Tallinna tänavatoidufestivalil esinevad Reket, The Boondocks ja Rainer Ild

Telliskivi loomelinnak
Telliskivi loomelinnak Autor/allikas: Pressimaterjalid

Telliskivi loomelinnakus toimuva Tallinna tänavatoidufestivali programmi kuulub ka muusikaline menüü, pakkudes kahel päeval Reketi, The Boondocksi, Lepatriinu, Sammalhabeme ja Rainer Ildi kontserti.

Tallinna Tänavatoidufestivalil osaleb tänavu ligi sada toidupakkujat ning festivalil orienteerumiseks on alad jaotatud kultuuriprogrammi ning toitlustajate järgi.

Muusikat valivad DJ Mick Pedaja, DJ Quest, Triin Niinemets, Ringo Ringvee, Don Erikson, Daysleeper, Girti Suun, Kuu Elina, Dj Gee, Villlu Kraan ja teised.

Free Range alalt leiab head taimetoitu ja palju värsket. Muusikat mängivad laupäeval Girti Suun, DJ Mick Pedaja ja DJ Lauri Täht. Pühapäevast programmi täidavad helidega Kuu Elina ning Bert Rii Priidel. Alal saab osaleda vegan smuutide töötubades.

Halloo, Fritz! kostitab klassikalisema tänavatoidu ning Triin Niinemets ja Kauplus Aasia DJ-d mängivad muusikat lõunast õhtuni. Kuulus või kummaline pop-up puhvetis kokkavad Rainer Ild, The Boondocks, Minni Riar ja Kellerteater.

Loomelinnaku keskväljaku, mis jääb aladest ainsana avatuks alates kella 19.00, laupäevaõhtuses programmis annavad kontserdi Rainer Ild, Sammalhabe, Def Räädu ning Reket. Muusikat valivad DJ Daysleeper, Ringo Ringvee ja DJ Quest. Pühapäeval täidavad sumedate helidega õhu mahehäälne Lepatriinu ning indie printsid bändist The Boondocks. Trummsaurus põristab löökpille, plaate mängib DJ Don Erikson (R2 Etnokonservid).

Tallinna tänavatoidufestival väärtustab rohelist mõtteviisi ja minimeerib koormust ümbritsevale keskkonnale. Festival on plastikkõrre-vaba, toitu serveeritakse ainult biolagunevatelt nõudelt ning jooke vaid korduvkasutatavatest topsidest. Festival toimub 8. ja 9. juunil.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: