R2 soovitab

Galerii: Vaata, millistest raadiotest ERR-i raadiojaamu kuulatakse

13.02.19 ... Raadio 2 hommikuprogramm palus täna rahvusvahelisel raadiopäeval appi oma kuulajad, kes pildistasid üles oma raadiovastuvõtjad.

R2 õhtuse vööndi ankeet | Valner Valme: ilu ja särtsu tähistaevast ja kõrvaltänavatelt

08.02.19 ... Menu tutvustab Raadio 2 õhtuse vööndi saateid ja saatejuhte. Iga saatejuht vastab ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui muusikateemat laiemalt. Teisena on uurimise all Valner Valme ning tema saade "Lift", mis on eetris igal pühapäeval kell 22.

R2 õhtuse vööndi ankeet | Siim Nestor: "Lil Saates" kajastub kõige elavam noortekultuur

01.02.19 ... Alustame Raadio 2 õhtuse vööndi saadete ja saatejuhtide tutvustamist. Iga saatejuht (või saatejuhid) vastavad ankeedile, kus on nii nende saadet puudutavaid küsimusi kui ka muusikateemat laiemalt. Esimesena on uurimise all Siim Nestor ning tema "Lil Saade", mis on eetris igal teisipäeval kell 22.

Jaanuaris oli Raadio 2 enim mängitud lugu Leslie Da Bassi "Ilus päev"

01.02.19 ... Raadio 2 avaldab igakuiselt oma TOP 20, kust leiab lõppenud kuu enim raadioeetris kõlanud lood.

Linnar Priimägi: Mart Sander võib juhtida bigbändi, mitte Eesti Vabariiki

23.01.19 ... Reklaami ja imagoloogia eriala õppejõud Linnar Priimägi analüüsis erakondade valimiskampaaniaid ja ütles, et teiste seast paistab välja EKRE, kelle lubadused erinevad. Tänavuste valimiste probleemiks on Priimäe sõnul aga parasiidid, kes riigikokku pürivad.

Raadio 2 toob kuulajate ette Holy Motorsi esinemise festivalil Eurosonic

19.01.19 ... 19. jaanuaril kell 18:00 kõlab Raadio 2 saates "R2 Keikka" ansambli Holy Motors kontsert, mille nad andsid 17. jaanuaril festivalil Eurosonic Noorderslag.

Saagim lahkub Õhtulehest ja kandideerib riigikokku: ma sobin sellesse punti

17.01.19 ... Anu Saagim astub tagasi Õhtulehe loovjuhi ametikohalt ja kandideerib roheliste nimekirjas riigikokku.

Margit Keerdo-Dawson: "Pangas" oli raske leida tegelast, kellele kaasa elada

16.01.19 ... Eesti stsenaristide gildi juhataja ja stsenaristika õppejõud Margit Keerdo-Dawson rääkis Eesti teleseriaalidest ning tõi välja suurimad murekohad, mis siinset sarjatööstust puudutavad.

Eurosonicu festivalil astub lavale kolm silmapaistvat Eesti artisti

16.01.19 ... Täna algab Hollandis mainekas Eurosonicu festival, kuhu ka Raadio 2 on juba kümme aastat saatnud esinema tõusvaid eesti artiste.

Mait Malmsten üle piiri huumorist: mõnda asja ei taha teha ja ei taha ka näha

15.01.19 ... "Klassikokkutuleku" näitlejad Mait Malmsten ja Ago Anderson lubasid, et ka uues filmis kombatakse nalja piire. Näitlejad panid enne võtteid enda sõnul kindlalt paika, mida nad on nõus tegema.

R2 kutsub eriseansile "Klassikokkutulek 3" vaatama

14.01.19 ... Teisipäeval, 22. jaanuaril kutsub Raadio 2 kõiki filmisõpru ühisele kinokülastusele.

Raadiokuulaja Indrek nägi Tallinnas Nublut

10.01.19 ... Raadio 2 eetrisse helistas kuulaja Indrek, kes nägi Tallinnas Kaubamaja juures Nublut.

Galerii: R2 Aastahitil skoorisid tänavu Nublu "Mina ka" ning Calvin Harrise & Dua Lipa "One Kiss"

30.12.18 ... Raadio 2 Aastahitid on selleks korraks jagatud. 2018. muusika-aastal võidutsesid Nublu koos Reketiga ja nende suvine hittlugu "Mina ka" ning välisartistidest Calvin Harris & Dua Lipa oma singliga "One Kiss".

ERR.ee video: Jakob Rosin õppis R2 otse-eetris Eesti tantsu

28.12.18 ... Raadio 2 hommikuprogrammi saatejuht Jakob Rosin õppis koos uudistelugeja Kristina Mäega otse-eetris väikest fragmenti suure Ühestantsimise tantsukavast, mis tuleb üle Eesti esitamisele 16 linnas vana aasta viimasel päeval.

Raadio 2 Aastahiti hääletus läheb lukku neljapäeva öösel

27.12.18 ... Veel viimast päeva saavad kõik muusikasõbrad hääletada oma lemmikute poolt Raadio 2 Aastahiti valimisel. Suur edetabelisaade jõuab kuulajate ette juba pühapäeval.

Tommy Cash: Charli XCX avaldas ise soovi minu live'il esineda

27.12.18 ... Maailmas laineid lööv Eesti räppar Tommy Cash avaldas, et tema kontserdil külalisesinejana kaasa lööv popstaar Charli XCX avaldas ise soovi Tallinnas laupäeval toimuval kontserdil esineda.

Raadio 2 hommikuprogramm saab uued tegijad

20.12.18 ... "R2 hommik" võtab 2019. aasta vastu uues kuues ehk vahetab osa senistest saatejuhtidest välja. 20. detsembri hommikuprogramm jäi viimaseks senistele tegijatele Karl-Andreas Kalmetile ja Janet Õunapuule.

"Eesti TOP 7" asemel alustab uuel aastal värske muusikasaade

18.12.18 ... Kaheksa aastat ETV2 ekraanil olnud värskeid muusikavideoid tutvustav "Eesti TOP 7" jõuab käesoleval nädalal eetrisse viimase saatega, et teha ruumi uuele programmile.

Selgusid Raadio 2 räpikonkursi võitjad

13.12.18 ... Raadio 2 räpikonkursil "Sina ka!" kuulutati välja võitjad kolmes kategoorias.

R2 räpikonkursil "Sina ka!" saab veel viimast päeva hääletada

12.12.18 ... Raadio 2 räpikonkursil "Sina ka!" saab lemmikloo poolt hääletada veel viimast päeva.

Raadio 2 ootab laupäeval bändisärgilaadale

07.12.18 ... Laupäpeval, 8. detsembril on taas Raadio 2 bändisärgilaat, kus on kohal Eesti tuntud muusikud ja nende bändikraam.

Siim Nestor: loodan, et Tommy Cashi album jätab maailmas suurema jälje maha

06.12.18 ... Muusikaajakirjanik Siim Nestor loodab, et Eesti räppari Tommy Cashi debüütplaat "¥€$" tekitab maailma muusikas plahvatuse.

5miinust Weekendi korraldajatele: aeg on see liivakastipidu ära lõpetada

05.12.18 ... Räpipundi 5miinust liikmed Estoni Kohver ja Päevakoer avaldasid, et Weekend Baltic festivali korraldajad on neile nõus maksma vaid 25 protsenti võlast, mis jäi õhku pärast festivalil esinemist. Bändi hinnangul oleks festivalikorraldajatel targem Pärnus toimuv festival lõpetada.

Raadio 2 kuulutas välja Aastahiti hääletuse

05.12.18 ... Eesti suurim kuulajaküsitlus "Raadio 2 Aastahitt" paneb taas ritta lõppeva aasta lemmiklood. Kõik muusikahuvilised saavad hääletades anda oma panuse selleks, et nende lemmik edetabelis võimalikult kõrge koha saaks.

Raadio 2 räpikonkursile laekus 101 laulu, anna oma lemmikule hääl

04.12.18 ... Raadio 2 räpikonkursile "Sina ka" laekus 101 laulu, millest eelžürii parimad välja valis. Lemmikule saab hääle anda Raadio 2 kodulehel.

Võida muusikaline tripp HOLLANDISSE!

29.11.18 ... MMETA on uute Euroopa popmuusikute auhinnaparaad, mis leiab aset tuleva aasta jaanuari keskel, paar tundi enne võimsa Eurosonic Noorderslagi festivali algust.

MINILIVE VIDEO: Uudo Sepp

29.11.18 ... Raadio 2 saates "Bert Järvet" andis minilive Uudo Sepp.

R2 räpikonkursile "Sina ka" on laekunud juba 33 lugu

28.11.18 ... Raadio 2 välja kuulutatud räpivõistlus "Sina ka" ootab veel kuni 2. detsembrini lugusid, siiani on laekunud 33 pala.

Eesti Laulu poolfinalist Inga: meil on La La Ladiese tüdrukutega väga head suhted

22.11.18 ... Eesti Laulu poolfinaalis osaleb ansamblist La La Ladies tuttav Inga Tislar, kes astub võistlustulle sooloprojektiga INGA.

Tomi Rahula Eesti Laulu uutest reeglitest: oluline, et kõikidel oleks võrdne start

19.11.18 ... Eesti Laulu juht Tomi Rahula tutvustas Eesti suurima lauluvõistluse uusi reegleid ja arutles, kuidas kujunes eelžürii.

Märt Koigi esimene õppetund ERR-is: siin majas ei ropendata

13.11.18 ... Satiirisaate "Ongi Koik" saatejuht Märt Koik avaldas, et hakkas ühiskonnakriitilisi videoid Youtube'i laadima tänu endisele poliitikule Kristiina Ojulandile. Tänaseks on internetivideotest kasvanud välja satiirisaade "Ongi Koik" ETV2 kanalil.

Video: R2 Live bändiga The Boondocks

10.11.18 ... The Boondocksi "Love Bombing" on koostöös Raadio 2-ga valminud live-session, kus bänd esitab Eesti Raadio esimeses stuudios oma uut albumit "How to Build a Love Bomb".

VIDEO: The Boondocks R2 Live

05.11.18 ... The Boondocks'i "Love Bombing" on koostöös Raadio 2-ga valminud live session, kus bänd esitab Eesti Raadio esimeses stuudios oma uut albumit "How to Build a Love Bomb".

Pearu Paulus põhjendas, miks 2 Quick Start Eesti kalleimate bändide seas on

02.11.18 ... 51-aastaseks saav Pearu Paulus vaatas tagasi 2 Quick Starti tippajale ja selgitas, miks bändi on meedias Eesti kalleimaks nimetatud.

Raadio 2 kuulutas välja järjekordse bändisärgilaada

31.10.18 ... Raadio 2 kuulutas taas välja bändisärgilaada, kus on kohal Eesti tuntud muusikud ja nende bändikraam. Bändisärgilaat toimub tänavu 8. detsembril.

R2 eriseansil näeb filmi "Mihkel"

19.10.18 ... Täna on kinos Artis Raadio 2 eriseanss Eesti-Islandi-Norra koostöös valminud krimipõnevikule "Mihkel".

Nubluga lava jaganud Lenna: ma nägin samasugust hüsteeriat, mida kunagi Vanilla Ninjaga

17.10.18 ... Möödunud nädalal Nubluga Kultuurikatlas lava jaganud Lenna tõdes, et pole ammu näinud sellist hüsteeriat nagu Nublu fännide puhul.

Saatesari "R2 Keikka" toob eetrisse Norra laulja Sigridi kontserdi

06.10.18 ... 6. oktoobril kell 18.00 on Raadio 2 eetris saade "R2 Keikka", kus sel korral kõlab Norra laulja Sigridi kontsert tänavusel Roskilde festivalil.

R2 ootab esmaspäeval "Põrgu Jaani" eriseansile

05.10.18 ... Kõik filmisõbrad saavad esmaspäeval, 8. oktoobril nautida värske Eesti mängufilmi "Põrgu Jaan" eriseanssi kinos Artis.

Anu Saagimi salajane projekt lõi kõikuma: inimene lihtsalt lõi põnnama

05.10.18 ... Seltskonnategelane ja Õhtulehe veebi loovjuht Anu Saagim sai enne Raadio 2 otse-eetrit sõnumi, mis tal jalad alt võttis. Vahetult enne stuudiosse astumist lõi kõikuma projekt, mida naine mitu kuud ette oli valmistanud.

Merle Palmiste: loomulikult on meil noori näitlejaid vaja

02.10.18 ... Näitleja Merle Palmiste ei arva, et väikeses Eestis koolitatakse liiga palju näitlejaid. Konkurents teeb tema sõnul ainult head.

Uudo Sepp pahandas naabrit: laulsin õhtul natuke tugevamalt ja naaber tuli uksele

26.09.18 ... Talendisaate "Eesti otsib superstaari" viimase hooaja võitja Uudo Sepp tõdes, et tema elutempo ei ole pärast saatevõitu rahulikumaks muutunud ja praegu käivad ettevalmistused novembris ilmuvaks albumiks. Aja loodab Sepp maha võtta Saaremaal, sest Tallinnas elades tulevad ette ootamatud takistused.

Raadio 2 teeb otseülekande Tricky kontserdist festivalil Station Narva

21.09.18 ... 21. septembri õhtul kell 22:30 algab Raadio 2 eetris otseülekanne Tricky kontserdist festivalil Station Narva. Kohal on Raadio 2 tiim - Sander Varusk, Margus Kamlat, Erik Morna.

Kuula: Liina Trishkina-Vanhatalo uuest Eesti filmist "Võta või jäta"

12.09.18 ... Margus Kamlat, Karl-Andreas Kalmet & Janet Õunapuu

Kuula: Raadio 2 pani Led Zeppelini 50. sünnipäeva puhul ritta bändi parimad lood

06.09.18 ... 7. septembril saab 50 aastat Led Zeppelini esimesest kontsertist, mis tähendab ühe läbi aegade suurima bändi ja rokifenomeni juubelit. Raadio 2 saatejuhid panid kokku oma edetabeli bändi parimatest lugudest.

Valijakompass

praegu R2-s
ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: