Pane teadmised proovile ja harjuta Klassikaraadio muusikaviktoriiniks

Muusikapäeva viktoriin
Muusikapäeva viktoriin Autor/allikas: ERR

Klassikaraadio korraldab rahvusvahelisel muusikapäeval, 1. oktoobril traditsioonilise e-viktoriini, mis on lihtne ja mänguline viis tähistada muusikapäeva.

Tänavu saab viktoriini lahendada lausa ööpäeva vältel – viktoriin algab teisipäeval, 1. oktoobril kell 7 ja lõppeb kolmapäeval, 2. oktoobril kell 10. Kokkuvõttesaade, kus selguvad parimad vastajad ja auhinnasaajad, raskeimad küsimused ja õiged vastused, on Klassikaraadio eetris kolmapäeval, 2. oktoobril kell 13.05.

Muusikaviktoriin toimub kahes kategoorias. Sõltuvalt sellest, kuidas inimene oma teadmisi hindab, saab valida lihtsama ja keerulisema variandi vahel. Proovida võib ka mõlemat.

Muusikasõpru ootab 15 küsimusega põhiviktoriin ning kergem variant kümne küsimusega. Küsimused on valikvariantidega ning loogiliselt mõeldes on võimalik õigesti vastata ka siis, kui täpset vastust ei tea. Küsimusi on nii klassika, džässi kui ka popmuusika vallast, lahendades saab kuulata helifaile, vaadata pilti ning jälgida videot.

Soojendusviktoriin on juba avatud. Muusikapäeva viktoriiniks saab valmistuda juba praegu Klassikaraadio kodulehel ja ERR Menu portaalis. Kõik huvilised, nii noored kui ka vanad muusikasõbrad, on oodatud oma muusikalisi teadmisi proovile panema eelviktoriinil ja kindlasti ka põhiviktoriinil, 1. oktoobril. Muusikapäeva e-viktoriinil osalejaid ootavad muusikalised, aga ka magusad auhinnad!

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: