R2 soovitab

Mart Normet: suitsukonide reostus on palju vihasem kui kaks külmkappi metsas

21.08.19 ... 21. septembril toimub teist korda maailmakoristuspäev. Koristuspäeva eestvedaja Mart Normet ütles, et sel aastal keskendutakse väikeprügile nagu seda on suitsukonid.

Raadio 2 korraldab nädalalõpul 40 tundi kestva muusikapeo

21.08.19 ... Reede, 23. augusti õhtul kell 20.00 lükkab Raadio 2 ööklubis Hall käima peo, mis kestab katkematult pühapäeva lõunani.

Reportaaž | Flow festival: pidu, millelt võib puududa, kuid milleks

21.08.19 ... MuusikafestivalFlow festivalHelsingis Suvilahtis 9. kuni 11. augustini

Raadio 2 korraldab 40 tundi kestva muusikapeo

16.08.19 ... 23. augusti õhtul kell 20.00 lükkab Raadio 2 ööklubis Hall käima peo, mis kestab katkematult pühapäeva lõunani.

Anna Kaneelina esimene raadiosaade: võiksin sellist asja veel teinekordki teha

12.08.19 ... Raadio 2 suvises programmis alustas 15. juunil saatesari "Kuumalaine", mille raames on igal laupäeval eetris ühe tuntud naismuusika autorisaade. Avaldame Menus iga saatejuhiga lühikesed intervjuud, sel korral vastas mõnele küsimusele Anna Kaneelina ehk Anna Pärnoja.

Raadio 2 toob Hip-Hop festivali melu kuulajateni kahel päeval

09.08.19 ... Elva lähedal Tartumaa tervisespordikeskuses on käimas järjekordse Eesti Hip-Hop festival, kus on otseülekannetega kohal ka Raadio 2.

NOËP-i uut videot levitab sama plaadifirma, kes seisab hiti "Nevermind" taga

26.07.19 ... Viis aastat tagasi ilma suurema plaanita sooloprojekti NOËP alustanud Andres Kõpper teeb nüüd koostööd Itaalia maineka plaadifirmaga Time Records. Kõpper tunnistas, et suuri ootusi ta maailma vallutamises ei sea, kuid on kõnekas, et sama plaadifirma levitas eelmise aasta üht suurimat hitti "Nevermind".

"Talve" stsenarist Martin Algus: Laagna teed me kinni ei pane, võib-olla mõne külatee

24.07.19 ... Kesk-Eestis käivad uue Eesti mängufilmi "Talve" võtted, mis on järg Oskar Lutsu ainetel valminud "Kevade", "Suve" ja "Sügise" ekraniseeringutele. "Talve" stsenarist Martin Algus ütles, et filmi üheks tugevaimaks osaks on kaunis Eesti loodus ning "Talve" saab lõviosas filmitud suvel.

"R2 Keikka" toob kuulajate ette Briti bändi Jungle kontserdi

20.07.19 ... Raadio 2 toob 20. juulil kontserditele keskendunud saates "R2 Keikka" kuulajate ette Briti bändi Jungle esinemise, mis toimus 5. juulil Roskilde festivalil.

Rahel Ollisaar: raadiosaate juhtimine oli uus ja elevust tekitav kogemus

20.07.19 ... Raadio 2 suvises programmis alustas 15. juunil saatesari "Kuumalaine", mille raames on igal laupäeval eetris ühe tuntud naismuusika autorisaade. Avaldame Menus iga saatejuhiga lühikesed intervjuud, sel korral vastas mõnele küsimusele bändide Rake ja Ouu laulja Rahel Ollisaar.

Pärnus toimuva festivali korraldaja: gigantide kadumine annab positiivselt tunda

16.07.19 ... Beach Grind 2019 korraldaja Kaarel Sein tunnistas, et suurfestivalide nagu Weekend Festival Baltic ja Sweet Spot ärajäämine annab Beach Grindpositiivselt tunda.

R2 saatejuhirolli proovinud Asena: ma pole suur raadiokuulaja, aga proovin seda parandada

13.07.19 ... Raadio 2 suvises programmis alustas 15. juunil saatesari "Kuumalaine", mille raames on igal laupäeval eetris ühe tuntud naismuusika autorisaade. Avaldame Menus iga saatejuhiga lühikesed intervjuud, kolmandal korral vastas küsimustele Asena.

Galerii: Tarrvi Laamannil valmis R2 festivaliraadio jaoks kümnemeetrine kunstiteos

10.07.19 ... Raadio 2 siirdub juba neljapäeval Tallinnast Saaremaale, et I Land Sound festivalilt hea muusikaga otse-eetrisse jõuda.

Ott Lepland värske singli sünnist: see ei kõnetanud algul mind ega bändi

09.07.19 ... Ott Lepland ja kitarrist Jörgen Pakkas rääkisid bändi suveplaanidest ning avaldasid, et valmistavad ette uut albumit. Suve algust tähistati aga värske singliga "Uued ootused".

Raadio 2 on I Land Soundi festivalil otse-eetris

08.07.19 ... Kolmandat järjestikust suve maandub Orissaares, maaliliselt ilusal Illiku laiul elamusfestival I Land Sound, tuues kaunis looduses ja vabas õhustikus kokku parima, mis muusikal, kunstil, ühisel koosviibimisel ja Eestimaa suvel anda on.

Anett: loodan salaja rohkem raadios üles astuda

06.07.19 ... Raadio 2 suvises programmis alustas 15. juunil saatesari "Kuumalaine", mille raames on igal laupäeval eetris ühe tuntud naismuusika autorisaade. Avaldame Menus iga saatejuhiga lühikesed intervjuud, kolmandal korral vastas küsimustele Anett.

Maailmarändur Juhani Särglep: olen maganud luksusvoodites, aga oma kodu on parim

05.07.19 ... Maailmarändur ja influencer Juhani Särglep rääkis oma elustiilist ning tunnistas, et lugematutes hotellides ööbimine paneb mõistma, kui tähtis on kodu.

Arvustus. Oodatult mastaapne The National

03.07.19 ... R2 nädala plaatThe National"I Am Easy To Find" (4AD)

Lauri Saatpalu Dagö loomingupausist: mõtteid ei olnud, kuidas edasi minna

01.07.19 ... Dagö solist Lauri Saatpalu esitles üle seitsme aasta bändi uut singlit "Tantsin su poole". Saatpalu selgitas, miks Dagö tegemistesse paus tuli ning tõdes, et nüüd on loomingus taas uus hingamine.

Inga soovitab suvefestivalidest I Land Soundi ja Intsikurmut

01.07.19 ... Raadio 2 suvises programmis alustas 15. juunil saatesari "Kuumalaine", mille raames on igal laupäeval eetris ühe tuntud naismuusika autorisaade. Avaldame Menus iga saatejuhiga lühikesed intervjuud, kolmandal korral vastas küsimustele Inga.

Maian: suveüritustel on peamine õige seltskond

22.06.19 ... Raadio 2 suvises programmis alustas 15. juunil saatesari "Kuumalaine", mille raames on igal laupäeval eetris ühe tuntud naismuusika autorisaade. Avaldame Menus iga saatejuhiga lühikesed intervjuud, teisel korral võttis ankeedi ette Maian.

Arvustus. Vaiko Epliku romantilised tõekspidamised

20.06.19 ... R2 nädala plaatVaiko Eplik"Sireleis" (Vaiguviiul)

Elina Born: mulle meeldib panna raadio käima siis, kui kodus koristan

15.06.19 ... Raadio 2 suvises programmis alustab 15. juunil saatesari "Kuumalaine", mille raames on igal laupäeval eetris ühe tuntud naismuusika autorisaade. Avaldame Menus iga saatejuhiga lühikesed intervjuud, esimesel korral võttis ankeedi ette Elina Born.

Lauri Pihlap: Bon Jovi on vokalistina jõhkralt väsinud, Sting ei väsi aga üldse

13.06.19 ... Muusik Lauri Pihlap käis kahe nädala jooksul nii Bon Jovi kui ka Stingi kontsertidel ning tõdes, et kui Sting on siiani tippvormis, siis Bon Jovi hääl on aastatetagusega võrreldes kehvas seisus.

R2 õhtuse vööndi ankeet | Anders Melts "Röntgenist": paljud ei tea, et selline muusika olemaski on

09.06.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Ankeedis on sel korral uurimise all "Röntgeni" saatejuht Anders Melts.

Raadio 2 teeb huumorifestivalil Luige Nokk otsesaadet

08.06.19 ... Raadio 2 eetrisse läheb 8. juunil otsesaade huumorifestivalil Luige Nokk, kus kell 11.00 kuni 15.00 toovad kuulajateni vürtsikaid otsereportaaže Bert Järvet ja Robin Juhkental.

R2 õhtuse vööndi ankeet | Peter Napoliello: mu muusikamaitse muutub väga tihti

06.06.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Küsimustele vastas "Mindbenderi" saatejuht Peter Napoliello.

Valter Soosalu: kas tahaksid kuulda halvasti laulvat sõpra kaare all, ei ole kindel

05.06.19 ... Koorijuht ja muusik Valter Soosalu ütles, et laulu- ja tantsupeolt väljajäämisel on põhjus.

Lõhmusega koostöö lõpetanud Laura Põldvere: me ei ole Sveniga tülis

04.06.19 ... Lauljatar Laura Põldvere avaldas hiljuti värske singli "Keerleme", mis näitab uut ajastut ja värsket koostööd lauljatari loomingus. Varem Sven Lõhmusega koos muusikat teinud Laura kinnitas, et tülli nad läinud ei ole.

"R2TV" lõpetab esimese hooaja, saade jätkab sügisel

03.06.19 ... Selle aasta algul alustas ETV2 eetris uus muusikasaade "R2TV", mis tõi Raadio 2 tegijad teleekraanile. Muusikasaate esimene hooaeg lõpetab 3. juunil, kuid tegijad lubavad, et sügisel jätkavad nad uue hooga.

Raadio 2 suveprogramm: hommikuid hakkab juhtima Robin Juhkental

30.05.19 ... Käesoleva nädalaga lõpetavad hooaja mitmed Raadio 2 saated, et võtta puhkust ja anda ruumi suvistele uutele sarjadele ja tegijatele.

Rasmus Rändvee: Soome muusikaturg on nagu Hollywood

30.05.19 ... Laulja Rasmus Rändvee avaldas esimese eestikeelse singli ''Kas süda veel lööb?". Muusik rääkis, et kui ansambliga Facelift Deer olid ambitsioonid ingliskeelse muusikaga ka maailmas läbi lüüa, siis nüüd on õige aeg laulda eesti keeles.

Plastkõrte kampaania idee autor: igasugune keelustamine on nadi

29.05.19 ... 5Miinuse räppar Estoni Kohver ja keskkonnaministeeriumi kantsleri nõunik Mart Raamat töötavad ühiselt plastkõrte kaotamise nimel.

Varem europarlamenti kandideerinud Trubetsky valimas ei käinud: üldse ei kõnetanud

28.05.19 ... Varem kahel korral erakonna Eestimaa Rohelised ridades europarlamenti kandideerinud Vennaskonna ninamees Tõnu Trubetsky ütles, et sel korral ei läinud ta hääletamagi.

R2 räpikonkursi võitjatel ilmus esimene singel "2D tüdrukud"

27.05.19 ... Clicherik & Mäx tegid möödunud sügisel debüüdi looga "Madalal", võites Raadio 2 räpikonkursi "Sina ka". "2D tüdrukud" on nende esimene singel ametliku duona. Loole on vokaali andnud Karl Killing.

"R2 Keikka" toob kuulajateni Briti ansambli IDLES

18.05.19 ... Seekord on R2 Keikka Šveitsis, Lausanne'is, kuulsas kontsertsaalis Les Docks. Ja seda põhjusel, et seal esineb kodumaal Suurbritannias megapopulaarne rokkbänd, Briti muusikaauhindade Aasta Läbimurdja tiitli võitja, Bristoli bänd IDLES.

Prantsuse saatkonna nõunik: Eesti laul on fantastiline, Austraalia eristub

17.05.19 ... Prantsuse saatkonna esimene nõunik Julien Paupert kommenteeris valitud Eurovisiooni finaliste ning andis kõigile diplomaatilised 12 punkti, Eestile jagus tal aga 24 punkti.

Arvustus. Miljardite romantiliselt vaheldusrikas kitarrirock

15.05.19 ... R2 nädala plaatMiljardid"Imeline EP" (Universal)

Onu Bella pärandas oma plaadikogu Raadio 2-le

09.05.19 ... Aasta tagasi meie hulgast lahkunud muusik, kirjanik ja raadiomees Onu Bella ehk Igor Maasik oli kirglik melomaan. Armastatud meelelahutaja soovis, et tema kodune fonoteek leiaks ka pärast surma kasutust ja nii pärandaski ta selle oma kolleegidele Raadio 2-s.

Tänavu Eurovisiooni Juure & Kivirähki seltsis nautida ei saa

08.05.19 ... Mart Juur ja Andrus Kivirähk on otsustanud loobuda populaarsest Eurovisiooni lauluvõistluse kommenteerimisest Raadio 2 eetris.

"R2 Keikka" toob kuulajate ette The Nationali uue materjali

04.05.19 ... Kontsersalvestustele keskenduv saade "R2 Keikka" toob 4. mail kuulajateni The Nationali 15. aprillil Pariisis Cafe de la Danse'is toimunud esinemise.

Arvustus. Anderson .Paaki pulbitsev afroameerika bändimuusika

02.05.19 ... R2 nädala plaatAnderson .Paak"Ventura" (12 Tone)

Raadio 2 kolib sünnipäevanädalaks Tartusse

30.04.19 ... 1. mail 26-aastaseks saav Raadio 2 rokib sel nädalal Tartus ja kutsub sünnipäevapidustustest osa võtma raadio vahendusel, aga ka Tartus toimuvatel sündmustel.

R2 kutsub Tartusse Kaarsillale Volbri kontserti kuulama

30.04.19 ... Teisipäeva hilisõhtul algab Kaarsillal Tartu tudengipäevade ja Raadio 2 korraldatud traditsiooniline volbrikontsert ja tuleetendus. Õhtu peaesinejaks on Eesti Lexsoul Dancemachine.

Raadio 2 tähistab 26. sünnipäeva

26.04.19 ... Raadio 2 tähistab järgmisel nädalal, 1. mail juba 26. sünnipäeva.

Ott Tänaku filmi stsenarist: tundsin nii mõnigi kord ennast idioodina

17.04.19 ... 11. aprillil esilinastus kinodes film tipprallisõitjast Ott Tänakust. Filmi "Ott Tänak: The Movie" stsenarist ja toimetaja Kaidi Klein rääkis, kui keeruline oli kidakeelsuse poolest tuntud rallisõitjast filmi teha.

Anett esitles Raadio 2 eetris eksklusiivselt uut singlit

17.04.19 ... Anett Kulbin esitles Raadio 2 eetris oma uhiuut lugu "All Over Again". Laulu saab muudest kanalitest kuulata alates homsest.

Räppar Majorlilkween kirjutas Siim Nestori kriitikale vastuseks laulu

15.04.19 ... Räppar Majorlilkween pühendas loo muusikakriitik Siim Nestorile. Loo "siim Gucci.nestor" lüürika sündis üleöö ja inspiratsiooniks oli Raadio 2 muusikakriitikute saade "Muusikanõukogu", kus käsitleti Majorlilkweeni debüütsinglit "Bound".

R2 õhtuse vööndi ankeet | Sander Varusk: kui mõni album meeldib, võiks see sul füüsiliselt olemas olla

12.04.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Enda saatest ja muusikalistest eelistustest räägib plaadipoe Terminal juhataja ja "Popikroonikate" saatejuht Sander Varusk.

R2 õhtuse vööndi ankeet | Mari-Anna Miller: kui Post Malone raadiost tuleb, pean jaama vahetama

09.04.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Oma muusikalisi eelistusi avas "Hard Feeleri" saatejuht Mari-Anna Miller.
kuula "Onu Remuse" lugusid
praegu R2-s
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: