Osale ETV2 suurejoonelises dokumentaalprojektis "Pööripäev"

{{1560145080000 | amCalendar}}
Foto: Unsplash

ETV2 kutsub kõiki Eestimaa inimesi filmima üles ühte päeva enda elust. Milline näeb välja Sinu suve algus ehk 21. juuni? Filmi ennast, oma ümbrust, sõpru või peret ja saada meile filmitud materjalist kuni 10-minutiline lõik. Parimatest saabunud filmilõikudest paneme kokku dokfilmi Eestimaa inimeste elust suvisel pööripäeval.

ETV2 alustab esmakordse dokumentaalprojektiga meie inimeste elust, mille autor oled Sina ise! Jaga meiega värvikaid hetki oma suvisest pööripäevast - olgu selleks argised igapäevategevused, põnevad sündmused või kordumatud ettevõtmised. Teretulnud on nii rõõmuhetked ja üllatusmomendid kui ka rahulikud üksiolemise minutid. Filmi ennast, oma sõpru, lähedasi või keskkonda enda ümber.

Kuidas filmida? Võid oma päeva filmida nii nutitelefoniga kui ka video- või fotokaameraga. Mida kõrgema kvaliteediga materjali saadad, seda parem. Pea kindlasti meeles, et telefoni tuleb filmimise ajal hoida horisontaalasendis (ehk nö landscape'is, külitsi). Võta hetkede jäädvustamiseks väike moment aega ja väldi kiiret ning hüplikku liikumist.

Kuidas saata? Ootame videomaterjali sinu selle aasta esimesest suvepäevast kuni 30. juunini. Materjali palume saata kas Dropboxi, Google Drive'i, WeTransferi või mõne muu elektroonilise pilveteenused kaudu aadressile [email protected]

Dokumentaalfilm "Pööripäev" valmib sügisel 2019.

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: