X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

ERR toob laulu- ja tantsupeo kaasaelajateni kõikides kanalites

Tantsupeoproov osaliselt rahvarõivastes
Tantsupeoproov osaliselt rahvarõivastes Autor/allikas: Priit Mürk/ERR

Eesti Rahvusringhääling toob suve suursündmuse, laulu- ja tantsupeo koju kätte kõikides kanalites ja viib veebi vahendusel peo kõikjale üle maailma. Juubelipidustuste avatakt antakse täna koos tantsupeo esimese etendusega.

Neli päeva kestvatest pidustustest jõuavad ülekanded kaasaelajateni nii tele, raadio kui ka veebi vahendusel, ülekandeid saab jälgida eesti ja vene keeles ning seda kõikjal maailmas. Kui Eestis elavatel inimestel on võimalus kodudes teler või raadio käivitada, siis välismaal või kodunt eemal viibides saab peole kaasa elada veebi vahendusel ja seda ilma piiranguteta.

Juubelipeo ülekannete tiheda kava avab tantsupeo avaetendus neljapäeval, 4. juulil, mida Vikerraadios vahendavad alates kell 18.30 Tarmo Tiisler ja Lisete Velt. Etendust kannab kell 19 üle ka ERR.ee portaal. Reedeõhtust tantsupeo etendust vahendavad alates kell 17.45 ETV, ETV+ ja ERR.ee portaal ning esmakordselt saavad ETV erikanalilt tantsupidu koos kirjeldustõlkega jälgida ka vaegnägijad.

Suure peo avaõhtule paneb neljapäeval punkti "Kannelde öö" kontsert Klassikaraadio ja Vikerraadio vahendusel. Reedel Vabaduse väljakul toimuvat rahvamuusikapidu vahendab kell 14 lisaks raadiotele ka ETV, seda koos Grete Lõbuga.

Laupäevasel rongkäigul on kohal pea kõik ERR-i kanalid - rongkäigu elevuse ja erilised kohtumised toovad alates kell 12.50 koju kätte ETV, ETV2, ETV+, Vikerraadio ja Raadio 4, otseblogi saab jälgida ERR.ee portaalis. Pikka teekonda kesklinnast lauluväljakule täiendavad reportaažid ja intervjuud. ETV2 näitab rongkäigu kulgemist koos kommentaariga, kuid vaheintervjuudele telepilt ei lülitu ja rongkäik jätkub ekraanil katkematult.

Laupäeval ja pühapäeval toimetavad lauluväljakul nii ETV, ETV+, Vikerraadio, Klassikaraadio kui ka Raadio 4. ETV ülekandeid saab jälgida ka ERR.ee portaalist, vaegkuuljatele mõeldes kantakse veebi vahendusel pühapäevast kontserti üle ka viipekeelse tõlkega.

Rahvusringhäälingu ülekandeid vahendavad nelja päeva jooksul paljud armastatud saatejuhid, teiste seas Anu Välba, Margus Saar, Astrid Kannel, Marge-Ly Ojakäär, Taavi Libe, Tarmo Tiisler, Urmas Vaino, Lisete Velt, Katrin Viirpalu, Taavi Eilat jt.

XXVII laulu- ja XX tantsupidu "Minu arm": otseülekanded ERR-i kanalites

Neljapäev, 4. juuli.  Tantsupeo 1. etendus
Kell 18.30 Vikerraadio
Kell 19 ERR.ee portaal

Neljapäev, 4. juuli. Kontsert "Kannelde öö"
Kell 21 Klassikaraadio, Vikerraadio

Reede, 5. juuli. Rahvamuusikapidu
Kell 14 ETV, Klassikaraadio, ERR.ee portaal
Kell 15 Vikerraadio

Reede, 5. juuli. Tantsupeo 3. etendus
Kell 17.45 ETV (valitav kirjeldustõlge ETV erikanalilt), ERR.ee portaal
Kell 17.55 ETV+

Laupäev, 6. juuli. Rongkäik
Kell 12.50 ETV, ETV2, ETV+, ERR.portaal
Kell 13 Vikerraadio, Raadio 4

Laupäev 6. juuli. XXVII laulupeo kontsert "Õpetajale"
Kell 18.50 ETV, ERR.ee portaal
Kell 19 ETV+, Vikerraadio, Klassikaraadio, Raadio 4

Pühapäev, 7. juuli. XXVII laulupidu
Kell 13.55 ETV, ETV+, ERR.ee portaal (viipetõlkega kontserti vahendab samuti ERR.ee portaal)
Kell 14 Vikerraadio, Klassikaraadio

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: