Pihli, Muttika ja Hermaküla juhtimisel alustab suvine "Ringvaade"

Esmaspäevast käivitub ETV ekraanil "Ringvaade suvel", mida juhivad möödunud suvelgi vaatajate õhtuid sisustanud Anna Pihl, Jüri Muttika ja Hannes Hermaküla.

Suvine "Ringvaade" on sama kirev kui aastaaeg ise. Nii jõuavad ekraanile reportaažid erinevatest Eesti paikadest ja inimestest ning hetkedest, mis just sel hetkel päevakajalised ning tähelepanu väärivad.

"Esimeses saates teeme vaatajad tuttavaks klubiga, mis kannab nime Laulvad Lusikad," ütles vastutav toimetaja Kai Väärtnõu. "Tõenäoliselt pole te sellest varem midagi kuulnud, ent ometi kuuluvad sinna väga tuntud eestlased, nende seas näiteks Koit Toome ja Tanja Mihhailova-Saar. Millega tegu, räägivad nad juba ise," lisas ta.

Esimese saate juhi Anna Pihli sõnul vahendab juubelipeoga samal nädalal startiv "Ringvaade suvel" mõistagi ka lauljate ja tantsijate viimaseid ettevalmistusi. "Aga meil on plaanis rääkida juubelipeost ehk natuke selliste nurkade alt, mida rahvas tavaliselt näha ei saa," lisas ta.

Lisaks Anna Pihlile annavad "Ringvaate" põhitandemile ehk Marko Reikopile ja Grete Lõbule suvel puhkust ka teised saatejuhid Hannes Hermaküla ja Jüri Muttika.

"Ringvaade suvel" on ETV ekraanil esmaspäevast neljapäevani ja et teleri ette ei peaks rannast või aiast tormama kell 19 nagu "Ringvaate" puhul harjunud, algab saade suveperioodil pärast "Aktuaalset kaamerat" kell 21.35.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: