ETV+ jõudis satelliitlevisse

Teleteenuse pakkuja TVPlay Home (endine Viasat) lisas oma satelliit-tv programmivalikusse kodumaise venekeelse telekanali ETV+, mida näevad kõigi teenuspakettide kliendid.

2015. aastal tegevust alustanud Eesti Rahvusringhäälingu telekanal ETV+ pakub igapäevaselt mitmekülgset ja ajakohast sisu uudistest kvaliteetse meelelahutuseni, erinevaid päevakajalisi stuudiosaateid, välismaiseid sarju ning suursündmuste otseülekandeid.

ETV+ lisandus TVPlay Home'i klientide programmivalikusse ilma täiendava tasuta. Uue kanali leiab kohalt 26. Selle lisandumiseks tuleb teha digiboksile taaskäivitus ning uuendada vaatajakaardi õigusi, mida saab ööpäevaringselt teha TVPlay Home'i iseteeninduses või klienditeeninduse telefonil 698 9000.

ETV+ on vabalevis nähtav üle Eesti. Erinevate lahenduste kaudu näitavad ETV+ programmi ka teenusepakkujad, sh Elisa, Telia, STV jt. Jätkuvalt saab interneti olemasolul ETV+ programmi jälgida ka veebist, saated otse- või järelvaatamiseks leiab kodulehelt.

Kantar Emori andmetel on ETV+ suurima vaatajaskonnaga venekeelne telekanal Eestis. Värskeid uudiseid toovad vaatajateni telekanali ETV+ hommikusaade "Kohv+" ja igapäevaselt eetris olev venekeelne "Aktuaalne Kaamera". Kanali populaarseimate saadete hulka kuuluvad veel uuriv ajakirjandussaade "Insight", debatisaade "Kes keda?", tarbijateemaline "Zerkalo", meelelahutuslik televiktoriin "Eesti Gloobus" jpt. ETV+ on partneriks paljudele suurvõistlustele ning näidanud venekeelsete kommentaaridega kergejõustiku, jalgpalli, jäähoki ja paljude teiste spordialade otsustavaid mõõduvõtte.

2019. aasta sügishooajal käivitas ETV+ mitu uut saatesarja. Esmaspäeviti on ETV+ kavas olulisi teemasid käsitlev stuudiosaade "Oma tõde", mida juhivad populaarsed saatejuhid Elena Hanga ja Jelena Poverina. Vaatajate tähelepanu on pälvinud ka pühapäeviti näidatav tuntud vene inimesi portreteeriv dokumentaalsari "Edulood". Veel käesoleva aasta lõpus toob ETV+ vaatajate ette aga uue kaheksaosalise lavastusliku sarja "Põlev maa", mis räägib tõestisündinud loo Ida-Virumaa rühmitusest "Kolhoos".

TVPlay Home on üle-eestiline teleoperaator, kes pakub telekanaleid satelliit-digitelevisiooni vahendusel.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: