Erivajadusega inimesed tänavad Andrea Bocellit Arvo Pärdi punktkirjas loominguga

Arvo Pärdi punktkirjas looming
Arvo Pärdi punktkirjas looming Autor/allikas: Pressimaterjalid

Tallinna lauluväljakul astub 20. augustil üles maestro Andrea Bocelli, keda on lava taga ootamas ühiskingitus Eesti seljaajusonga ja vesipeahaigete seltsilt, Põhja-Eesti pimedate ühingult ning Arvo Pärdi keskuselt.

Andrea Bocelli Tallinna kontserdile on tulemas kümned Eesti seljaajusonga ja vesipeahaigete seltsi ja Põhja-Eesti pimedate ühingu liikmed, kes tänuavaldusena kinkisid tenorile punktkirjas kirja, milles tänavad Bocellit oma imelise hääle jagamise eest paljude inimestega üle maailma, ja Arvo Pärdi CD "Lapsepõlve lood" koos punktkirjas lauludega.

Bocelli kontserdil on spetsiaalne ala, kus erivajadusega muusikahuvilised kontserti nautida saavad. 

Maailmakuulus tenor Andrea Bocelli esineb Tallinna lauluväljakul 20. augusti õhtul. Uksed avatakse kell 16.00 ja kontserdi esimene osa algab 19.00. Reidi tee ehitustööde tõttu on liiklus lauluväljakule häiritud, mistõttu palub korraldaja üritusele varakult saabuda. Kontserdi ajal istekohtadele ei pääse, istekohtadele pääseb enne kontserti ja vaheajal. 

Bocelli külalisesinejateks on Kuubal sündinud koloratuursopran Maria Aleida Rodriguez ja Itaaliast Toscanast pärit Ilaria Della Bidia. Kontserdi orkestriks on ERSO ja kooriks Estonia Seltsi segakoor. 

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: