Tšehhi loomaaed avaldas tiiger Pootsmani poegade ristimispeo video

Tšehhi Zlíni loomaaia tiigrikutsikad
Tšehhi Zlíni loomaaia tiigrikutsikad Autor/allikas: https://www.facebook.com/zoozamekzlin

Tallinna loomaaia amuuri tiigri Pootsmani ja Tšehhi Zlíni loomaaia tiigri Tanya kolm kutsikat ristiti 7. septembril. Zlíni loomaaed avaldas sündmusest armsa video.

Kaks emast ja üks isane kutsikas kannavad nüüd nimesid Samba, Uma ja Nanu. Kolm väikest tiigrit sündisid juuni alguses Tšehhis ning on nüüd piisavalt vanad, et vaatajate ees maailma avastada.

Kuigi ristimispäeval oli lakkamatu sadu, olid tiigrikutsikate ristimist tulnud vaatama kümned huvilised. Tiigrikutsikate ristiisaks sai populaarne Tšehhi näitleja ja lavastaja Miroslav Krobot ning ristiemaks näitleja Hana Doulová.

Tallinna loomaaia amuuri tiiger Pootsman saabus Ohustatud Liikide Euroopa Paljundusprogrammi raames ajutiselt Tšehhi Zlíni loomaaeda 2018. aasta detsembris. Esimest korda said Pootsman ja Tanya kokku veebruaris. Tiigrite omavaheline sobivus on algusest peale olnud suurepärane ja nii oldi järeltulijate saamise osas lootusrikkad.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: