Noor produtsent Lumele andis välja remiksi loost "Live+Live+Grow"

Egert Milder on tuntud ansamblist Slippery Slope.
Egert Milder on tuntud ansamblist Slippery Slope. Autor/allikas: pressimaterjalid

Plaadifirma TIKS Rekords andis välja noore produtsendi Lumele tehtud remiksi Egert Milderi aasta tagasi ilmunud loole "Live+Love+Grow".

Loo originaal on Egert Milderi debüütsingel, mis muuhulgas jõudis ka Raadio 2 aastahiti esikümnesse. Nüüd on aga lugu saanud tänu noorele andekale produtsendile uue hoogsama ja veel suvist meeleolu kandva kõla.

"Oleme alati mänginud ja nüüd ka paaril viimasel aastal välja andnud muusikat, mis muidu ehk jääks sahtlisse, aga tegelikult vääriks rohkemaid kõrvu kas või väikese detaili või tunde pärast, mida lugu edasi suudab anda," seletas Peeter Ehala TIKS Rekordsist värske remixi tagamaid.

Noor produtsent Lumele, kodanikunimega Karl-Joosep Mandri, tabas Egerti loos miskit ära, mis avab ehk tee ka hoopis uue kuulajani, aga samas säilis loo sisu. "Loo sõnum sobib hästi nii kooli- kui ka tööaasta algusesse - uued tuuled purjedes, mille potentsiaali ei tasu kasutamata jätta. Ole julge, aga mõtle oma otsused läbi ja hooli endast," lisas Ehala.

Egert Milderi originaal:

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: