Eesti uus spioonifilm "O2" otsib Priit Võigemastile dublanti

Eesti uue spioonifilmi "O2" meeskond otsib dublanti näitlejale Priit Võigemastile, kes vigastas neljapäeval võtteplatsil oma jalga ja jääb võtetelt umbeks kaheks kuuks eemale.

Sobiv kandidaat on 176–180 cm pikk, tumedate juustega ja kannab riideid suuruses M, samuti tuleb kasuks tennisemängu oskus. Võtted toimuvad Tallinnas perioodil august-september 2019.

Huvilistel palub meeskond saata paar värsket fotot, enda pikkuse ja vanuse aadressile [email protected] märksõnaga "PRIIT". Sobivate kandidaatidega võtab meeskond otse ühendust.

Priit Võigemast vigastas jalga kolmapäeva varahommikul toimunud öövõtetel Helsingis Malmi lennuväljal, kus filmiti üles üht võtmestseeni, milles peaosatäitja on jooksmas lennuki suunas.

"Kolmapäeval opereerisid Eesti arstid juba ka viga saanud jalga ja praeguse info kohaselt läks operatsioon edukalt. Kahjuks ei saa aga Priit seetõttu võtetel kaasa lüüa umbes kaks kuud, kuna peab andma jalale aega paranemiseks," selgitas "O2" produtsent Esko Rips.

Rips kinnitas, et meeskond jätkab hetkel nende stseenidega, mida saab filmida ilma peaosatäitjata. "Oleme aga sunnitud põhjalikult ümber korraldama kogu võttegraafiku. Hetkel plaanime edasi minna vaid nende stseenidega, kus Priit Võigemast ei osale ja filmida ülejäänud stseenid pärast tema paranemist. Soovime Priidule kiiret paranemist."

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: