Vikerraadio teeb Kirjandustänava festivalil mitmeid avalikke salvestusi

Kirjandustänav Kadriorus
Kirjandustänav Kadriorus Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Laupäeval, 14. septembril on Vikerraadio kohal Kadriorus Koidula tänaval toimuval Kirjandustänava festivalil, kus kell 12-17 toimuvad mitmeid avalikud salvestused.

Kaja Kärner rõõmustab keele- ja kirjandusehuvilisi festivalikülalisi kahe teemaga: tema autorisaate "Kajalood" külaline on stsenarist ja kirjanik Martin Algus ning Kärneri eestvedamisel saab oma keeleoskuse proovile panna Vikerraadio etteütluses päeva jooksul lausa kahel korral.

Armastatud loodusemees ja saatejuht Hendrik Relve on oma seiklusrikka elu jooksul kirjutanud hulganisti raamatuid. Saate "Hendrik Relve looduse- ja rännuraamatud" avalikul salvestusel on rännumehe kaasvestleja kirjandusteadlane Katre Talviste.

Vikerraadio muusikasaatejuht Jaan Elgula pakub festivalikülastajatele huvitavat kuulamist saates "Luule muusikas", kus kõlavad muusikapalad, milles on kodumaiste luuletajate eriline looming. Kultuurisaate "Vasar" avalikul salvestusel arutlevad saatejuht Maarja Vaino ja teadlane Peeter Müürsepp.

Vikerraadio Kirjandustänava festivalil:

12.15 Vikerraadio etteütlus 1, Kaja Kärner
13.00 "Hendrik Relve looduse- ja rännuraamatud", Hendrik Relve ja Katre Talviste
14.00 "Kajalood", Kaja Kärner ja Martin Algus
15.00 "Luule muusikas", Jaan Elgula
16.15 Vikerraadio etteütlus 2, Kaja Kärner
16.45 "Vasar", Maarja Vaino ja Peeter Müürsepp

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: