Inimesed

Fixi laulja Novella Hanson: minu 20. eluaastad on küllaltki naeruväärsed

21.05.18 ... Ansamblites Fix ja Laine ennast eestlaste südametesse laulnud Novella Hanson õpetab Tõrvas noori laulupoisse, kes on juba kogunud kuulsust üle Eesti. Omaenda lauljaaegu Novella taga ei igatse.

Kerli Kõiv: ma ei karda, et mind ära unustatakse

21.05.18 ... Los Angelesest tagasi Eestisse kolinud popstaar Kerli Kõiv ehitas endale metsa Kuu templi, kus ta elab ja töötab. Seda, et tuhanded fännid üle maailma ta ära unustavad, Kerli ei karda.

Otseülekanne: ERR toob kuningliku laulatuse vaatajateni

17.05.18 ... ERR toob vaatajateni 19. mail Londonis toimuva kuningliku laulatuse, otseülekanne algab ETV-s kell 13. Kavas on ka filmid Harryst ja Meghanist.

Lilli Jahilo: Meghan Markle'i pulmakleit on kas väga moodne või sensuaalne

17.05.18 ... Moedisainer Lilli Jahilo arutles, millise kleidiga USA näitleja Meghan Markle laupäeval Windsori lossis prints Harryga abiellub, ning tõdes, et ei kujuta naise seljas ette midagi traditsioonilist.

Ajakirjanik Betty Ester-Väljaots: pole kombeks, et kuningaperega liitub lihtinimene

17.05.18 ... Kanal 2 välisuudiste toimetaja Betty Ester-Väljaots kommenteeris laupäeval toimuvat kuningliku pulma, kus omavahelise liidu sõlmivad prints Harry ja USA näitleja Meghan Markle.

Armin Karu kunagisest atentaadikatsest: see oli väga reaalne plaan

16.05.18 ... Eelmisel neljapäeval oli 52-aastase Armin Karu viimane tööpäev Olympic Entertainment Groupi (OEG) nõukogu esimehena ja "Pealtnägija" toimetaja Kristjan Pihl kohtus sel päeval Eesti Donald Trumpiks kutsutud mehega tema enda rajatud pilvelõhkuja presidentaalses sviidis.

Mari Jürjens: alati ei pea olema musterema

15.05.18 ... Kolme poja ema Mari Jürjens tunnistas, et emaks olemise juures on tema jaoks kõige keerulisem otsuste tegemine.

Suri "Supermani" näitleja Margot Kidder

15.05.18 ... "Supermani" filmist tuntud näitleja Margot Kidder suri pühapäeval 69-aastaselt.

Pühapäevafotograaf jäädvustab Tallinna sootuks eriliste nurkade alt

13.05.18 ... Ennast pühapäevafotograafiks nimetav ajaloolane Nele Inglist tutvustas saates "Hommik Anuga" oma erakordseid fotosid kodulinnast Tallinnast.

President Kersti Kaljulaid emadest: meid saab aidata, kui tööandjad ei vaata viltu

13.05.18 ... Vabariigi president Kersti Kaljulaid pidas emadepäeva puhul kõne Vabaduse väljakul toimunud kontserdil ning sõnas, et tööandjate paindlikkus võib kaasa aidata õnnelike emade ja suuremate perekondade hüvanguks.

Galerii ja video: aasta ema on Signe Falkenberg

13.05.18 ... Eesti Naisliidu esinaine Siiri Oviir kuulutas täna Vabaduse väljakul välja aasta ema, kelleks on Eesti invaspordi liidu peasekretär  Signe Falkenberg.

Anni ja Tomi Rahula keeruline tee lapseni võttis üle viie aasta ootamist

13.05.18 ... Anni ja Tomi Rahula on valmis saanud uue raamatu "Tule meie juurde", mis räägib nende keerulisest teekonnast lapse saamisel.

Olavi Pihlamägi meenutas Silvi Vraiti ja tema teed muusikasse

13.05.18 ... Laulja, näitleja ja pedagoogi Silvi Vraidi lauljatee sai omamoodi alguse ETV saatest "Kaks takti ette", kust leidis konkursi võitja Jaak Jürissoni näol endale hea lavapartneri.

Katariina Tamm: näitleja ameti sisse on loodud pidev kahtlemine endas

12.05.18 ... Näitlejanna Katariina Tamm rääkis saates "Hommik Anuga" oma elust Suurbritannias, õpingutest ja tööst.

Neeme Järvi: minu silmad ei näe kahjuks ooperimaja, mille eest olen terve elu võidelnud

12.05.18 ... ERSO aupeadirigent Neeme Järvi tunneb muret, et tema elutöö jääb tegemata, kuna esinduslikust kontserdimajast, mille ehitamise eest on maestro terve elu võidelnud, ei räägita üheski riigi arengukavas.

Weinsteini naise esimene intervjuu pärast skandaali: arvasin, et mul on õnnelik abielu

11.05.18 ... Produtsent Harvey Weinsteini naine, moelooja Georgina Chapman rääkis esmakordselt mehega seotud ahistamisskandaalist ning tunnistas, et ei osanud oma abikaasa tegevust kahtlustadagi.

Kolmikute ema Eger Karuse: esimene eluaasta ei olegi kõige hullem

10.05.18 ... 13. mail on emadepäev ning sel puhul keskendub "Ringvaade" sel nädalal rohkem emadele. Oma loo rääkis nelja lapse ema Eger Karuse, kes on ilmale toonud ka kolmikud.

Maaleht lõpetab koostöö Igor Mangiga

10.05.18 ... Maalehe koostöö ahistamises süüdistatava astroloogi Igor Mangiga lõppeb, teatas ajalehe peatoimetaja Andres Eilart.

Arnold Rüütli intervjuu aastast 2003: ka ulakad poisid võivad presidendiks saada

10.05.18 ... ETV2 toob Arnold Rüütli 90. sünnipäeva tähistamiseks taas eetrisse 2003. aasta lastesaate "Buratino tegutseb jälle", kus särtsakad tegelased Malvina ja Artemon külastavad Kadriorus toonast presidenti Arnold Rüütlit.

Lauri Leesi: minule ei tulnud ka prantsuse keel kergesti

09.05.18 ... Augustis läheb pensionile Tallinna Prantsuse lütseumi pikaaegne direktor Lauri Leesi. "Ringvaates" rääkis ta enda tulevikuplaanidest.

Grete Lõbu: ega ma oma ema vähem ei armasta, kui me pühapäeval täpselt kell 12 ei kohtu

09.05.18 ... ETV saatejuht Grete Lõbu tähistab sel aastal emadepäeva ekraanil, et juubeliaasta aktus-kontsert Vabaduse platsilt telepublikuni tuua. 

Monika Tamla asub tööle riigikantseleisse

08.05.18 ... ERR-i pikaaegne uudisteankur Monika Tamla asub 14. maist tööle riigikantseleisse.

Kennedy keskus tühistas Bill Cosbyle antud auhinnad

08.05.18 ... John F. Kennedy etenduskunstide keskus teatas esmaspäeval, et tühistas Bill Cosbyle antud auhinnad. See on esimene kord ajaloos, kui keskus on seda teinud.

Suri koorijuht Roman Toi

07.05.18 ... Esmaspäeval suri 101-aastasena Välis-Eesti koorielu eestvedaja ning laulupidude hing, koorijuht, pedagoog ja helilooja Roman Toi.

Andres Maimik Eve Kivist: diivaga koos töötamine on suur au, aga ka suur nuhtlus

07.05.18 ... Homme 80. sünnipäeva tähistav Eve Kivi astus näitlejana üle pika aja üles Andres Maimiku linateoses "Minu näoga onu". Maimik kirjeldas koostööd filmidiivaga ja tõdes, et diivaks olemine on roll.

Ümbermaailmarändur Stanislav: paned seljakoti selga, pühid ema pisarad, surud isa kätt ning lähed

06.05.18 ... Saates "Hommik Anuga" käis külas Stanislav Trosin, kes naasis kuu aega tagasi ümbermaailmareisilt. Mitte päris tavaliselt ümbermaailmareisilt, sest Stanislav tegi tiiru ümber maailma häälega.

Yoko Alender: emad ei tohi laste kõrval enda soove ära unustada

06.05.18 ... Emadepäeva eel käis saates "Hommik Anuga" emadusest ja ka oma isast Urmas Alendrist rääkimas linnaarhitekt ja poliitik Yoko Alender, kes rõhutas muu hulgas, et emad ei tohi oma laste kõrval oma enda soove ära unustada.

Elina Nechayeva teatas intervjuus kihlusest

04.05.18 ... Eesti eurolaulja Elina Nechayeva teatas intervjuus euroblogiga Wiwibloggs, et on kihlatud.

Hiiehoidja Ahto Kaasik: püha puu võib olla ka linnas

04.05.18 ... Looduslike pühapaikade ja rahvapärimuse uurija Ahto Kaasiku sõnul on oluline hoida traditsioone ja esivanemate kombeid ka tänapäeva linnakeskkonnas ning usub, et puid tuleb hinnata ja märgata.

Aarne Valmis: Onu Bellal oli sisemine tsensuur palju suurem, kui me arvame

03.05.18 ... Kauaaegne koostööpartner, muusikaärimees Aarne Valmis meenutas 1. mail surnud Igor Maasikut ehk Onu Bellat mehena, kelle avalikkuse ees tuntud imidž tegelikkusega tihti ei klappinud.

Produtsent süüdistab Harvey Weinsteini viis aastat kestnud ahistamises

03.05.18 ... Netflixi produtsent Alexandra Canosa esitas Harvey Weinsteinile süüdistuse vägistamises ja seksuaalses ründamises viie aasta jooksul.

Metsakutsu osaleb Siilil: üle pika aja tunnen, et teen midagi päriselt

02.05.18 ... Täna algas 14. maini kestev suurõppus Siil, kus ligi 15 000 kaitseväelast, kaitseliitlast, naiskodukaitsjat, politseiametnikku, päästetöötajat ning liitlas- ja partnerriigi sõjaväelast harjutab laiapindse riigikaitse toimimist. Õppustest võtab osa ka räppar Metsakutsu.

Kanye West ütles intervjuus, et 400-aastane orjapõlv oli orjade valik

02.05.18 ... Vastuoluliste sõnavõttude poolest kuulus räppar Kanye West ütles intervjuus, et 400 aastat kestnud orjapõlv Ameerikas oli orjade enda valik.

Suri Igor Maasik

01.05.18 ... Teisipäeval, 1. mai õhtul suri pärast pikaaegset ja vaprat võitlust raske haigusega muusik, raadiomees, kirjanik ja meelelahutaja Igor Maasik (19.09.1961 – 01.05.2018), tuntud ka kui Onu Bella.

Agu Uudelepp: kui oleksin jäänud Eesti meditsiini kuluefektiivsuse peale, istuks siin keegi teine

28.04.18 ... 16 aastat tagasi Eesti Raadio mikrofoni varna riputanud kommunikatsiooniekspert ja poliitikavaatleja Agu Uudelepp rääkis saates "Kajalood" oma tervisest, tööst Rahvaliidu kommunikatsioonijuhina ning kogemusest rahvusringhäälingu nõukogus. Teda küsitles Kaja Kärner.

Laura Põldvere postitantsust: alguses sa õpid tundma enda lihaseid

27.04.18 ... "Ringvaate" reporter Jüri Muttika läks koos Laura Põldverega postitantsutrenni, et uurida lähemalt tuntud laulja varjatud hobi.

Carl XVI Gustafist sai Rootsi ajaloo kõige kauem valitsenud monarh

27.04.18 ... Rootsi kuningas Carl XVI Gustaf püstitas neljapäeval uue rekordi ning temast sai Rootsi ajaloo kõige kauem valitsenud monarh.

William ja Kate nimetasid vastsündinud poja Louis Arthur Charlesiks

27.04.18 ... Kensingotni palee teatel sai Briti kuningapere noorima pereliikme nimeks Louis Arthur Charles.

Kuningliku perekonna veebileht võis kogemata paljastada pisiprintsi nime

27.04.18 ... Briti kuningapere veebileht võis kogemata reeta prints Williami ja hertsoginna Katherine'i vastsündinud poja nime, kui kullipilguga fännid avastasid, et nende ametlikul veebilehel on reserveeritud lehekülg prints Alberti nimele.

Prints Harry palus isameheks vend Williami

26.04.18 ... Prints Harry palus enda ja Meghan Markle'i pulma isameheks vend Williami.

Kerli Kõiv kolib Los Angelesest tagasi Eestisse

26.04.18 ... Kerli Kõiv, kes kolis 11 aastat tagasi Los Angelesse, teatas, et on taas kohvrid pakkinud, et Eestisse tagasi tulla.

Kihnu Virve pärast infarkti: ma ei tahaks praegu minna

25.04.18 ... 90-aastane Kihnu Virve ehk Virve Köster sai mõne kuu eest infarkti, kuid terviseprobleemidest hoolimata ei loobu rahvalaulik esinemistest.

Piltuudis: Tuuli Rannal on 105-aastane teisik

25.04.18 ... Tuuli Rand artistinimega Windy Beach leidis "Ringvaate" abil oma teisiku.

105-aastase Hilda nipp kaua elamiseks: ära ole vihane ja hoia enda ümber palju sõpru

24.04.18 ... "Ringvaate" reporter Christel Karits käis külas 105-aastasel vanaproual Hilda Müürsepal, kes tõi välja oma kaua elamise saladuse ning meenutas oma elu ilusamaid hetki.

Printsess Charlotte teeb pärast väikevenna sündi Briti troonipärimises ajalugu

24.04.18 ... 23. aprillil nägi ilmavalgust hertsoginna Katherine'i ja prints Williami kolmas laps, väike prints. Eilne sündmus oli Briti kuningapere jaoks aga ajalooline, sest kunagi varem pole olnud tüdruk troonipärimisjärjekorras ees poisist.

Avicii Eesti juurtega muusikaõpetaja: ta polnud siis veel Avicii, vaid lihtsalt Tim

23.04.18 ... Vaid vähesed teavad, et 28-aastaselt lahkunud Rootsi produtsendi Avicii ehk Tim Berglingi muusikaõpetaja oli Eesti juurtega Maarja-Liisa Piirimets Ingler, kelle isa Herbert Piirimets oli pärit Tallinnast.

Hertsoginna Catherine ja prints William said kolmanda lapse

23.04.18 ... Cambridge'i hertsoginna Catherine viidi esmaspäeva varahommikul haiglasse, kus sündis kuningapere kolmas laps.

Taukar: olen basskitarri taga parem kui miinipilduja

23.04.18 ... Tänavusel Veteranirockil annab kontserdi Karl-Erik Taukar, kes meenutas enne võimsat kontserti oma kogemusi ajateenistusest.

Luule Komissarov kohtus Liverpooli tähtmängijatega: Firmino tegi mulle pai-pai

18.04.18 ... Armastatud näitleja Luule Komissarov käis Ragnar Klavani koduklubi Liverpooli jalgpallimängul ning kohtus jalgpallitähtedega.

Anne Veesaare poeg Ott Pabut: isa oli hea tuttav, mitte enamat

17.04.18 ... Armastatud näitleja Anne Veesaare poeg Ott Pabut avaldas, et isa Talvol oli tema elus küll koht olemas, kuid on kasvanud siiski ema pojana.
tantsi kaasa!

ERR kasutab oma veebilehtedel http küpsiseid. Kasutame küpsiseid, et meelde jätta kasutajate eelistused meie sisu lehitsemisel ning kohandada ERRi veebilehti kasutaja huvidele vastavaks. Kolmandad osapooled, nagu sotsiaalmeedia veebilehed, võivad samuti lisada küpsiseid kasutaja brauserisse, kui meie lehtedele on manustatud sisu otse sotsiaalmeediast. Kui jätkate ilma oma lehitsemise seadeid muutmata, tähendab see, et nõustute kõikide ERRi internetilehekülgede küpsiste seadetega.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: