Vilbre: pärast "Tujurikkujat" pole telemaastikule väga head huumorit tulnud

1997. aastast saati Eesti Televisioonis töötanud režissöör René Vilbre võttis kokku parima telehuumori, mida ETV-s aastakümnete jooksul näha on saanud.

Vilbre tõi näitena Krjukovi ja Kibuspuu huumori, mis siiamaani inimesi muigama paneb. Pärast neid särasid Vahur Kersna ja Ivar Vigla ning siis juba "Kreisiraadio". Viimasena näitas Vilbre hinnangul head huumorit "Tujurikkuja", mis lõppes 2015. aastal.

"Pärast seda, kui "Tujurikkuja" oma pillid kotti pani, pole telemaastikul väga hea huumori reas midagi tulnud. Ja kui on kadunud poliitiline korrektsus ja kui huumor ei ole enam must, hakkabki meie ümber aina vähem nalja saama," arvas Vilbre.

ETV toob 65. hooaja puhul ekraanile meeleoluka lühilugude sarja "Minu ETV", kus endised ja praegused telestaarid meenutavad kõige eredamaid hetki oma karjääris.

Sari toob ETV ekraanile praegused saatejuhid Priit Kuusest Katrin Viirpaluni, aga ka mitmed suurkujud ning telemaja legendaarsed taustajõud, sh Marite Kallasma, Rene Vilbre, Jaak Tammearu jpt.

"Minu ETV" toimetajad on Karmel Killandi ja Kai Väärtnõu, režissöör Ülle Õun. Lood on eetris igal kolmapäeval kell 20. 

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: