Ekspress Meedia sulgeb naisteajakirja Jana paberversiooni

Sarja Saar
Sarja Saar Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Augusti viimastel päevadel ilmub peatoimetaja Darja Saare juhtimisel paberkandjal viimast korda venekeelse naisteajakirja Jana septembrinumber, edaspidi on see kättesaadav vaid veebis.

Ajakirja Jana kõik ajakirjanikud jätkavad RusDelfi peatoimetaja Andrei Šumakovi käe alla, luues sinna osaliselt samasugust sisu, mida tehti ka paberajakirjas.

"Ekspress Meedia suund on muutuda üha enam digitaalseks kirjastuseks ja olla veebimaailmas kindel esinumber nii sisu kvaliteedis, kiiruses, innovatsioonis, lugejate arvus kui ka reklaamikäibes. Sestap tuli meil langetada raske valik – sulgeda Jana paberversioon ja keskenduda kogu meie venekeelse toimetusega nii Jana kui ka RusDelfi kirjastamiseks veebis," lausus Delfi ja Eesti Päevalehe peatoimetaja Urmo Soonvald.

Ajakiri Jana läbis eelmise aasta lõpus sisu ja vormi uuenduse. Uue peatoimetaja Darja Saare käe all ilmus selle aasta veebruaris uue kontseptsiooni ja identiteediga venekeelne naisteajakiri.

"Ajakiri sai sisult väga tugev, värske ja moodsa välimusega. Tõime uuenenud ajakirja konkurentsitihedale turule põhjaliku turunduskampaaniaga. Sellest kõigest aga ei piisanud," lausus Soonvald.

Ekspress Meedial on plaan jätkata 3–4 korda aastas venekeelsete ajakirjade kirjastamist, mis on pühendatud kindlale valdkonnale. Venekeelsele sihtgrupile jätkab ilmumist ka ajakiri Luxury, mis detsembri alguses ilmub juba viiendat korda.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: