Nolani meeskond vabandas Laagna tee urineerimisintsidendi järel

Filmivõtted kanalis
Filmivõtted kanalis Autor/allikas: Ken Mürk/ERR

Christopher Nolani filmimeeskonna esindaja vabandas nädalavahetusel toimunud urineerimisintsidendi pärast Laagna teel Alexela tankla juures.

Kohalik elanik silmas nädalavahetusel Lasnamäel mõningad filmimeeskonna liikmeid Alexela tankla taga keha kergendamas. Filmitegijad on kinnitanud, et ala on nüüd survepesuriga üle pestud, teatas Raepress.

"See on tõeliselt piinlik ja ma vabandan mõne üksiku meeskonnaliikme tegude eest, samas kui meil on 850 meeskonnaliiget, kes igapäevaselt töötavad selle filmi kallal ja käituvad vastutustundlikult," vabandas Funfair Films Limited esindaja Thomas Hayslip oma kirjas Tallinna linnavalitsusele.

Hayslipi sõnul on meeskonda hoiatatud, et taoline käitumine lõppeb tulevikus vallandamisega.

Hayslipselgitas, et filmitegijad on lisanud käimlaid konvoisse, samuti Alexela tankla juurde, Bauhausi kaupluse lähistele ja teistesse Laagna tee lähedastesse paikadesse. Kokku on paigaldatud filmimisala lähistele 46 käimlat. Samuti on lisatud suunaviitasid, mis osutavad käimlate asukohtadele.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: