: R2 aastahitt on Clicherik & Mäx, Gameboy Tetris – "Maakas"

30.12.20 MUUSIKA ... Kolmapäeval selgus Raadio 2 traditsiooniline aastahiti edetabel nii Eesti kui ka välismaa arvestuses.

"Naistesaun" saab Kristel Aaslaiu kõrvale uue saatejuhi

31.12.20 TELE/RAADIO ... Raadio 2 saade "Naistesaun" stardib uuel aastal värske koosseisuga. Saatejuhina jätkab Kristel Aaslaid ja tema kõrval võtab koha sisse Kethi Uibomägi.

R2 aastahiti Eesti lugude kümme parimat on selgunud

28.12.20 MUUSIKA ... Esimest korda kolmes voorus toimuv aastahiti muusikaküsitlus kuulutas välja Eesti lugude esikümne, mille hulgast selgub 2020. aasta parim hitt juba 30. detsembril.

R2 kutsub aastalõppu koos Perega veetma

27.12.20 TELE/RAADIO ... Raadio 2 kutsub aastavahetusel kuulama saadet "Aastalõpp Perega".

R2 aastahitti saab valida 20 populaarseima loo vahel

21.12.20 MUUSIKA ... Raadio 2 avaldas aastahiti esimese vooru vahekokkuvõtte ning kuulutas välja käesoleva aasta 20 parimat kodu- ja välismaist lugu. Nädala lõpuni on avatud uus hääletusvoor.

Valmistu aastahiti valimiseks: Trad.Attack! andis koduse minikontserdi

25.11.20 MUUSIKA ... R2 aastahiti valimine on avatud ja kuni 30. detsembrini saavad kõik hääletada oma lemmiklugude poolt lehel www.aastahitt.ee.

Valmistu aastahiti valimiseks: minikontserdi andis Reket

24.11.20 MUUSIKA ... R2 aastahiti valimine on avatud ja kuni 30. detsembrini saavad kõik hääletada oma lemmiklugude poolt lehel www.aastahitt.ee.

Valmistu aastahiti valimiseks: minikontserdi andis 5Miinust

23.11.20 MUUSIKA ... R2 aastahiti valimine on avatud ja kuni 30. detsembrini saavad kõik hääletada oma lemmiklugude poolt lehel www.aastahitt.ee.

Video: Anett tutvustas debüütalbumit "Morning After"

20.11.20 MUUSIKA ... Laulja ja laulukirjutaja Anett avaldas digitaalselt esimese täispika albumi "Morning After", millel teevad kaasa Rita Ray ja Yasmyn. R2 Live raames tutvustas laulja reedel, mida uuelt plaadilt oodata on.

Jaagup Tuisk esitleb R2 eetris uut singlit "Bachata"

08.10.20 MUUSIKA ... Reedel ilmub Jaagup Tuisul uus singel "Bachata", mida laulja tähistab koos Raadio 2-ga, tuues uue loo live-esitluses eetrisse.

Video: kuulajad valisid R2 suvehitiks Villemdrillemi ja Elina Borni "niiea"

21.09.20 R2 SOOVITAB ... Raadio 2 korraldas tänavu esimest korda suvehiti konkurssi, et leida kuulajate abiga parim möödunud suvel ilmunud kodumaine lugu. Ülekaalukalt osutus võitjaks Elina Born ja Villemdrillemi lugu "niiea", mida artistid esitasid ka otse-eetris.

Video: Maian esitles R2 stuudios uut singlit "Papi"

18.09.20 MUUSIKA ... Reedel ilmus Maiani uus singel "Papi", mida laulja esitles live-versioonis Raadio 2 otse-eetris.

Maian esitleb R2 otse-eetris uut singlit "Papi"

17.09.20 MUUSIKA ... 18. septembril ilmub Maiani uus singel "Papi". Loo ilmumist tähistab laulja koos Raadio 2-ga, tuues kuulajateni uue loo live-esituses eetrisse.

Brent Pere alustab Raadio 2-s uue saatesarjaga "Röster"

06.09.20 R2 SOOVITAB ... Brent Pere, kes on tuntud "Vikerhommiku" ja "Bändilaager" saatejuhina, alustab 6. septembril Raadio 2-s uue saatesarjaga "Röster". Saade on eetris igal pühapäeval kell 14.05.

"R2 Keikka" toob kuulajate ette LCD Soundsystemi kontserdi

02.08.20 R2 SOOVITAB ... Saates "R2 Keikka" kõlab 2. augustil ansambli LCD Soundsystem 2018. aasta kontsert Sonar festivalil Barcelonas.

Kuula uuesti: Paljas Porgand ja Kristel Aaslaid alustasid naistesaatega

07.06.20 TELE/RAADIO ... Laupäeval alustas Raadio 2 eetris värske suvesaade "Naistesaun", mida veavad Paljas Porgand ehk Merilin Taimre ja Kristel Aaslaid.

Kuula uuesti lugusid Onu Bella fonoteegist

06.06.20 MUUSIKA ... Raadio 2 eetris alustas laupäeval värske suvesaade "Onu Bella fonoteek", kus Kristo Rajasaare ja Erik Morna sirvivad mõne aasta eest taevastele muusikaradadele siirdunud Onu Bella plaadiriiuleid.

Sander Varusk uurib saates "Popikroonikad" Tony Alleni pärandit

16.05.20 R2 SOOVITAB ... Sander Varusk jätkab saates "Popikroonikad" rännakuid popmuusika erinevates teemades, ajastutes ja žanrites. 16. mail on fookuses hiljuti meie seast lahkunud muusik Tony Allen.

Otseülekanne | Reedel selguvad Eesti hip-hopi auhinnad

13.05.20 MUUSIKA ... Hiphop.ee on Raadio 2 saadete "Programm" ja "Linnadžungel" abil inimeste lemmikutest edetabeleid koostanud juba aastast 2001. Tänavu on võimalik lisaks raadiosaatele jälgida ka veebiülekannet R2 stuudiost, kus auhinnad otse-eetris üle antakse.

Frankie Animal avaldab virtuaalpeol nostalgiahõngulise singli ''Restless''

28.04.20 MUUSIKA ... Peagi kaheksa-aastaseks saaval Frankie Animalil ilmub 1. mail uus suvine singel "Restless". Laulu ilmumist saab koos bändiga tähistada virtuaalsel esitluspeol.

Raadio 2 tähistab sünnipäeva virtuaalse peolauaga

27.04.20 TELE/RAADIO ... Raadio 2 tähistab oma 27. sünnipäeva staariderohke virtuaalse peolaua taga reedel 1. mail kella 14-20. Peolauda on kutsutud Noep, Ithaka Maria, Genka, Liis Lemsalu, Koit Toome, Elina Born, Estoni Kohver, Ines, Karl-Erik Taukar, Sandra Vabarna, Tanel Padar ja Laura.

Raadio 2 näitab uut dokfilmi Yasmyni muusikast

31.03.20 MUUSIKA ... Raadio 2 veebis on kolmapäeval võimalik vaadata dokfilmi artisti Yasmyni uue lühialbumi "Illusions" loomisest.

Raadio 2 mängituim laul märtsis oli Pur Muddi "Ooh Aah"

27.03.20 R2 SOOVITAB ... Raadio 2 avaldab igakuiselt oma TOP 20, kust leiab lõppenud kuu menukaimad laulud. Märtsis oli raadiojaama enimmängitud looks Pur Muddi "Ooh Aah".

Lenna loodab suvel jälle kontserte anda: värskes õhus on pisikute levimine raskem

26.03.20 INIMESED ... Lenna põgenes eriolukorras laste ja elukaaslase Lauri Mäesepaga Setumaale, kus asub lauljatari maakoht. Laulja tõdes, et tegusate inimestena võeti esimese asjana ette vana lauda lammutustööd. Tagasi tööle loodab Lenna hakata suvel.

Viroloog suve suurüritustest: väga vähe on vaja, et midagi valesti läheks

25.03.20 ELU ... Viroloog Andres Merits ütles, et koroonaviiruse levikuga seotud piirangutesse tuleb suhtuda tõsiselt, sest viirus ise ei levi, viirust levitavad inimesed. Meritsa sõnul peaks viiruse suhtes käituma ettevaatlikult ka suvel.

Koroonaviirusega nakatunud ajakirjanik: tekib küsimus, et mis saab

24.03.20 INIMESED ... Äripäeva ajakirjanik Kristel Härma on üks 369 inimesest, kellel on Eestis testitud koroonaviirus COVID-19. Härma rääkis oma tervisest ning tõdes, et suurimat segadust tekitab see, kaua ta koroonakarantiinis olema peab.

Tomi Rahula teatas Ukule Eurovisiooni ärajäämisest: ta võttis uudise vastu naeratavalt

21.03.20 EUROVISIOON ... Eesti Laulu peaprodutsent Tomi Rahula oli see, kes teatas Uku Suvistele, et Eurovisioon jääb tänavu ära ning Suviste Eestit esindama ei pääse. Rahula sõnul võttis Uku uudise rahulikult vastu.

Franz Malmsten "Sipsikust": lapsed nutsid küll, aga liigutusest

20.02.20 FILM ... Franz Malmsten ütles, et käis oma venna Hugoga kolmapäeva õhtul "Sipsiku" esilinastusel ning talle jäi mulje, et lapsed nutsid liigutusest, mitte õudusest.

R2 küsitlus: Kes peaks võitma Eesti Laulu?

18.02.20 R2 SOOVITAB ... Raadio 2 korraldas küsitluse, et saada teada rahva lemmikartist tänavusel Eesti Laulul. 29. veebruaril toimuvas finaalis astub võistlustulle 12 võistlejat.

Lenna ja Andres Kõpper ennustavad: Jaagup Tuisk paneb Eesti Laulu kinni

15.02.20 EESTI LAUL ... Eesti Laulu teise poolfinaali žüriiliikmed Lenna ja Andres Kõpper analüüsisid Eesti Laulu teise poolfinaali võistlejaid ning ennustasid võimalikke edasipääsejaid.

Ines eurolavale tagasi ei igatse: see asi on tehtud

13.02.20 EESTI LAUL ... Eestit aastate eest Eurovisioonil esindanud Eda-Ines Etti ja Mari-Leen Kaselaan tunnistasid, et nemad tagasi Eurovisiooile ei igatse.

Test | Milline ERR-i raadiojaam sobib just sulle?

12.02.20 TELE/RAADIO ... 13. veebruaril on rahvusvaheline raadiopäev. Eesti Rahvusringhäälingu raadiokanalid ja Raadioteater panid sel puhul kokku lõbusa mängu, kus selgub, millist raadiojaama peaksid kuulama.

Live-video: Renate "Videomäng"

05.02.20 EESTI LAUL ... Eesti Laulu poolfinalistid esitavad kahe nädala jooksul igal tööpäeval ERR-i uudistemajas, legendaarses Eesti Raadio 1. stuudios oma võistluslugusid.

Live-video: Inger "Only Dream"

03.02.20 EESTI LAUL ... Eesti Laulu poolfinalistid esitavad kahe nädala jooksul igal tööpäeval ERR-i uudistemajas, legendaarses Eesti Raadio 1. stuudios oma võistluslugusid.

Koerajuht politseikoera edust kurjategija tabamisel: õnneks on see harv juhus

31.01.20 ELU ... Politseikoer Sharky pidas nädalavahetusel Ämara alevikus kinni kurjategija. Politsei- ja piirivalveameti vanemkoerajuht Erkki AIvola selgitas, et Sharky suutis kahtlustatava jälje üles võtta ning politseinikud kurjategijani juhatada.

Live-video: Revals "Kirjutan romaani"

28.01.20 EESTI LAUL ... Eesti Laulu poolfinalistid esitavad kahe nädala jooksul igal tööpäeval ERR-i uudistemajas oma võistluslugusid.

Live-video: Kruuv "Leelo"

27.01.20 EESTI LAUL ... Eesti Laulu poolfinalistid esitavad kahe nädala jooksul igal tööpäeval ERR-i uudistemajas oma võistluslugusid.

Anna Kaneelina neljast muusikaauhinnast: ühtegi kaotajat ei ole

27.01.20 MUUSIKA ... Anna Kaneelina ehk Anna Pärnoja pälvis muusikaauhindade galal oma debüütalbumi "Anna Kaneelina" eest neli auhinda. Muusiku sõnul on jaoks suurim võit, et tema muusika elab tänu tunnustusele uut elu.

Live-video: Traffic "Üks kord veel"

27.01.20 EESTI LAUL ... Eesti Laulu poolfinalistid esitavad kahe nädala jooksul igal tööpäeval ERR-i uudistemajas oma võistluslugusid.

Raadio 2 valis möödunud kümnendi parimaks Eesti looks Vaiko Epliku "Soorebased"

24.01.20 R2 SOOVITAB ... Raadio 2 vaatas tagasi möödunud kümnendile ning valis välja parima Eesti lood 2010. kuni 2019. aastani. Esikohale jõudis Vaiko Epliku "Soorebased", teisele kohale jäi Epp Kõiv "Linn on minu", kolmanda koha saavutas Lenna "Rapunzel".

Raadio 2 avaldab erisaates möödunud kümnendi parimad Eesti lood

24.01.20 R2 SOOVITAB ... Raadio 2 eetris alustab 24. jaanuaril kell 12.00 erisaade "Kümnendate kümnend", kus Bert Järvet mängib ette möödunud kümnendi 25 parimat Eesti muusikapala.

Antarktikas rännanud eestlase ekstreemne retk möödus raadiot kuulates: tänan Helgi Erilaidu

23.01.20 ELU ... Esimese eestlasena Antarktikas pea tuhat kilomeetrit läbinud Tanel Tuuleveski avaldas, et elas ekstreemse matka üle tänu Vikerraadio ja Raadio 2 podcast'idele.

veeda laupäev ETV seltsis

Muusikapäeva teadmistekontroll tuleb taas

praegu R2-s

LEIA MEID FACEBOOKIST

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: