Uudised

Silver Laas Eesti Laulu veerandfinalistidest: midagi väga piinlikku polnud

20.12.21 UUDISED ... Raadio 2 nädala resident on sel korral ansambli Traffic solist Silver Laas. 20. detsembri hommikuprogrammis rääkis Laas nii enda tööst haigla koroonaosakonnas, Eesti Laulu veerandfinaalist kui ka muusikalides osalemisest.

Tõnis Niinemets otsib Eesti Laulule kaassaatejuhti

02.11.20 EESTI LAUL ... Kuigi möödunud aastal juhtis Tõnis Niinemets Eesti Laulu koos Karl-Erik Taukariga, siis sel aastal jääb viimane kõrvale ja Niinemets otsib enda kõrvale uut kaassaatejuhti.

Sven Lõhmus Eesti Laulust: mulle meeldib praegune noore popmuusika mitmekesisus

31.01.19 UUDISED ... Tartus Eesti Laulu esimese poolfinaali žüriiliige, helilooja Sven Lõhmus ütles, et talle meeldib praeguse noore popmuusika mitmekesisus.

Jüri Muttika uuris, mis tundega Eesti Laulu võistlustulle tänavu astutakse

19.11.18 EESTI LAUL ... Esmaspäeval kogunesid kõik kuulsad ja kummalised tänavuse Eesti Laulu osalised ETV uhiuude muuseumisse. Jüri Muttika läks kaamerate ja mikrofonidega kohale ja uuris, mis tundega keegi võistlustulle astub.

Galerii: Eesti Laulu osaliste esimene ühine kohtumine

19.11.18 EESTI LAUL ... Eesti Laulu 24 poolfinalisti kogunesid esmaspäeval enne ühist pressikonverentsi esimest korda ühte ruumi kokku hommikusele koosolekule.

Selgus Eesti Laul 2019 poolfinaalide jaotus

19.11.18 EESTI LAUL ... Selgus Eesti Laul 2019 poolfinaalide jaotus. Tegemist ei ole esinemisjärjekorraga.

Nika avaldas venekeelse singli

25.03.18 MUUSIKA ... Eesti Laulu finalist Nika, kes laulis end eestlaste südamesse võistluslooga "Knock Knock", esitles uut pala "Мама Моя".

Rasmus Rändvee avaldas muusikavideo Eesti Laulul esmaesitletud singlile

09.03.18 MUUSIKA ... Rasmus Rändvee avaldas Eesti Laulul esmaesitletud singli "Falling In Love With You" video, mis filmiti veebruari keskel Saaremaal.

Praktilised soovitused seoses suurüritusega Eesti Laul 2018 Saku Suurhallis

03.03.18 EESTI LAUL ... Saku Suurhall koos turvafirmaga Meeskond jagavad juhiseid, kuidas ladusamalt toimida suurüritusel Eesti Laulu finaal täna, 3. märtsi õhtul.

Uuring: Eesti Laul koordineerib kohaliku popmuusika innovatsiooni

16.02.18 ÜHISKOND ... Eesti Laul aitab kanda kinnitada uutel artistidel ja mitmekesistab muusikasüsteemi, selgub Tallinna ülikooli meediauurijate värskest teadustööst. Kuid Eesti Laulul on ka oma pahupool, mis seotud Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) ja erameedia koostööga. Tasub küsida, millist väärtust loob ERR Eesti Lauluga?

Mart Normet paneb tuleval hooajal Eesti Laulu ameti maha

21.01.18 EESTI LAUL ... Eesti laulu produtsent Mart Normet teatas saates "Hommik Anuga", et paneb oma ameti maha ja tänavune Eesti Laul ning Eurovisiooni lauluvõistlus jäävad tema jaoks viimasteks. Normet selgitas oma otsust sooviga anda iseendale ja ka Eesti Laulule võimalus arengus edasi liikuda.

ETV2 pühendab õhtu Eesti Laulule ning Eurovisioonil kõlavale muusikale

07.05.17 EESTI LAUL ... Täna õhtul kell 19.30 algab ETV2 ekraanil teemaõhtu, mis on pühendatud tänavusele Eesti Laulule ning Eurovisiooni lauluvõistlusele.
Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: