ETV kannab laupäeval üle heategevuskontserdi "Terve Eestiga vähi vastu"

Annely Peebo
Annely Peebo Autor/allikas: Jelena Rudi

Rahvusooperis Estonia toimub suur heategevuskontsert "Terve Eestiga vähi vastu", mille tulu läheb vähi varajaseks avastamiseks. Kontserdi kannab laupäeval üle ETV.

Maailma vähideklaratsiooniga, mille eesmärgiks on vähi ennetamine ja ravi kaasajastamine, on liitunud 116 riiki. 13. septembril kirjutab deklaratsioonile alla ka Eesti. Selle tähtsa sündmuse puhul toimub Estonias suur heategevuskontsert.

Heategevusgalal esinevad külalised välismaalt - metsosopran Annely Peebo Austriast, sopran Perrine Madoeuf Prantsusmaalt, bariton Jānis Apeinis Lätist ja Eesti ooperi- ja balletisolistid, koor ning sümfooniaorkester, keda dirigeerib Risto Joost. Kava armastatud ooperitest, operettidest ja ballettidest pani kokku Arne Mikk.

Heategevuslikul üritusel osaledes aitad luua vähipatsientidele paremaid võimalusi psühholoogilise ja sotsiaalse toe saamiseks ning toetad vähi ennetustegevust ja varajast avastamist. Oma annetuse saavad kontserti nautides teha ka televaatajad. Helistades numbrile 900 1004 annetate 5 eurot, numbrile 900 1040 annetate 10 eurot.

Ülekande režissöör Sander Allikmäe, juhtoperaator Raul Priks, toimetaja-produtsent Ene-Maris Tali.

"Terve Eestiga vähi vastu" kontsert on ETV eetris laupäeval, 14. septembril kell 19.30.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: