850 "Vikerhommikut": Taavi Libe sundisid lahkuma tervis ja motivatsioonipuudus

Taavi Libe
Taavi Libe Autor/allikas: Kairit Leibold/ERR

Kevade lõpus andis Taavi Libe (31) teada, et see suvi jääb talle Vikerraadios viimaseks, lõpetamist kaalus saatejuht juba aasta varem.

"2013. aasta sügisel tegin esimesed "Vikerhommikud", tänaseks on umbes 850 saadet tehtud, päris tuhandet täis ei saanud," rääkis Taavi Naistelehele antud intervjuus.

Lahkumise tõukavaks jõuks võib pidada talvel kimbutanud tervisemuresid, korra kuus põdes mees külmetust ning lisaks kiusas minestamistunne. Külaskäik perearsti juurde selgust majja ei toonud, analüüsid olid korras ja tohtri ainus soovitus oli unerohtude abil välja magada, kuna kogunenud unevõlg oli korralik.

"Ma ei viitsinud enam mõelda, mida võiks ägedamalt teha," tõi Libe teiseks välja motivatsioonipuuduse. Otseselt pole vaja tema hinnangul "Vikerhommikut" muuta, sest katki pole ju midagi ja tõele au andes enamik kuulajatest uuendusi ei ootagi, kuid samas taktis edasi tiksumise väljavaade mõjus õõvastavalt.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: