Revals esmaesitles lugu, millega juhib tähelepanu meeste tervisele

Foto: Liis Sinitamm/ERR

Saates "Hommik Anuga" oli külas ansambel Revals oma laiendatud koosseisus, kes esmaesitles Jaanus Saago ja Aapo Ilvese kirjutatud lugu "Kauem sõbrad", millega juhtida ettevõtja Rain Vääna algatud "Pikema sõpruse päeva" raames tähelepanu meeste tervisealase teadlikkuse tõstmise vajadusele.

"Kui härrased selle jutuga meie poole pöördusid, siis ma mõtlesin, et pagan, see on vist üks mõistlikumaid kampaaniaid või mõtteid, millega üldse lagedale on tuldud viimasel ajal. See kohe haaras, ja olles ilmselt ise ka vastavaealine, siis see kõnetas väga tugevalt ja sealt see asi alguse saigi," selgitas Revalsi muusik Danel Pandre.

"Kaasautoritega otsustasime, et meil on ennekõike vaja väga tugevat teksti. "Ahistasime taaskord Aapo Ilvest, nagu seda on ennegi tehtud ja sealt tuli. Nagu lugupeetud poeet isegi ütles, siis "tuli niimoodi, et ei jõudnud õlutki avada," lisas Pandre.

Rain Vääna, Taivo Puuoru ning nende sõpruskonna algatatud "Pikema sõpruse päeva" eesmärk on panna mehed iseendast rohkem hoolima ning oma tervist regulaarselt kontrollima.

Toimetaja: Merit Maarits

Allikas: "Hommik Anuga"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: