Laulu- ja tantsupeo ülekandeid jälgis ERRi vahendusel rohkem kui pool miljonit inimest

ERR laulu- ja tantsupeol
ERR laulu- ja tantsupeol Autor/allikas: Liis Sinitamm/ERR

Telekanalite ETV, ETV2 ja ETV+ vahendusel sai juubelipeost "Minu arm" osa 522 000 inimest, kes jälgisid ülekandeid vähemalt 15 minutit. Neile lisanduvad tuhanded inimesed, kes osalesid peol raadio või veebi vahendusel.

ERRi tele- ja raadiokanalid vahendasid nelja päeva jooksul tantsupidu, rongkäiku, rahvamuusikapidu, laulupeo kahte kontserti ja raadios ka "Kannelde ööd". Ühte või teist teleülekannet jälgis reedest pühapäevani vähemalt 15 minutit 522 000 erinevat inimest alates neljandast eluaastast.

Ligi kaheksa tundi kestvat pühapäevast laulupeo ülekannet vaatas ETV vahendusel otse või järele keskmiselt 157 000 inimest. Ühendkooride lõpulaulud tõid tipphetkel ETV-d vaatama 246 000 inimest. Kõige kõrgem oli keskmine vaatajate arv laupäevasel kontserdil "Õpetajatele", mida ETV vahendusel jälgis keskmiselt 167 000 televaatajat. Sellele eelnevale rongkäigule elas läbi päeva kaasa keskmiselt 128 000 inimest. Lisaks ETV-le vahendasid rongkäigust telepilti ka ETV2 ja ETV+ ning ERR.ee portaal. Reedene tantsupeo ülekanne kutsus ETV vahendusel peole kaasa elama keskmiselt 159 000 silmapaari.

ERR laulu- ja tantsupeol Autor/allikas: Liis Sinitamm/ERR

Juubelipeo sündmuseid sai jälgida ka üle veebi ning kõikjal maailmas. Juubelipeo nädalal oli ERR.ee portaalil rohkem kui 600 000 unikaalset külastajat ning veebiülekandeid jälgisid korraga tuhanded üheaegsed vaatajad.

Juubelipidu vahendasid Eesti Televisioon, Vikerraadio, Klassikaraadio, Raadio 4, ETV+, ETV2 ja ERR.ee portaal. Kõik laulu- ja tantsupeo "Minu arm" ülekanded on järelvaadatavad ja kuulatavad veebis.

Laulupeonädala kümme vaadatuimat telesaadet oli ETV eetris. Eelmisel nädalal oli 29 Kantar Emori poolt mõõdetavas telekanalis eetris 6776 üksiksaadet.

Live + VOSDAL tabel sisaldab saadete otsevaatamist koos eetripäeval järelvaatamisega.

Live tabelis on kuvatud ainult otsevaatamine.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: