Eestis tuuritab tänavakunsti festival TaDaa!

TaDaa! Festival pakub kompotti muusikast, teatrist, tsirkusest, tantsust ja sõnakunstist ning sobib korraldajate teatel kõigile sõltumata vanusest, pikkusest, kaalust või kinganumbrist. Seal aastal astub festivalil üles 120 esinejat 14 riigist.

Tänavaartistide ülesastumised on üks vanemaid etenduskunstide vorme ning juba viiendat aastat esindab seda Eestis TaDaa! Festival. Tegemist on rändfestivaliga, mis oma toimumisaja jooksul külastab erinevaid linnasid. Alguse on see saanud Tallinnast 2015. aastal.

Sel suvel liigutakse esmakordselt Eesti piirest välja ning külastatakse kaht linna Lätis. Festival algab koos juuniga Riias ning liigub Césisest läbi Tallinna Lasnamäele Lindakivi Kultuurikeskuse ja Laagna aia kanti. Edasi külastatakse Narvat, Põlvat ja Tartut.

Festivali ajakava 2019:

1.-2. juuni, Riia

3.-5. juuni, Césis

8.-9. juuni, Tallinn (Lasnamäe Lindakivi Kultuurikeskus ja Laagna Aed)

11.-12. juuni, Narva (Jõepromenaad)

13.-14. juuni Põlva (Kultuurikeskuse ümbrus)

15.-16. juuni, Tartu (Aparaaditehas)

Kõik üritused on publikule tasuta, ent vana hea tänavatava kohaselt on artistide jaoks teretulnud tänupanuse kübarasse poetamine.

Toimetaja: Valner Valme

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: