Kampaania kutsub septembris kõiki kondimootoriga tööle minema

$content['photos'][0]['caption'.lang::suffix($GLOBALS['category']['lang'])]?>
Autor/allikas: Rene Suurkaev / ERR

Eesti firmaspordi liit kutsub kõiki üles septembri kolme nädala vältel tavapärasest rohkem liikuma.

Eesmärgiks on motiveerida inimesi rohkem liiklema igapäevaste transpordi vahendite asemel oma kondimootoriga. Hea viis aktiivsuse suurendamiseks on muuta liikumisharjumusi just hommikul tööle või koju minnes.

"Kondimootoriga tööle" kampaania toimub sel aastal 9.-29. septembrini. Liikumisviisidena lähevad arvesse käimine/kepikõnd, jooksmine, rattasõit, rulluisutamine ja -suusatamine. Arvestus ei ole üldtabelis selle peale, kui palju kilomeetreid tiimiliikmed läbivad, vaid liikumiste arvu kohta. Seega seda, kui pika maa osaleja läbib päevas oma kondimootori jõul on iga ühe enda otsustada. Rõhk on regulaarsusel.

Kondimootoriga kampaaniasse on osalema oodatud kõik, kes tunnevad, et tahavad rohkem liikuda ja vingest aktsioonist osa võtta. Kampaanias on võimalik võrrelda oma liikumisaktiivsust teistega ning läbi selle ka ennast motiveerida. Osalemiseks on vaja nelja tiimiliiget.

"Kondimootoriga tööle" kampaania on ideaalne viis muutmaks oma liikumisharjumusi ning teha pööre tervislike eluviiside poole.

Kampaania info, reeglid ja edetabel on kättesaadavad kodulehel ning Facebookis.  

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: