Galerii. Relsiralli võitis Venemaa võistkond

Laupäeval lõppenud rahvusvahelise raudteelaste võistluse Relsiralli võidu viis koju Venemaa Oktoobriraudtee, pumbates kahe päeva jooksul 140 kilomeetrit ning lahendades teel erinevaid meeleolukaid ülesandeid.

Relsiralli eesmärk on aidata kaasa raudteeohutuse parandamisele.

Pärast kahepäevast võistlust ning 140 kilomeetri käsidresiinidel pumpamist kuulutati XI Relsiralli võitjaks Venemaa Oktoobriraudtee. Teisele kohale tuli Enefit Eesti Energia spordiklubi ning kolmandale Viru Keemia Grupp.

Tänavusest võistlusest võttis osa 15 võistkonda neljast riigist ning teekond marsruudil Pärnu-Lelle-Pärnu läbiti ühtses, sujuvas dresiinikolonnis liikudes.

Relsiralli eestvedaja, Go Groupi tegevjuhi Jüri Etverki sõnul pani kahepäevane võistlus erinevate riikide raudteelased ja -sõbrad ühtse eesmärgi nimel pingutama, koostööd tegema, suhtlema.

"Relsiralli mõte on pöörata tähelepanu raudteeohutuse, liikluskultuuri ning üksteisega arvestamisega olulisusele. Usun, et kaks päeva mõnusat koostöövaimu, aktiivset tegutsemist ja põnevust täitsid selle eesmärgi," märkis Etverk.

Tänavu toimus Relsiralli 11. korda ning see kulges marsruudil Pärnu-Lelle-Pärnu. Käsidresiinidele astusid 250 võistlejat Eestist, Venemaalt, Soomest ja Lätist. Relsirallit korraldab Go Group.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: