Galeriid

Galerii: ERR kuulutas välja tänavused kolleegipreemiad

01.06.20 ... ERR-i sünnipäeval 1. juunil kuulutati välja tänavused kolleegipreemiad, millega tunnustatakse kolleegide tööd ja tõstetakse esile silmapaistvaid projekte, lisaks anti välja ka eriolukorra eripreemia. Tavapärase kevadpeo asemel kuulutati kolleegipreemiate laureaadid tänavu välja veebisaates.

Galerii: selgusid tunnustusauhinna "Lastega ja lastele" võitjad

01.06.20 ... Vabariigi president Kersti Kaljulaid ja õiguskantsler Ülle Madise õnnitlesid presidendi roosiaias tunnustusauhinna "Lastega ja lastele" tänavusi võitjaid. Eriolukorras väikeses seltskonnas tehtud tunnustamisest on võimalik osa saada esmaspäeva õhtul ETV vahendusel.

Galerii: Uno Loop tähistab 90. sünnipäeva

31.05.20 ... 31. mail tähistab oma 90. sünnipäeva armastatud laulja Uno Loop. Sel puhul on sobiv meenutada galeriid ERR-i fotoarhiivist.

Aasta suurpere on kuuelapseline perekond Alev Võrumaalt

24.05.20 ... Aasta Suurpere 2020 on kuuelapseline perekond Alev Võrumaalt. Tiitel ja 7000 euro suurune stipendium Bigbanki poolt anti neile üle tänahommikuses telesaates "Hommik Anuga".

Galerii: "Hommik Anuga" tervitab mitmeid põnevaid saatekülalisi

22.05.20 ... "Hommik Anuga" toob pühapäeva hommikul endaga taas palju põnevaid saatekülalisi.

Galerii ja video: Tallinna loomaaed avas taas uksed külastajatele

19.05.20 ... Tallinna Loomaaed taasavas 19. mail külastajatele oma välialad, troopikamajad ja paksunahaliste majad on plaanis avada juunis. Avapäeval oli kõigi külastajatel võimalik näha ka kaamelipoegi.

Galerii: televaatajad jagasid pilte oma sõbralikest lemmikloomadest

19.05.20 ... "Terevisiooni" vaatajad jagasid pilte oma sõbralikest lemmikloomadest.

Galerii: Smilers andis lauluväljakul autokontserdi

15.05.20 ... Reedel avas Apollo Kino Tallinna lauluväljakul autokino, mille juhatas sisse ansambel Smilersi autokontsert.

Galerii: "Hommik Anuga" paneb ETV saatejuhid vastamisi

15.05.20 ... "Hommik Anuga" saates panevad ETV 65. sünnipäeva puhul oma teadmised proovile tuntud telenäod.

Galerii: Inimeste imetabased pildid lindudest

30.04.20 ... Aprillis kutsus ERR inimesi üles saatma vahvaid pilte ja videoid lindudest, millest väikese valiku avaldame juba praegu.

Galerii: "Eesti mäng" tuleb Euroopa erisaatega

07.05.20 ... Populaarne mälumängusaade "Eesti mäng" tähistab sel aastal Euroopa päeva. 7., 8. ja 9. mail toimuvates erisaadetes osalevad tuntud meelelahutus- ja kultuuritegelased ning poliitikud, kes saavad proovile panna oma teadmised, vastates kõige erinevamatele Eestit ja Euroopat puudutavatele küsimustele.

Galerii: Briti printsess Charlotte tähistab viiendat sünnipäeva hädalisi aidates

03.05.20 ... Suurbritannia kuninglik perekond avaldas uued fotod printsess Charlotte'ist, kes viienda sünnipäeva ajal viis abivajajatele toidukotte.

Galerii: "Hommik Anuga" toob huvitavaid jutuajamisi

02.05.20 ... "Hommik Anuga" toob pühapäeva hommikul endaga taas palju põnevaid külalisi.

Lugejate fotod: kevad trügib aina lähemale

17.03.20 ... Kuigi linnades on elu paljuski seisma jäänud, liigub loodus omasoodu edasi ning kevad näitab juba tõsisemaid märke. Kevadeks on Eestisse lennanud sookured ning õitsema on puhkenud ilupõõsad nagu forsüütia. Tavaliselt õitseb põõsas aprilli lõpus või mai alguses enne lehtimist, et õite ilu täies hiilguses välja paistaks. Ilm püsib aga kevadiselt heitlikuna.

Galerii: "Hommik Anuga" jätkab pühapäeva hommikut tavapärases rütmis

24.04.20 ... Pühapäeval on taas eetris saade "Hommik Anuga", mis toob endiselt mitmekesist sisu teie hommikusse.

Galerii ja video: Urmas Ott tähistanuks 65. sünnipäeva

23.04.20 ... 23. aprillil on telelegend Urmas Oti 65. sünniaastapäev. Heidame pilgu ERR-i arhiivikaadritele Urmas Otist nii pildis kui ka videos.

Galerii: ERR-i saated valmivad eriolukorras veidi erilisemalt

06.04.20 ... Eriolukorra tõttu tuleb ka ERR-is saateid tavapärasemast veidi erilisemal kujul eetrisse viia. Kellel võimalik, töötab kodus, teised hoiavad ennast nii hästi kui võimalik.

Galerii: eestlaste vaimukad jäljendused kuulsatest kunstiteostest

07.04.20 ... Möödunud nädalal kutsus "Ringvaade" oma vaatajaid üles ühinema maailmas populaarsust võitnud humoorika algatusega, kus inimesed püüavad kodus jäljendada kuulsaid kunstiteoseid.

Galerii | Marju Lauristin 80: heida pilk ERR-i arhiivi

07.04.20 ... 7. aprillil tähistab 80. sünnipäeva sotsiaalteadlane ja poliitik Marju Lauristin.

Galerii: Vikerraadio e-etteütlust kirjutati kodudest

03.04.20 ... Vikerraadio e-etteütlusel osalejad jagasid pilte etteütluse kirjutamisest.

Galerii | Tallinlasi rõõmustab Inglirannal hülgepoeg: loomaga kontakti luua ei tohi

02.04.20 ... Tallinnas Reidi tee ääres Inglirannal on märgatud hülgepoega, kelle pilte inimesed juba mitmetes sotsiaalmeediakanalites jagavad.

Galerii: Alice Talvik tähistab 80. sünnipäeva

02.04.20 ... 2. aprillil kaheksakümmend aastat tagasi sündis siia ilma üks meie kõigi aegade armastatumaid ja meeldejäävamaid telenägusid - Alice Talvik.

Galerii: Sünnipäevalaps Ita Ever Eesti Televisiooni prožektorite valguses

01.04.19 ... 1. aprillil tähistab sünnipäeva armastatud näitleja Ita Ever. Sel puhul on paslik meenutada galeriid ERR-i fotoarhiivist.

Galerii: Tallinna vanalinn on inimestest tühi

30.03.20 ... Tallinna vanalinna tavapärane sagimine on koroonaviiruse puhangu tõttu asendunud tühjade tänavatega. Tänavaid käis pildistamas ERR-i fotograaf Siim Lõvi.

Galerii: Hiinas kuulutavad kevadet kirsiõied

25.03.20 ... Hoolimata koroonaviiruse pandeemiast liigub loodus omasoodu edasi ja Hiinas puhkesid kevade puhul õide tuhanded kirsipuud.

Lugejate fotod: Kevade algust tähistas Põhja-Eestis korralik lumesadu

21.03.20 ... Põhja-Eestis ja saartel sadas kevade algusest hoolimata maha korralik lumekiht.

Georg Otsa 100. sünniaastapäev: ERR-i arhiivikaadrid armastatud lauljast

21.03.20 ... 21. märtsil möödub sada aastat hinnatud laulja Georg Otsa sünnist. Mehe väljendusrikas ja lüüriline baritonihääl tegi temast sagedase esineja klassikalise muusika ja estraadikontsertidel, raadios ja televisioonis.

Klassikatähtede "vettehüpped" tundmatu kaaslasega

16.03.20 ... Reedel Klassikatähtede neljanda saate eel valitses stuudios eriline ootusärevus. Esitada tuli nädal varem kätteantud pala koos tundmatu ansamblipartneriga, kellega kohtuti esmakordselt otsesaate kaamerate ees.

Galerii: "Hommik Anuga" toob pühapäeva värvikaid külalisi

13.03.20 ... 15. märtsil tuleb "Hommik Anuga" saade erakordselt värvikate külalistega.

"Klassikatähtede" neljas lahing toob kohtumise tundmatuga

13.03.20 ... 13. märtsil kell 19.55 ETV-s ja Klassikaraadios eetrisse jõudvas võistlussaates "Klassikatähed" tuleb noortel muusikutel näidata kiiret kohanemisvõimet ja koosmängu oskust ansamblipartneritega, kellega kohtutakse esmakordselt otsesaate kaamerate ees.

Galeriid: Koolitants pidas piirkondlikke tantsupäevi

12.03.20 ... 7. - 8. märtsil toimusid mõneaastase pausi järel taas Koolitantsu piirkondlikud tantsupäevad.

Galerii: Lugejad peidavad lumememmed külmkappi jaanipäeva ootama

28.02.20 ... Priit Kuusk ehk Wend kutsus hukka mineva ilma valguses inimesi üles säilitama lumememmesid külmkapis kuni jaanipäevani.

Fotod: Lennusadamas avati näitus "Ajalend sadamates"

10.03.20 ... Möödunud reedel avati Lennusadamas videoinstallatsioon "Ajalend sadamates", mis on pühendatud Eesti meremuuseumi 85. aastapäevale.

Galerii: Aasia festivali "1000 kurge" avaetendus

09.03.20 ... Möödunud reedel avati Tartus ERM-is Aasia sõnatu teatri festival "1000 kurge".

Klassikatähed: unustamatud meloodiad ja esimene lahkuja

07.03.20 ... "Klassikatähtede" kolmandas saates täitsid stuudiot sulnid meloodiad, kaunid harmooniad ja romantilised meeleolud. Võistlejail tuli mängu panna kogu oma sarm ja võluvõim, et kuulajatele ja žüriile hinge pugeda. Leebetes toonides kostüümid ja näiliselt rahulik atmosfäär ei suutnud siiski peita õhus rippuvat küsimust – kes täna lahkuma peab?

Galerii: kodumaise spioonipõneviku "O2" võtted jõudsid lõpule

05.03.20 ... Neljapäeval toimus Tallinna ajaloolises restoranis Gloria tänavu sügisel kinodesse jõudva uue kodumaise spioonifilmi "O2" viimane võttepäev, kus lisaks peaosatäitjale, luureohvitser Feliks Kangurit kehastavale Priit Võigemastile tegi kaasa ligikaudu 100 professionaalset või vabatahtlikku näitlejat.

Galerii: esilinastus kodumaine suhtekomöödia "Asjad, millest me ei räägi"

03.03.20 ... Esmaspäeva õhtul esilinastus uus kodumaine suhtekomöödia "Asjad, millest me ei räägi". Kohal olid nii suhteeksperdid kui ka filmitegijad ja näitlejad, kes filmis rollid kaasa tegid.

Galerii: "ENSV" asemel jõuab esmaspäevast ekraanile "EnsV"

02.03.20 ... Armastatud komöödiaseriaal "ENSV" läheb edasi uues kuues, kandes nüüd pealkirja "EnsV" ehk "Eesti, nüüd siis vabariik".

Galerii: "Osoon" tähistab 1000. saadet koos Vladislav Koržetsiga

02.03.20 ... ETV saade "Osoon" jõuab esmaspäeva õhtul olulise verstapostini, nimelt tähistatakse pidulikult juba 1000. episoodi eetrisse jõudmist.

Galerii: Eesti Laulu lavatagune melu

29.02.20 ... Laupäeva õhtul selgub Eesti Laul 2020 võitja ja Eesti esindaja Eurovisioonil. Saku suurhallis käivad ettevalmistused peaprooviks ja õhtuseks finaalkontserdiks aga juba hommikust peale.

"Klassikatähed" testisid esinemisnärvi suurel laval

29.02.20 ... Sel neljapäeval Estonia kontserdisaalis toimunud "Klassikatähtede" kontserdivoor kulges arvuka publiku kaasaelamisel. Oli pidulikkust, braavohüüdeid ja tormilisi aplause. Iga võistleja esitas kuni 15-minutilise vabalt valitud kava, mis pidi näitama mängija tehnilist võimekust, tõlgenduse omapära ja oskust end suurel laval maksma panna.

Galerii: Rootsis õppiv Marianne Leibur esines Eesti publikule

28.02.20 ... Veebruari viimasel neljapäeval astus TAFF Clubi džässiklubi lavale lauljanna Marianne Leibur koos kaasmuusikute bassisti Janno Trumbi ja pianisti Joel-Rasmus Remmeliga.

Galerii: "Hommik Anuga" on pühapäeval kultuuri lainel

28.02.20 ... "Hommik Anuga" saates on pühapäeval rohkelt muusikat ja kultuuri.

Lugejate fotod: saada meile lumepilte

27.02.20 ... Vastlapäeva järel kolmapäeva hommikuks sadas Eestis maha valge lumevaip. Mitmed ERR-i lugejad on rõõmsa vaatepildi fotodele jäädvustanud, rohkem pilte ootame lehele Minupilt.err.ee.

Galerii: Algasid Eesti Laulu finaali proovid

27.02.20 ... Neljapäeval algasid Saku Suurhallis Eesti Laulu finalistide proovid.

Galerii: Saku Suurhallis valmistutakse Eesti Laulu finaaliks

27.02.20 ... Laupäeval toimub Saku Suurhallis Eesti Laulu finaalkontsert ning ettevalmistused selleks on täies hoos.

Galerii: Vabariigi aastapäeva vastuvõtule järgnes tants

24.02.20 ... Pärast president Kersti Kaljulaidi ja hr Georgi-Rene Maksimovski pidulikku vastuvõttu Ugala teatris, said külalised lustida tantsuplatsil.

Galerii: presidendi vastuvõtu külalised Ugala fotoseina ääres

24.02.20 ... Ugala teatris toimus 24. veebruaril president Kersti Kaljulaidi ja hr Georgi-Rene Maksimovski vastuvõtt.

Galerii. Avati Eesti sünnipäevale pühendatud valgusinstallatsioon

24.02.20 ... Vabariigi aastapäeva õhtupoolikul avati Tallinnas Estonia kõrval valgusinstallatsioon, mille kavandas EV 100 sinistest märkidest kunstnik ja kunstiakadeemia õppejõud Kirke Kangro.

Galerii: Presidendi vastuvõtule saabujad

24.02.20 ... Ugala teatris toimub 24. veebruaril president Kersti Kaljulaidi ja hr Georgi-Rene Maksimovski vastuvõtt.
tee ise jaaniõhtu programm
Ööülikool 20
esita küsimus
praegu R2-s
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: