Vaata kaadreid ETV sügishooaja üllatajatest

ETV-s on alanud hoogne 65. hooaeg, mis toob teleekraanile armastatud vanad, aga ka tujuküllased uued saated.

9. septembril alustav ühiskonnakriitiline saatesari "Üle parda", Urmas Vaino saatesari "Rahvusülikooli sajand" ja oktoobris alustav uus televõistlus "Taevavalvurid" on vaid mõned näited, mida ETV-s uuel hooajal näha saab.

Sügis külvab ekraani rikkalikult üle ka kvaliteetsarjadega. Oktoobris algab seriaali "Poldark" uus ja viimane hooaeg, tulekul on BBC suurejooneline sari "Hüljatud" ja põnev uus hooaeg on alanud sarjas "Armastus Berliinis".

Ka 65. hooajal hoiab ETV näppu pulsil kõigel päevakajalisel. ETV põhiprogramm käivitus täishooga 2. septembrist, kui tele-ekraanil võtsid koha sisse "Ringvaade" koos Marko Reikopi ja Grete Lõbuga, esmaspäeval startis uute teemadega ka "Osoon" ja seejärel juba ETV ajakirjanduslikud lipulaevad "Esimene stuudio", "Suud puhtaks", "Pealtnägija" ja "Hommiku Anuga". Välispoliitikat aitab taas lahti mõtestada esmaspäevane "Välisilm" ja sellele järgnev dokumentaalfilm ning kultuurielu vahendab neljapäeviti "OP". Tublide Eesti inimeste käekäigust saab osa aga värsketes "Töörööbikute" osades ja kodulahendusi pakub sel sügisel praktiline saatesari "Oma kodu" Hannes Hermaküla juhtimisel.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: