Merepäevad jõuavad nädala jooksul mitmesse Saaremaa sadamasse

Pühapäeva õhtul avati traditsioonilised ja juba 23. Kuressaare merepäevad. Kui varem on merepäevi Kuressaares avatud neljapäeval-reedel ja ikka mere ääres, siis tänavu algasid merepäevad Kuressaare kesklinnas ja kestavad lausa terve nädala.

Merepäevade programm jõuab oma kontsertidega lisaks Kuressaarele ka Kungla, Soela, Veere, Lõmala ja Nasva väikesadamatesse üle Saaremaa ehk tänavu võib senised Kuressaare-kesksed merepäevad ümber nimetada lausa Saaremaa merenädalaks, vahendas "Aktuaalne kaamera".

"Meil on nüüd suur ühisvald ja see andiski meile selle kindluse, et on aeg minna üle terve Saaremaa laienema. Viies sadamas on erinev esineja, rääkimata Kuressaare merepäevadest, mis Kuressaares toimuvad. Meil on suur kahepäevane programm, kus meil on ligi 20 esinejat. Kõik on suurepärases korras ja pakume väga head programmi," rääkis Saaremaa merenädala peakorraldaja Tiiu Tammoja.

Tema hinnangul võiks ülesaarelised merepäevad muutuda traditsiooniks. 

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: