Galerii: "Eesti mängus" võtavad mõõtu Inger, Lisette Tammik ja Arnold Rein Tatunts

Esmaspäevase "Eesti mängu" võitis Karmen Joller, kes jätkab neljapäevases mängus. Teisipäeval on publiku ees noor ja andekas laulja Inger, tippjalgpallur Lisette Tammik ja teadusteatri Kvark esineja, noor teadlane Arnold Rein Tatunts.

Juba üheksandat suve hoolitseb saatejuht Gaute Kivistik selle eest, et sajad tuntud ja tundmatud, aga ka veidrad ja eriskummalised tõsiasjad armsa Eestimaa kohta ei jääks üksnes paksude raamatukaante vahele, vaid jõuaksid teleri vahendusel igasse Eesti peresse.

Kantuna laulu- ja tantsupeo võimsatest emotsioonidest tuleb Eesti mängu külalistel tutvust teha erinevate Eesti rahvatantsudega. Seda tähtsat ülesannet aitab saatejuhil läbi viia assistent Britt Kõrsmaa. Pea igasse saatesse on oma küsimuse välja pannud ETV armastatud saatejuht Reet Linna. Muuhulgas saavad nii mängijad kui vaatajad proovile panna oma geograafiateadmised.

Saated on eetris esmaspäevast neljapäevani. Kolm kõige õnnelikuma käega täringuveeretajat kohtuvad finaalsaates, mis läheb eetrisse 22. augustil.

Saadet juhib Gaute Kivistik, teda assisteerib Britt Kõrsmaa. Küsimuste koostaja Tiit Naarits. Režissöör Maire Radsin. Produtsendid Maarek Toompere, Tarmo Kiviväli (Thors Films), Age Kraus (ERR).

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: