Stefanil ilmus inglise laulukirjutajatega uus singel "Better Days"

Stefan
Stefan Autor/allikas: Pressimaterjalid

Reedel ilmus Stefani uus singel "Better Days", mis räägib lootusest, et me kõik näeksime paremaid päevi koos.

"Better Days" sündis koostöös kahe inglise laulukirjutaja Katie Sky, Tara Priya Chandra´ga.

Stefan, Katie ja Tara läksid koos produtsendi Raul Ojamaaga, kes on ka Lenna "Kolm korda" produtseerinud, stuudiosse ja nii see lugu sündiski.

Better Days on Stefani teine singel sooloartistina. Esimene oli Karl-Ander Reismaniga koostöös valminud "Without You", mis jõudis Eesti Laulu superfinaali.

Stefani sõnul on lool "Better Days" tema jaoks väga isiklik tähendus, kuid kindlasti on lootus paremale päevale niivõrd kõikehaarav, et see võib tähendada erinevatel ajahetkedel erinevaid asju ja iga inimese jaoks on olemas just kindlasti tema enda better days. Stefani suureks muusikaliseks inspiratsiooniallikaks on Michael Jaksoni, Ed Sheerani ja Freddie Mercury looming. "Lugu räägib lootusest, et me kõik näeksime paremaid päevi koos. Loo ilmumine juuniküüditamise päeval on küll kokkusattumus, kuid annab sellele soovile kindlasti veelgi sügavama tähenduse," ütles Stefan.   

Stefan Airapetjan on Eesti väikelinnast Viljandist pärit armeenia päritolu noor andekas laulja ja laulukirjutaja. Juba väikesest peast laulmisega alustanud Stefan, mis on ka tema artsitinimeks, alustas soolokarjääriga alles eelmise aasta lõpus kui ta osales Eesti Laulul ning tuli seal endakirjutatud looga "Without You" kolme parema hulka. Sellega kordas Stefan oma aasta varasemat tulemust kui ta Vajé kooseisus samuti Eesti Laulul tuli kolme parema hulka.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: