Galeriid

Saare- ja Muhumaa skulptuurid said lipuvärvides mütsi ja salli

20.02.20 ... Kümmekond Saaremaa ja Muhumaa skulptuuri sai juba mitmendat aastat pühadeks kaela sinimustvalge mütsi ja salli. Skulptuurid jäävad ehteisse 25. veebruarini.

Galerii: Koolitantsu maakondlikud tantsupäevad kulmineerusid Tallinnas

19.02.20 ... 15. ja 16. veebruaril võõrustas Koolitantsu osalejaid Tallinnas esmakordselt Kultuurikatel, kokku anti kolm meeleolukat kontserti.

Jaan Kross 100: mälestusi ERR-i arhiivist

19.02.20 ... Eesti teenekaim kirjanik ja mitmekordne Nobeli kirjanduspreemia kandidaat Jaan Kross tähistanuks kolmapäeval, 19. veebruaril 100. sünnipäeva. Koondasime sel puhul kokku Krossi erinevad tööd ja tegemised ERR-i kaamerate ees.

Galerii: Harjumaa tantsupäev tõi lavale põnevaid teemakäsitlusi

18.02.20 ... 14. veebruaril tantsis pea 600 Harjumaa Koolitantsu tantsijat Viimsi koolis.

Galerii: Koolitantsu Tartumaa tantsupäev tõi kolm väga eriilmelist kontserti

18.02.20 ... Koolitantsu Tartumaa tantsupäev tõi lavale üle 110 tantsu enam kui 1300 tantsija esituses.

Galerii: Grind tähistas Kultuurikatlas sünnipäeva

18.02.20 ... Peosari Grind tähistas 14. veebruaril Kultuurikatlas üheksandat sünnipäeva suure kahe saali peoga.

Galerii ja video | Klassikatähed Klassikaraadios: flötist Siret Sui

17.02.20 ... Klassikaraadio tutvustab kahe nädala jooksul andekaid noori muusikuid, kes osalevad tänavu "Klassikatähtede" saates.

Galerii: Eesti Laulu teise poolfinaali kontsert

15.02.20 ... Tartu ülikooli spordihoones toimub laupäeva õhtul Eesti Laulu teine poolfinaal, kus selguvad viimased finalistid.

Galerii: Eesti Laulu teise poolfinaali võistlejad kohtusid fännidega

15.02.20 ... Tartu Ülikooli spordihoones algab täna kell 19.30 Eesti Laulu teine poolfinaal, kus selgivad kuus viimast edasipääsejat. Enne õhtust kontserti said fännid kohtuda oma lemmikartistidega ning neilt autogrammi paluda.

Galerii: Tartus toimus Eesti Laulu teise poolfinaali läbimäng

15.02.20 ... Tartu ülikooli spordihallis toimub laupäeva õhtul Eesti Laulu teine poolfinaal. Enne õhtust kontserti toimus veel viimane läbimäng, et artistide etteastetele viimane lihv anda.

Galerii: Tartus käib Eesti Laulu teise poolfinaali peaproov

14.02.20 ... Tartu ülikooli spordihoones toimub reedel Eesti Laulu teise poolfinaali peaproov.

Galerii: Koolitants tõi Jõgeval kokku rekordarvu osalejaid

14.02.20 ... 8. veebruaril kogunes rekordarv tantsijad Jõgeva kultuurikeskusesse, et tuua vaatajate ette kolmkümmend viis tantsu.

Galerii: Priit Võigemast ja Vaiko Eplik täidavad Anu saate muusikaga

14.02.20 ... Pühapäeval on "Hommik Anuga" saates külas Priit Võigemast ja Vaiko Eplik, kes stuudio muusikaga täidavad. Lisaks on saatejuht Anu Välba kutsunud saatesse külla Rein Veidemanni ja lastefilmi "Sipsik" osatäitjad.

Galerii: Eesti Laulu esimese poolfinaali kontsert

13.02.20 ... Neljapäeva õhtul astub Eesti Laulu esimese poolfinaali lavale 12 muusikut, et selgitada välja kuus parimat, kes astuvad üles juba 29. veebruaril toimuvas finaalis.

Galerii: Fännid kohtusid Eesti Laulu poolfinalistidega

13.02.20 ... Neljapäeva õhtul astub Eesti Laulu esimese poolfinaali lavale 12 muusikut. Enne otseülekannet kohtusid artistid fännidega ning võtsid vastu kingitusi ja ilusaid soove.

Galerii: Tartus käib Eesti Laulu esimese poolfinaali läbimäng

13.02.20 ... Neljapäeva õhtul astub Eesti Laulu esimese poolfinaali lavale 12 muusikut, et selgitada välja kuus parimat, kes astuvad üles juba 29. veebruaril toimuvas finaalis. Enne õhtust kontserti käib Tartu Ülikooli spordihoones veel viimane läbimäng.

Galerii: Eesti Laulu I poolfinaali osalejad teevad Tartus peaproovi

12.02.20 ... Tartus toimub kolmapäeval Eesti Laulu esimese poolfinaali peaproov. Juba neljapäeval astuvad esimesed poolfinalistid lavale, et selgitada välja kuus parimat, kes pääsevad 29. veebruaril toimuvasse finaali Saku Suurhallis.

Galerii ja video | Klassikatähed Klassikaraadios: tuubamängija Toomas Oskar Kahur

12.02.20 ... Klassikaraadio tutvustab kahe nädala jooksul andekaid noori muusikuid, kes osalevad tänavu "Klassikatähtede" saates.

Galerii: Eesti Laulu lava sai teisipäeva õhtul esimese soojendusproovi

12.02.20 ... Tartu ülikooli spordihoones pandi Eesti Laulu lava juba teisipäeval püsti ning õhtul said esimesed esinejad seda ka proovida.

Galerii ja video | Klassikatähed Klassikaraadios: kitarrist Helin Hallik

11.02.20 ... Klassikaraadio tutvustab järgmisel kahe nädala jooksul andekaid noori muusikuid, kes osalevad tänavu "Klassikatähtede" saates.

Galerii: Eesti Laulu lava Tartus juba kerkib

11.02.20 ... Eesti Laulu poolfinaalid on kohe-kohe käes ning Tartus on esinejate jaoks lava juba kerkimas.

Galerii ja video | Klassikatähed Klassikaraadios: saksofonist Karl Tipp

10.02.20 ... Klassikaraadio tutvustab järgmisel kahe nädala jooksul andekaid noori muusikuid, kes osalevad tänavu "Klassikatähtede" saates.

Galerii: magusasõbrad nautisid pühapäeval festivali

10.02.20 ... 9. veebruaril toimus Tallinnas Kultuurikatlas teist korda magusafestival, kus osales pea 80 ettevõtet.

Galerii: 5miinust ja Wateva esinesid Simple Sessioni järelpeol

09.02.20 ... Reedel, 7. veebruaril toimus Tallinnas Simple Session Live Night, kus esinesid 5miinust ja Wateva.

Galerii: Eesti Laulu poolfinalistid kohtusid viimast korda enne võistluse algust

07.02.20 ... Eesti Laul 2020 poolfinalistid kogunesid reedel ERR-i uudistemajas, et pidada veel viimane ühine koosolek enne võistluse algust.

Galerii: "Talve" erilinastusel Tartus kohtusid fännid filmitegijatega

07.02.20 ... Neljapäeval toimus Tartus uue Eesti mängufilmi "Talve" erilinastus, publikuga kohtumas olid ka filmitegijad.

Galerii: "Hommik Anuga" tuleb pühapäeval mitmekülgsete teemadega

07.02.20 ... "Hommik Anuga" toob pühapäeval eetrisse mitmekülgsed teemad.

Galerii: "Värvimuusikas" astuvad vastamisi Eesti Laulu korraldajad ja Synne Valtri

07.02.20 ... Lõbusas muusikaviktoriinis "Värvimuusika" on reede õhtul vastamisi Eesti Laulu tiim ja Synne Valtri bänd.

Galerii: Meenuta pööraseid kostüüme Anne Veski pikast lavakarjäärist

07.02.20 ... Maarjamäe lossis avatakse näitus "Anne Veski. Tähelend", mis annab värvika ülevaate Anne Veski kujunemisest jumaldatud lavatäheks ja 1980ndate aastate läänelikuks moeikooniks. Nii mõnedki säravad kostüümid on lauljatar aidanud jäädvustada ka ERR-i arhiivi.

Galerii: Kirk Douglase aastad Hollywoodis

06.02.20 ... Hollywoodi täht Kirk Douglas säras kinoekraanidel seitse aastakümmet. 5. veebruaril suri mees 103 aasta vanuselt.

Galerii: Viljandimaa tantsupäev pakatas leidlikest ideedest ja lahendustest

04.02.20 ... 2. veebruaril toimus mõneaastase pausi järel taas Koolitantsu Viljandimaa maakondlik tantsupäev Ugala teatris.

Galerii: Virumaa tervitas Koolitantsu festivali eriilmeliste tantsudega

04.02.20 ... Ida- ja Lääne-Virumaa tantsijad kogunesid laupäeval, 1. veebruaril Kohtla-Järve kultuurikeskusesse, et anda publikule tantsuelamusi kahe kontserdi jagu.

Galerii: Veebruar tuli lumikellukestega

04.02.20 ... Soe veebruari algus pani lumikellukesed üle Eesti õitsema. ERR-i lugejad on saatnud fotosid mulla seest nina välja pistnud lilledest. Kui ka sinul on pilte, mida jagada, lae need lehele Minupilt.err.ee.

Galerii ja video: Shakira ja Jennifer Lopez särasid Super Bowli laval

03.02.20 ... Latiino superstaarid Shakira ja Jennifer Lopez näitasid maailmale oma oskusi Super Bowli poolaja vaheetendusel Miamis.

Siret Sui, flööt

02.02.20 ... "Flöödiga "sina" peale saamine – see on pikk, terve elu kestev teekond," arvab "Klassikatähed 2020" konkursil osalev flötist Siret.

Triinu Piirsalu, viiul

08.02.20 ... "Viiulist saab välja võluda nii erinevaid värve. Ja tal on palju erinevaid kaaslasi, kellega kokku kõlada," leiab "Klassikatähed 2020" konkursil osalev viiuldaja Triinu.

Tähe-Lee Liiv, klaver

07.02.20 ... "Klaver on pillide kuningas. Sellega saab jätta mulje, nagu oleks klaveri asemel terve orkester", arvab "Klassikatähed 2020" konkursil osalev pianist Tähe-Lee.

Kristjan-Jaanek Mölder, bariton

06.02.20 ... "Minu jaoks on kõige olulisem laulja juures, et ta esitus mind emotsionaalselt puudutaks", leiab "Klassikatähed 2020" konkursil osalev lüüriline bariton Kristjan-Jaanek.

Mirjam Avango, klarnet

05.02.20 ... "Harjumatud olukorrad ja väljakutsed toovad mugavustsoonist välja", arvab "Klassikatähed 2020" konkursil osalev klarnetist Mirjam.

Helin Hallik, kitarr

04.02.20 ... "Armastus oma pilli vastu annab motivatsiooni ja inspiratsiooni harjutamiseks", leiab konkursil "Klassikatähed 2020" osalev kitarrimängija Helin.

Toomas Oskar Kahur, tuuba

03.02.20 ... "Tuuba on äge pill, orkestri tagareas helkivatest vaskpillidest kõige imposantsema väljanägemise ja mahlakama heliga", arvab "Klassikatähed 2020" konkursil osalev tuubamängija Toomas Oskar.

Galerii: Anu saates on külas muusikutest abielupaar Piret Järvis-Milder ja Egert Milder

31.01.20 ... "Hommik Anuga" tuleb pühapäeval mitmekülgsete teemadega.

Karl Tipp, saksofon

01.02.20 ... "Saksofon on võluv just sellepärast, et tal on nii lai diapasoon, teda saab paljudes kohtades kasutada ja mitte ainult džässipillina.Saksofoni tämber tekitab alati minus sellise sooja koduse tunde", leiab "Klassikatähed 2020" konkursil osalev saksofonist Karl.

Saage tuttavaks: "Klassikatähed 2020"

31.01.20 ... Juba loetud päevade pärast, 21. veebruaril astub võistlustulle telesarja "Klassikatähed 2020" uus vahetus! Et kõlavale tiitlile pürgijaid paremini tundma õppida ja nende hulgast oma lemmik valida, avaldame veebruari alguses igal päeval ühe võistleja lühitutvustuse.

Galerii: "Värvimuusikas" panevad end proovile Väikeste Lõõtspillide Ühing ja Justament

31.01.20 ... Meeleolukas muusikaviktoriinis "Värvimuusika" panevad end reede õhtul proovile Väikeste Lõõtspillide Ühing ja Justament.

Galerii: Polaarviktoriini finaalis selgusid Arktikasse sõitvad õpilased

29.01.20 ... Teisipäeval toimus Eesti Meremuuseumis Paksus Margareetas õpilaste polaarviktoriini finaal, kus selgitati välja viis õpilast, kes sõidavad märtsis ekspeditsioonile Arktikasse.

Fred Jüssi 85: loodusmehe tegemised ERR-i eetris

29.01.20 ... Eesti zooloog, loodusfotograaf ja looduse populariseerija Fred Jüssi tähistab täna, 29. jaanuaril 85. sünnipäeva. Kogusime sel puhul kokku meeldejäävad kaadrid Jüssi tegemistest ERR-i eetris.

Galerii: Pärnu- ja Läänemaa tantsupäeval jagati ohtralt tunnustust

29.01.20 ... Koolitantsu festivali Pärnu- ja Läänemaa tantsupäeval jõudis lavale üle viiekümne tantsu enam kui kolmesaja viiekümne tantsija esituses.

Galerii: Loodus näitab keset jaanuari kevade märke

20.01.20 ... Loodus üle Eesti näitab kevade märke, hoolimata sellest, et käes on jaanuari keskpaik. Kui Ida-Virumaal õitsevad võõrasemad, siis Põlvas on mulla seest pistnud pead välja lumikellukesed. Läänemaal näitas ennast talveunest ärganud nastik.

Galerii: Koolitants toob Saaremaal kokku järjest rohkem osalejaid

29.01.20 ... 25. jaanuaril tantsisid Saaremaa noored tantsijad Kuressaare kultuurikeskuses.
eesti lauluke

kuula eesti laulu poolfinaliste
praegu R2-s
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: