Inimesed

Peapiiskop Viilma läbis 315-kilomeetrise palverännuteekonna

14.11.19 ... Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku (EELK) peapiiskop Urmas Viilma teatas Instagramis, et läbis 315 kilomeetri pikkuse palverännuteekonna Santiago de Compostelasse.

8000-meetrise mäetipu vallutanud Eesti naine: inimvõimete piirid on hoomamatud

13.11.19 ... 26. septembri hommikul vallutas esimene Eesti naine üle 8000-meetrise mäetipu. 51-aastane Katrin Merisalu alistas maailma kõrguselt kaheksanda mäe, Himaalajas asuva 8163-meetrise Manaslu. "Pealtnägija" uuris lähemalt, kuidas Merisalu selle katsumusega hakkama sai.

Televisiooni liikunud Taavi Libe: ma alles õpin, kaameratega harjumine on keeruline olnud

13.11.19 ... Endine "Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe ütles, et televisiooni kolimist ta ei kahetse, kuigi raadioeetrist tele-eetrisse kolimine on nõudnud harjumist.

Eesti koomikud meenutasid oma kõige ebaõnnestunumaid nalju

11.11.19 ... "Ringvaates" olid külas Eesti koomikud Tõnis Niinemets, Kaisa Selde ja Kaarel Nõmmik, kes meenutasid enda kõige ebaõnnestunumaid nalju.

Steven Vihalem sarjast "Üle parda": ma arvasin, et see tuleb veidike hullem

11.11.19 ... Kirjanik Steven Vihalem kirjutas raamatu "Hirm ja jälestus Egeuse merel" , kus avab täpsemalt reality-saates "Üle parda" toimunut. "Ringvaates" rääkis ta nii värskest teosest kui ka sarja tagamaadest.

Ain Lutsepa tütar: minu isa ei ole selline tusane poiss nagu Tõnisson

11.11.19 ... Ain Lutsepal oleks justkui kaks lapsepõlve, üks on Tõnissoni isikus ja "Kevade" kaudu tuttav kõigile, Aini tegelik lapsepõlv aga hoopis väiksemale ringile. Lutsepp ütles, et tema ise näeb oma lapsepõlve tervikuna.

"Ongi Koik" | A. Tedremaa koalitsiooniminutid

10.11.19 ... "Ongi Koik" jätkas ka sel nädalal uue regulaarse rubriigiga "Koalitsiooniminutid", kus Anastassia Tedremaa võttis üksipulgi lahti nii LGBT-teemad kui ka kultuuri- ja teadusrahastuse suurimad probleemid.

"Ongi Koik" | Influentser Tomm of Estland

10.11.19 ... Satiirisaates "Ongi Koik" selgitas influentser Tomm of Estland, kuidas peaks Eesti inimesed käituma ning mida täpsemalt tegema, et püsida armastuse radadel.

Galerii: aasta isa on Arvi Karotam

10.11.19 ... Tallinnas Estonia kontserdisaalis toimunud pidulikul kontserdil kuulutati välja tänavune aasta isa, kelleks on kahe lapse isa Arvi Karotam.

Vikerraadio kutsus isadepäeval külla Lembit Petersoni kuus last

10.11.19 ... 11. novembril on Vikerraadio stuudios näitleja, lavastaja ja teatripedagoogi Lembit Petersoni lapsed, kellest vanim on Marius, järgnevad Maria, Laura, Elisabeth, Jonathan ja pesamuna Anna Kristin.

Mihkel Raud: kui tahad kritiseerida, siis pead olema valmis ka kriitikat taluma

10.11.19 ... Saates "Hommik Anuga" oli külas Mihkel Raud, kellega tuli juttu nii tema värkest raamatust "Isa" kui ka isaks olemisest üldisemalt.

"Ongi Koik" | Margus Külaoru neli erinevat ametit

10.11.19 ... "Ongi Koik" püüdis otsereportaažide vahendusel kinni nii proviisor Margus Külaoru, Mega Medical omaniku Margus Külaoru, mõjuka erakonna omaniku Margus Külaoru kui ka juhtiva päevalehe omaniku Margus Külaoru, et uurida veidi apteegireformist.

"Ongi Koik" | Postimehe uus peatoimetaja Jänku Juta

10.11.19 ... Satiirisaates "Ongi Koik" oli külas Postimehe uus peatoimetaja Jänku Juta, kes selgitas lühidalt, mis on tema tulevikuplaanid väljaande juhtimisel.

Andrus Vaarik tütre loomingust: suur kunst ei peagi end esimesel pilgul avama

08.11.19 ... "Ringvaate" reporter Jüri Muttika läks koos näitleja Andrus Vaarikuga tema tütre Marta Vaariku värskele näitusele "Ma seilan mööda piraadimerd ja ükski ..üra mind ei takista", uurimaks, millist kunsti seal näha saab ja millist teemadega tütar tegeleb.

Ervin Abeli poeg: isa oli tähelepanust väsinud

08.11.19 ... "Ringvaates" oli külas legendaarse näitleja Ervin Abeli poeg, kes meenutas oma isa 90. sünniaastapäeva puhul nii kultusrolle kui ka isiklikke mälestusi.

Maire Aunaste Reikopile: sa oled ikka tõeline mühakas

07.11.19 ... Maire Aunaste tähistab 7. novembril oma 66. sünnipäeva. Aga ei olnud saatejuht Marko Reikopi õnnesoovist "Ringvaate" otse-eetris sugugi meelitatud. Ta tunnistas ka, et kui ta poleks praegu poole kohaga tööl Maalehes, oleks ta nälga surnud.

L.A.-s elav eestlane: kui lendad, lendad kõrgelt, ja kui kukud, siis valusalt

07.11.19 ... Los Angelesesse kolinud eestlane Helen Tootsi kirjutab oma raamatus "Minu Los Angeles. Suur ja sõge", et inimesed tänaval on nii päevitunud ja nii heas vormis, et tahaks nutta. L.A-s ei ole väga lihtne elada, tunnistas Tootsi.

Mihkel Raud elab Chicagos "Matrixi" autorite kõrval: mu naine jättis selle lihtsalt mainimata

06.11.19 ... Mihkel Raual ilmus humoorikas elulooline lastekasvatusraamat "Isa". Raud elab oma kahe väikese lapsega Chicagos ning mehe sõnul ei ole neil veel põhjust tagasi kodumaale tulla.

Teadlaste globaalsele kliimapöördumisele kirjutas alla ka Nelli Teataja staarautor

06.11.19 ... Enam kui 11 000 teadlase kliimamuutusi käsitlevale ühispöördumisele allakirjutanute seast leiab ka Jaak Leeri nime, kes on märgitud professoriks Tallinna Kodukirurgia Eraülikoolis.

Shaunae Miller-Uibo olümpiast: loodan, et kulla saame me mõlemad

05.11.19 ... MM-il Dohas hõbemedalid võitnud Shaunae Miller-Uibo ja Maicel Uibo külastasid mehe kodukanti Põlvat ning rääkisid, kuidas nad on valmis 2020. aasta suveolümpiamängudeks.

Suri "Gilmore'i tüdrukutest" tuntud näitleja Brian Tarantina

04.11.19 ... 60-aastaselt suri "Gilmore'i tüdrukutest" ("Gilmore Girls") tuntud näitleja Brian Tarantina.

Rutt Šmigun: mina olin algul nii vastu, et tütred suusatama hakkavad

03.11.19 ... Vikerraadio saates "Käbi ei kuku..." käisid külas Rutt Šmigun, kes valiti aastal 2010 aasta emaks, ning tütar Kristina Šmigun-Vähi, kellest pärast tippspordis lõpetamist on saanud Riigikogu liige ja kelle peres kasvab samuti kaks last.

Uibod soovivad pärast sportlasekarjääri lõppu vähemalt viit last

03.11.19 ... MM-il Dohas hõbemedalid võitnud Shaunae Miller-Uibo ja Maicel Uibo rääkisid saates "Hommik Anuga" oma senistest tulemustest ning sportlase- ja pereelu ühendamisest.

Hõbenõela pälvinud Eve Hanson: liigne maitsekus võib teinekord ka igav olla

01.11.19 ... "OP" käis külas rõivadisainer ja tänavusel Hõbenõela laureaat Eve Hansonil, kes on töötanud nii Ivo Nikkolo kui ka Iris Janvieri juures ning mõnda aega olnud juba peaaegu iseenda peremees. Ülearust glamuuri mitte armastav Hanson rääkis oma loomingu põhjamaisest joonest ja tõdes, et moes võib liigne maitsekus olla teinekord ka päris igav.

Randvered: ka eestlastes on igatsus tule ning temperamendi järele

01.11.19 ... Laulja Evelin Samuel-Randvere ja pianist Johan Randvere annavad novembris kontserdi Tallinnast pärit kaasaegse muusika tangoansambli Nortango koosseisus. Nad leiavad, et selline muusika sobib novembrikuusse väga hästi ja usuvad, et ka eestlastes on igatsus taolise tule ning temperamendi järele.

Noor ema Saara Pius: hetki, kus lahistan vetsupõrandal nutta, on küll

01.11.19 ... Noored emad Saara Pius ja Teele Viira jagasid oma kogemusi väikeste lastega ning tõdesid, et on tõelised Google'i ajastu emad. Naiste jaoks oli üllatus, milliseid emotsioone lapsed esile võivad kutsuda.

Lenna Kuurmaa tahab tulevikus talu pidada: see oleks mu ideaalelu

30.10.19 ... "Ringvaates" oli külas muusik Lenna Kuurmaa, kes rääkis enda ökoharjumustest ning kinnitas, et sooviks tulevikus talu pidada ning loomi kasvatada. Esimese katse loomi kasvatada tegid nad oma perega juba sel suvel.

Karl Madis 60. sünnipäeva eel: nagu kaineks oleks saanud

29.10.19 ... Karl Madis on end eestlaste südametesse laulnud juba pea 40 aastat ja jätkab tänini oma muusikuteed.

Eesti mees leiutas puulehtede korjamiseks spetsiaalse labida

28.10.19 ... "Ringvaade" kohtus lehelabida leiutaja Ülo Vanambiga, kes selgitas, mis on tema valmistatud spetsiaalse labida ning tavalise lumelabida erinevus.

Kelner kaotas Emma Thompsonilt palutud selfie tõttu töökoha

28.10.19 ... Londonis töötav kelner kaotas töökoha, kuna palus lõunataval Emma Thompsonil endaga koos pilti teha.

Viktor Vassiljev: arsti nõuanded on professionaalsed, aga natuke panen nalja ka juurde

28.10.19 ... Poliitik ja arst Viktor Vassiljev on juba aastakümneid tele-ekraanil inimestele tervisenõu jaganud. "Vikerhommikus" selgitas ta, kuidas poliitiku ja arsti elukutset lahus hoida.

Vähi seljatanud Annabeli loost möödus kaks aastat: tulevik ootab avastamist

26.10.19 ... "Pealtnägija" rääkis täpselt kaks aastat tagasi loo seitsmeaastasest Annabelist, kes võitles närvisüsteemi kasvaja neuroblastoomiga. Annabeli ema Marianne Lõhmus kirjutas saatetiimile sel nädalal, et Annabelil on ees avastamist ootav tulevik.

Näitleja Felicity Huffman pääses ennetähtaegselt vanglast

26.10.19 ... "Meeleheitel koduperenaiste" staar Felicity Huffman pääses kolm päeva enne tähtaega vanglast.

Äsja emaks saanud unetehnoloog Kene Vernik: laps toob ellu palju unetuid öid

26.10.19 ... Psühholoog ja unetehnoloog Kene Vernik sai kaks nädalat tagasi emaks ning esitles sel nädalal käsiraamatut "Hea une teejuht". Tervislikust unest räägib Vernik pühapäeval saates "Hommik Anuga".

Dagmar Oja: mind on korduvalt Kaire Vilgatsiga segamini aetud

25.10.19 ... "Ringvaates" olid külas lauljad Dagmar Oja ja Kaire Vilgats, kes on küll põhiliselt tuntud taustalaulajatena, kuid oktoobri lõpus alustavad nad tuuriga "Suured tüdrukud", kus saavad astuda lavale just põhiesinejatena.

Õhtulehe endine peatoimetaja: hästi müüv esikaas on enamasti olnud horoskoopide või nõidadega

24.10.19 ... Õhtulehe endine peatoimetaja Väino Koorberg meenutas "Ringvaates" lehe 75. sünnipäeva valguses menukaimaid esikülgi ja rääkis ka Eesti kollasest meediast.

Arstilitsentsi taastanud Evelin Ilves: töö on päästnud väga paljude naiste elu

24.10.19 ... Presidendiproua ja restoranipidaja ameteid pidanud Evelin Ilves töötab nüüd töötervishoiu arst-residendina, et aidata inimestel ennetada terviseprobleeme.

Tanel Padar: lapse kandekotiga ei julge ma enam ühtegi pilti postitada

23.10.19 ... Kaks kuud isa olnud Tanel Padar ütles, et on saanud kinnitust oma varasemale arvamusele, et temast võiks saada väga hea pereinimene. Padari tütre Linda kasvamisele elavad innukalt kaasa ka muusiku fännid, kes sotsiaalmeedias nõu ja jõuga esmakordset isa aitavad.

Rolf Roosalu: tahaksin kuidagi stiilsemalt surra kui grippi

22.10.19 ... "Ringvaates" oli külas laulja Rolf Roosalu, kes põdes möödunud aasta lõpus läbi gripi ning veetis seetõttu isegi oma aastavahetuse Võru haiglas. Saates selgitas ta, kuidas tema haigus kulges ning mis põhjusel pole ta end ikka veel haiguse vastu vaktsineerinud.

Jüri Vlassovite klubi asutajad otsivad Jüri Vlassoveid

21.10.19 ... Näitleja Jüri Vlassov ja fotograaf Jüri Vlassov asutasid Jüri Vlassovite klubi ning värbavad nüüd uusi liikmeid.

Stefan: olen võõras nii Eestis kui ka Armeenias

21.10.19 ... Armeenia juurtega Stefan Airapetjan tunnistas, et tunneb end võõrana nii Eestis kui ka Armeenias, kuigi on sündinud ja üles kasvanud Viljandis.

Liis Velsker: ehk on minu kogemustest kellelegi kasu

20.10.19 ... Saates "Hommik Anuga" oli külas Liis Velsker, kellelt ilmus äsja raamat "Teekond iseendani".

Raimu Aas unistuste puuviljatalus: aia rajamiseks peab olema kiiksuga

20.10.19 ... Lääne-Nigula vallas Saunja külas Haava talus kasvatab hobiaednik Raimu Aas oma aias umbes tuhat sorti viljapuid. Saatejuht Mari Tamm käis "Maahommikuga" vaatamas, kuidas saak koristatud saab.

Plastiuurija Karoliine Korol: me manustame nädalas pangakaardi jagu plastmassi

19.10.19 ... Saates "Hommik Anuga" on pühapäeval külas Eesti Rahva Muuseumi plastmaterjalide konservaator Karoliine Korol, kes vaimustub materjalist, mis ei ole moes.

Piret Puppart moemaailmast: plagiaadi eest on kõige kaitsetumad väikesed etnilised grupid

18.10.19 ... Oktoobri algul kerkis pinnale moeplagiaadi kahtlus, kui Eesti moelooja Cärol Ott süüdistas, et Londonis elav Roberta Einer on kopeerinud tema ERKI moeshow'l esitletud kollektsiooni "MÖLU".

Kertu Jukkum: mõni kuu teenin Instagramiga neljakohalise numbri

18.10.19 ... Jennifer Aniston liitus Instagramiga, postitades oma esimeseks pildiks selfie endiste hittseriaali "Friends" kaasnäitlejatega. Foto tõi kaasa fännide võimsa reaktsiooni ning Aniston kogus vaid 12 tunniga viis miljonit jälgijat. "Ringvaates" rääkis Instagrami suurimatest staaridest Elu24 peatoimetaja Kertu Jukkum.

Elton John rääkis "Ringvaatele" avameelselt tervisest: olen kui põrgust läbi käinud

16.10.19 ... Sel aastal vallutas kinolinad Elton Johni elulugu "Rocketman", mida vaatas Eestiski 19 300 inimest. Eltonit ennast mängis seal noor britt Taron Egerton. Et rääkida ära kogu tõde oma elust, ilmutas Elton äsja raamatu "Mina. Elton John". Sarnaselt filmile toob ka raamat avalikkuse ette karmid kogemused.

Sünne Valtri kaotas 45 kilogrammi: tahan olla selline nagu oma peigmehega kohtudes

16.10.19 ... Patuse Poole endine solist Sünne Valtri on pärast bändi laialiminekut teinud elus kannapöörde ning pühendab rohkem aega iseendale. Kolme aastaga on Valtri kaotanud 45 kilogrammi.

Jennifer Aniston purustas "Sõprade" selfiga Instagrami

16.10.19 ... Jennifer Aniston liitus Instagramiga, postitades oma esimeseks pildiks selfi endiste hittseriaali "Friends" kaasnäitlejatega. Foto osutus nii populaarseks, et näitleja Instagrami konto andis ajutiselt rikketeadet.

LeBron James sai Hongkongi meeleavaldajate pahameele osaliseks

16.10.19 ... Korvpalliliiga NBA tähtmängija LeBron James (Los Angeles Lakers) sai Hiinas Hongkongis protestivate inimeste pahameele osaliseks, kui võttis sõna juba suvest saati vältavate meeleavalduste ning sõnavabaduse teemal.
heihopsti!

praegu R2-s
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: