R2 soovitab

Ott Tänaku filmi stsenarist: tundsin nii mõnigi kord ennast idioodina

17.04.19 ... 11. aprillil esilinastus kinodes film tipprallisõitjast Ott Tänakust. Filmi "Ott Tänak: The Movie" stsenarist ja toimetaja Kaidi Klein rääkis, kui keeruline oli kidakeelsuse poolest tuntud rallisõitjast filmi teha.

Anett esitles Raadio 2 eetris eksklusiivselt uut singlit

17.04.19 ... Anett Kulbin esitles Raadio 2 eetris oma uhiuut lugu "All Over Again". Laulu saab muudest kanalitest kuulata alates homsest.

Räppar Majorlilkween kirjutas Siim Nestori kriitikale vastuseks laulu

15.04.19 ... Räppar Majorlilkween pühendas loo muusikakriitik Siim Nestorile. Loo "siim Gucci.nestor" lüürika sündis üleöö ja inspiratsiooniks oli Raadio 2 muusikakriitikute saade "Muusikanõukogu", kus käsitleti Majorlilkweeni debüütsinglit "Bound".

R2 õhtuse vööndi ankeet | Sander Varusk: kui mõni album meeldib, võiks see sul füüsiliselt olemas olla

12.04.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Enda saatest ja muusikalistest eelistustest räägib plaadipoe Terminal juhataja ja "Popikroonikate" saatejuht Sander Varusk.

R2 õhtuse vööndi ankeet | Mari-Anna Miller: kui Post Malone raadiost tuleb, pean jaama vahetama

09.04.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Oma muusikalisi eelistusi avas "Hard Feeleri" saatejuht Mari-Anna Miller.

Raadio 2 ühines #brexitchallenge algatusega

30.03.19 ... Oma panuse sel nädalal alguse saanud #brexitchallenge kampaaniasse andis ka R2 reedene hommikuprogramm.

Galerii: TMW tõi lavale Anna Kaneelina jpt

30.03.19 ... Tallinn Music Week tõi reede õhtul F-Hoone musta saali lavale palju head muusikat.

R2 õhtuse vööndi ankeet | Madleen & Luke: valime lugusid, mis liigutavad meid

25.03.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Ankeedile vastasid saate "Lost In Music." saatejuhid Madleen & Luke.

Raadio 2 toob Tallinn Music Weeki koju kätte

25.03.19 ... Raadio 2 toob tänavuselt festivalilt kuulajateni muusikat kolmelt eripalgeliselt õhtult.

ETV2 seiklussari "Meelte sagedus Amazonases" näitab vihmametsa romantilist poolt

20.03.19 ... Kolmapäeval esilinastub Sõpruse kinos ETV2 uus seiklussari "Meelte sagedus Amazonases". Saatesarja peategelased Jakob Rosin ja Ivo Tšetõrkin tunnistasid, et Amazonase ümber käivad tihti jutud, mis tõele ei vasta ning džunglielu on palju ohutum kui paistab.

Taukar: Marko Reikopi vastas intervjuutoolil istuda on suhteliselt ebamugav

18.03.19 ... Parima meessaatejuhi tiitlile nomineeritud Karl-Erik Taukar ütles, et tema arvates võiks selle tiitli võita "Ringvaate" saatejuht Marko Reikop.

Raadioteater ja Raadio 2 toovad kuulajateni popmuusika ajaloosarja "9 laulu"

18.03.19 ... Raadioteater ja Raadio 2 toovad kuulajateni üheksa tuntud lauluteksti, mis lavastaja Tamur Tohveri ja näitlejate Elina Purde ning Jan Uuspõllu koostöös on vormunud omanäolisteks kuuldemängudeks.

R2 õhtuse vööndi ankeet | Jan Berkovitch: alustan iga saadet Johnny Cashi looga

15.03.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Seitsmendana vastas ankeedile Ameerika juurtemuusikale keskenduva saate "Metamericana" saatejuht Jan Berkovitch.

R2 õhtuse vööndi ankeet | L.Eazy: meie saade on eetris olnud pea 18 aastat

12.03.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Kuuendana on uurimise all igal reedel kell 22:00 eetrisse jõudev trummi ja bassi saade "Tjuun In", mida juhivad QBA, To-Sha ja L.Eazy.

Aasta muusikaajakirjaniku tiitlit püüab kolm Raadio 2 saatejuhti

11.03.19 ... Selgusid Eesti Muusikaettevõtluse Auhinnad 2019 nominendid, kus aasta muusikaajakirjaniku tiitlile on nomineeritud kolm Raadio 2 saatejuhti - Bert Järvet, Koit Raudsepp ja Siim Nestor. Võitjad kuulutatakse välja 26. märtsil toimuval pidulikul õhtusöögil.

Egert Milder: Gruusias elamisega on tekkinud teatud eluvõlad

06.03.19 ... Muusik Egert Milder on tagasi kodumaal ja tõdes, et kolm aastat Gruusias tähendab, et tal tuleb nüüd täita võlgu Eesti ees.

Jon Mikiver ETV2 uuest saatest: "R2TV" on raadio käepikendus

04.03.19 ... ETV2 ekraanile jõuab esmaspäeva õhtul esimest korda värske muusikasaade "R2TV".

R2 õhtuse vööndi ankeet | Jon Mikiver võtaks üksikule saarele kaasa euro-trance kogumiku

04.03.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Viiendana vastas küsimustele "Rockiministeeriumi" saatejuht Jon Mikiver. Saade on eetris kolmapäeviti kell 21.00.

R2 enim mängitud lugu veebruaris oli NOËP-i ja Chinchilla "Fk This Up"

01.03.19 ... Raadio 2 avaldab igakuiselt TOP 20, kust leiab lõppenud kuu menukamad laulud. Aasta teisel kuul troonisid kõrgeimatel kohtadel kodumaised lood. Veebruari mängituim lugu oli NOËP-i ja Chinchilla "Fk This Up".

Maiken Schmidt koostööst Tanel Toomiga: vahel tulid hoopis temal pisarad silma

27.02.19 ... "Tõe ja õiguse" näitleja Maiken Schmidt meenutas võtteperioodi ja kinnitas, et režissöör Tanel Toom oskas näitlejates hästi emotsioone esile kutsuda.

Tanel Toom Tiina Loki arvustusest: iga kriitika on minu jaoks väga oluline

26.02.19 ... Kuigi "Tõde ja õidust" on saatnud kiidusõnad filmiekspertidelt, tõdes filmi režissöör Toom, et hea on kuulda ka kriitilisemaid arvustusi. Filmi edu ei tähenda Toomile aga, et ta režissööritööle joone alla tõmbaks.

Raadio 2 lükkab ETV2 ekraanil käima värske ja vaba muusikasaate "R2TV"

25.02.19 ... Esmaspäeval, 4. märtsil jõuab esmakordselt ETV2 ekraanile värske muusikasaade "R2TV", mis võtab koos Raadio 2 melomaanidega ette kodumaised artistid, peosarjad ja lavatagused. Kord kuus tehakse tiir peale kõigele põnevale, mis Eesti muusikaelus toimub.

R2 õhtuse vööndi ankeet | Merimell: iidoliteks on inimesed, kes teevad, mida nad armastavad

23.02.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Neljandana oli uurimise all techno-saate "Machine Nation" saatejuht Merimell. Saade on eetris igal laupäeval kell 20:00.

Arne Niit: kaks korda sama kleidiga vastuvõtul käia pole ebaviisakas

22.02.19 ... Moelooja Arne Niit rääkis, millise kleidiga on sobilik presidendi vastuvõtule minna ning jagas nippe neile, kes avastavad viimasel hetkel, et pidulikule üritusele pole midagi selga panna.

Ivo Felt Oscari-võimalusest: "Tõde ja õigus" võiks ookeani taha sobida

21.02.19 ... Suurfilmi "Tõde ja õigus" produtsent Ivo Felt tõdes, et veel on vara rääkida, kas film on Eesti oscarilootus, kuid oma loo poolest on sellel potentsiaali ka piiri taga.

Muttika Tartu maratonil: nagu sõda oleks käinud, rada oli verd täis

20.02.19 ... Pikal Tartu maratonil esmakordselt sõitnud Jüri Muttika rääkis oma kogemusest ja tõdes, et viimasena finišisse jõudes tundis ta, et rajal oleks justkui sõda toimunud.

Lennujuht: kukla taga on alati mõte, et sinu kätes on tuhandete inimeste elud

19.02.19 ... ETV-s algab sügisel uus saatesari "Taevavalvurid", kus otsitakse lennujuhte. Mitukümmend aastat lennujuhina töötanud Üllar Salumäe tõdes, et lennujuhi tööd puudutavaid müüte on palju, kuid mida aeg edasi, seda enam neid ümber püütakse kummutada.

Mart Normet Eesti Laulu finaalist: kõik numbrid olid radikaalselt paremad

16.02.19 ... Eesti Laulu endine peaprodutsent Mart Normet ütles, et võrreldes Tartu poolfinaalidega olid esitused finaalvõistlusel puhtamad ja paremad. Seetõttu võis olla Normeti sõnul viga, et välisžürii tegi oma otsuse just poolfinaalide põhjal.

Victor Crone: arvasin, et minu jaoks on võistlus läbi

16.02.19 ... Eesti Laul 2019 võitja Victor Crone tunnistas, et välisžürii punktide järel arvas ta, et võistlus on tema jaoks läbi. Crone jäi žürii tabelis üheksandale kohale.

Galerii: Vaata, millistest raadiotest ERR-i raadiojaamu kuulatakse

13.02.19 ... Raadio 2 hommikuprogramm palus täna rahvusvahelisel raadiopäeval appi oma kuulajad, kes pildistasid üles oma raadiovastuvõtjad.

R2 õhtuse vööndi ankeet | Valner Valme: ilu ja särtsu tähistaevast ja kõrvaltänavatelt

08.02.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Teisena on uurimise all Valner Valme ning tema saade "Lift", mis on eetris igal pühapäeval kell 22.

R2 õhtuse vööndi ankeet | Siim Nestor: "Lil Saates" kajastub kõige elavam noortekultuur

01.02.19 ... Alustame Raadio 2 õhtuse vööndi saadete ja saatejuhtide tutvustamist. Iga saatejuht (või saatejuhid) vastavad ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui ka muusikateemat laiemalt. Esimesena on uurimise all Siim Nestor ning tema "Lil Saade", mis on eetris igal teisipäeval kell 22.

Jaanuaris oli Raadio 2 enim mängitud lugu Leslie Da Bassi "Ilus päev"

01.02.19 ... Raadio 2 avaldab igakuiselt oma TOP 20, kust leiab lõppenud kuu enim raadioeetris kõlanud lood.

Linnar Priimägi: Mart Sander võib juhtida bigbändi, mitte Eesti Vabariiki

23.01.19 ... Reklaami ja imagoloogia eriala õppejõud Linnar Priimägi analüüsis erakondade valimiskampaaniaid ja ütles, et teiste seast paistab välja EKRE, kelle lubadused erinevad. Tänavuste valimiste probleemiks on Priimäe sõnul aga parasiidid, kes riigikokku pürivad.

Raadio 2 toob kuulajate ette Holy Motorsi esinemise festivalil Eurosonic

19.01.19 ... 19. jaanuaril kell 18:00 kõlab Raadio 2 saates "R2 Keikka" ansambli Holy Motors kontsert, mille nad andsid 17. jaanuaril festivalil Eurosonic Noorderslag.

Saagim lahkub Õhtulehest ja kandideerib riigikokku: ma sobin sellesse punti

17.01.19 ... Anu Saagim astub tagasi Õhtulehe loovjuhi ametikohalt ja kandideerib roheliste nimekirjas riigikokku.

Margit Keerdo-Dawson: "Pangas" oli raske leida tegelast, kellele kaasa elada

16.01.19 ... Eesti stsenaristide gildi juhataja ja stsenaristika õppejõud Margit Keerdo-Dawson rääkis Eesti teleseriaalidest ning tõi välja suurimad murekohad, mis siinset sarjatööstust puudutavad.

Eurosonicu festivalil astub lavale kolm silmapaistvat Eesti artisti

16.01.19 ... Täna algab Hollandis mainekas Eurosonicu festival, kuhu ka Raadio 2 on juba kümme aastat saatnud esinema tõusvaid eesti artiste.

Mait Malmsten üle piiri huumorist: mõnda asja ei taha teha ja ei taha ka näha

15.01.19 ... "Klassikokkutuleku" näitlejad Mait Malmsten ja Ago Anderson lubasid, et ka uues filmis kombatakse nalja piire. Näitlejad panid enne võtteid enda sõnul kindlalt paika, mida nad on nõus tegema.

R2 kutsub eriseansile "Klassikokkutulek 3" vaatama

14.01.19 ... Teisipäeval, 22. jaanuaril kutsub Raadio 2 kõiki filmisõpru ühisele kinokülastusele.

Raadiokuulaja Indrek nägi Tallinnas Nublut

10.01.19 ... Raadio 2 eetrisse helistas kuulaja Indrek, kes nägi Tallinnas Kaubamaja juures Nublut.

Galerii: R2 Aastahitil skoorisid tänavu Nublu "Mina ka" ning Calvin Harrise & Dua Lipa "One Kiss"

30.12.18 ... Raadio 2 Aastahitid on selleks korraks jagatud. 2018. muusika-aastal võidutsesid Nublu koos Reketiga ja nende suvine hittlugu "Mina ka" ning välisartistidest Calvin Harris & Dua Lipa oma singliga "One Kiss".

ERR.ee video: Jakob Rosin õppis R2 otse-eetris Eesti tantsu

28.12.18 ... Raadio 2 hommikuprogrammi saatejuht Jakob Rosin õppis koos uudistelugeja Kristina Mäega otse-eetris väikest fragmenti suure Ühestantsimise tantsukavast, mis tuleb üle Eesti esitamisele 16 linnas vana aasta viimasel päeval.

Raadio 2 Aastahiti hääletus läheb lukku neljapäeva öösel

27.12.18 ... Veel viimast päeva saavad kõik muusikasõbrad hääletada oma lemmikute poolt Raadio 2 Aastahiti valimisel. Suur edetabelisaade jõuab kuulajate ette juba pühapäeval.

Tommy Cash: Charli XCX avaldas ise soovi minu live'il esineda

27.12.18 ... Maailmas laineid lööv Eesti räppar Tommy Cash avaldas, et tema kontserdil külalisesinejana kaasa lööv popstaar Charli XCX avaldas ise soovi Tallinnas laupäeval toimuval kontserdil esineda.

Raadio 2 hommikuprogramm saab uued tegijad

20.12.18 ... "R2 hommik" võtab 2019. aasta vastu uues kuues ehk vahetab osa senistest saatejuhtidest välja. 20. detsembri hommikuprogramm jäi viimaseks senistele tegijatele Karl-Andreas Kalmetile ja Janet Õunapuule.

"Eesti TOP 7" asemel alustab uuel aastal värske muusikasaade

18.12.18 ... Kaheksa aastat ETV2 ekraanil olnud värskeid muusikavideoid tutvustav "Eesti TOP 7" jõuab käesoleval nädalal eetrisse viimase saatega, et teha ruumi uuele programmile.

Selgusid Raadio 2 räpikonkursi võitjad

13.12.18 ... Raadio 2 räpikonkursil "Sina ka!" kuulutati välja võitjad kolmes kategoorias.

R2 räpikonkursil "Sina ka!" saab veel viimast päeva hääletada

12.12.18 ... Raadio 2 räpikonkursil "Sina ka!" saab lemmikloo poolt hääletada veel viimast päeva.

Valijakompass

praegu R2-s
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: