Aasta küla 2017 rahvalemmik

Nagu on alates 2007. aastast traditsioon olnud, valib Eesti külaliikumine Kodukant ERRi lugejate ja televaatajate abiga ka sel aastal välja Aasta Küla konkurssi kandidaatkülade seast rahvalemmiku.

Kodukandi Aasta Küla valimised toimuvad üle aasta, samal aastal Eesti Külade Maapäevaga. Sel olulisel päeval antakse Aasta Küla aunimetus külale/külade piirkonnale või alevikule, mis on saavutanud nähtavaid tulemusi külaelu arendamisel.

2017. aasta laureaat kuulutatakse välja Eesti Külade Maapäeval 4. augustil, Viljandimaal. Siin ERRi erilehel saad tutvuda kandidaatidega ja lugeda esimesena nii rahvalemmiku kui ka Kodukandi valitud võitjaküla kohta.

HOOAJA VIIMANE "TEREVISIOONI" OTSESAADE LÄSNA-LOOBUST
AASTA KÜLA RAHVALEMMIK 2017 ON LÄSNA-LOOBU
Läsna-Loobu küla

Rahvas valis aasta külaks Läsna-Loobu

Nagu on alates 2007. aastast traditsioon olnud, valis Eesti külaliikumine Kodukant ERR-i lugejate ja televaatajate abiga ka sel aastal välja aasta küla konkursi kandidaatkülade seast rahvalemmiku, kelleks osutus sel aastal Läsna-Loobu.

AASTA KÜLA 2017 RAHVALEMMIKU KANDIDAADID

Kuidas kirjeldada tänavusi kandidaate? Kõige paremini kirjeldavad nad iseend. Allolevalt kaardilt saate ülevaate kõigist kandidaatküladest, sellest, kust nad asuvad ja mida nad peavad oma suurimateks trumpideks Aasta Küla 2017 tiitli võitmisel – on's need nõlvadel rohtu näksivad lehmad ja hobused, järvel tegutsev päris kino või mõni kuulus kirjanik?

AASTA KÜLA 2017 KANDIDAATIDE TUTVUSTUSVIDEOD

Alates 1. juunist hakkab Aasta Küla 2017 kandidaate järjepanu tutvustama ka "Terevisioon". Siin saate kõikide kandidaatide tutvustusvideoid eelvaadata.

RAHVAHÄÄLETUSE TULEMUSED

Aasta Küla 2017 rahvalemmik on Läsna-Loobu.Põhivõistluse võitja, 2017. aasta laureaat kuulutatakse välja Eesti Külade Maapäeval 4. augustil, Viljandimaal.

AASTA KÜLA 2017 MÄLUMÄNG

Tänavustest kandidaatidest ülevaade olemas? Siis saad oma mälu proovile panna ja testida, kui palju uutest teadmistest meie 15 finalisti kohta ka päriselt meelde jäi. Ja kui ei jäänud, saab selle mänguga uuesti meelde tuletada.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: