R2 soovitab

Räppar Tiiu: ma olen Tiiu, ma teen ainult Tiiu asju, nii et saage üle

16.08.18 ... Tiiu Kaarlõp ehk räppar Tiiu avaldas et tavaelus on ta märksa tagasihoidlikum kui artistina, kuid naisräpparina läbilöömine nõuabki julgust ja tahtejõudu.

VIDEO: Bucharest R2-s külas

14.08.18 ... Raadio 2 käis Põlvas Intsikurmu festivalil, kus kolmel laval astus üles enam kui 30 artisti nii Eestist kui välismaalt. Kahe otsesaate vältel käisid raadio välistuudios külas Big Freedia, Ghostpoet, Rasmus Rändvee, Lexsoul Dancemachine ja paljud teised.

Metsakutsu filmis uue muusikavideo ihuüksi: see oli naljakas projekt

14.08.18 ... Räppar Metsakutsu ehk Rainer Olbri on sel suvel käinud eriti aktiivselt muusikaüritustel ning usub, et rohked festivalid kajastuvad ka tema uues muusikas.

Eksklusiiv: Kuula Wateva seni avaldamata singlit

07.08.18 ... Kris Evan Säde ja Hugo Martin Maasikas ehk koosseis Wateva esitles oma uhiuut pala, mis on nii värske, et sellel puudub isegi pealkiri.

Superstaarisaates osalenud Jaagup Tuisk esitles omakirjutatud singlit

03.08.18 ... "Eesti otsib superstaari" viimase hooaja osaline Jaagup Tuisk avaldas omakirjutatud singli "Käes nüüd aeg". Jaagupil on pärast saate lõppu olnud tihe suvi, mis on täis muusikat.

Iiris kannab alati kaasas luigesulge: see aitab mõista, kui absurdne on elu

02.08.18 ... Lauljatar Iiris Vesik paljastas ootamatu talismani, mida endaga alati kaasas kannab. Lauljatarile on kübara külge kinnitatud valge sulg, mille sai oma vanaemalt.

Lapseootel Eeva Talsi tuurist: võimalusel teen lõunauinaku ja niimoodi saabki hakkama

02.08.18 ... Curly Stringsi liikmed Eeva ja Villu Talsi saavad peagi lapsevanemateks. Eeva kinnitas, et lapseootus ei sega käimasolevat CURLY STRINGS - 30 tuuri.

Sissi Nylia Benita: mul on kooliga olnud hullult raskusi

30.07.18 ... "Eesti otsib superstaari" viimase hooaja teise koha omanik Sissi Nylia Benita avaldas, et on olnud kooliga suurtes raskustes. 19-aastane laulja suutis aga superstaarisaate kõrvalt lõpetada sel kevadel edukalt keskkooli.

Jaagup Kreem: Eestis on mässurokkareid väheks jäänud - kes on vegan ja kes teeb sporti

25.07.18 ... Terminaatori ninamees Jaagup Kreem kurvastab, et Eestis on tõsiseid rokkareid väheks jäänud ning senisedki on oma elus kannapöörde teinud.

Peeter Oja: Aropi "Kiki Miki" tõesti puudutas mind

20.07.18 ... Näitleja Peeter Oja rääkis, milline muusika, teatrietendus ja film mõjub ning tõi ühe viimase aja positiivseks näiteks Aropi hittloo "Kiki Miki".

Korduvalt teatrilava jaganud Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome on esmakordselt koos suvetuuril

18.07.18 ... Hanna-Liina Võsa ja Koit Toome on esimesel ühisel suvisel kontserdituuril pealkirjaga "Hallo Kosmos, hallo Maa".

Karl-Erik Taukar: inimesed on EDM-ist räigelt väsinud

18.07.18 ... Karl-Erik Taukar analüüsis Eesti muusikamaastikku, tõdedes et edetabelites ilma tegevad Nublu ja Öed pakuvad alternatiive seni populaarsele elektroonilisele tantsumuusikale (EDM).

Bert Prikenfeld muusikamaailma lähitulevikust: see on miljoniküsimus

17.07.18 ... Mitmel korral Eesti aasta produtsendiks nimetatud DJ Critikal ehk Bert Prikenfeld rääkis muusikamaastiku tulevikust ning tõdes, et raske on ennustada, mis lähiaastatel ilma hakkab tegema.

Duo Maarja Nuut & Ruumi esimese singli esmaesitus toimus BBC-s

16.07.18 ... Esmaspäeval, 16. juulil avaldas duo Maarja Nuut & Ruum sel sügisel ilmuvalt albumilt esimese singli "Kuud kuulama" koos abstraktse lühifilmiga. Singli esmaesitus toimus möödunud nädalavahetusel Suurbritannia raadiojaamas BBC Radio 6.

Video: Reedene melu festivalil I Land Sound 2018

15.07.18 ... 12. kuni 14. juulini toimus Orissaare Illiku laiul tantsumuusika festival I Land Sound 2018, kus astusid üles ka mitmed Raadio 2 eetrist tuttavad peosarjad.

Videod: R2 õhtune vöönd I Land Soundil

15.07.18 ... 12. kuni 14. juulini toimus Orissaare Illiku laiul tantsumuusika festival I Land Sound 2018, kus astusid üles mitmed Raadio 2 eetrist tuttavad peosarjad. 

Video: Laupäevane melu festivalil I Land Sound 2018

15.07.18 ... 12. kuni 14. juulini toimus Orissaare Illiku laiul tantsumuusika festival I Land Sound 2018, kus astusid üles ka mitmed Raadio 2 eetrist tuttavad peosarjad.

Taavi Teplenkov: palusin iga lutika käest vabandust, kui ta kraanikausist alla lasin

13.07.18 ... Näitleja Taavi Teplenkov rääkis, et valis näitlejatee pigem juhuslikult ning proovis ka juuraeriala õppima minna, kuid jäi konkurentsist välja. 20 aastat draamateatri ridades mänginud Teplenkov on aga rahul, et sattus just näitlejaks.

Kadri Voorand liigub popmuusika suunas: noote ja akorde on üha vähem

12.07.18 ... Armastatud jazzmuusik Kadri Voorand avaldas, et liigub üha enam popmuusika suunas.

I Land Sound 2018 on välja müüdud

12.07.18 ... 12. kuni 14. juulini toimub Orissaare Illiku laiul tantsumuusika festival I Land Sound, mis korraldajate sõnul on välja müüdud.

Raivo E. Tamm: olen poja jaoks sügava teeraja sisse tallanud

10.07.18 ... Näitleja Raivo E. Tamm, kes on kuulus näitleja, dubleerija, autoentusiast ja harrastussportlane, kutsub ka kahe-aastast poega Johannes Hermanni oma jälgedes käima.

Kuula kodust: Raadio 2 kannab üle mitmed festivali I Land Sound esinemised

10.07.18 ... 12. kuni 14. juulini toimub Orissaare Illiku laiul tantsumuusika festival I Land Sound, kus astuvad üles ka mitmed Raadio 2 eetrist tuttavad peosarjad. Neile, kes festivalile kohale minna ei saa, on pakkuda lahendus - kaheksa peosarja esinemised jõuavad ka raadio otse-eetrisse.

Kuula uuesti: Mick Pedaja ja Angeelia live

03.07.18 ... R2-s käisid Margus Kamlatil külas Mick Pedaja ja Angeelia, kes esitasid oma uut muusikat.

Sandra Raju alustas Raadio 2-s trennimuusika podcastiga

25.06.18 ... Treener Sandra Raju toob igakuise podcasti näol R2 kuuljatele tunnikese sütitavat muusikat.

NOËP pani Pariisi Orsay muuseumis põranda vappuma, kontsert toimus täissaalile

19.06.18 ... NOËP ehk Andres Kõpper andis mai lõpus vägeva kontserdi Pariisi kuulsas Orsay kunstimuuseumis, kus pani ühes taktis hüppama pea tuhat inimest.

Reket hittloost "Mina ka": teadsin kohe, et sellest võib midagi saada

18.06.18 ... Reket rääkis selle suve hittlaulust "Mina ka", mille potentsiaali märkas ta juba siis, kui lugu Nublu talle selle esmakordselt kuulamiseks saatis.

Eksklusiiv: Lepatriinu esitles uut EDM singlit

14.06.18 ... Homme avaldab Lepatriinu oma uhiuue elektroonilise tantsumuusika (EDM) singli "Up the Sky". Juba täna käis lauljatar pala esitlemas Raadio 2 "Suvehommikus".

Raadio 2 otse-eetris luges uudiseid pime saatejuht

13.06.18 ... Sünnist saadik pime Jakob Rosin luges täna hommikul esmakordselt raadioeetris uudiseid. Saatejuht tunnistas, et pole varem nii närvis olnud, sest nägemispuudega inimesele pole ülesanne üldse lihtne.

Reedel valib R2 eetris muusikat Iiris

13.06.18 ... Seekord mängib Raadio 2 saates "Kuumalaine" muusikat Iiris Vesik.

Meisterjaan: "Parmupillihullus" sündis, kui olin lootust kaotamas

12.06.18 ... Meisterjaan ehk Jaan Tätte jr avaldas, et ük stema suurimaid hitte "Parmupillihullus" sündis pärast suurt lootusetuse tunnet.

ERR.ee video: "Rahva oma kaitse" avalik salvestus huumorifestivalil Luige Nokk

10.06.18 ... 10. juunil astus Raadio 2 saade "Rahva oma kaitse" koos Mart Juure ja Andrus Kivirähkiga raadiostuudiost välja otse lavale rahva ette.

Raadio 2 on täna ja homme Luige Noka festivalil

09.06.18 ... Raadio 2 toob sel nädalavahetusel koju kätte otseülekanded huumorifestivalilt Luige Nokk.

Lenna loodab koostöö jätku Raul Ojamaaga: et ei peaks jälle uut meest otsima

07.06.18 ... Lenna Kuurmaa avaldab sel sügisel uue albumi koostöös Raul Ojamaaga. Lenna tõdes, et loodab koostöö jätku ka pärast sügist, et ei peaks jälle uut laulukirjutajat otsima hakkama.

Televisiooni telgitagused: Uudo Sepa esmasingli laulis sisse veel neli võistlejat

06.06.18 ... Eesti värskeim superstaar Uudo Sepp tunnistas, et tema esmasingli "Võitmatu" olid sisse laulnud veel neli võistlejat. Lugu ootas vaid aega, mil selgub saate tegelik võitja.

Priit Kolsar hilines Tallinna teetööde tõttu hommikul raadioeetrisse

04.06.18 ... Suvised teetööd segavad ERR-i hoonetele juurdepääsu. Seda tõestas täna hommikul Cool D ehk Priit Kolsar, kes teetööde tõttu paarkümmend minutit Raadio 2 eetrisse hiljaks jäi.

Raadio 2 hommikusaatejuhid vahetab suvel välja Bert Järvet

01.06.18 ... Suvekuudel äratab raadiokuulajaid Raadio 2 eetris Bert Järvet, et praegused saatejuhid Margus Kamlat ja Karl-Andreas Kalmet teenitud puhkusele lasta.

Raadio 2 suvekava on värske ja vaba!

01.06.18 ... R2 suvi toob kuulajani ülekandeid festivalidelt ning mitmeid uusi saateid.

Segadus nime ümber: Tommy Cashi foto illustreeris ekslikult Ameerika kantrifestivali

31.05.18 ... Eesti räppar Tommy Cash on tekitanud oma nimega muusikamaailmas juba mitu aastat segadust, sest šokiräppari esinemisnime kannab ka Johnny Cashi kantrimuusikust 78-aastane vend Tommy Cash. Hiljuti sattus Eesti muusiku pilt kantrimuusika festivali kontserdi illustratsiooniks.

13 aastat eetris olnud "Nestor ja Morna" lõpetab, Siim Nestor alustab uue räpisaatega

29.05.18 ... 29. mail kell 22.00 on Raadio 2 eetris viimane "Nestor ja Morna" saade, mis on alates 2005. aastast kuulajatele pakkunud värsket indie-muusikat. Alates järgmisest nädalast on samal ajal eetris Siim Nestori värske räpisaade "Lil Saade".

Lastekaitsepäeval valivad Raadio 2 eetris muusikat lapsed

29.05.18 ... Lastekaitsepäeval valivad Raadio 2 eetris muusikat noored hakkajad DJ-d Westholmi gümnaasiumi teisest klassist. Erikava on plaanis ka televisioonis.

Raadio 2 kajastab festivalimelu Intsikurmult

22.05.18 ... Kuuendat korda toimub Põlvas Intsikurmu metsapargis Intsikurmu muusikafestival, kus astub üles üle 30 artisti meilt ja mujalt. Raadio 2 läheb kohale ja toob otseülekannetena festivalumelu sinuni mõlemal Intsikurmu päeval.

Eurovisiooni finaal Juure ja Kivirähki kommentaaridega

12.05.18 ... Lisaks traditsioonilisele ETV ülekandele, kus Eurovisioonil toimuvat toetas kommentaaridega Marko Reikop, oli ERR Menus võimalik jälgida ka telepilti, mille taustal kõlas Raadio 2 eeter koos Andrus Kivirähki ja Mart Juure värvikate märkustega.

Kuula Eurovisiooni esimest poolfinaali Juure ja Kivirähki kommentaaridega

08.05.18 ... Lisaks traditsioonilisele ETV ülekandele, kus Eurovisioonil toimuvat toetab kommentaaridega Marko Reikop, oli võimalik portaalis ERR.ee jälgida ka telepilti, mille taustal kõlas Raadio 2 eeter koos Andrus Kivirähki ja Mart Juure värvikate märkustega.

Eestis loodud saateformaat jõuab kolmes riigis rohkem kui miljoni inimeseni

02.05.18 ... ETV+ tõi kevadel eetrisse laulukonkursi "Bravo!", mis jõuab kolme Läti, Leedu ja Eesti telekanali vahendusel enam kui miljoni vaatajani.

Raadio 2 mängib täna keskpäeval Onu Bella muusikat

02.05.18 ... Eile suri pärast pikka haigust muusik, raadiomees, kirjanik ja meelelahutaja Igor Maasik, kes on tuntud kui Onu Bella. Raadio 2 pühendab kolleegile sel puhul tema muusikat täis saatetunni.

Galerii: Raadio 2 tähistab 25. sünnipäeva

01.05.18 ... 1. mail kutsub Raadio 2 kuulajad suurele, terve päeva kestvale audio-sünnipäevapeole.

Saara Aalto ERR-ile: ma tahan olla rahvusvaheline artist

17.04.18 ... Soome eurolaulja ja üks kuulsamaid artiste Saara Aalto suur võistlustel käija. Soomes on ta üritanud Eurovisioonile pääseda mitu korda ja on alati jäänud teiseks.

TMW kontserdivideo: Eik

08.04.18 ... Reede õhtul võttis Raadio 2 taas Von Krahli lavad enda kureerida ning tõi maailma parimad Tallinn Music Weeki artistid kontserte andma.

TMW kontserdivideo: Rainer Ild

08.04.18 ... Reede õhtul võttis Raadio 2 taas Von Krahli lavad enda kureerida ning tõi maailma parimad Tallinn Music Weeki artistid kontserte andma.
ERR menu otseülekanded
PÜHAPÄEV 19.08

Kell 18.00 | Vaba Rahva Laul Paides

Kell 18.40 | Üheslaulmine Tallinnas

ESMASPÄEV 20.08

Kell 16.40 | Ülevaade presidendi roosiaiast

Kell 18.00 | Presidendi vastuvõtt

suveseiklus

tantsi kaasa!

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: