Anna Kaneelina esimene raadiosaade: võiksin sellist asja veel teinekordki teha

Raadio 2 suvises programmis alustas 15. juunil saatesari "Kuumalaine", mille raames on igal laupäeval eetris ühe tuntud naismuusika autorisaade. Avaldame Menus iga saatejuhiga lühikesed intervjuud, sel korral vastas mõnele küsimusele Anna Kaneelina ehk Anna Pärnoja.

Kas see oli esimene kogemus raadios saadet teha, kuidas läks? Kui polnud esimene, siis mida varem raadios teinud oled?

Kui lapsepõlves kassetile lindistatud omaloomingulised raadiosaated arvesse ei lähe, siis jah - see oli minu jaoks täiesti uus kogemus. Mulle väga meeldis saate ettevalmistamise protsess ja ma kujutan ette, et võiksin sellist asja veel teinekordki teha.

Kirjelda oma saate muusikavalikut. Miks valisid just need lood?

Proovisin oma valikutega jääda pigem siiski käimasolevasse kümnendisse. Sisse lipsas siiski ka paar erandit. Muusikavalik oli ikkagi väga tunnetuslik. Mängisin lugusid, mis hetkel minu jaoks aktuaalsed on. Eriti tooksin välja Angel Olseni "All Mirrors" lugu. Oleksin võinud terve saate vaid seda lugu korduse peal mängida!

Kas kuulad ka ise raadiot? Milliseid jaamu või saateid kuulad?

Olen pigem harv raadiokuulaja, kuid autoroolis olles satub mängima R2 ja Raadio Tallinn.

Millistele üritustele oled suvel jõudnud ning kuhu veel minna soovitad?

Üks eredamaid mälestusi suvest on Mägede Hääle festival.  Intsikurmu oli samuti oma tuntud headuses - erilise elamuse jättis Kuradi saare kontsert! Nüüd ootan elevusega Helsingis toimuvat Nick Cave'i kontserti, et suvele vääriline punkt panna.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: