Laulu- ja tantsupeo "Minu arm" salvestised on nüüd saadaval mälupulgal

Eesti Rahvusringhääling on andnud välja kinkekarbis mälupulga tänavuse laulu- ja tantsupeo "Minu arm" salvestistega. Juubelipeo sündmustest on mälupulgal taasvaadatavad tantsupeo viimane etendus, laulupeo kaks kontserti ja rahvamuusikapidu.

Esmakordselt on laulu- ja tantsupeo salvestised saadaval mälupulgal, seda suurepärases Full HD kvalideedis. Kokku enam kui 13 tunni jagu meeliülendavaid elamusi sisaldab kaht laulupeo kontserti, tantsupeo etendust ja rahvamuusikapidu. Kaunis kinkekarbis mälupulk on müügil kauplustes üle Eesti, telemaja valvelauas (Faehlmanni 12, Tallinn) ja rahvusringhäälingu e-poes aadressil pood.err.ee.

Tuhandeid inimesi ühendanud juubelipidu on saanud osaks Eesti kultuuriloost, salvestiste kaudu on nüüd igaühel võimalik neid erilisi hetki taas nautida. Mälupulgale jäädvustatud kontserdid ja etendused ERR-i režiigrupid üle vaadanud ja keskenduvad kontsertide ja tantsuetenduse terviklikkusele. "Vähendasime otseülekannete intervjuude osakaalu ja saime kaamerapildi valikuga veelgi enam rõhutada peo emotsioone ja esinejaid ning pakkuda uusi leide laulukaare alt ja tantsuväljakult," märkis juubelipeo rahvusringhäälingu vastutav produtsent Margus Saar.

Salvestistele lisaks sisaldab mälupulk laulu- ja tantsupeo teatmikku. Mälupulga maht on 64 GB, salvestised on Full HD kvaliteedis (1920x1080 pikslit). Mälupulgal olevaid salvestisi saab vaadata USB-pesaga seadmetes, sh arvutites ja televiisorites, mis mängivad H264-koodekiga MP4-faile.

Laulu- ja tantsupeo "Minu arm" korraldaja oli Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA, juubelipidu jäädvustas Eesti Rahvusringhääling. Tantsupeo idee autor ja pealavastaja oli Vaike Rajaste, teleülekande režissöör Krista Luts. Rahvamuusikapeo loominguline juht oli Juhan Uppin, teleülekande režisöör Rait Roland Veskemaa. Laulupeo kunstiline juht oli Peeter Perens, teleülekande režissöörid Ove Musting ja Rait Roland Veskemaa.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: