ERR-i kanalid pühendavad kava Ivo Linna sünnipäevale

“Ivo Linna. Sajandi saarlane”
“Ivo Linna. Sajandi saarlane” Autor/allikas: ERR

Täna tähistab laulja Ivo Linna oma 70. sünnipäeva. Sel puhul kutsuvad nad abikaasa Imbiga kõiki kell 22.35 ETV vahendusel endale Muhusse külla. Ivo Linna sünnipäevale on pühendatud kava teisteski ERR-i kanalites.

Südamlikus juubelisaates "Ivo Linna. Sajandi saarlane" räägib 20 aastat abielus olnud paar esimest korda ära oma armastuse loo ja muuhulgas ka selle, kes kellele esimest korda pulmajutuga lähenema hakkas. Lisaks avavad nad oma paksud perealbumid, et vaadata tagasi oma reisidele ning näidata, mismoodi naudivad saareelu nendega koos lapsed ja viis lapselast.

"Aga sama palju nagu ühe armastuse lugu, on see saade ka ühe kodu lugu," ütles autor Karmel Killandi.

Lisaks vaatab Ivo erisaates tagasi oma pikale muusikalisele teekonnale ning meenutab tähtsamaid hetki läbi viie laval veedetud aastakümne. "Kas teadsite, kes oli Iffi esimene muusikaline nõuandja, mida ta arvas oma häälest noore mehena ja miks otsustas ta loobuda karjäärist laial Venemaal," küsis Karmel Killandi ja lubas, et vastuse saab saatest.

Muusikaga jätkab ETV ka erisaate järel, kui ekraanile jõuab meeleolukas popurrii Ivo Linna lauludest läbi aegade.

"Ivo Linna. Sajandi saarlane" on ETV ekraanil täna kell 22.35. 

Ivo Linna sünnipäevale pühendatud kava teistes ERR-i kanalites:
•    Hannes Rumm on juubilarist pannud kokku põneva viktoriini. Oma teadmised Ivo Linnast saab proovile panna ERR-i portaalis.
•    Vikerraadio omanimelises muusikasaates valis Andres Oja pühapäeval välja laulud nii Ivo Linna kui ka temaga seotud inimeste esituses. Saadet saab kuulata.
•    Vikerhommiku saatejuht Taavi Libe vestles täna Ivo Linna venna Temme Linnaga nende ühisest lapsepõlvest.  
•    ETV2 pühapäevane teemaõhtu on pühendatud Ivo Linnale. Alates kell 19.30 jõuavad vaatajate ette arhiivisaated, sealhulgas 2005. aasta "Tähelaev", tagasivaade Tartu levimuusikapäevadele, aga ka muusikalised saated 1970ndatest ja -80ndatest.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: