Kunagise kultusbändi Radar looming kõlab nüüd koos Koit Toomega

Uute kontsertide tarvis on taas kokku tulnud kunagine ansambel Radar. Seekord ei laula nende ees aga Jaak Joala, vaid hoopis Koit Toome.

"Sai tegeleda selle muusikaga, mis sulle meeldib ja sai meeletult palju proovi teha," meenutab Sergei Pedersen pühapäevases "Hommik Anuga" saates seda, miks oli tore kuuluda Radari koosseisu.

Raul Vaigla sõnul tuli sageli leppida asjaoluga, et Jaak Joala esitas lugusid, mis neile endile üldse ei meeldinud. "Üheks selliseks oli näiteks "Ja tebja risuju", mis oli Venemaal tõeline hitt.

Koit Toome ütles, et tal läheb 1980ndate muusikat ja saundi kuulates süda soojaks. "Minul on õudselt kihvt ja jubedalt naudin neid lugusid teha," kinnitas ta.

"Jaak oli tõesti Eestis allumatu," meenutas Aare Pöder paksu verd tekitanud skandaali, mil Jaak Joala sai disklahvi ning nende teed Radariga läksid lahku. Seda, mis tegelikult juhtus ja kes juhtunus süüdi oli, ei tea siiani keegi täpselt ning bändiliikmed ei soovinud olnut ka väga meenutada.

"Hommik Anuga" on eetris pühapäeva hommikul kell 10.00.

 

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: