ERR-i programmid vahendavad valimiste tulemusi läbi pühapäeva õhtu

Suud Puhtaks 05.02.2019
Suud Puhtaks 05.02.2019 Autor/allikas: Anna Aurelia Minev/ERR

Euroopa Parlamendi valimiste tulemusi saab pühapäeval jälgida erinevate ERR-i programmide kaudu, sest suur valimiste õhtu toob põnevad vestlused, arengud ja värsked tulemused otsesaadetes kätte nii tele, raadio kui ka portaali vahendusel.

ETV otsestuudio "Valimiste õhtu" analüüsib pühapäeval alates kella 22st koos saatejuhtide Liisu Lassi ja Urmas Vaino ning saatekülalistega Euroopa Parlamendi valimiste kulgu, mis tipneb tulemuste väljakuulutamisega südaöö paiku. Otsestuudiosse on esmasteks kommentaarideks oodata ka valimiste võitjaid. Samuti vahendab ETV läbi õhtu mõtteid ja emotsioone neljandasse stuudiosse kogunevatelt külalistelt.

Valimisteõhtuks ühendavad jõud ka Vikerraadio ja ERR.ee portaal, kelle ühist otsesaadet saab raadio ja veebi vahendusel jälgida alates kell 22.05. Kuni kella üheni vältavat otsesaadet juhivad Arp Müller, Mirko Ojakivi, Anvar Samost ja Toomas Sildam.

Raadio 4 valimisteõhtu algab pühapäeval kell 21.05 ja kestab kuni tulemuste väljakuulutamiseni. Otsesaadet juhivad Artur Aukon ja Andrian Tšeremenin, eksperdina on stuudios Ilja Sundelevitš.

ETV+ programm on pühapäeval jagatud kahe tähtsündmuse vahel, sest Euroopa Parlamendi valimistega samaaegselt selgub ka jäähoki maailmameister. Kell 20.30 algab valimisstuudio, mida juhivad Andrei Titov ja Dmitri Pastuhhov, külalisteks on ajakirjanikud Artur Aukon, Elkond Libmann ja Toomas Sildam. Kell 21.10 algab otsustav lahing jäähokis ja kuni maailmameistri selgumiseni teeb ETV+ jäähoki vaheaegadel otselülitusi valimisstuudiosse. Finaali lõppedes vahendab ETV+ täies mahus Euroopa Parlamendi valimiste tulemusi.

Euroopa Parlamendi valimistele keskendub ka esmaspäevane "Terevisioon", mis teeb põhjaliku ülevaate tulemustest ja vahendab kõige värskemaid uudiseid ning emotsioone valimisteõhtust.

Toimetaja: Rutt Ernits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: