X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

Galerii: Tartus algas vihma kiuste armastusfilmide festival

PÖFF-i armastusfilmide festivali Tartuff avaüritust, filmikollaaži "Kaadris on Tartu. Filmimaa Lõuna-Eesti" kogunes esmaspäeval vaatamata sajule Tartu Raekoja platsile jälgima ligi 700 inimest.

"Täname vaprat publikut, kes vihma eiras. Ja tantsijaid, kes laussajus pidid esinema," ütles festivali juht Agnes Joyet.

Koos temaga avasid festivali Tartu linnapea Urmas Klaas, Tartu 2024 Euroopa kultuuripealinnaks vastutav projektijuht Erni Kask ja Tartuffi programmijuht Dagmar Raudam.

Tartu ja Lõuna-Eesti kinematograafilisele fenomenile pühendatud filmikollaaži pani kokku Rasmus Puksmann, seda saatsid tantsuga Ingmar Jõela, Steffi Pähn, Allar Valge ja Aneta Varts. Koreograaf oli Ingmar Jõela.

Ürituse korraldasid Tartu 2024 Euroopa kultuuripealinnaks ja Tartuff.

Festival jätkub teisipäeva õhtul kell 22 filmiga "Rumal noor süda" ja kell 23.59 filmiga "Põrmuks pead sa saama". Festivali kohvikus algab kell 18 Tartu noorsootöö keskuse suveklubi ja kell 20 huvikooli Loomeviis muusikalikontsert "Suveõhtu maagia".

Kõik seansid ja üritused on tasuta.

PÖFFi armastusfilmide festival Tartuff kestab Tartus 12. augustini.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: