R2 soovitab

NOËP pani Pariisi Orsay muuseumis põranda vappuma, kontsert toimus täissaalile

19.06.18 ... NOËP ehk Andres Kõpper andis mai lõpus vägeva kontserdi Pariisi kuulsas Orsay kunstimuuseumis, kus pani ühes taktis hüppama pea tuhat inimest.

Reket hittloost "Mina ka": teadsin kohe, et sellest võib midagi saada

18.06.18 ... Reket rääkis selle suve hittlaulust "Mina ka", mille potentsiaali märkas ta juba siis, kui lugu Nublu talle selle esmakordselt kuulamiseks saatis.

Eksklusiiv: Lepatriinu esitles uut EDM singlit

14.06.18 ... Homme avaldab Lepatriinu oma uhiuue elektroonilise tantsumuusika (EDM) singli "Up the Sky". Juba täna käis lauljatar pala esitlemas Raadio 2 "Suvehommikus".

Raadio 2 otse-eetris luges uudiseid pime saatejuht

13.06.18 ... Sünnist saadik pime Jakob Rosin luges täna hommikul esmakordselt raadioeetris uudiseid. Saatejuht tunnistas, et pole varem nii närvis olnud, sest nägemispuudega inimesele pole ülesanne üldse lihtne.

Reedel valib R2 eetris muusikat Iiris

13.06.18 ... Seekord mängib Raadio 2 saates "Kuumalaine" muusikat Iiris Vesik.

Meisterjaan: "Parmupillihullus" sündis, kui olin lootust kaotamas

12.06.18 ... Meisterjaan ehk Jaan Tätte jr avaldas, et ük stema suurimaid hitte "Parmupillihullus" sündis pärast suurt lootusetuse tunnet.

ERR.ee video: "Rahva oma kaitse" avalik salvestus huumorifestivalil Luige Nokk

10.06.18 ... 10. juunil astus Raadio 2 saade "Rahva oma kaitse" koos Mart Juure ja Andrus Kivirähkiga raadiostuudiost välja otse lavale rahva ette.

Raadio 2 on täna ja homme Luige Noka festivalil

09.06.18 ... Raadio 2 toob sel nädalavahetusel koju kätte otseülekanded huumorifestivalilt Luige Nokk.

Lenna loodab koostöö jätku Raul Ojamaaga: et ei peaks jälle uut meest otsima

07.06.18 ... Lenna Kuurmaa avaldab sel sügisel uue albumi koostöös Raul Ojamaaga. Lenna tõdes, et loodab koostöö jätku ka pärast sügist, et ei peaks jälle uut laulukirjutajat otsima hakkama.

Televisiooni telgitagused: Uudo Sepa esmasingli laulis sisse veel neli võistlejat

06.06.18 ... Eesti värskeim superstaar Uudo Sepp tunnistas, et tema esmasingli "Võitmatu" olid sisse laulnud veel neli võistlejat. Lugu ootas vaid aega, mil selgub saate tegelik võitja.

Priit Kolsar hilines Tallinna teetööde tõttu hommikul raadioeetrisse

04.06.18 ... Suvised teetööd segavad ERR-i hoonetele juurdepääsu. Seda tõestas täna hommikul Cool D ehk Priit Kolsar, kes teetööde tõttu paarkümmend minutit Raadio 2 eetrisse hiljaks jäi.

Raadio 2 hommikusaatejuhid vahetab suvel välja Bert Järvet

01.06.18 ... Suvekuudel äratab raadiokuulajaid Raadio 2 eetris Bert Järvet, et praegused saatejuhid Margus Kamlat ja Karl-Andreas Kalmet teenitud puhkusele lasta.

Raadio 2 suvekava on värske ja vaba!

01.06.18 ... R2 suvi toob kuulajani ülekandeid festivalidelt ning mitmeid uusi saateid.

Segadus nime ümber: Tommy Cashi foto illustreeris ekslikult Ameerika kantrifestivali

31.05.18 ... Eesti räppar Tommy Cash on tekitanud oma nimega muusikamaailmas juba mitu aastat segadust, sest šokiräppari esinemisnime kannab ka Johnny Cashi kantrimuusikust 78-aastane vend Tommy Cash. Hiljuti sattus Eesti muusiku pilt kantrimuusika festivali kontserdi illustratsiooniks.

13 aastat eetris olnud "Nestor ja Morna" lõpetab, Siim Nestor alustab uue räpisaatega

29.05.18 ... 29. mail kell 22.00 on Raadio 2 eetris viimane "Nestor ja Morna" saade, mis on alates 2005. aastast kuulajatele pakkunud värsket indie-muusikat. Alates järgmisest nädalast on samal ajal eetris Siim Nestori värske räpisaade "Lil Saade".

Lastekaitsepäeval valivad Raadio 2 eetris muusikat lapsed

29.05.18 ... Lastekaitsepäeval valivad Raadio 2 eetris muusikat noored hakkajad DJ-d Westholmi gümnaasiumi teisest klassist. Erikava on plaanis ka televisioonis.

Raadio 2 kajastab festivalimelu Intsikurmult

22.05.18 ... Kuuendat korda toimub Põlvas Intsikurmu metsapargis Intsikurmu muusikafestival, kus astub üles üle 30 artisti meilt ja mujalt. Raadio 2 läheb kohale ja toob otseülekannetena festivalumelu sinuni mõlemal Intsikurmu päeval.

Eurovisiooni finaal Juure ja Kivirähki kommentaaridega

12.05.18 ... Lisaks traditsioonilisele ETV ülekandele, kus Eurovisioonil toimuvat toetas kommentaaridega Marko Reikop, oli ERR Menus võimalik jälgida ka telepilti, mille taustal kõlas Raadio 2 eeter koos Andrus Kivirähki ja Mart Juure värvikate märkustega.

Kuula Eurovisiooni esimest poolfinaali Juure ja Kivirähki kommentaaridega

08.05.18 ... Lisaks traditsioonilisele ETV ülekandele, kus Eurovisioonil toimuvat toetab kommentaaridega Marko Reikop, oli võimalik portaalis ERR.ee jälgida ka telepilti, mille taustal kõlas Raadio 2 eeter koos Andrus Kivirähki ja Mart Juure värvikate märkustega.

Eestis loodud saateformaat jõuab kolmes riigis rohkem kui miljoni inimeseni

02.05.18 ... ETV+ tõi kevadel eetrisse laulukonkursi "Bravo!", mis jõuab kolme Läti, Leedu ja Eesti telekanali vahendusel enam kui miljoni vaatajani.

Raadio 2 mängib täna keskpäeval Onu Bella muusikat

02.05.18 ... Eile suri pärast pikka haigust muusik, raadiomees, kirjanik ja meelelahutaja Igor Maasik, kes on tuntud kui Onu Bella. Raadio 2 pühendab kolleegile sel puhul tema muusikat täis saatetunni.

Galerii: Raadio 2 tähistab 25. sünnipäeva

01.05.18 ... 1. mail kutsub Raadio 2 kuulajad suurele, terve päeva kestvale audio-sünnipäevapeole.

Saara Aalto ERR-ile: ma tahan olla rahvusvaheline artist

17.04.18 ... Soome eurolaulja ja üks kuulsamaid artiste Saara Aalto suur võistlustel käija. Soomes on ta üritanud Eurovisioonile pääseda mitu korda ja on alati jäänud teiseks.

TMW kontserdivideo: Eik

08.04.18 ... Reede õhtul võttis Raadio 2 taas Von Krahli lavad enda kureerida ning tõi maailma parimad Tallinn Music Weeki artistid kontserte andma.

TMW kontserdivideo: Rainer Ild

08.04.18 ... Reede õhtul võttis Raadio 2 taas Von Krahli lavad enda kureerida ning tõi maailma parimad Tallinn Music Weeki artistid kontserte andma.

TMW kontserdivideo: Frankie Animal

08.04.18 ... Reede õhtul võttis Raadio 2 taas Von Krahli lavad enda kureerida ning tõi maailma parimad Tallinn Music Weeki artistid kontserte andma.

TMW kontserdivideo: The Magnettes

08.04.18 ... Reede õhtul võttis Raadio 2 taas Von Krahli lavad enda kureerida ning tõi maailma parimad Tallinn Music Weeki artistid kontserte andma.

TMW kontserdivideo: Little Destroyer

08.04.18 ... Reede õhtul võttis Raadio 2 taas Von Krahli lavad enda kureerida ning tõi maailma parimad Tallinn Music Weeki artistid kontserte andma.

TMW kontserdivideo: Lepatriinu

08.04.18 ... Reede õhtul võttis Raadio 2 taas Von Krahli lavad enda kureerida ning tõi maailma parimad Tallinn Music Weeki artistid kontserte andma.

R2 tõi TMW kontserdid Von Krahli lavale

05.04.18 ... Reede õhtul võttis Raadio 2 taas Von Krahli lavad enda kureerida ning tõi maailma parimad Tallinn Music Weeki (TMW) artistid kontserte andma. Melu ja muusika kandus otsesaate kaudu nii raadioeetrisse kui ülemise saali kontserdid otsepildis ka ERR Menu lehele.

Eik: ma ei tunne seda muusikut ära, kes ma olin neli aastat tagasi

06.04.18 ... 17-aastane luuletaja, arthop-artist ning produtsent Eik tõusis meediapilti umbes kolm aastat tagasi, kui meisterdas vaid 14-aastaselt ühiskonnakriitilisi laule ja muusikavideoid. Nüüd on artist juba mitmendat korda Tallinn Music Weekil.

Steps To Synapse tõi bändi suurima unimütsi päevavalgele

05.04.18 ... Ansambel Steps To Synapse tõi päevavalgele, milline on bändi kõige tulihingelisem magaja.

Selgusid Eesti muusikaettevõtluse parimad, aasta raadiojaam on Raadio 2

04.04.18 ... 3. aprillil kuulutati välja Eesti muusikaettevõtluse auhinnad 2018 võitjad. Eesti Fonogrammitootjate Ühingu poolt korraldatud auhinnagalal tunnustati 16 kategoorias parimaid Eesti muusikavaldkonnas tegutsevaid isikuid nende eelmise aasta tööde ja saavutuste eest.

Rainer Ild pärast Noortebändi võitu: juuksed on pikemaks kasvanud

03.04.18 ... Noortebänd 2017 võitja Rainer Ild esineb reedel Tallinn Music Weekil. Enne kontserti käis ta Raadio 2 eetris live-kontserti andmas.

Keskkooliõpilane Maian: viis vaheaega on ennast õigustanud

03.04.18 ... 11. klassis käiv Maian Lomp esineb Tallinn Music Weeki kavas reedel klubis Hollywood. Lauljatar, kes on alles kooliealine, pidi ka Raadio 2 live etteaste tõttu koolist poppi tegema.

R2 toob NOËP-i kontserdi Kultuurikatlast tasuta koju kätte

27.03.18 ... Raadio 2 teeb eksklusiivse otseülekande NOËP-i ja ÜENSO suurelt peolt 31. märtsi õhtul.

Anu Saagim: ilma kleidita oleks Elina eurolaval puine

13.03.18 ... Ajakirjanik ja seltskonnategelane Anu Saagim Saagim leiab, et kuigi Elina Nechayeva seelikuefekti on mitmeid kordi varem kasutatud, on see siiski ainuõige valik Eurovisioonile.

Rasmus Rändvee õhukesel jääl: tundsin, kuidas keha hakkab end välja lülitama

12.03.18 ... Rasmus Rändvee avaldas möödunud nädalal video loole "Falling In Love With You", mis filmiti veebruari keskel Saaremaal. Rändvee tõdes, et video filmimine Sõrve sääres polnud võttegrupile lihtne ülesanne, sest tuulekülma näitas lausa 15 kraadi.

Kuula eesti keeles, millest laulab Elina Nechayeva euroloos "La Forza"

12.03.18 ... Kas teadsid, millest räägib Elina Nechayeva itaaliakeelne eurolaul "La Forza"? Raadio 2 saade "Vabakava" tõlkis loo eesti keelde.

ERR.ee video: Suur erisaade Eesti Laulu finaalist

05.03.18 ... 3. märtsil selgus Tallinnas Saku Suurhallis suurejoonelise finaalkontserdi käigus Eesti Laul 2018 võitja. Elina Nechayeva ja "La Forza" sõidavad maikuus meid esindama Portugali Eurovisioonile.

Paljastatud! Elina Nechayeva seisis finaalis voolikurullil

05.03.18 ... Elina Nechayeva võlus Eesti Laulul fänne oma võimsa häälega, aga ka erilise lavashowga. Lauljatar paljastas nüüd, et pika seeliku efekt saavutati tänu voolikurullile, millel ta kogu etteaste ajal seisis.

Trad.Attack! läheb kevadel puhkusele

28.02.18 ... Eestis tuuritav Trad.Attack! avaldas, et plaanib kevadeks väikest puhkust, et siis sügisel uue hooga edasi minna.

Parim hip-hop laul on "Kiki Miki", aasta artist 5MIINUST

19.02.18 ... Raadio 2 saated "Programm" ja "Linnadžungel" ning veebileht hiphop.ee kuulutasid välja aasta parimad hip-hopi valdkonnas. Hääletus toimus juba 17. korda ning sel aastal andsid oma hääle rekordilised 3800 inimest. 

Heida pilk peale: Eesti hip-hop auhindade nominendid on avalikud

16.02.18 ... Raadio 2 saadete "Programm" ja "Linnadžungel" ning veebilehe hiphop.ee koostöös läbiviidud hip-hop hääletus on lõppenud ning on selgunud nominendid üheksas kategoorias.

Evestus kiitis briti tänavamuusiku kaverit tema loost: see on jumala äge

15.02.18 ... Eesti Laulu teises poolfinaalis osalev Evestus on võistleja, kelle võistlusloost "Welcome To My World" on briti tänavamuusik Danny McEvoy kaveri teinud. Lugu kõlab McEvoy esituses kitarril.

Karl-Kristjan kümme aastat nooremast lavapartnerist: tema õpetab pigem mind

15.02.18 ... Eesti Laulu teises poolfinaalis võistlevad Karl-Kristjan ja Karl Killing ühise looga "Young". Kuigi muusikute vanusevahe on kümme aastat, tunnistas juba kogenud muusik Karl-Kristjan, et noor Karl õpetab pigem teda. 

Rolf Roosalu: minu lugu on väga backipõhine

14.02.18 ... Rolf Roosalu osaleb tänavusel Eesti Laulul looga "Show A Little Love", kus on praegu lausa kuus taustalauljat. Koor Rolfiga on laval sõbrad Kaido Põldma, Dagmar Oja, Nele-Liis Vaiksoo, Marvi Vallaste, Kaire Vilgats ja Karl Kanter.

Frankie Animali vene keele oskus pandi proovile

14.02.18 ... Ansambel Frankie Animal avaldas sõbrapäeva puhul muusikavideo Eesti Laulu võistlusloole "(Can't Keep Calling) Misty". Enne seda proovis aga Raadio 2 järele, kui andekad on bändiliikmed vene keeles.

Järeldus I poolfinaalist: Metsakutsu väldib Eesti Laulul sõrmedega vehkimist

13.02.18 ... Metsakutsu ehk Rainer Olbri kinnitas, et jälgis Eesti Laulu esimest poolfinaali ja pani laupäevaseks võistluseks nii mõndagi kõrva taha.

Girls In Pearls: meil on laval kõik võrdselt jaotatud

13.02.18 ... Girls In Pearls lauljatarid, kaksikud Vivi Maar ja Viveli Maar tunnistasid, et nende duetis pole esi- ja taustalauljat.
tantsi kaasa!

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: