Tunnustatud Vene ajakirjanik Elena Hanga asub ETV+ saadet vedama

Elena Poverina ja Elena Hanga.
Elena Poverina ja Elena Hanga.

Sügishooajal jõuab ETV+ ekraanile uus vestlussaade "Oma tõde", mida juhivad Venemaal tuntud ajakirjanik Elena Hanga ja Eesti ajakirjanik Elena Poverina.

"Usun, et mõlemad saatejuhid on meie vaatajatele hästi tuntud," rääkis ETV+ peatoimetaja Ekaterina Taklaja hommikusaates "Kohv+".

"Oma tõde" alustab 2. septembril ning hakkab käsitlema teravaid ja vastuolulisi, ühiskonda puudutavad teemasid. "Elena Hanga sõidab kord kuus Eestisse saadet filmima. Loodan, et meie vaatajatele meeldib see projekt," sõnas Taklaja.

Igas saates on kohal ka publik, umbes 40 inimest.

Elena Hanga sündis 1962. aastal Moskvas. Tema isa Abdul Kassim Hanga oli Zanzibari peaminister. Pärast riigipööret ta represseeriti ning suri vanglas. Ema Lia Golden oli pärit Taškendist. Hanga õppis Moskvas ajakirjandust, täiendades end hiljem Harvardis ja New Yorgi ülikoolides. Ta on juhtinud Venemaal mitmeid telesaateid.

Elena Poverina on ERR-i vaatajatele tuttav venekeelsest "Aktuaalsest kaamerast". 2014. aastal lahkus ta ERR-ist pärast 20-aastast töökogemust.

"Oma tõde" hakkab eetris olema sügishooajal igal esmaspäeval pärast õhtust "Aktuaalset kaamerat".

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: