Tänavu toimus aasta küla valimine veidi teisiti. 2021. aastal liideti esmakordselt omavahel kokku hindajate ja rahvahääletuse tulemused. See tähendab, et lisaks žüriile said aasta küla valimisse oma panuse anda kõik rahvahääletusel osalejad.

Aasta küla selgus hindamiskomisjoni töö ja rahvahääletuse tulemuse põhjal 18. juunil.uudised

aasta küla 2019

Aasta küla 2019 rahvalemmik

Juba 2007. aastast valib Eesti külaliikumine Kodukant ERR-i lugejate ja televaatajate abil traditsiooniliselt välja aasta küla kandidaatide seast rahvalemmiku.

Kodukandi aasta küla valimised toimuvad üle aasta, nagu ka Eesti külade maapäev. Sel olulisel päeval antakse aasta küla aunimetus külale/külade piirkonnale või alevikule, mis on saavutanud nähtavaid tulemusi külaelu arendamisel.

Tutvu tänavuste kandidaatidega ja vali oma lemmik.aasta küla rahva lemmik 2017 "terevisioonis"

AASTA KÜLA RAHVALEMMIK 2017 ON LÄSNA-LOOBU

Läsna-Loobu küla
OTSE

Rahvas valis aasta külaks Läsna-Loobu

Nagu on alates 2007. aastast traditsioon olnud, valis Eesti külaliikumine Kodukant ERR-i lugejate ja televaatajate abiga ka sel aastal välja aasta küla konkursi kandidaatkülade seast rahvalemmiku, kelleks osutus sel aastal Läsna-Loobu.

AASTA KÜLA 2017 RAHVALEMMIKU KANDIDAADID

Kuidas kirjeldada tänavusi kandidaate? Kõige paremini kirjeldavad nad iseend. Allolevalt kaardilt saate ülevaate kõigist kandidaatküladest, sellest, kust nad asuvad ja mida nad peavad oma suurimateks trumpideks Aasta Küla 2017 tiitli võitmisel – on's need nõlvadel rohtu näksivad lehmad ja hobused, järvel tegutsev päris kino või mõni kuulus kirjanik?

AASTA KÜLA 2017 KANDIDAATIDE TUTVUSTUSVIDEOD

Alates 1. juunist hakkab Aasta Küla 2017 kandidaate järjepanu tutvustama ka "Terevisioon". Siin saate kõikide kandidaatide tutvustusvideoid eelvaadata.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: