Galerii: Laagna tee suleti filmivõteteks

Kolmapäeval algasid Laagna teel režissöör Christopher Nolani filmi "Tenet" võtted, mis lõppevad 21. juulil. Filmivõteteks peatati Laagna teel liiklus ning võtete perioodil tuleb olla tähelepanelik erakorraliste liiklusmuudatuste osas.

Filmivõtete ajal jääb tavaliiklus Laagna kanalis avatuks esmaspäeviti ja teisipäeviti ehk 15. ja 16. juulil. Lasnamäele suunduv teepool on suletud 10.–14. juulil ja 17.–21. juulil.

Kesklinna sõidusuunal saab tööpäeva hommikuti kuni kella 10.00-ni kesklinna. Kell 10.00 kuni 15.30 on Laagna tee sel suunal suletud.

Kesklinna sõidusuund muudetakse Lasnamäele suunduvaks sõidusuunaks ning avatakse linnast väljumiseks kell 15.30 10.–12. juulil ja 17.–19. juulil.

Nädalavahetustel, 13.–14. juulil ja 20.–21. juulil, on Laagna tee sõidukitele täiesti suletud.

Laagna teed ületavad sillad on avatud, välja arvatud sulgemised kuni viieks minutiks ohutuse tagamiseks (kui toimuvad õhusõidukite madallennud).

Ühistransport filmivõtete ajal

Muudatused puudutavad kokku üheteistkümne bussiliini marsruuti ja sõidugraafikuid vahemikus 10-21. juulil, teatas Tallinna Linnatranspordi AS.

Kõige tähelepanelikumad peavad olema inimesed, kes kasutavad bussiliine 53, 56, 67 ja 68, sest nendel liinidel on kõige rohkem muudatusi hommikustel nii tipptundidel, nädalavahetustel kui ka pärastlõunastel aegadel. Samuti puudutavad muudatused bussiliine 7, 13, 31, 49, 51, 54 ja 58.

Laagna tee sulgemisega suunatakse enamik bussiliine sõitma Laagna tee asemel ajutiselt Punase tänava kaudu. Kõige täpsema info uute kellaaegade ja marsruutide kohta leiavad sõitjad kodulehelt transport.tallinn.ee.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: