Inimesed

"Ringvaatest" tuttav Eesti noorim peakokk avas Pärnus oma restorani

11.06.21 INIMESED ... Eelmisel suvel tutvustati "Ringvaates" Eesti noorimat peakokka Milena Simanet, kes töötas siis restoranis Fööniks. Nüüd avas 18-aastane Simane aga Pärnus enda restorani Menu.

Tuuli Rand: tahan olla arenev inimene

10.06.21 INIMESED ... Laulja Tuuli Rand rääkis, et talle meeldib end mitmekülgselt proovile panna ning lisaks laulmisele tegeleb ta ka produtsendi tööga ja terapeudi kursusel osalemisega.

ERR-i arhiivipärlid: meenuta Üllar Jörbergi tema 80. sünniaastapäeval

09.06.21 INIMESED ... 9. juunil on laulja Üllar Jörbergi 80. sünniaastapäev. Otsisime sel puhul välja ERR-i arhiivipärlid.

Vahur Kersna: teist Üllar Jörbergi ei tule ja ei peagi tulema

08.06.21 INIMESED ... 8. juuni õhtul jõuab ETV ekraanile Üllar Jörbergi 80. sünniaastapäeva puhul valminud Vahur Kersna saade "Üllar Jörbergi armastus". Kersna sõnul oli Üllar Jörberg väga omanäoline artist, kellesugust praegu enam ei leia.

Juss Haasma: oli aegu, kus nutsin end tühjaks ja läksin siis naeratades lavale

07.06.21 INIMESED ... Näitleja ja meelelahutaja Juss Haasma sattus neli aastat tagasi raskesse mootorrattaõnnetusse. Toimunut meenutades tõdes ta, et pärast seda oli tema elus keeruline periood, ent nüüdseks on ta juhtunuga rahu teinud.

Tambet Tuisk: kui näitleja ei saa aru, kes ta on, kukub ta varem või hiljem musta auku

04.06.21 INIMESED ... Näitlejad Merle Palmiste ja Tambet Tuisk, kes mängivad ka uues filmis "Eesti matus", tõdesid, et näitlejatöö üks olulisemaid asju on iseenda olemuse mõistmine ja enda kallal töötamine. Vastasel juhul võib näitleja musta auku kukkuda.

Kensingtoni palee näitusel saab näha printsess Diana pruutkleiti

03.06.21 INIMESED ... Kensingtoni palees oleval uuel näitusel saab näha printsess Diana pulmakleiti, mida ta kandis 40 aastat tagasi, kui prints Charlesiga abiellus.

Robin Juhkental: muusika on minu jaoks tagaplaanile jäänud

31.05.21 INIMESED ... Robin Juhkental tõdes, et kuna hetkel on ta elus ka nii palju muid väljundeid, on muusika tema jaoks tagaplaanile jäänud.

Mats Kuuskemaa: tihti Eestit ei hinnata ja selleks on vaja välismaal ära käia

31.05.21 INIMESED ... Saates "Käbi ei kuku..." olid külas kunstiajaloolane Jüri Kuuskemaa ja tema diplomaadina töötanud poeg Mats Kuuskemaa ning rääkisid oma huvist reisimise, geograafia ja erinevate kultuuride vastu.

Galerii: meenuta Jüri Aarmat tema 70. sünniaastapäeval

30.05.21 INIMESED ... Sel pühapäeval on näitleja ja saatejuhi Jüri Aarma (30.05.1951–21.05.2019) 70. sünniaastapäev. Panime sel puhul kokku galerii ERR-i arhiivipärlitest.

Lindsay Lohan naaseb näitlemise juurde

25.05.21 INIMESED ... Näitlemisest pausi teinud Lindsay Lohan otsustas taas ekraanile naasta ja teeb kaasa Netflixi uues jõulufilmis.

Arhiivipärlid: Tõnu Kilgase intervjuud ja filmid

25.05.21 INIMESED ... Teisipäeval suri 66-aastasena näitleja ja laulja Tõnu Kilgas. Otsisime sel puhul välja mõned Kilgase filmid ja ERR-ile antud intervjuud.

Jan Uuspõld "Eesti matusest": naljakas oli 45-aastaselt 18-aastast mängida

25.05.21 INIMESED ... Näitleja Jan Uuspõld kehastas aastaid "Eesti matuse" lavastuses noort Andrest ning tundis lõpuks, et ta on rolli jaoks liiga vana ja ootas, et teda välja vahetataks.

Elina Purde ja Argo Aadli hakkasid kümnevõistlejateks

24.05.21 INIMESED ... Näitlejad Elina Purde ja Argo Aadli panevad end juunikuus proovile kümnevõistluses.

Karl Robert Saaremäe: ma ei pea olema peigmees igas pulmas ja kadunuke igal matusel

24.05.21 INIMESED ... Näitleja Karl Robert Saaremäe sai teatrikooli sisse kolmandal katsel ning tõdes nüüd, et mõned trupid moodustuvadki temata ning ta ei lase end sellel morjendada.

Pille Minev: ütlen alati julgelt kõigile, et saage lapsed hästi noorelt

24.05.21 INIMESED ... Raadiohääl Pille Minev sai emaks veidi pärast 20-aastaseks saamist ning oma kogemuse põhjal julgeb ta ka teistele noorelt lapsevanemaks saamist soovitada.

Briti peaminister Boris Johnson abiellub

24.05.21 VÄLISMAA ... Suurbritannia peaminister Boris Johnson kavatseb järgmise aasta suvel abielluda, teatas Suurbritannia ajakirjandus.

Ott Lepland näosaatest: õppisin, et ei saa liiga lõdvalt võtta ega ka üle mõelda

23.05.21 INIMESED ... Lauljad Ott Lepland ja Tõnis Mägi meenutasid saates "Hommik Anuga" enda karjääri suurimad õppetunde.

Henrik Normann tegi raadioeetris Maie Põldu kehastades naljakõne

22.05.21 INIMESED ... Näitleja Henrik Normann tõi viivuks ellu oma legendaarse karakteri Maie Põllu sarjast "Vanad ja kobedad" ning helistas toitlustusfirmasse.

Marek Sadam: mu elu kõige õnnelikumad hetked on olnud laval

19.05.21 INIMESED ... Laulja Marek Sadam tõdes, et tunneb end laval paremini kui kusagil mujal.

Jaagup Kreem: minu pungivaimustus tekkis Hendrik Sal-Sallerist

17.05.21 INIMESED ... Terminaatori ninamees Jaagup Kreem rääkis, et tema muusika- ja pungihuvi sai alguse tänu Hendrik Sal-Sallerile, kellega ühes koolis käidi.

Priit Pajusaar: meie pere igapäevategemisi nähes võiks meile hullumaja auto järele saata

17.05.21 INIMESED ... Helilooja Priit Pajusaar tõdes, et nende peres valitseb enamasti väga rõõmsameelne õhkkond ning üheskoos tehakse palju selliseid nalju, mis mõne ehk kulmu kergitama paneks.

Päevakoer: ma ei karda öelda, et olen Eurovisiooni fänn

17.05.21 INIMESED ... 5Miinuse liige Päevakoer tõdes, et on alati Eurovisiooni jälginud ning meenutas, kuidas väiksemana oli see tema jaoks suur sündmus.

Evelin Võigemast ja Märt Avandi astuvad suvel lavale stseenidega ühest abielust

16.05.21 INIMESED ... Näitlejad Märt Avandi ja Evelin Võigemast astuvad peagi taas abielupaari kehastades vaatajate ette, seekord Ingmar Bergmanni tükis "Stseenid ühest abielust".

Tiina Jõgeda: õnnetunnet saab teadmiste abil tekitada

15.05.21 INIMESED ... Ajakirjanik ja psühholoog Tiina Jõgeda on pühapäeval külaliseks saates "Hommik Anuga", rääkimas õnnetundest, selle otsimisest ja äratundmisest.

President Kaljulaid ootab noori Eesti kunstist kirjutama

15.05.21 KUNST ... President Kersti Kaljulaid kutsub üles 15–19aastaseid koolinoori sel suvel Eesti kunstinäitusi ja galeriisid külastama ning nähtust-kogetust kirjutama.

Mart Mardisalu lahkub TV3-st

12.05.21 INIMESED ... Senine "Seitsmeste uudiste" juht Mart Mardisalu teatas, et lahkub oma töökohalt TV3-s.

Billie Eilish avaldas audioraamatu

12.05.21 INIMESED ... Muusik Billie Eilish avaldas audioraamatu ja seda täiendava fotoraamatu "Billie Eilish: In Her Own Words", kus jutustab oma teest kuulsuseni.

Eeva Esse: ma ei ole selline inimene, kes tähelepanu naudiks

10.05.21 INIMESED ... Teleajakirjanik Eeva Esse tõdes, et viimase aasta jooksul on ta end üsna tihti leidnud intervjueeritava rollist, mis on tema jaoks enamasti suur eneseületus.

Juuli Lill: olin koolis väga halb õpilane

10.05.21 INIMESED ... Ooperilaulja Juuli Lill meenutas, et kooliajal ei olnud ta just kõige helgem pea. Otsa kooli minnes sai temast aga järsku justkui staar.

"Soovikontsert emadele" | Märt Agu niitis koos muruga maha ka kõik vanaema lilled

09.05.21 INIMESED ... Koreograaf Märt Agu meenutas saates "Soovikontsert emadele", kuidas vanaema lilled maha niitis ja nii oma esimesed triibulised sai.

Pentus-Rosimannus läheb suvel lapsepuhkusele ja teda hakkab asendama Lauri

08.05.21 EESTI ... Rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus teatas sotsiaalmeedias, et on lapseootel ning läheb suve lõpul lapsehoolduspuhkusele. Seniks asendab teda justiitsminister Maris Lauri.

William ja Kate tegid endale Youtube'i kanali

06.05.21 INIMESED ... Prints William ja Kate Middleton avasid äsja oma ametliku Youtube'i kanali.

Andrei Hvostov: sain kehalise kasvatuse tundidest eluaegse trauma

05.05.21 INIMESED ... Rahvusvahelise astmapäeva puhul meenutas kirjanik Andrei Hvostov, kuidas ta pidi lapsepõlves astmahaigena kehalises kasvatuses alati kaasa tegema. Isegi siis, kui sisemuses justkui okastraat kriipis.

"Pealtnägija": milline peaks olema presidendi abikaasa roll?

05.05.21 INIMESED ... Üha rohkem spekuleeritakse, kes võiks olla järgmine president, aga seni pole räägitud, et seoses võimaliku riigipea vahetumisega saame ilmselt ka uue esileedi või -härra. Milline peaks olema presidendi kaasa roll, uuris "Pealtnägijas" Piia Osula.

Meghan Markle kirjutas Harryst ja Archiest inspireeritud lasteraamatu

05.05.21 INIMESED ... Meghan Markle annab peagi välja enda kirjutatud lasteraamatu, mille loomisel sai ta inspiratsiooni prints Harryst ja nende pojast Archiest.

Noorpaar võttis üheskoos alla ligi 80 kilo

04.05.21 INIMESED ... 130 kilo kaalunud Olle Veltri ja 106 kilo kaalunud Jaana Aunapuu otsustasid koos võtta ette teekonna väiksema kaalunumbrini ning tänaseks on kokku kahepeale kaotatud 80 kilogrammi.

Sepo Seeman: nii mõnus on laisk olla

04.05.21 INIMESED ... Näitleja Sepo Seeman tõdes, et ta on koroonapandeemiast tingitud vaba aega väga nautinud ning tegelikult tagasi tööle nii väga ei kibelegi.

Lembit Saarsalu: kaks artisti ühes peres on väga keeruline

03.05.21 INIMESED ... Vikerraadio saates "Käbi ei kuku..." rääkisid isa ja tütar Lembit ja Irmeli Saarsalu, et kahe artistist vanemaga peres kasvamine oli tihti keeruline.

"Troonide mängu" näitleja süüdistab Marilyn Mansonit seksuaalvägivallas

01.05.21 INIMESED ... HBO telesarjast "Troonide mäng" tuntud näitleja Esmé Bianco kaebas muusik Marilyn Mansoni kohtusse seksuaalrünnaku ja sellega seotud kehavigastuste tekitamise eest.

William ja Kate avaldasid kümnenda pulma-aastapäeva puhul kaks uut pilti

29.04.21 INIMESED ... Cambridge'i hertsog ja hertsoginna tähistavad sel neljapäeval oma kümnendat pulma-aastapäeval ning jagasid sel puhul sotsiaalmeedias uusi pilte.

77-aastaselt suri Sirje Tennosaar

27.04.21 INIMESED ... 23. aprillil suri 77-aastaselt näitleja ja endine ETV diktor Sirje Tennosaar (05.06.1943–23.04.2021).

Ülle Lichtfeldt: kasvasin üles poistemaailmas

26.04.21 INIMESED ... Näitleja Ülle Lichtfeldt meenutas, et tal oli väga ilus lapsepõlv, mis möödus suures osas poistega mängides. See võib olla tema hinnangul ka põhjuseks, miks ta oma loomult nii elav ja aktiivne on.

Tanja Mihhailova-Saar: mu eluunistus on kaasa teha tõsises filmis

26.04.21 INIMESED ... Laulja Tanja Mihhailova-Saar on lisaks laulmisele silma paistnud ka näitlemisega ning teinud kaasa mitmetes muusikalides. Nüüd unistab ta aga ka tõsisest rollist mõnes draamafilmis.

Margus Tabor toob lavale lood Nõukogude armeest

25.04.21 INIMESED ... Näitleja Margus Tabor toob sel suvel lavale uue monotüki "... ja Margus Nõukogude armeest", kus loeb ette kirju, mida ta sõjaväepäevil kirjutas.

Andres Sõber: minu unistus välismaal karjääri teha on jäänud mu laste täita

25.04.21 INIMESED ... Sel pühapäeval 65. sünnipäeva tähistav korvpallitreener Andres Sõber tõdes, et korvpalliga seoses meenuvad tal ainult head mälestused. Küll aga tunneb ta, et võimaluse korral oleks ta tahtnud ka välismaal karjääri teha.

Märt Pius: "Ujujat" lugedes tundsin esimest korda, et tahan end lavastajana proovile panna

24.04.21 TEATER ... Näitleja Märt Pius toob sel suvel suvel lavale dopingust rääkuva teatritüki "Ujuja". Tegemist on Piusi lavastajadebüüdiga.

Märt Avandi: minus on kogu aeg tung olla kadunuke matustel ja peigmees pulmas

24.04.21 INIMESED ... Näitleja Märt Avandi tunnistas, et ta on samaaegselt väga ambitsioonikas ja edev inimene, kellele meeldib tähelepanu ja kes soovib alati kõiges kõige parem olla.

Jalmar Vabarna: Eesti mehed ei julge teha kitarrisoolot nii, et nad samal ajal ei lõõrita

24.04.21 INIMESED ... Sel pühapäeval on "Hommik Anuga" saates külas muusik Jalmar Vabarna, kes annab peagi välja oma teise sooloplaadi, kus kõlavad instrumentaalsed kirarripalad. Vabarna tõdes, et sellist muusikat tehakse Eestis vähe.

Prints Louis' sünnipäeva puhul avaldati pilt tema esimesest lasteaiapäevast

23.04.21 INIMESED ... Cambridge'i hertsog ja hertsoginna jagasid prints Louis' kolmanda sünnipäeva puhul pilti printsi esimesest lasteaiapäevast.

eurovisioonipidu

suur suveseiklus

esita küsimus

praegu R2-s

LEIA MEID FACEBOOKIST

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: