Galerii: ERR-i töötajad haarasid heategevuse nimel pintslid näppu

ERR-i kõikide telekanalite saatejuhid ja meeskonnad tulid kokku, et teha maalides lastele head.

Telemaja esimeses stuudios said kokku ETV, ETV2 ja ETV+ tegijad, tehti esimesed sammud kunstimaailmas ning toimusid ka pop-up stiilis lühitalgud stuudiotaustade üle vaatamiseks, et meie saatekülalised oleksid alati kaunis interjööris.

Molberitega tuli appi Tallinna kunstikool ning maalimist juhendas kunstnik Marko Mäetamm, kes lahkesti ka iga pildi koos autoritega signeeris. Nii valmis heategevuslikule oksjonile neli kunstiteost. 

"Maalides head" on heategevusprojekt, mida veavad keskkoolitüdrukud Marianne Tamm, Annabell Sarapuu ja Maarja-Liis Uri. Projektiks valminud pildid pannakse heategevusoksjonile, mille tulu annetetakse heategevusfondile minu unistuste päev, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi.

Sel aastal osalevad oksjonil Eesti meediakanalid. Oksjon läheb lahti 10. juunil kell 9.00. Oksjon lõppeb 14. juunil kell 20.00. Kõikidel soovijatel on võimalus teha pakkumine.

Eesti Televisiooni ühistööde autoriteks on: Reet Linna, Marje Tõemäe ja Alice Kahar-Aasmäe; Anu Välba, Ester Urbala, Riin Vann, Christel Karits, Tiivi Tüür, Viola Salu ja Hanna Šein-Meier; Grete Lõbu ja Karmel Killandi; Ruth Alaküla, Maarika Kaasik ja Aivi Parijõgi.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: