ETV2 teemaõhtu on pühendatud meie seast lahkunud Jüri Aarmale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jüri Aarma
Jüri Aarma

21. juulil toob ETV2 eetrisse hulga filme, telesaateid ja -lavastusi, mis vaatavad tagasi ajakirjaniku, saatejuhi, muusiku ja näitleja Jüri Aarma värvikirevale karjäärile (30.05.1951-21.05.2019)

"Tähelaev. Jüri Aarma"
21. juuli kell 19.30

Ühelpool ja teiselpool piiri, kord küsija, kord vastaja, kord rambivalguses, kord kulisside taga. Saates on näitleja, muusik ja ajakirjanik Jüri Aarma. Saatejuht Andres Raid, režissöör Kalev Lepik.

"Subjektiiv. Näost näkku. Jüri Aarma"
21. juuli kell 20.45

Vestlus Jüri Aarmaga. Režissöör Juho Jalviste.

Telelavastus "Kuninganna Maudi maa"
21. juuli kell 21.15

Telestsenaariumi tegi Ardi Liives oma samanimelise kuuldemängu ainetel. Väikesel, ühe suitsuga saarel kohtuvad elus pettunud üliõpilasest tütarlaps ja kainelt elu hindav mees. Osades Külliki Tool ja Jüri Aarma. Teose lavastas Gunnar Kilgas, toimetaja Arvi Maasik.

"Löö laulu, vastas jumal, löö laulu väike mees"
21. juuli kell 22.30

Mati Undi koostatud ja seatud etendus Pierre Jean Beranger' lauludest Jaan Krossi tõlkes. Muusika Jüri Aarma, Kaarel Kilvet ja Lauri Nebel. Laulavad ja loevad Marje Metsur, Jüri Aarma, Kaarel Kilvet ja Lauri Nebel. Režissöör Jaan Pihlak.

Film "Löö vastu"
21. juuli kell 23.45

Noormehe eesmärgiks on saada poksijaks, kusjuures heaks poksijaks. Film tema kohanemisest raskete treenigutega, kõhklustest ja otsustest. Peaosas Jüri Aarma. Stsenarist ja režissöör Valentin Kuik.

"Ärge jätke mind üksi, kui oleme joonud šampanjat"
21. juuli kell 00.10

Esineb Folclassichuliganbänd ja Vana Juhan koosseisus: Kaarel Kilvet, Juhan Saar, Rein Oja, Jüri Aarma, Lauri Nebel, Tõnu Raadik, Agu Org.

Toimetaja: Kaspar Viilup

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: