Majorlilkweeni uues videos räpib Genka

Majorlilkween ft Genka „25 Playboy“.
Majorlilkween ft Genka „25 Playboy“. Autor/allikas: kuvatõmmis

Majorlilkween, kodanikunimega Alexandra Elizabeth Ljadov andis välja uue videoloo "25 Playboy", millel teeb oma salmi räppar Genka. Alexandra on loo kaasautor nii muusikas kui sõnas ja on ka video lavastaja ning kaasmonteerija.

Ljadov selgitas, et tänapäeval räpivad enamik uuekooli räpipoistest trap-elust (naised, raha, uhked autod, ained) ja nii sai ta inspiratsiooni kirjutada lugu just mehe vaatenurgast. "25 Playboy on langenud trap life'i ohvriks. Pealtnäha tundub see kõik väga põnev ja värvikirev, kuid aja möödudes muututakse kõige vastu tuimaks ja tundevabaks, mis pikas perspektiivis ei tee inimest õnnelikuks. Temaatikast hoolimata on tegu ikkagi lõbusa turn up peolooga, mis paneb kuulajaid end tundma nagu boss."

Majorlilkween "25 Playboy". Autor/allikas: blackout.jpg

Genka osaluse tõttu saab muidu ingliskeelne lugu eestikeelse salmi. "Ma ei kirjutanud kohe pimesi Majorlilkweeniga koostööle alla. Kohtusime, ajasime juttu ja sain aru, et tegemist on toreda inimesega, kellel mõtted õigel sagedusel ja süda õiges kohas. Nagu tema muusika ja videod aimdust annavad, on ta ka päriselt kreisi! Ütlesin, et teen siis salmi, kui biit vibe'ib õigesti. See ka imponeeris, et Alexandra on ise üks biidimeistreid. Võimalus oli ka Frankie P biidile teha, aga tema biit oli parem," rääkis Genka.

Number 25 oli esimene number, mis stuudios biiti tehes Alexandrale pähe tuli. Hiljem googeldades selgus, et see sümboliseerib isiklikke suhteid, vabadust ja enesepeegeldust. Temaatika läheb tema sõnul sellega ideaalselt kokku, sest 25 Playboy kaotas oma tüdruksõbra kireva elustiili tõttu ning riimides vaatab ta tagasi oma tegudele, mis ta sinna viisid.

Singli kaanekujundus on tehtud samuti sügavama tagamõttega. "Ühiskonnas on täiesti tavaline, kui mehed käivad ringi ja postitavad pilte või videoid palja ülakehaga, aga kui naised teevad sama, siis on kohe skandaal ja tähelepanu," rääkis Ljadov. Et lugu on kirjutatud mehe vaatevinklist ja üleüldiselt on meestele rohkem lubatud ja neile antakse ka rohkem andeks, siis oli loomulik, et ka kaanepilt seda kajastab, lisas ta.

"Instagrami scroll'ides jääb enamikust naistest pilditöötluste ja filtrite tõttu väga ebareaalne ideaalne mulje, mis on noortele kahjustav, sest me kõik tahame ju ideaalsed välja näha. Just seetõttu tahtsin ma endast jätta kõigile oma jälgijatele realistliku pildi, mistõttu pole seda klõpsu absoluutselt photoshop'itud ning kõik mu nn vead, mis mind eriliseks teevad, on fotol ilusti näha," selgitas Ljadov.

Majorlilkween. Autor/allikas: blackout.jpg

Video kajastab tema sõnul elu lõbusat ja pöörast poolt. Kuna loo biidis on tunda Aasia helisid, siis on sisse toodud ka anime. "Tule vaata videot ja ma viin su justkui tripile, ilma et oleksid midagi teinud."

New Yorgis resideeruvat Majorlilkweeni saab Eestis esinemas näha 29. juunil festivalil Spot On klubis Laev ja Eesti Hip Hop festivalil 9.–10. augustil Elvas.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: