Inimesed

USA prokurörid loobusid süüdistusest Kevin Spacey vastu

18.07.19 ... USA Massachusettsi osariigi prokuratuur otsustas loobuda seksuaalset ahistamist puudutavatest süüdistustest näitleja Kevin Spacey vastu, sest väidetav kannatanu loobus näitleja vastu tunnistamast.

Sotsiaalmeediastaar Kylie Jenner avaldas, et on aastaid ärevuse käes vaevelnud

17.07.19 ... Sotsiaalmeediastaar ja enimteenivate kuulsuste tabeli teisele kohale tulnud Kylie Jenner avaldas sotsiaalmeedias, et on kannatanud kogu oma elu ärevushäire käes.

Ajakirjanikuametist arstiõppesse siirduv Tänavsuu: paigalseis on väga vastik

17.07.19 ... Kolmapäevahommikuses "Vikerhommiku" saates rääkis Eesti Ekspressi ajakirjanik Toivo Tänavsuu otsusest minna 38-aastaselt arstiks õppima ja ütles, et valmistas end sisseastumiseksamiks ette terve aasta.

"Everwoodi" näitleja Stephanie Niznik suri 52-aastaselt

16.07.19 ... Näitlejanna Stephanie Niznik, kes on tuntud eelkõige draamasarjast "Everwood", suri 52-aastaselt.

Priit Kuusk oli kaheksa päeva Antarktikasse suunduva Admiral Bellingshauseni laevakokk

15.07.19 ... Antarktikasse teel olev Admiral Bellingshausen jõudis esmaspäeval Saaremaale Roomassaare sadamasse. Seal lõppes esimesel etapil laevakokana töötanud ERR-i ajakirjaniku Priit Kuuse elu esimene, kaheksa päeva kestnud merereis. Vaata Priit Kuuse reportaaži Bellingshauseni pardalt "Aktuaalses kaameras":

Persona grata. Sten Šeripov

14.07.19 ... Teater. Muusika. Kino suvises topeltnumbris: Valner Valme vestlus Sten Šeripoviga.

Ed Sheeran teatas abielust Cherry Seaborniga

13.07.19 ... Eile Riias esinenud Ed Sheeran avaldas, et abiellus pikaaegse kallima Cherry Seaborniga.

Teismeeast koos musitseerinud Eplik ja Võigemast jagavad taas koos lava

12.07.19 ... Juba varasest teismeeast tuttavad Vaiko Eplik ja Priit Võigemast on elus loendamatuid kordi koos musitseerinud.

R Kelly vahistati seksuaalkuritegude süüdistustega

12.07.19 ... R&B muusik R Kelly vahistati neljapäeval Chicagos süüdistatuna seksuaalkuritegudes.

Eestlased tähistavad Bellingshauseni avastusretke uue reisiga Antarktikale

11.07.19 ... Kroonlinnast asus neljapäeva õhtul Antarktika poole teele eestlaste purjelaev Admiral Bellingshausen, et tähistada 200 aasta möödumist Antarktika avastamisest Saaremaal sündinud Vene admirali Fabian Gottlieb von Bellingshauseni poolt.

Taylor Swift on enimteeniv kuulsus

10.07.19 ... Ajakiri Forbes reastas maailma rikkaimad kuulsused ning tabeli eesotsas on lauljatar Taylor Swift.

"Mehed mustas" näitleja Rip Torn suri 88-aastaselt

10.07.19 ... "Mehed mustas" ("Men in Black") näitleja Rip Torn suri 88-aastaselt.

Prints Harry ja hertsoginna Meghan ristisid poja

07.07.19 ... Sussexi hertsog ja hertsoginna Harry ja Meghan ristisid kevadel sündinud poja Archie.

Dirigent Valter Soosalu murdis varba ja läbib rongkäigu tõukerattal

06.07.19 ... Dirigent Valter Soosalu murdis kaks päeva enne laulupeo algust varbaluu. Noor koorijuht oli aga õnnelik, et käed jäid terveks.

Maailmarändur Juhani Särglep: olen maganud luksusvoodites, aga oma kodu on parim

05.07.19 ... Maailmarändur ja influencer Juhani Särglep rääkis oma elustiilist ning tunnistas, et lugematutes hotellides ööbimine paneb mõistma, kui tähtis on kodu.

A$AP Rocky võib väidetava rünnaku tõttu jääda Rootsi nädalateks vahi alla

05.07.19 ... A$AP Rocky on Rootsis sattunud seadusega pahuksisse ja asjad võivad olla tõsisemad kui alguses arvatud. Räppar vahistati selle nädala alguses rünnaku eest ja Rootsi võimud võivad teda riigis kinni pidada veel nädalaid. Kui A$AP Rocky vahejuhtumi pärast ka tõesti kohtu ette astub, võib teda oodata kuueaastane vanglakaristus.

Värske Missis Estonia Elina Kalju: pereelu oli ainus, mis sai kannatada

04.07.19 ... Eelmisel nädalal anti üle Missis Estonia 2019 tiitel ilukonsultant Elina Kaljule. Missis Estonia ütles, et võistlusel oli suurimaks toetajaks tema pere.

Kardashian võitis kiirmoebrändilt kopeerimise eest 2,7 miljonit dollarit

04.07.19 ... Kim Kardashian-West võitis kohtus kiirmoeketilt Missguided 2,7 miljonit dollarit.

"Downton Abbey" näitleja osaleb laulupeol

04.07.19 ... Menukast Briti seriaalist "Downton Abbey" tuntud näitleja Maria Doyle Kennedy teatas sotsiaalmeedias, et osaleb laulupeol.

Toomas Hendrik Ilves sai vanaisaks

04.07.19 ... President Toomas Hendrik Ilves sai esmakordselt vanaisaks, kui tema poja Luukas Kristjan Ilvese perre sündis esimene laps.

Ženja Fokin pöördelisest momendist: mõistsin, et mul pole õigust millegi üle vinguda

02.07.19 ... Stilist ja seltskonnategelane Ženja Fokin avaldas oma igavese hea tuju saladuse.

Ines Aru 80: arhiivikaadrid näitleja mitmekülgsetest rollidest ERR-is

01.07.19 ... Näitleja Ines Aru tähistab 1. juulil 80. sünnipäeva. Armastatud näitleja on karjääri jooksul astunud üles rohketes rollides ETV ekraanil ning andnud hääle Vikerraadio "Õhtujutule" ja raadioteatrile. Õnnitleme näitlejat meenutustega ERR-i arhiivist.

Raadiolegend Erik Lillo tähistab 75. sünnipäeva

29.06.19 ... Legendaarne raadiohääl Erik Lillo tähistab täna 75. sünnipäeva. Lillo asus 1977. aastal tööle spordikommentaatorina Eesti Raadios, kus töötas 2010. aasta suveni. Ta tegi üle 30 aasta reportaaže olümpiamängudelt ja teistelt suurvõistlustelt.

Brian Eno sai endanimelise asteroidi

27.06.19 ... Peale selle, et Brian Eno pälvis esmaspäeval teadusfestivalil Starmus V Stephen Hawkingi nimelise teaduskommunikatsiooni medali, sai ambient-muusika pioneer päev hiljem veel ühe au osaliseks – tema järgi nimetati asteroid.

Suri komöödiasarjast "Alf" tuntud näitleja Max Wright

27.06.19 ... Telesarjadest "Alf" ja "Buffalo Bill" tuntud Max Wright suri 75 aasta vanuselt pärast pikka võitlust vähiga.

Laenuraamatute edu nautiv Katrin Pauts planeeris saadud hüvitise juba aasta algul ära

26.06.19 ... Raamatukogude laenutusedetabelis edu nautiv kirjanik Katrin Pauts loeb saadud hüvitise oma igapäevase sissetuleku hulka ning seetõttu preemiareisi või kinki endale lubada ei saa.

Jüri Pino sõbrad mälestavad varalahkunud ajakirjanikku

24.06.19 ... Mitmed tuntud Eesti kultuuritegelased on võtnud sõna sotsiaalmeedias mälestamaks pühapäeal ootamatu terviserikke tagajärjel lahkunud ajakirjanikku Jüri Pino.

Suri ajakirjanik ja kirjanik Jüri Pino

24.06.19 ... Pühapäeval suri ootamatu terviserikke tagajärjel 48 aasta vanuselt ajakirjanik ja kirjanik Jüri Pino.

Fotod: Prantsusmaa president andis Elton Johnile riigi kõrgeima aumärgi

23.06.19 ... Prantsusmaa president Emmanuel Macron andis reedel tseremoonial Élysée palees Elton Johnile üle riigi kõrgeima aumärgi, Auleegioni ordeni.

VIDEO | Gerd Kanter tegi 40-aastaselt esimese pealtpaneku

20.06.19 ... Mullu sügisel kettaheitekarjäärile joone alla tõmmanud olümpiavõitja Gerd Kanter tegeleb nüüd vabal ajal korvpalliga ja näitas sotsiaalmeediasse postitatud videos enda oskusi.

Marko Reikop 50: ERR-i arhiivikaadrid armastatud saatejuhist

19.06.19 ... ETV armastatud saatejuht Marko Reikop tähistab täna 50. sünnipäeva. Otsisime sel puhul ERR-i arhiivist üles põnevad fotod ja intervjuulõigud Reikopist.

Jüri Järvet meenutas isa: olen imestunud, kui hea näitleja ta oli

18.06.19 ... Täna oleks sajandat sünnipäeva tähistanud armastatud näitleja Jüri Järvet. Tema poeg, kes kannab samuti nime Jüri Järvet, tunnistas, et isa oli suur sünnipäevapidaja.

Jüri Järveti 100. sünniaastapäev: värvikad meenutused ERR-i arhiivist

18.06.19 ... Täna möödub sada aastat legendaarse näitleja Jüri Järveti sünnist. Kuigi Järvet lahkus meie hulgast 1995. aastal, jõudis ta pika näitlejakarjääri jooksul teha lugematul hulgal rolle, neist mitmed Eesti Televisiooni ekraanil. Meenutame Jüri Järvetit ERR-i arhiivikaadritega.

Eino Baskini 90. sünniaastapäev: ERR-i meeleolukad arhiivikaadrid

17.06.19 ... Humorist, näitleja ja lavastaja Eino Baskin oleks tähistanud tänavu 17. juunil 90. sünnipäeva. Sel puhul kogusime ERR-i arhiivist kokku meeleolukad kaadrid Baskini säravatest hetkedest.

Prints Harry jagas pilti pisipojast

17.06.19 ... Paljudes riikides tähistati eile isadepäeva ning värskelt isaks saanud prints Harry postitas sel puhul sotsiaalmeediasse pildi pisipojast Archiest.

Veera Tolli-Baskin Eino Baskini 90. sünniaastapäevast: on, mida meenutada

17.06.19 ... 17. juunil tähistanuks Eino Baskin oma 90. sünnipäeva. Nüüd on saanud sellest päev, mil oodatakse Eino sõpru ja kolleege mehe endisesse suvilasse ühist aega veetma ja meenutusi jagama.

Ivo Linna vend Temme: meie lapsepõlv oli põnev ja seiklusrikas

12.06.19 ... "Vikerhommiku" saatejuht Taavi Libe helistas Ivo Linna sünnipäeva varahommikul tema vennale Temmele, kes meenutas veidi lapsepõlve Saaremaal ning tõi välja, et neid oli nooruspõlves raske tuppa meelitada.

Ivo Linna äratati laulu ja tantsuga: see oli ikka tõeline pauk

12.06.19 ... Armastatud laulja Ivo Linna tähistab 12. juunil 70. sünnipäeva. Juba varahommikul tervitas armastatud lauljat tema Muhumaa kodus ka ERR-i meeskond.

Ivo Linna 70: ERR-i arhiivikaadrid ja intervjuud juubilariga

12.06.19 ... Armastatud laulja Ivo Linna tähistab 12. juunil 70. sünnipäeva. Linna on läbi aastakümnete andnud rohkelt intervjuusid ja osalenud mitmetes saadetes nii laulja, intervjueeritava kui ka saatejuhina. Panime ERR-i arhiivimaterjalidest kokku meeleoluka meenutuse.

Suur viktoriin: kui hästi tunned Ivo Linnat?

12.06.19 ... Armastatud laulja Ivo Linna tähistab 12. juunil 70. sünnipäeva. Sel puhul pani kolleeg Hannes Rumm "Mnemoturniirist" kokku väikese viktoriini, millega kõik saavad oma Iffi-teadmisi testida.

Sügisel kooliteed alustanud Iris sai aasta lõpuks esimese märkuse

11.06.19 ... Esimese klassi värsked lõpetajad Oskar ja Iiris jagasid oma koolikogemusi. Kui veel aasta alguses polnud Irisel ühtegi märkust, siis kooliaasta lõpuks oli seis teine.

Tuleval aastal ilmuvas videomängus "Cyberpunk 2077" lööb kaasa Keanu Reeves

10.06.19 ... Videomängukonverentsil E3 esitleti tuleva aasta aprillis ilmuvat videomängu "Cyberpunk 2077", milles lööb kõrvaltegelasena kaasa ka Keanu Reeves.

Ariel Klas Erist: täna on neljas aasta ilma temata, aga ta on meiega

07.06.19 ... Armastatud maestro, silmapaistev muusik Eri Klas oleks tänavu saanud 80-aastaseks. Abikaasa Ariel tunnistas, et see nädal on talle küll väga eriline, kuid toodab ka kurbust, pingeid ja sügavat leina.

Eri Klasi 80. sünniaastapäev: meenutused ERR-i arhiivist

07.06.19 ... Eri Klas oli Eesti üks silmapaistvamaid muusikuid ja dirigente. Armastatud maestro oleks tänavu saanud 80-aastaseks. Meenutame ERR-i arhiivikaadritega Eri Klasi hetki telekaamerate ees ning tema säravaid intervjuusid.

Harvey Weinsteini süüdistab ahistamises ka Madonna

06.06.19 ... Produtsent Harvey Weinsteini süüdistab ahistamises ka popstaar Madonna.

Miley Cyrus kommenteeris sotsiaalmeedias fänni rünnakut

06.06.19 ... Popstaar Miley Cyrust ahistas Barcelonas fänn, kes proovis mööduvat staari suudelda ning katsuda.

Rihanna on maailma rikkaim naismuusik

05.06.19 ... Forbes nimetas Rihanna maailma rikkaimaks naismuusikuks, kuid tema varandus ei ole tulnud ainult muusikategemisest. Barbadoselt pärit 31-aastase laulja rikkus pärineb suures osas tema Fenty Beauty kosmeetikasarjast, millega ta alustas 2017. aastal.

Jay-Z on esimene miljardärist räppar

04.06.19 ... Jay-Z-st sai USA ajakirja Forbes teatel esimene hip-hopi miljardär.

Kakumäel avati Lembit Ulfsaki auks nimeline mälestuspink

01.06.19 ... Laupäeval avati Kakumäel armastatud näitleja Lembit Ulfsaki auks nimeline mälestuspink.

Skandaali sattunud Moby tühistas raamatuesitlustuuri

30.05.19 ... USA muusik Moby tühistas oma raamatuesitlustuuri määramata ajaks, kui näitleja Natalie Portman lükkas tagasi mehe väited, nagu oleksid nad aastate eest kohtamas käinud.
praegu R2-s
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: