Vikerraadios saab end proovile panna võõrkeelsete Pipi-lauludega

26. septembril tähistatakse Euroopa keeltepäeva. Sel puhul korraldab Vikerraadio koostöös Euroopa Komisjoni Eesti esindusega lustaka äraarvamismängu. Tallinna Euroopa Kooli lapsed laulavad 13 Euroopa keeles laulu Pipist, mängijatel tuleb Vikerraadio kodulehel mõistatada, mis keeltega on tegu.

Mäng algab 26. septembri hommikul kell 7.00, vastuseid saab saata kella 15.00-ni. Iga laulu juures on kolm vastusevarianti, mängijal tuleb valida õige keel. Mängida saab nii eesti kui ka inglise keeles.

Mängust tehakse kokkuvõte ja auhinnad loositakse välja kell 16.15 algavas pärastlõunaprogrammis "Stuudios on Andres Oja".

Praegu võite taas proovida mängida eelmise aasta mängu, kus lapsed laulsid lugu "Sepapoisid". Eelmise aasta mängu saab mängida siin.

Peaauhinnaks on Euroopa Komisjoni Eesti esindus pannud välja tahvelarvuti, mis loositakse välja nende mängijate vahel, kes kõik keeled õigesti ära arvasid. Lisaks loositakse välja raamatupoe kinkekaarte.

Auhinnad on välja pannud ka Hollandi, Norra, Poola, Itaalia, Suurbritannia, Prantsusmaa, Ungari ja Rootsi saatkonnad Eestis.

Kõiki ametlikke keeli saab näha ja kuulata ELi veebilehel.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: