Eia Uus alustab teetassijuttudega

Eia Uus
Eia Uus Autor/allikas: Alar Madisson/Eesti Kirjandusmuuseum

Alates septembrist alustab kirjanik Eia Uusi juhtimisel Solarise Apollo raamatupoes raamatuklubi "Raamatujutud teetassi taga".

Raamatuklubi eestvedaja Eia Uusi sõnul küsib temalt iga nädal mõni tuttav või võõras lugemissoovitusi, mis näitab inimeste soovi raamatuid lugeda.

"Enamikel lihtsalt pole aega või püsivust raamatupoodidest või -kogudest välja kaevata neid õigeid raamatuid, mis just talle võiks meeldida. Mõnel on halvad mälestused kooli kohustuslikust lektüürist, mõni pole kunagi lugenudki raamatut, mis täielikult endasse haaraks ja argipäevast kaugele viiks. Raamatuklubis tutvustangi põnevaid praegusi ja kunagisi kirjanikke, köitvaid teoseid läbi ajaloo ning vaatame, kui erinevatest žanritest võib leida uusi lemmikuid," kirjeldab Uus alustava klubi tegevust.

Esimene raamatuklubi toimub 10. septembril kell 18 Solarise Apollo raamatupoes. Nagu nimigi ütleb – saab põnevaid raamatujutte kuulata ja rääkida teetassi taga. 

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: