Elena Hangat seovad Eestiga lapsepõlvemälestused: lemmikjook siin oli Kelluke

Foto: Vladislava Snurnikova/ERR

Venemaa tunnustatud saatejuht Elena Hanga on algaval hooajal üks ETV+ tõmbenumbreid.

Kehvas seisus Eesti telemaja Venemaa superstaari ei heiduta, kuna tema sõnul on ka Moskvas nende hoone suhteliselt halvas seisukorras. "Ostankino on suurem, aga muidu on kõik sama," rääkis ta "Ringvaatele" antud intervjuus.

Eestit teab Hanga juba lapsepõlvest peale. "Esimest korda käisin siin vist 9-aastasena. Ma mängisin Moskvas tennist Dünamo klubis, meie treeninglaagrid toimusid Tartus. Ülikooli juures olid väljakud, elasime ühiselamus. See oli suvel. Minu lemmikjook siin oli Kelluke. Seda maitset teadsin lapsest peale," meenutas Hanga.

""Tere" oli esimene sõna, mille 9-aastasena ära õppisin. Ma armastasin Tartut väga. Hiljem sõitsime Tallinna, tulime laulupeole," lisas ta.

Saadet "Oma tõde" tuli Hanga enda sõnul rõõmuga tegema ja suurt veenmistööd seega teha ei tulnud. "Ma ei tahaks öelda, et meie saade oleks n-ö "Vene saade" või "nende saade". Arvan, et ka eestlased võiks tulla ja arvamust avaldada."

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: