Inimesed

Rauno Viitmann viibis krõbeda pakase ajal üksinda Viirelaiul

18.01.21 INIMESED ... Seikleja Rauno Viitmann otsustas jaanuari külmade ilmade ajal veeta viis päeva üksinda Viirelaiul, et kasutada aega iseenda mõtetega olemiseks.

Sandra Vabarna: sündimata lapsele olen juba eesmärgid ja plaanid paika pannud

18.01.21 INIMESED ... Muusik Sandra Vabarna on alati planeerimist nautinud ning nakatas sel aastal planeerimissooviga ka teisi pereliikmeid.

Artur Raidmets: kärgperendust vaadates hakkab mul natuke kõhe

18.01.21 INIMESED ... Meelelahutaja Artur Raidmets tõdes, et lahkumineku suurimateks kannatajateks on tema arvates alati lapsed, kes seejärel uue olukorra ja tihti ka perega kohanema peavad.

Lenna naudib talvepakast Setumaal jääpüüki harrastades

18.01.21 INIMESED ... Laulja Lenna on oma Setumaa kodus viimaste päevade jooksul elanud mitmekümnekraadise pakases, mis saunas ka mõned katkised torud kaasa tõi.

Henessi Schmidt: ükski roll pole kunagi lõpetatud ega ükski esitus täiuslik

17.01.21 TEATER ... Kuigi eesmärk on teha laval alati perfektne sooritus, pole ükski roll kunagi lõpetatud ega ükski esitus täiuslik, tunnistas Henessi Schmidt intervjuus Sirbile. Lõpetamatus ongi pigem põnev, alati on võimalus kasvada, usub ta.

Alfred Baskin isa Romanist: me ei saanud kindlasti kõiki jutte räägitud

16.01.21 TELE/RAADIO ... Saates "Hommik Anuga" on pühapäeval külas Roman Baskini poeg, Ita Everi pojapoeg Alfred Baskin, kes rääkis, mis moodi ta on selgetest teatrigeenidest sõltumata läinud elus oma teed. Lahkunud isa Romanist rääkides märkis ta, et neil jäi kindlasti jutte rääkimata ja tal oleks temaga praegu palju rohkemast rääkida.

Suri näitleja Tiit Lilleorg

16.01.21 TEATER ... Reede õhtul suri 79-aastasena koroonasse kauaaegne Vanemuise teatri näitleja Tiit Lilleorg.

"Päästja koolikella" tähel diagnoositi vähk

15.01.21 INIMESED ... Komöödiaseriaali "Päästja koolikella" näitlejal Dustin Diamondil diagnoositi esindaja sõnul vähk.

Genka: räpi muusikaline pool on paljuski muutunud selliseks, mis mulle ei meeldi

14.01.21 INIMESED ... Räppar Genka ehk Henry Kõrvits tõdes, et räpi muusikaline pool on aja jooksul palju muutunud ja mitmed uued trendid tema maitsega kokku ei käi.

"Pealtnägija": Prantsuse tõsielutäht proovib Eestis loodud firmaga maailma vallutada

13.01.21 INIMESED ... Üha sagedamini kuuleme omal alal edukatest välismaalastest, kes otsustasid Eestisse kolida, et nautida suhtelist privaatsust, looduslähedust ja muid võimalusi, mis väikeriigil pakkuda. Sellesse ritta kuulub ka 45-aastane Taig Khris, kes kuus aastat tagasi Tallinna kolis ja pani püsti suurte maailmavallutusplaanidega idufirma.

Tuvi Part perenaine: ta on muutnud mind rahulikumaks ja arvestavamaks

13.01.21 TELE/RAADIO ... "Ringvaade" tutvustas kassi hambust päästetud tuvi, kelle nimi on Part ja kes küll omapäi ringi uitab, aga ikka ja jälle oma perenaise juurde naaseb. Perenaine Melanie Tali tunnistas, et Pardi eest hoolitsemine on muutnud teda rahulikumaks ja arvestavamaks. Tulevikus loodab ta aidata teisigi hätta sattunud tuvipoegi nagu Part.

Levandi Kiibusest: ta on väga sügava sisuga tüdruk

13.01.21 ILUUISUTAMINE ... "Ringvaade" käis trennis Eesti parima iluuisutaja Eva-Lotta Kiibusega, kes muuhulgas rääkis enda treeningutest selleks aastaks seatud eesmärkidest.

Jaak Joala lesk nõuab laulja kuju lammutamist

13.01.21 EESTI ... Laulja Jaak Joala lesk ja tema nime patendi omanik nõuab Viljandi linnavalitsuselt, et eelmise aasta viimasel päeval avatud skulptuurilt eemaldataks kõik, mis viitab Jaak Joalale, sest töö lõpptulemus ei vasta sellele eskiisile, mida talle näidati, kirjutab Sakala.

Räppar Manna harjutab kätt tätoveerijana

12.01.21 INIMESED ... Räppar Manna leidis uue hobi ja tegeleb nüüd sõbra stuudios tätoveerimisega. Tema nõela all on juba käinud nii ta ise kui ka mitmed tuttavad.

Jüri Makarov: režissööri rollis ei olnud Nõmmik absoluutselt naljamees

11.01.21 TELE/RAADIO ... Sulev Nõmmik oleks esmaspäeval, 11. jaanuaril saanud 90-aastaseks. "Ringvaate" stuudios oli külas Nõmmiku 1968. aasta filmis "Mehed ei nuta" osalenud Jüri Makarov, kes tõdes, et kuigi Nõmmik oli tuntud naljamees, oli ta režissöörina väga karm ja tõsine.

Mart Ustav: koroonaviirus areneb pidevalt edasi

11.01.21 INIMESED ... Saates "Hommik Anuga" oli küllas biomeditsiini professor Mart Ustav, kellega tuli juttu nii koroonaviiruse levimise mehhanismidest kui ka võimalustest, kuidas seda haigust võita.

Robert Rooba: hoki oli mu jaoks armastus esimesest silmapilgust

11.01.21 INIMESED ... Eesti jäähokikoondise kapten Robert Rooba armus jäähokisse juba lapsepõlves ja on sellest ajast saati soovinud jääl võimalikult hästi mängida.

Jüri Pootsmann vahetusaastast Taanis: Eestisse naastes oli kultuurišokk suur

11.01.21 INIMESED ... Lapsena oli Jüri Pootsmann enda sõnul pigem introvert, kellele meeldis massi sulanduda ja kes lavale nii väga ei kippunud. Muutus toimus aga 11. klassis, mil ta läks vahetusaastaks Taani.

David Attenborough loobus Instagrami kasutamisest

08.01.21 INIMESED ... Loodusteadlane David Attenborough teatas, et ei kavatse enam oma Instagrami kontosse logida ega sinna pilte postitada.

Henrik Normann annab juubeliaasta puhul raamatu välja

06.01.21 INIMESED ... Näitleja Henrik Normann tähistab suvel oma 50. sünnipäeva ning otsustas sel puhul raamatu välja anda.

Kim Kardashian ja Kanye West lahutavad abielu

06.01.21 INIMESED ... Tõsielustaar Kim Kardashian ja räppar Kanye West lahutavad oma seitse aastat kestnud abielu.

Tanya Robertsi surma kohta edastati valeinfot ja näitleja on siiski elus

05.01.21 INIMESED ... Esmaspäeval teatas näitleja Tanya Robertsi abikaasa Lance O'Brien, et naine on 65-aastasena surnud. Nüüd selgus, et tegemist oli valeinfoga ja näitleja on siiski veel elus.

Ott Lepland ja Kait Kall: möödunud aasta tõi tavapärasest teistsuguseid esinemisi

03.01.21 INIMESED ... Laulja Ott Lepland ja näitleja Kait Kall rääkisid saates "Hommik Anuga", et möödunud aasta tõi endaga tavapärasest teistsuguseid esinemisi. Näiteks tuli esineda nii veebi teel kui ka maske kandvale publikule.

Miljonäriks saamisest loobunud Triin Kask: liigne kiindumus ettevõttesse viis läbipõlemiseni

03.01.21 INIMESED ... Eesti Asutajate Seltsi juhatuse liige ja sTARTUp Day programmijuht Triin Kask oli tänu start-up ettevõttele Nevercode lähedal miljonäriks saamisele. Ta mõistis aga, et töö ei paku talle piisavalt rõõmu ja otsustas õnne mujalt otsida.

"Särav aastavahetus ETV-s": Anne Veski meenutas, kuidas suitsukoni ema eest tordi sisse peitis

31.12.20 INIMESED ... Laulja Anne Veski keerutas ETV aastavahetusprogrammis karmaratast ja pidi vastama küsimusele "Millist saladust pole sa oma vanematele kunagi avaldanud?".

"Särav aastavahetus ETV-s": Karl-Erik Taukaril pole oma vanemate ees ühtegi saladust

31.12.20 INIMESED ... Muusik Karl-Erik Taukar keerutas ETV aastavahetuse programmis karmaratast ja pidi vastama küsimusele "Millist saladust pole sa oma vanematele kunagi avaldanud?". Selgus, et sellist saladust ei olegi.

"Särav aastavahetus ETV-s": Martti Hallik ja Ariadne lahkasid sotsiaalmeedia trende

31.12.20 INIMESED ... Lõppeva aasta suurimateks trendideks sotsiaalmeedias oli muusikute ja youtuber'ite Martti Halliku ja Ariadne sõnul TikToki rakendus ja arvutimäng Among Us.

"Särav aastavahetus ETV-s": Tõnis Niinemets käis esimest korda talisuplemas

31.12.20 INIMESED ... Tõnis Niinemets pani end ETV "Särava aastavahetuse" saates proovile ja käis esimest korda elus taliujumas.

Eve Kivi: iga naine võiks tunda sellist õnne, nagu mina olen tundnud

30.12.20 INIMESED ... Näitleja Eve Kivi andis ETV-le uues saates "Eve Kivi. Diivana elatud elu" intervjuu, kus meenutas kõige muu seas ka oma karjääri meeldejäävamaid hetki.

Priit Loog: vahel varastan pere arvelt aega ja tegelen liiga palju koduväliste asjadega

30.12.20 INIMESED ... Näitleja Priit Loog tõdes, et pereelu ühildamine töö ja hobidega on tihti keeruline. Ka koroonapandeemia ei ole perega koosveetmiseks kuigi palju aega juurde andnud.

Harry ja Meghan avaldasid oma taskuhäälingu esimese episoodi

30.12.20 INIMESED ... Prints Harry ja ta abikaasa Meghan Markle sõlmisid muusikaplatvormiga Spotify lepingu ja alustasid oma taskuhäälinguga "Archewell Audio". Esimeses episoodis mõtisklesid nad lõppeva aasta üle.

98-aastaselt suri prantsuse moelooja Pierre Cardin

29.12.20 INIMESED ... Prantsuse moelooja Pierre Cardin (02.07.1922–29.12.2020) suri teisipäeval, olles 98-aastane.

Lori Loughlin vabanes pärast kahte kuud vanglast

29.12.20 INIMESED ... Komöödiaseriaalist "Lastega kodus" ("Full House") tuntud Ameerika näitleja Lori Loughlin vabanes esmaspäeval vanglast, kus ta veetis petuskeemis osalemise tõttu ligi kaks kuud.

Suri endine ujuja ja ETV saatejuht Mati Eliste

28.12.20 EESTI ... Esmaspäeval suri 79 aasta vanuselt endine tippujuja ja tuntud teleajakirjanik Mati Eliste.

Mari Jürjens: lasteiaias kutsuti mind Nukitsameheks

28.12.20 INIMESED ... Muusik Mari Jürjens meenutas, et lasteaias kutsusid mitmed teised lapsed teda välimuse tõttu Nukitsameheks.

Epp Kärsin: mind on täiesti pööraseks peetud, aga ise olen oma unistustesse alati uskunud

28.12.20 INIMESED ... Kogemuskoolitaja Epp Kärsin on alati julgenud teistest erineda ja teha just seda, mida tema tahab. Kuigi isepäisus on endaga mõningaid konflikte toonud, on see teda aga ka elus edasi aidanud.

Simon Joffe 100 | Mees terava meele ja terava keelega

27.12.20 INIMESED ... Simon Joffe, omaaegsetest ETV väliskommentaatoritest tuntuim, tähistas 20. juunil Iisraelis Tel Avivi lähedal oma 100. sünnipäeva.

Arvo Kruusement: "Kevades" on teatav ehedus ja puudutus

27.12.20 FILM ... 92-aastane filmirežissöör Arvo Kruusement andis ETV2-le värskes portreesaates intervjuu, meenutades oma karjääri säravaimaid hetki.

Henrik Kalmet: näitlejatel ja teatril ei ole praegu kõige raskem

26.12.20 INIMESED ... Näitleja Henrik Kalmeti arvates on lõppev aasta olnud küll keeruline, kuid samal ajal võtnud ära palju ebaolulist müra. ETV-le antud intervjuus tunnistas ta, et teatritel pole elu kindlasti kõige raskem, kuna tunduvalt hullemini said kriisis pihta näiteks vabakutselised kultuuritöötajad.

"Jõulutunnel" | Vähiravifond Kingitud Elu toetab neid, kellel on kõige vähem lootust"

25.12.20 INIMESED ... "Jõulutunnel" tegi põhjaliku sissevaate Hille Tänavsuu vähiravifondi Kingitud Elu loomisesse, samuti rääkisid pojad Toivo ja Taavi Tänavsuu lähemalt oma emast, kelle nime fond ka kannab.

Vähi seljatanud Annika Raudsep: perele olen täiesti teise väärtuse andnud

25.12.20 INIMESED ... "Jõulutunnelis" rääkis oma loo viie lapse ema Annika Raudsep, kes sai viis aastat tagasi rutiinse naisteartil käigu ajal vähidaignoosi. Tänaseks on ta aga haiguse seljatanud ja elu on saanud uue hingamise.

Sten Heinoja: tervenesin leukeemiast tänu oma vennale

25.12.20 INIMESED ... Pianist Sten Heinojal käis heategevussaade "Jõulutunnel" külas ka 15 aastat tagasi, kui toona veel noor poiss rääkis võitlusest leukeemiaga. Muusik kinnitas aga, et tänaseks ei suuda ta oma keerulise haiguse nime isegi täpselt välja lugeda.

Toivo Tänavsuu: oleme sel aastal 300 000 euroga miinuses

25.12.20 INIMESED ... Heategevussaade "Jõulutunnel" kogub 25. detsembril annetusi Hille Tänavsuu vähiravifondi Kingitud Elu SA toetuseks. Fondi juhatuse liikme Toivo Tänavsuu sõnul on tänavune aasta olnud keeruline, kuna paljud üritused, kus annetusi koguda, on ära jäänud, kuid abivajajaid pole sellele vaatata kuhugi kadunud.

Annika Kiidron: peaksime püüdma maailma moe käest päästa

25.12.20 INIMESED ... Mõni arvab, et mood päästab maailma, kuid kuna mood ja tekstiilitööstus on muutunud väga saastavaks tööstusharuks, siis tuleks püüda maailma hoopis moe käest päästa, ütles tänavuse moeaasta särav täht, moekunstnik Annika Kiidron ETV-le antud intervjuus.

Jaan Tätte: kevadel kolm kuud lainetel seilamist oli kui suur kingitus

23.12.20 INIMESED ... Muusik Jaan Tättest läks esimene koroonalaine mööda, sest ta veetis mitu kuud merel seilates. Merel oldud aeg oli tema sõnul kui suur kingitus.

Joel Remmel: inimestele on jäänud väär mulje, et kristlik eluviis on lihtne

21.12.20 INIMESED ... Muusik Joel Remmel kasvas üles kristlikus perekonnas. Remmeli sõnul käib aga kristluse ja üleüldse usueluga kaasas mitmeid väärarusaamu.

Vahur Kersna: televisioon ei ole kunagi Mina, televisioon on alati Meie

20.12.20 TELE/RAADIO ... ETV jõulunädal saab alguse Vahur Kersna saadetega, kui kolmel õhtul jõuab ekraanile saatesari "Vahur Kersna. Jäljed tähetolmus". Saates "Hommik Anuga" selgitas ta, et see pole ainult saade temast ning ta otsustas selle saatesarja teha muu hulgas ühiskonnas valitseva harimatuse, hoolimatuse ja sallimatuse tõttu.

Andrus Kivirähk: teatud inimestega ei ole mõtet diskuteerida, nende üle võib ainult nalja teha

20.12.20 TELE/RAADIO ... Saates" Hommik Anuga" oli kirjanik ja kolumnist Andrus Kivirähk, kes vaatas tagasi lõppevale aastale, mis möödus koroonaviiruse tähe all. Ta märkis, et haigustel ei tohi lasta end väga rivist välja lüüa, sest elu läheb edasi ka nende kiuste. Ta tunnistas ka, et on oma kolumnis loobunud diskuteerimisest ja otsustanud humoreskide kasuks, sest teatud inimestega ei ole mõtet diskuteerida – nende üle võib ainult nalja teha.

Leelo Tungal: Nõukogude ajal päkapikud ei käinud

20.12.20 KIRJANDUS ... Kirjandussarja "Gogol" jõulusaates oli külas armastatud lastekirjanik Leelo Tungal, kelle jaoks on jõulud alati väga olulised olnud. Tema usub, et jõuluks peab alati koju minema.

Maian üritab igal aastal oma elus midagi muuta

18.12.20 INIMESED ... Laulja Maiani jaoks tähendab uus aasta mõnes mõttes ka uut algust ja nii proovibki ta igal aastal midagi oma elus muuta.

eesti lood

Lahutus Eesti moodi

lauluvõistlus

praegu R2-s

LEIA MEID FACEBOOKIST

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: